رفتن به مطلب

Recommended Posts

steam.png

سلام.

یه مدت زیادیه منتظر بودم شاید یکی این مطلب رو عمومی کنه اما کسی نکرد. که دلیلش هم سود بعضی آقایون هست.

همونطور که بعضی دوستان میدونن بازی های استیم تو کشور های مختلف قیمت های مختلفی داره.

اما متاسفانه تو کشور ما که تو تحریم هستیم امکان خرید با واحد پولی خودمون وجود نداره.

اما راه هایی هست که بازی های استیم رو بشه ارزان تر تهیه کرد.

یکیش تغییر ریجن ( کشور ) از طریق برنامه های تغییر آی پی .

که برای اینکار از برنامه هایی مثل logo-200.png میتونید استفاده کنید.

اما قبل از هر کاری باید ببنید قیمت هر بازی تو هر کشوری به چه صورت هست و تو کدوم کشور از بقیه ارزان تره.

برای اینکار هم میتونید از سایت steamdb.info اقدام کنید.

به عنوان مثال بازی GTA V

steam price.JPG

همینطور که تو عکس میبینید قیمت این بازی تو کشور چین 27.47 دلار هست! یعنی 54% ارزون تر از قیمت اصلی بازی.

پی نوشت : بعضی از بازی ها ریجن لاک هستن و برای فعال سازی باید با logo-200.png به اون کشور وصل باشید. ( فقط برای فعال سازی! بعد از اون دیگه نیازی نیست )

و بعضی بازی ها  فقط از زبان اون کشوری که واحد پولیش خرید کردید پشتیبانی میکنن!

که مثل تصاویر زیر بهتون قبل از خرید اخطار میده:

برای ریجن :

regionl.JPG

برای زبان:

lang.JPG

برای ریجن لاک مشکلی نیست و راحت میتونید خرید رو انجام بدید و بدون هیچ مشکل و محدودیتی بازی کنید. ( نه بن میشید نه بازیتون میپره نه  هیچ اتفاق دیگه ای میافته )

اما برای زبان به این صورت نیست . نباید بازی رو تو ریجنی تهیه کنید که زبانش قفل باشه.

خوب این توضیحاتی بود که باید قبل از آموزش اصلی داده میشد.

حالا نوبت قسمت اصلی یعنی آموزش تغییر دادن ریجن (کشور) در استیم هست.

اول از همه برید تو سایت logo-200.png  تو گوگل جست و جو کنید.

وارد سایت بشید و تو قسمت Free Trial  روی Create an account کلیک کنید و یک اکانت بسازید.

اکانت رایگان این برنامه روزانه 3 بار قابل استفاده هست و هر بار 20 دقیقه متصل میمونه.

بعد از ساخت اکانت تو همون صفحه Free Trial میتونید برنامه کانکشن رو دانلود کنید.

سپس  باید از استیم خارج بشید.

از کنار ساعت روی آیکون استیم راست کلیک کنید و EXIT رو بزنید.

مهم: اگر Mobile Authenticator روی اکانتتون فعال هست باید دیتا و اینترنت گوشی رو خاموش کنید.

حالا وارد برنامه logo-200.png بشید و یوزر پسوردی که ساختید رو وارد کنید و لاگین کنید.

fly login.JPG

حالا کشوری که قصد انتخاب به عنوان ریجن جدید اکانتتون دارید رو تو لیست کشور ها پیدا کنید.

به عنوان مثال من میخوام کشور روسیه رو انتخاب کنم.

روی کشور مورد نظر کلیک میکنیم و کانکت رو میزنیم.

اما قبل از هر کار دیگه ای باید مطمئن بشید که پرچم آی پی تون عوض شده .

برای اینکار وارد این لینک بشید و تو قسمت Country رو چک کنید.

حالا باید وارد اکانت استیم بشید. مثل همیشه روی استیم کلیک کنید و اگر یوزر پس خواست وارد کنید.

اگر Mobile Authenticator روی اکانتتون فعال باشه الان باید تو گوشیتون که اینترنتش وصل نیست وارد برنامه استیم بشید و کد استیم گارد رو تو استیم وارد کنید.

سپس به ترتیب تصاویر روی قسمت های مشخص شده کلیک کنید :

steam1.JPG

steam2.JPG

steam3.JPG

steam4.JPG

تو این قسمت باید مشخصاتتون رو وارد کنید که خیلی مهم نیست.

اسم و غیره رو اسم خودتون رو بزنید.

تو آدرس هم بزنید Moscow یا اسم یه شهر که مربوط به کشور انتخابی باشه.

پستال کد هم تو اینترنت بگردید واسه کشور مورد نظر رو وارد کنید.

steam5.JPG

steam7.JPG

تمام.

حالا به هر مقدار که از قبل تو ولت داشتین معادلش پول روس تحویل میگیرید. به همین منوال تو بقیه کشور ها هم هست.

توضیحات نهایی:

1- برای شارژ ولت میتونید از کلید CS GO که ایرانی ها هم میفروشن استفاده کنید.

2- خیلی مهمه که اینترنت موبایل رو قبل از انجام آموزش فوق قطع کنید. چون استیم باگ میشه و تا یک ساعت کشور رو ایران نشون میده. بعد از یک ساعت دوباره میتونید از نو مراحل رو برید.

3- بازی های Uplay که تو استیم هم هستن تو کشور هند ارزان ترین قیمت رو دارن.

4- بیشتر بازی هایی که زبانشون قفل هست تو کشور هند هم ارزان هم زبان انگلیسی هست.

5- بهترین کشور برای استفاده روسیه هست. چون بیشتر بازی ها تو این کشور ارزان هستن.

6- بعد از تغییر ریجن استیم تا 2 هفته نمیتوانید ریجن جدید انتخاب کنید. ( اما بعضا پیش میاد که زود تر هم میشه )

7- بعضی بازی ها ( تعداد انگشت شمار ) هستن که برای انجام بازی هم نیاز به تغییر آی پی دارید که میتونید از یک ریجن دیگه تهیه کنید تا این محدودیت هم رفع بشه.

8 - بهترین موقع برای خرید بازی در زمان تخفیف هست که میتونید از طریق این لینک از تخفیف های مناسبتی با خبر بشید http://www.whenisthenextsteamsale.com/

9- این روش به هیچ عنوان قیمت آیتم های داخل بازی رو تغییر نمیده و شما باید معادل دلاری به آیتم ها پول بدید.

این آموزش صرفا جهت کمک به دوستان گیمر بود که به علت بالا بودن قیمت بازی ها و سود هنگفت بازی فروش های ایرانی که خرید بازی رو برای عزیزان سخت میکنه هست.

تمام مسئولیت این آموزش به عهده خود شما هست. پس در انتخاب بازی ها دقت کنید تا بازی هایی که زبانشان قفل هست رو تهیه نکنید. ( هرچند اگر اشتباه خرید کردید میتونید بازی رو پس بدید )

این روش به هیچ عنوان هیچگونه بن یا محدودیتی نداره شخصا بیشتر از 2 سال هست که از این روش استفاده میکنم.

همچنین تا بحال هیچ مورد " تاکید میکنم هیچ مورد" بن یا غیره نه دیده و نه شنیده شده.

پس با خیال راحت از بازی های اورجینال و روز دنیا لذت ببرید.

تاپیک رو به دوستان خود معرفی کنید تا اونا هم بتونن استفاده کنن.

هر گونه کپی برداری با یا بدونه ذکر منبع  آزاد هست.

از زندگی لذت ببرید ?

ویرایش شده توسط Nezami
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

اگر کسی مهاجرت کنه دیگه اکانتش به درد نمیخوره تنها بدی این نقشه همینه. البته این و این که ممکنه اکانت بن بشه.

تشکر از مطلب.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeed0c گفته است :

اگر کسی مهاجرت کنه دیگه اکانتش به درد نمیخوره تنها بدی این نقشه همینه. البته این و این که ممکنه اکانت بن بشه.

تشکر از مطلب.

اتفاقا ما با انجام این حرکت داریم مثلا مهاجرت میکنیم به یک کشور دیگه و میخوایم از واحد پولی اون کشور استفاده کنیم.

به هیچ عنوان این روش بن نداره.

خیلی از بازی فروش ها میگن این کار بن داره. ولی تا بحال نگفتن که چجور بنی داره؟

بنده خودم و رفقام همگی با هم بازی تهیه میکنیم همه هم از همین طریق اقدام میکنیم. بیشتر از 2 سال هم هست.

هر 2 هفته هم ریجن رو عوض میکنیم.

امیدوارم به کارتون اومده باشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

اتفاقا ما با انجام این حرکت داریم مثلا مهاجرت میکنیم به یک کشور دیگه و میخوایم از واحد پولی اون کشور استفاده کنیم.

به هیچ عنوان این روش بن نداره.

خیلی از بازی فروش ها میگن این کار بن داره. ولی تا بحال نگفتن که چجور بنی داره؟

بنده خودم و رفقام همگی با هم بازی تهیه میکنیم همه هم از همین طریق اقدام میکنیم. بیشتر از 2 سال هم هست.

هر 2 هفته هم ریجن رو عوض میکنیم.

امیدوارم به کارتون اومده باشه.

آره مطلب عالی بود. ولی من همیشه در قسمت تغییر آدرس گیر میکنم مخصوصا از UK به US اصلا اجازه نمیده. وب سایت های فیک آدرس هم امتحان کردم اصلا ج نمیده.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

آره مطلب عالی بود. ولی من همیشه در قسمت تغییر آدرس گیر میکنم مخصوصا از UK به US اصلا اجازه نمیده. وب سایت های فیک آدرس هم امتحان کردم اصلا ج نمیده.

لطف دارید.

یه عکس از مشکلتون بزارید شاید بتونم کمک کنم.

لینک به دیدگاه

منم حدوده 4 ماهی روریجن روسم ریجن خوبیه تا حالا که مشکلی نبوده خیلیم ب صرس اما فقط یه بازی گرفتم 

واسه خریده بازیای خارج از off هم من Hrk رو پیشنهاد میدم خیلی خووبه مخصوصا واسه بازیای uplay 

هامبل باندل هم خوبه اما پرداختش سخته فول پک AC رو گرفتم 15 دلار

1.png

2.png

33.png

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

لطف دارید.

یه عکس از مشکلتون بزارید شاید بتونم کمک کنم.

هیچ ارور میده میگه آدرس معتبر نیست.

یک سوال دیگه. یعنی ریجن رو تغییر دادید روس بعد والت آمریکا داشته باشید چطوری ریدوم میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

هیچ ارور میده میگه آدرس معتبر نیست.

یک سوال دیگه. یعنی ریجن رو تغییر دادید روس بعد والت آمریکا داشته باشید چطوری ریدوم میکنید؟

هیچ تفاوتی نداره.

ریدم کد رو وقتی وارد کنید یه صفحه مثل عکس زیر میاد :

3aumx.png

دقیقا معادل ولتی که خریدید بهتون شارژ میده.

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز، فقط میخواستم بدونم چندبار میتونم واحد پولی اکانت استیم خودم رو عوض کنم؟! الان برای من دلار هست که از همون اول بوده میخوام روس کنم

ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohammadali_fp گفته است :

ممنون دوست عزیز، فقط میخواستم بدونم چندبار میتونم واحد پولی اکانت استیم خودم رو عوض کنم؟! الان برای من دلار هست که از همون اول بوده میخوام روس کنم

ممنون میشم جواب بدین ?

سلام.

قربان شما.

شما هر چندبار که بخواید میتونید این عمل رو انجام بدید. ولی هر 2 هفته یک بار..

لینک به دیدگاه

سلام

مرسی و خسته نباشید

با این پول بی ارزشی که ما داریم همینم کلی در میاد ولی باز خیلیا میخرن با این قیمتای گزاف

به امید اینکه کسایی که گیمر هستن و محدودیت بودجه دارن بتونن حال کنن باهاش

من خودم چند سال پیش mw3 از یه سایت کی روسی خریدم که خیلی ارزون دراومد ولی دلیلشو نمیدونستم فکر میکردم نکنه دزدیه که اینقد ارزونه

آموزش بسیار خوبی بود دوست عزیز ممنون

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mammadshadow93 گفته است :

سلام

مرسی و خسته نباشید

با این پول بی ارزشی که ما داریم همینم کلی در میاد ولی باز خیلیا میخرن با این قیمتای گزاف

به امید اینکه کسایی که گیمر هستن و محدودیت بودجه دارن بتونن حال کنن باهاش

من خودم چند سال پیش mw3 از یه سایت کی روسی خریدم که خیلی ارزون دراومد ولی دلیلشو نمیدونستم فکر میکردم نکنه دزدیه که اینقد ارزونه ?

آموزش بسیار خوبی بود دوست عزیز ممنون

سلام.

خواهش میکنم.

بله یه جورایی تنها راه ارزون خریدن بازی های استیم همین راه هست. حالا چه تو ایران چه تو خارج.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

اودم یه تشکر کنم ازت من تغییر دارم

rise of tomb raider 12 dollar with season pass

witcher 3   11dollar

خریدم اینا رو

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/16, 00:33:40، Reza022 گفته است :

کار فوق العاده بود داداش خیلی ازت ممنونم

خواهش میکنم.

در 1 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

سلام

اودم یه تشکر کنم ازت من تغییر دارم

rise of tomb raider 12 dollar with season pass

witcher 3   11dollar

خریدم اینا رو

سلام.

مبارکتون باشه.

witcher رو یکم صبر میکردید شاید تو تخفیف ارزون تر هم میشد خرید.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت آموزش

شما کسی رو سراغ داری که با همین روش بازی برام بخره به طوریکه قیمت هر دلاری هم که حساب می کنه کف کف قیمت باشه که در نهایت ارزون ترین قیمت اون بازی گیرم بیاد؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/08, 19:46:18، AlirezaBaghi گفته است :

ممنون بابت آموزش

شما کسی رو سراغ داری که با همین روش بازی برام بخره به طوریکه قیمت هر دلاری هم که حساب می کنه کف کف قیمت باشه که در نهایت ارزون ترین قیمت اون بازی گیرم بیاد؟

خواهش میکنم.

خیر متاسفانه.

در در 1395/12/08, 21:39:33، ramin9500 گفته است :

سلام دوستان 

از hrk چطور میشه خرید کرد؟؟

سلام.

بنده اطلاعی ندارم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

چطور متوجه بشیم بازی که میخواییم بخریم ریجن لاک هست یا نه ؟

بازی های ریجن لاک هم برای اکتیو شدن و هم برای دانلودش توسط استیم نیاز به آی پی کشور خریداری شده از اون رو دارن درسته ؟ این flyvpn فقط 20 دقیقه گفتین فعاله چطور باید بازی رو دانلود کرد چون ساعت ها طول میکشه دانلودش برای من.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، PCI گفته است :

سلام

چطور متوجه بشیم بازی که میخواییم بخریم ریجن لاک هست یا نه ؟

بازی های ریجن لاک هم برای اکتیو شدن و هم برای دانلودش توسط استیم نیاز به آی پی کشور خریداری شده از اون رو دارن درسته ؟ این flyvpn فقط 20 دقیقه گفتین فعاله چطور باید بازی رو دانلود کرد چون ساعت ها طول میکشه دانلودش برای من.

سلام.

همونطور که تو پست اول هم اشاره کردم مثل تصاویر زیر بهتون قبل از خرید اخطار میده:

برای ریجن :

regionl.JPG

برای زبان:

lang.JPG

برای اکتیو کردن فقط وقتی بازی به صورت گیفت تهیه شده باشه نیاز به شبکه شخصی انتقال داده هست. در غیر این صورت بعد از تغییر ولت میتونید بدون شبکه شخصی انتقال داده بازی رو از استور بخرید.

برای دانلود هم هیچ بازی نیاز به شبکه شخصی انتقال داده یا شبکه شخصی انتقال داده نداره.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام، ریجن ترکیه محدودیت زبان یا دانلود داره؟ کلا مشکلی وجود داره اگه بخوام از طریق ریجن ترکیه Cs complete بگیرم؟ 

ببخشید روش فهمیدنشو گفتید ولی من میخوام از یه فروشگاهی که از ریجن ترکیه خرید میکنه بگیرم خودم دسترسی ندارم 

ویرایش شده توسط sali98
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام منم یه سوال داشتم
این که چطور من استیم ولت روسیه تهیه کنم {مقدار دلخواه }
ممنون

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/08, 19:46:18، AlirezaBaghi گفته است :

ممنون بابت آموزش

بنده بازی با کف قیمت میفروشم دوست داشتید یه سر بزنید
youkey.ir

ویرایش شده توسط alireza500
لینک به دیدگاه

برای اورجین راهی نیست ؟  مثلا فیفا18 رو  ا رزون بخریم ؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دمت گرم داداش مشتی هستی!

فقط یک سوال اکانت استیم را از کجا شارژ میکنی؟منظورم سایت خاصی است و باید چه ریجنی باشه؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...