رفتن به مطلب

Ghost Recon Wildlands Benchmark

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

نسخه بتای عنوان جهان باز وایلدلندز دیروز عرضه شد و تا 6ام فوریه هم ادامه خواهدداشت. این مطلب صرفا نگاهی کوتاه به پرفورمنس این بازی خواهد بود.

سیستم تست :

Intel I5-2500k@4500mhz

16gb memory 2133@10

Galax 1060-6GB

seagate 7200rpm 1tb

win 10 64bit 1607

nvidia driver 372.90

سیستم تست به جز گرافیک ممکنه کمی قدیمی به نظر برسه، ولی همین سیستم توانایی اجرای عناوینی مثل Forza Horizon 3 در رزولوشن 1080 با بالاترین تنظیمات ممکن رو داراست. همچنین از پس عناوینی مثل gtav هم به راحتی بر میاد ...

و خب نکته ایی که برای خودم مهم هست، روون اجرا شدن بازی هست و عناوین رو هم از همین نظر می سنجم وگرنه بالا بودن فریم چندان اهمیتی برام نداره. مثل بازی FH3 که ممکنه گهگاهی فریم به 40 هم برسه ولی کاملا روون و قابل بازی به نظر میرسه (در مقابل عناوینی مثل Quantum Break که سردرد محض هست)

اما در مورداین عنوان، سوای از مشکلات گیم پلی بسیار زیادی که داره (از جمله روون نبودن هدف گیری، فیزیکس خنده اور، مدل پرواز افتضاح و..)، از گرافیک بصری تقریبا قابل قولی برخورده ولی به شدت نابهینه و سنگین. با چنین سیستمی به زور میشه میانگین فریم 45 رسید و اگر به لطف fast vsync انویدیا نبود عنوان تقریبا با تنظیماتی Very high غیر قابل بازی خواهد بود.

اما نکته ایی که هست وی سینک Fast انیویدیا (که از طریق کنترل پنل انیویدیا قابل تنظیم هست) بازی رو تا حد خیلی زیادی روون میکنه (حتی با وجود افت فریم تا 28) و خب از اونجایی که فریم چندان بالا پایین نمیشه، میشه گفت قابل قبول و قابل بازی هست.

برای نشون دادن منابع مصرفی سیستم و فریم ریت هم از افتر برنر استفاده شده که نشون دهنده لود پردازنده و گرافیک و ... هست. همونطور که میبینید این عنوان به راحتی پردازنده 1060 رو به زانو درمیاره (حساب کنید FH3 رو 60 فریم نهایت 80 درصد رو 1080p لود میکنه)  و خب  چندان یه gpu صددرصد لود برای سیستم جالب نیست مخصوصا که گرافیک بصری بازی هم به هیچ وجه از نظر زیبایی و جزئیات در حد این لود نیست.

بنچ ها هم تو 2 حالت گرفته شده. اول جزئیات گرفته شده توسط افتربرنر در بنچمارک داخلی خود بازی (که از گیم پلی واقعی بازی سبک تر هست) و دوم هم حدود 10 دقیقه از گیم پلی اصلی بازی (که ویدئو این قسمت هم قرار داده میشه)

بنچمارک داخل بازی : 

5895111f23d9a_GhostReconWildlands-ClosedBeta2017-2-4-1-6-51.thumb.jpg.7543eed9afeb845d37f134c47fbce6bb.jpg

گزارش افتر برنر (دقت کنید که زمان تست از نقطه لود\پایان 100درصد gpu هست) :

Bench.thumb.jpg.8962657dc32f8e65aa4c95a2ff2cafff.jpg

ویدئوی گیم پلی از بازی (متاسفانه یا خوشبختانه ویدئو به صورت 60 فریم گرفته شده که خب بیشتر جنبه مقایسه گرافیک بصری و گیم پلی رو داره) :

آپارات

کیفیت بالا

گزارش افتر برنر از گیم پلی :

gameplay.thumb.JPG.757852aa8f235d65ad24f9e001adebd8.JPG

نکته ایی که راجب گیم پلی هست، فریم حدود بین 30 تا 45 بازی میکنه (موارد فریم 60 برای منو بازی هست) و حتی یک مورد لگ یا سکته یا فریز هم دیده نشد که خب قابل بازی بودن عنوان رو نشون میده. البته مشخصا بازی هنوز در مرحله بتا قرار داره و تا زمان عرضه هم حدود 2 ماه باقی مونده. ممکنه بر فرض محال تا اون زمان بهینه سازی هایی توسط باگی سافت انجام بشه و خب درایور بهینه سازی شده مخصوص این عنوان هم از طرف nvidia/amd در راه خواهند بود. 

شخصا چندان از مرحله ایی که عنوان از نظر گرافیکی قرار داره راضی نیستم مخصوصا نسبت به اینکه این عنوان 4 سال !!! در حال ساخت بوده، ولی خب میشه گفت به صورت کلی از بسیاری عناوین مثل Dishonored2، Mafia3 و یا حتی NMS  بهتر عمل کرده ،و مخصوصا با نگاهی به پرونده عنوان های عرضه شده توسط یوبی سافت (مثل For Honored که تا حد زیادی بهینه هست یا wd2 که حداقل از دیویژن در زمان عرضه بهتر عملکرد)  میشه تا حدود زیادی امیدوار بود ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام استاد خوبی

اقا اینم تست بنده 

58952004043f6_GhostReconWildlands-ClosedBeta2017-2-4-3-53-46.thumb.jpg.74f587db5c82c1c0adcad12750515931.jpg

در داخل خود بازی با نهایت تنظیمات فقط گزینه scaling رو پیشفرض هست بالای 45 فریم رو میگیرم

یه سری از گزینه ها هم نسبت به پیشفرض بار اول ورود به بازی افزایش دادم 

در مورد بازی

بنده خیلی از بازی خوشم اومد ماموریت های جذابی داره

همکاری و هماهنگ بودن با گروه هنگام انجام ماموریت ها بشدت بازی رو جذاب کرده بنوعی که اگه با هدست بازی کنی و هماهنگی بیشتر بین افراد باشه بازی جذابیتش رو بیشتر نشون میده.

در مورد گرافیک بازی نورپردازی  بسیار خوبی داره ولی تکسچر های چندان خوبی نداره و کمی تو ذوق میزنه .اصلا قابل قبول بازی های امروزی نیست

من اطلاعات msi  after burner رو رو صفحه ندارم عجیبه برای شما نشون میده 

اکانت یوپلی خودت رو بده اددت کنم  ممنون

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام استاد خوبی

اقا اینم تست بنده 

در داخل خود بازی با نهایت تنظیمات فقط گزینه scaling رو پیشفرض هست بالای 45 فریم رو میگیرم

یه سری از گزینه ها هم نسبت به پیشفرض بار اول ورود به بازی افزایش دادم 

در مورد بازی

بنده خیلی از بازی خوشم اومد ماموریت های جذابی داره

همکاری و هماهنگ بودن با گروه هنگام انجام ماموریت ها بشدت بازی رو جذاب کرده بنوعی که اگه با هدست بازی کنی و هماهنگی بیشتر بین افراد باشه بازی جذابیتش رو بیشتر نشون میده.

در مورد گرافیک بازی نورپردازی  بسیار خوبی داره ولی تکسچر های چندان خوبی نداره و کمی تو ذوق میزنه .اصلا قابل قبول بازی های امروزی نیست

من اطلاعات msi  after burner رو رو صفحه ندارم عجیبه برای شما نشون میده 

اکانت یوپلی خودت رو بده اددت کنم  ممنون

نوکرم خوبی ؟

آره اسکیل رو که ببری بالا خیلی سنگین میشه اصولا هرچند تست نکردم. 

کلا جالب نیست به نظرم، fh3 با این بازی قابل مقایسست به خاطر پوشش گیاهی و distance view ایی که داره ولی هم بصری هم فریم خیلی خیلی بهتر از این هست. یوبی هم فکر کن 1 درصد به فکر بهینه سازی باشه، اینو تکنیکال تست هم بازی کرده بودم رسما تفاوت زیادی با الان نداشت، رو فاینال هم بعیده فرق خاصی بکنه، احتمالا بهینه سازی رو گذاشتن واسه سال دیگه :|

ماموریت های زیاد بازی نکردم ولی به نظر بد نیست، خیلی هم جالب نبود البته تا اینجا، کلا داستان یهمقدار زیادی کلیشه ایی که خب از سبکش هم انتظار میرفت. چیزی که هست بازی خیلی خیلی شبیه دیویژن هست، امیدوارم مشکلات اون رو نداشته باشه (مخصوصا کم وبدن ماموریت ها و تنوع کم)

اره با اینکه میشه 1 نفره بازی کرد ولی کاملا جا داره واسه coop . هرچند میشه این نکته رو هم مثبت منظور کرد هم منفی که رسما میشه کل استراتژی رو ایگنور کرد و همینطوری حمله کرد واسه هدف ...

واسه افتر برنر رو نمودار مانیتورینگ کلیک راست کن و Log history to file رو بزن، تو تنظیمات و تب Monitoring هم نشون میده کجا ذخیره میکنه گذزارش رو.

ای دی : vandelin7748

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد افتر برنر منظورم درج اطلاعات داخل بازی بود تصور میکنم برای شما هم نمایش داده نشه

ایدیت تو سرچ نمیاد شما اینو ادد کن mehdi_glx

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، Saeed.s گفته است :

سلام

اینم بنچمارک بنده که دیگه هر چی بود گذاشتم رو آخر:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

یه تست استاندارد در حالت very High ,و Ultra جهت مقایسه بگیرین و شات بذارین.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/16, 03:14:58، vandelin گفته است :

درود 

نسخه بتای عنوان جهان باز وایلدلندز دیروز عرضه شد و تا 6ام فوریه هم ادامه خواهدداشت. این مطلب صرفا نگاهی کوتاه به پرفورمنس این بازی خواهد بود.

سیستم تست :

Intel I5-2500k@4500mhz

16gb memory 2133@10

Galax 1060-6GB

seagate 7200rpm 1tb

win 10 64bit 1607

nvidia driver 372.90

سیستم تست به جز گرافیک ممکنه کمی قدیمی به نظر برسه، ولی همین سیستم توانایی اجرای عناوینی مثل Forza Horizon 3 در رزولوشن 1080 با بالاترین تنظیمات ممکن رو داراست. همچنین از پس عناوینی مثل gtav هم به راحتی بر میاد ...

و خب نکته ایی که برای خودم مهم هست، روون اجرا شدن بازی هست و عناوین رو هم از همین نظر می سنجم وگرنه بالا بودن فریم چندان اهمیتی برام نداره. مثل بازی FH3 که ممکنه گهگاهی فریم به 40 هم برسه ولی کاملا روون و قابل بازی به نظر میرسه (در مقابل عناوینی مثل Quantum Break که سردرد محض هست)

اما در مورداین عنوان، سوای از مشکلات گیم پلی بسیار زیادی که داره (از جمله روون نبودن هدف گیری، فیزیکس خنده اور، مدل پرواز افتضاح و..)، از گرافیک بصری تقریبا قابل قولی برخورده ولی به شدت نابهینه و سنگین. با چنین سیستمی به زور میشه میانگین فریم 45 رسید و اگر به لطف fast vsync انویدیا نبود عنوان تقریبا با تنظیماتی Very high غیر قابل بازی خواهد بود.

اما نکته ایی که هست وی سینک Fast انیویدیا (که از طریق کنترل پنل انیویدیا قابل تنظیم هست) بازی رو تا حد خیلی زیادی روون میکنه (حتی با وجود افت فریم تا 28) و خب از اونجایی که فریم چندان بالا پایین نمیشه، میشه گفت قابل قبول و قابل بازی هست.

برای نشون دادن منابع مصرفی سیستم و فریم ریت هم از افتر برنر استفاده شده که نشون دهنده لود پردازنده و گرافیک و ... هست. همونطور که میبینید این عنوان به راحتی پردازنده 1060 رو به زانو درمیاره (حساب کنید FH3 رو 60 فریم نهایت 80 درصد رو 1080p لود میکنه)  و خب  چندان یه gpu صددرصد لود برای سیستم جالب نیست مخصوصا که گرافیک بصری بازی هم به هیچ وجه از نظر زیبایی و جزئیات در حد این لود نیست.

بنچ ها هم تو 2 حالت گرفته شده. اول جزئیات گرفته شده توسط افتربرنر در بنچمارک داخلی خود بازی (که از گیم پلی واقعی بازی سبک تر هست) و دوم هم حدود 10 دقیقه از گیم پلی اصلی بازی (که ویدئو این قسمت هم قرار داده میشه)

بنچمارک داخل بازی : 

5895111f23d9a_GhostReconWildlands-ClosedBeta2017-2-4-1-6-51.thumb.jpg.7543eed9afeb845d37f134c47fbce6bb.jpg

گزارش افتر برنر (دقت کنید که زمان تست از نقطه لود\پایان 100درصد gpu هست) :

Bench.thumb.jpg.8962657dc32f8e65aa4c95a2ff2cafff.jpg

ویدئوی گیم پلی از بازی (متاسفانه یا خوشبختانه ویدئو به صورت 60 فریم گرفته شده که خب بیشتر جنبه مقایسه گرافیک بصری و گیم پلی رو داره) :

آپارات

کیفیت بالا

گزارش افتر برنر از گیم پلی :

gameplay.thumb.JPG.757852aa8f235d65ad24f9e001adebd8.JPG

نکته ایی که راجب گیم پلی هست، فریم حدود بین 30 تا 45 بازی میکنه (موارد فریم 60 برای منو بازی هست) و حتی یک مورد لگ یا سکته یا فریز هم دیده نشد که خب قابل بازی بودن عنوان رو نشون میده. البته مشخصا بازی هنوز در مرحله بتا قرار داره و تا زمان عرضه هم حدود 2 ماه باقی مونده. ممکنه بر فرض محال تا اون زمان بهینه سازی هایی توسط باگی سافت انجام بشه و خب درایور بهینه سازی شده مخصوص این عنوان هم از طرف nvidia/amd در راه خواهند بود. 

شخصا چندان از مرحله ایی که عنوان از نظر گرافیکی قرار داره راضی نیستم مخصوصا نسبت به اینکه این عنوان 4 سال !!! در حال ساخت بوده، ولی خب میشه گفت به صورت کلی از بسیاری عناوین مثل Dishonored2، Mafia3 و یا حتی NMS  بهتر عمل کرده ،و مخصوصا با نگاهی به پرونده عنوان های عرضه شده توسط یوبی سافت (مثل For Honored که تا حد زیادی بهینه هست یا wd2 که حداقل از دیویژن در زمان عرضه بهتر عملکرد)  میشه تا حدود زیادی امیدوار بود ...

سلام علیک

ورزن درایور گرافیک رو ارتقا بدین  یه تست دیگه بزارید ممنون 

ultra va very high

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

اینم تست من:

ultra

59878979d5ea2_GRW2017-08-0701-46-48-56.thumb.jpg.433f2138175977ceb5cf1acbbe0fffbb.jpg

Very High

598789a172cc8_GRW2017-08-0701-44-44-31.thumb.jpg.08444ff51b20a7b7dce3bdecd3e83b51.jpg

سلام علیک

طلبه 980 ti شدم 

لینک به دیدگاه

بعد 3 ساعت انپک نسخه فیتگرل ^_^

22.thumb.JPG.3984cefb42fe23ab8b96c35802d7f195.JPG11.thumb.JPG.82a481438e313a440189eb514ae8c947.JPG

فکر نمیکردم 460 2 گیگ اینقدر خوب جواب بده

لینک به دیدگاه

من این گزینه scaling رو هرچی میگردم توی تنظیمات پیدا نمیکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

من معمولا فیت گرل روی یه هارد دیگه آنزیپ و از روی اون هارد روی SSD نصب می کنم. من هم همین نسخه رو نصب کردم و مشکل داشتم بازی روی 87 درصد ارور میداد و اگر اوکی می کردی بازی کلا پاک می شد ولی یجا خوندم که اگر اند تسک بشه مشکلی نیست و در عین ناباوری بعد از ریستارت سیستم بازی بالا اومد.

کارتتون واقعا خوب عمل کرده. یکی از دوستان تست GTX960 رو یه مقدار بالاتر گذاشته و نتیجتون بسیار نزدیک هست. اگر نسخه 4 گیگ بود کارتتون فکر می کنم شانه به شانه GTX960 میومد در صورتی که در حالت معمولی باید 15-20 درصد بهتر از کارت شما عمل می کرد.

البته نمیدونم مشکل از سیستم دوستمون هست یا چیز دیگه میزان یوتلیز از کارت به ماکزیمم نرسیده.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

من معمولا فیت گرل روی یه هارد دیگه آنزیپ و از روی اون هارد روی SSD نصب می کنم. من هم همین نسخه رو نصب کردم و مشکل داشتم بازی روی 87 درصد ارور میداد و اگر اوکی می کردی بازی کلا پاک می شد ولی یجا خوندم که اگر اند تسک بشه مشکلی نیست و در عین ناباوری بعد از ریستارت سیستم بازی بالا اومد.

کارتتون واقعا خوب عمل کرده. یکی از دوستان تست GTX960 رو یه مقدار بالاتر گذاشته و نتیجتون بسیار نزدیک هست. اگر نسخه 4 گیگ بود کارتتون فکر می کنم شانه به شانه GTX960 میومد در صورتی که در حالت معمولی باید 15-20 درصد بهتر از کارت شما عمل می کرد.

البته نمیدونم مشکل از سیستم دوستمون هست یا چیز دیگه میزان یوتلیز از کارت به ماکزیمم نرسیده.

سلام علیک من بار اول تست گرفتم فکر کنم فریمم بالاتر بود با کارت ۹۶۰ ، یه کرک دو روز پیش اومد از cpy اون رو اضافه کردم ، تست گرفتم امروز عکسش رو گذاشتم بالاتر از ۳۰ فریم نرفت ، مطمئن هستم بالاتر از چهل فریم نشون می داد حالا یک بار دیگه نصب می کنم ببینم چطوره

الان گفتین یادم افتاد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HeX گفته است :

سلا معین جان

نسخه فیتگرل کلا مشکل داشت و همه همین مشکل گیر کردن ستاپ روی 86% رو داشتن

توی خود سایت فیتگرل یکی از کاربرا راهکاری رو پیشنهاد داده بود که با انجامش تونستم راحت نصب کنم

در مورد رم هم الان اگه بخام دوباره گرافیک بگیرم حتما 4 گیگ میگیرم چون 2گیگ دیگه جوابگو نیست

یه سری جاها مخصوصا موقع انفجار یا سرعت گرفتن ماشین بازی تیک لحظه ای پیدا میکنه

ولی مشکل از رم سیستم نیست چون 6.5 گیگ بیشتر رم نمیکشه احتمال میدم بخاطر حجم پایین رم گرافیک باشه چون توی تومب رایدر هم رو تنظیمات بالا همین مشکل رو دارم

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

تنظیمات روی  ultra و very high با 280x Toxic

5988b0715d9e4_TomClancysGhostReconWildlands2017-8-7-22-13-57.thumb.jpg.dc5e58e0707d6dcca65b123c967ee703.jpg

5988b07cf0ee0_TomClancysGhostReconWildlands2017-8-7-22-31-13.thumb.jpg.632d3e4f5cd2d3b94c0ccd2a1102bca5.jpg

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

سلا معین جان

نسخه فیتگرل کلا مشکل داشت و همه همین مشکل گیر کردن ستاپ روی 86% رو داشتن

توی خود سایت فیتگرل یکی از کاربرا راهکاری رو پیشنهاد داده بود که با انجامش تونستم راحت نصب کنم

در مورد رم هم الان اگه بخام دوباره گرافیک بگیرم حتما 4 گیگ میگیرم چون 2گیگ دیگه جوابگو نیست

یه سری جاها مخصوصا موقع انفجار یا سرعت گرفتن ماشین بازی تیک لحظه ای پیدا میکنه

ولی مشکل از رم سیستم نیست چون 6.5 گیگ بیشتر رم نمیکشه احتمال میدم بخاطر حجم پایین رم گرافیک باشه چون توی تومب رایدر هم رو تنظیمات بالا همین مشکل رو دارم

چطور و از چه راهی نصب شد؟

یکی تغییر کامپابلیتی به win 7 بود که نشد. یکی دیگه هم بستن بازی بعد از دادن ارور و ریستارت سیستم بود که راه دومی جواب داد ولی بازی از حجمی که فیت گرل گفته کمتر شد! حجم توصیه شده بعد از نصب 59.4 گیگابایت اعلام شده ولی فولدر بازی من 57.3 هست/

لینک به دیدگاه

تغییراتی که من دادم فایر وال و تنظیم user account control روی حداقل بود و مهمتر از همه ساختن یه پوشه به صورت دستی مثلا درایو D یه پوشه با هر اسمی بساز و موقع انتخاب مسیر نصب بازی اون فولدر رو انتخاب کن

و اینکه من بازی رو توی safemode نصب کردم

جالبه حجم نهایی بازی من64.3 گیگه

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

تغییراتی که من دادم فایر وال و تنظیم user account control روی حداقل بود و مهمتر از همه ساختن یه پوشه به صورت دستی مثلا درایو D یه پوشه با هر اسمی بساز و موقع انتخاب مسیر نصب بازی اون فولدر رو انتخاب کن

و اینکه من بازی رو توی safemode نصب کردم

جالبه حجم نهایی بازی من64.3 گیگه

نمیدونم والا این ارور چی بود ولی هرکجا میری یه چیزی در موردش نوشته:D

اون دو مورد اول firewall و UAC برای من همیشه به همون صورت هست.

درسته بازی من اجرا میشه ولی با توجه به اینکه نسخه بازیهامون یکی هست و حجم متفاوت میشه نتیجه گرفت یه قسمتایی از بازی من ناقص نصب شده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

نمیدونم والا این ارور چی بود ولی هرکجا میری یه چیزی در موردش نوشته:D

اون دو مورد اول firewall و UAC برای من همیشه به همون صورت هست.

درسته بازی من اجرا میشه ولی با توجه به اینکه نسخه بازیهامون یکی هست و حجم متفاوت میشه نتیجه گرفت یه قسمتایی از بازی من ناقص نصب شده.

مشکل اینه که موقع انپک کردن با برنامه ztool به مشکل برمیخوره و ستاپ کلا بسته میشه

قبل نصب هم اخطار داده بود که اگه دیدین برای مدت زیادی ztool از cpu استفاده نمیکنه ztool رو end task کنید و از اول بازی رو نصب کنید

ولی فکر میکنم دلیل اصلی که راحت نصب شد safemode بود چون نسخه فیتگرل استارکرافت هم مشکل داشت و راه حلش سیف مود بود

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/16, 14:04:34، behnamalizade69 گفته است :

اینم تست بنده

high.jpg

very high.jpg

ultra.jpg

در در 1396/05/16, 16:55:54، Hosein Amiri گفته است :

22.thumb.JPG.3984cefb42fe23ab8b96c35802d7f195.JPG11.thumb.JPG.82a481438e313a440189eb514ae8c947.JPG

سلام 

وی اسکن رو خاموش کردم و محدودیت فریم رو برداشتم  

دو باره تست گرفتم  گرافیک 99 درصد درگیر شد

نتایج جدید رو ببینید

new high.jpg

new very high.jpg

new ultra.jpg

ویرایش شده توسط behnamalizade69
ویرایش
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...