رفتن به مطلب

پاور دیپکول یا ردمکس

Reza022
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دنبال یه پاورم یکی دو مدل از دیپ کول ردمکس دیدم که واقعا قیمت فوق العاده خوبی دارن ولی بخاط برند دو دلم دیپ کول که توی ساخت فن کارش خوبه فنم هم همینه راضیم ولی نمیدونم تو پاور چجوریاس اگه تجربه توصیه از این دو برند داررین بگین

لینک به دیدگاه

سلام

ردمکس که اصلا برند معتبری تو پاور نیست ، دیپ کول بهتره ، ولی در خرید پاور دیپ کول هم دقت کن ، بعضی هاش واقعا مزخرفه ، مثلا کابل 4 پین گاها اینقدر کوتاهه که به مادربرد نمی رسه

لینک به دیدگاه

اگه منظورت ریدمکس هست که با دیپ کول زیاد باجی به هم نمیدن ، با هر دوتاشون کار کردم در مدل های مختلف با قیمت یکسان از گرین خیلی بهترند ، دیپ کول گارانتی بهتری داره ولی رید مکس افت ولتاژ کمتری از خودش نشون میده .

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mohsen6281 گفته است :

سلام

ردمکس که اصلا برند معتبری تو پاور نیست ، دیپ کول بهتره ، ولی در خرید پاور دیپ کول هم دقت کن ، بعضی هاش واقعا مزخرفه ، مثلا کابل 4 پین گاها اینقدر کوتاهه که به مادربرد نمی رسه

اتفاقا بنده raidmax دارم برا فروش و میتونم بگم از گرین بهتره همین، واقعا خنک و بی صداست و از خرید پاور گرین خودم کاملا ناراضی ام صداش و تولید حرارتش اما فروشش نسبت به این پاور برام ضررش بیشتره، پاورهای raidmax نسخه های ۸۰ پلاس گلدشون کارایی خوبی دارن.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/16, 21:28:56، Done گفته است :

اتفاقا بنده raidmax دارم برا فروش و میتونم بگم از گرین بهتره همین، واقعا خنک و بی صداست و از خرید پاور گرین خودم کاملا ناراضی ام صداش و تولید حرارتش اما فروشش نسبت به این پاور برام ضررش بیشتره، پاورهای raidmax نسخه های ۸۰ پلاس گلدشون کارایی خوبی دارن.

سلام

بله مطمئننا raidmax  پاور خوبیه ولی تو بازار برند redmax هم داریم که جالب نیست

لینک به دیدگاه

کی میگه redmax جالب نیست؟ خوب شما نشنیدی یا کار نکردی یعنی جالب نیس؟

این پاور مال fsp هست و کیفیت بسیار بالایی داره. من خودم داشتم فقط بدیش اینه که بعضی از مدل ها کابلاشون کوتاهن خیلی هم کم صدا هستن.

لطفا قبل از نظر دادن یکم تحقیق کنین

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

کی میگه redmax جالب نیست؟ خوب شما نشنیدی یا کار نکردی یعنی جالب نیس؟

این پاور مال fsp هست و کیفیت بسیار بالایی داره. من خودم داشتم فقط بدیش اینه که بعضی از مدل ها کابلاشون کوتاهن خیلی هم کم صدا هستن.

لطفا قبل از نظر دادن یکم تحقیق کنین

سلام

دوست بزرگوارم چقدر تندی

به این دلیل می گم جالب نیست که تو سایت های معتبر اسمی ازش نیست ، مخصوصا استاندارد 80 پلاس نداره

شما که شنیدی و کار کردی باهاش و حتما تحقیق هم کردی ، لطفا یه رفرنس معتبر ارائه بده که اطلاعات بنده هم آپدیت تر بشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohsen6281 گفته است :

سلام

دوست بزرگوارم چقدر تندی

به این دلیل می گم جالب نیست که تو سایت های معتبر اسمی ازش نیست ، مخصوصا استاندارد 80 پلاس نداره

شما که شنیدی و کار کردی باهاش و حتما تحقیق هم کردی ، لطفا یه رفرنس معتبر ارائه بده که اطلاعات بنده هم آپدیت تر بشه

اینارو گروه fsp میزنه تو سایتش چک نکردم یه چکی بکن ولی مدل هایی که لیون داره همه 80plus هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان اینجا دو تا برند با نام مشابه داریم.

یکی Redmax هست که با گارانتی سپیدار عرضه میشه و OEM این پاور ها اغلب FSP بود. قدیم کیفیت مطلوبی داشتند ولی به مرور به علت سیاست شرکت واردکننده مبنی بر پایین نگهداشتن قیمت کیفیتشون کاهش پیدا کرد. فکر می کنم الان پایین ترین رده های FSP به نام ردمکس پک میشه. اغلب گواهی های بروز رو هم ندارن.

یه برند دیگه هم دارید که همون Raidmax هست که سایت داره و کیس ها و پاورهاش رو میشه تو سایتش پیدا کرد.

http://www.raidmax.com/

یکی دو بار بیشتر دستم نرسیده و دقت نکردم بهشون ولی نسبت به ردمکس بهتر به نظر میرسه و میخوره همتراز همون دیپ کول باشه.

پاورهای دیپ کول هم قدیمیاش ظاهرا جالب نبوده و همکارا یه خط در میون از خرابیهاش گله داشتن. ولی چند مورد از سری های جدیدش رو چک کردم OEM خوبی داشتن.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، HeX گفته است :

یکی دو بار بیشتر دستم نرسیده و دقت نکردم بهشون ولی نسبت به ردمکس بهتر به نظر میرسه و میخوره همتراز همون دیپ کول باشه.

پاورهای دیپ کول هم قدیمیاش ظاهرا جالب نبوده و همکارا یه خط در میون از خرابیهاش گله داشتن. ولی چند مورد از سری های جدیدش رو چک کردم OEM خوبی داشتن.

تایید میشه منم چند وقتی دنبال پاور پایین رده بودم چک میکردم از  Redmax   خبری نبود تو نقد و بررسی ها چندتا دیدم فقط به خاطر کمتر میخواسته طرف بگیره

حالا این دوستمون نگفته چه واتی احتیاج داره که بیشتر راهنمایش کرد برندهای کورسیر و کولر مستر غیره تو پاور های بالا رده هست که معتبر ترن  

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

دوستان اینجا دو تا برند با نام مشابه داریم.

یکی Redmax هست که با گارانتی سپیدار عرضه میشه و OEM این پاور ها اغلب FSP بود. قدیم کیفیت مطلوبی داشتند ولی به مرور به علت سیاست شرکت واردکننده مبنی بر پایین نگهداشتن قیمت کیفیتشون کاهش پیدا کرد. فکر می کنم الان پایین ترین رده های FSP به نام ردمکس پک میشه. اغلب گواهی های بروز رو هم ندارن.

یه برند دیگه هم دارید که همون Raidmax هست که سایت داره و کیس ها و پاورهاش رو میشه تو سایتش پیدا کرد.

Raidmax رو من تا حالا نداشتم.

Redmax هم سری های قدیم رو داشتم خوب بودن ولی جدیدا رو اطلاعی از خوب بودنشون ندارم. 

سری های جدید گرین چطورین به نظرت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

Raidmax رو من تا حالا نداشتم.

Redmax هم سری های قدیم رو داشتم خوب بودن ولی جدیدا رو اطلاعی از خوب بودنشون ندارم. 

سری های جدید گرین چطورین به نظرت؟

معمولا گرین از OEM های خوبی استفاده می کنه ولی بنده از جهت اینکه سیاست قیمت گذاری شرکت تغییر کرده اصلا دیگه توصیه نمی کنم. این شرکت پس جلب اعتماد مردم در طی سالهای گذشته و پس از رسیدن به یک بازار تک قطبی و انحصاری قیمت های خودشون رو کاملا با بهترین ها مطابق کردن.

مثلا 850 OC+:
قیمت پاور مذکور در حال حاضر به معادل دلاری $160 رسیده که از قیمت خرده فروشی پاورهایی مثل EVGA Supernova P2 850W فرارتر رفته.
ولی یه چیزی همیشه هست! خریدار ایرانی همونطور که سخت اعتماد می کنه خیلی راحت اعتمادش رو از دست میده. یه مشکل کوچیک در پروفایل فن باعث شد کلی از خریداران نارضایتی خودشون رو اعلام کنن.
(تا لود 30 درصد فن غیر فعال و بعد از اون یه لود بالا کافی تا فن با دور بالا شروع به چرخش می کنه تا دمای متساعد شده رو تخلیه کنه، سپس دور فن کم کم پایین میاد، که این نویز حاصل از بالارفتن ناگهانی دور فن آزار دهنده هست.) 

من منکر کیفیت ساخت و کارایی پاور مذکور نمیشم ولی میشد شرکت از اعتماد مردم از اینکه گرین رو به یک شرکت که همیشه سعی کرده تا P/p مناسبی برای مردم فراهم کنه سو استفاده نکنه و همچنان قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برای خریداران ایرانی داشته باشه نه اینکه به یکباره قیمت هاش از معروفترین برند ها هم فراتر بره!

58a02e6255479_850OC.thumb.jpg.aa89d1d17730293c7a15b487fdb45de3.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، HeX گفته است :

معمولا گرین از OEM های خوبی استفاده می کنه ولی بنده از جهت اینکه سیاست قیمت گذاری شرکت تغییر کرده اصلا دیگه توصیه نمی کنم. این شرکت پس جلب اعتماد مردم در طی سالهای گذشته و پس از رسیدن به یک بازار تک قطبی و انحصاری قیمت های خودشون رو کاملا با بهترین ها مطابق کردن.

مثلا 850 OC+:
قیمت پاور مذکور در حال حاضر به معادل دلاری $160 رسیده که از قیمت خرده فروشی پاورهایی مثل EVGA Supernova P2 850W فرارتر رفته.
ولی یه چیزی همیشه هست! خریدار ایرانی همونطور که سخت اعتماد می کنه خیلی راحت اعتمادش رو از دست میده. یه مشکل کوچیک در پروفایل فن باعث شد کلی از خریداران نارضایتی خودشون رو اعلام کنن.
(تا لود 30 درصد فن غیر فعال و بعد از اون یه لود بالا کافی تا فن با دور بالا شروع به چرخش می کنه تا دمای متساعد شده رو تخلیه کنه، سپس دور فن کم کم پایین میاد، که این نویز حاصل از بالارفتن ناگهانی دور فن آزار دهنده هست.) 

من منکر کیفیت ساخت و کارایی پاور مذکور نمیشم ولی میشد شرکت از اعتماد مردم از اینکه گرین رو به یک شرکت که همیشه سعی کرده تا P/p مناسبی برای مردم فراهم کنه سو استفاده نکنه و همچنان قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برای خریداران ایرانی داشته باشه نه اینکه به یکباره قیمت هاش از معروفترین برند ها هم فراتر بره!

58a02e6255479_850OC.thumb.jpg.aa89d1d17730293c7a15b487fdb45de3.jpg

دقیقا 

بزرگ ترین مشکل و بدی شرکت گرین همین هست که بعد از جلب رضایت و در دست گرفتن بازار  قیمت ها یهو برد بالا.

ولی باز هم هر چند وقت یک بار محصولاتی رو میده که قیمت به کارایی خیلی خوبی دارن

مثل همین کیس Z4 یا فن های جدید GF120 FSB

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرین هم به تازگی زده تو کار گرافیک و اینجور چیزا که روی ماتریکس سفید کرده ! تو قیمت گذاری !

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

گرین هم به تازگی زده تو کار گرافیک و اینجور چیزا که روی ماتریکس سفید کرده ! تو قیمت گذاری !

خوب شد گفتی یادم رفت بگم

480 gaming x که واقعا قیمتش فضایی هست !!!!

---

دوست عزیز  نظر من روی این هست که یه مدل از دیپ کول بگیری که OEM بهتری داره

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ATER گفته است :

?

خوب شد گفتی یادم رفت بگم

480 gaming x که واقعا قیمتش فضایی هست !!!!

---

دوست عزیز  نظر من روی این هست که یه مدل از دیپ کول بگیری که OEM بهتری داره

مشکل از اساس هست وقتی یک جنسی مشاهده میشه که در عمل گرون فروخته میشه بهترین کار نخریدنشه مشابه اش بخره حتی شده قوی تر یا ضعیفترش قطعا فروشش کم بشه مجبور قیمت متعادل کنن

دیپ کول چند سال پیش دوستم گرفت برای یک سیستم fx 8300 گرافیکش 7870 بود در 24 ساعت اول مین و سی پی یو رفت زیر بار سوزوند همه چیو !!

از شانسش گارانتی فقط تعویض کرد همه رو پاورش انداخت اونور 

من تنها پاوری اکثرا دیدم راضین کورسیر هست 

موضوع اینه رنج وات که پاور میخواد مشخص کنه چند مدل بهش معرفی کنیم از بین اونا انتخاب کنه

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...