رفتن به مطلب

مشکل تغییر اتوماتیک نور (روشنایی) در زمینه های رنگی گوناگون

behnam74
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه چند وقتیه که خود به خود روشناییه  مانیتور کم و زیاد میشه اونم به طور خودکار. خیلی نوسان داره بدجور اذیت میکنه. فرقیم نمیکنه که در حال انجام چه کاری باشی تو بازی و فیلم و حالت عادی هم هست.ولی توی فیلم کاملا مشهود هستش  مثلا در فضاهایی که یکم تاریک هستش فورا روشنایی کم میشه ویا نوسانی میشه.جدیدا توی فضاهای دیگه هم میشه.

مانیتور به وسیله کابل hdmi وصل هستش به کارت گرافیک.یه جا نوشته بود که مشکل نرم افزاری هستش ولی من چک کردم درست نشد.

لطف راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام برو کنترل پنل و تنظیمات پاور، change plan setting رو بزن

بعد change advanced power setting رو بزن و این مورد رو آف کن

Capture.thumb.PNG.5cff07c83207af2af1865fe5ea4b812d.PNG

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

سلام برو کنترل پنل و تنظیمات پاور، change plan setting رو بزن

بعد change advanced power setting رو بزن و این مورد رو آف کن

Capture.thumb.PNG.5cff07c83207af2af1865fe5ea4b812d.PNG

سلام ممنون از راهنماییتون . اینکارو کرده بودم ولی فرقی نکرد

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

اگر همه کارهای نرم افزاری رو انجام دادید باید برید سراغ تست های سخت افزاری.

یعنی اول کابل رو عوض کنید. بعد گرافیک رو یا اصلا ببر رو یه سیستم دیگه وصل کن ببین فرقی میکنه یا نه.

ورودی برق کیس و مانیتور رو جدا کن تست کن.

بعد مانیتور شما چیه؟ اگر مدلیه که تو امضاته که اصلا ورودی hdmi نداره! تبدیل وصل کردی؟؟

تنظیمات درایور گرافیک رو ریست کن همه چی دیفالت شه ببین چی میشه.

پ.ن
دوستمون درباره تغییر اتوماتیک گفتن یادم اومد من یه مدل بالاتر از اینو داشتم که سنسور داشت مدل 2086tw بود. مدلی که شما تو مشخصاتت هست سنسور نداره درسته؟

اگر سنسور داره که باید بری تو قسمت تنظیمات خود مانیتور بخش smart رو قسمت auto bright دیسیبل کنی.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

این مشکلو یک از دوستانم بعد آپدیت ویندوز به 10  با لپتاپش پیدا کرد. هر کاری کرد درست نشد تا اینکه من یه تیکه چسب براش چسبوندم دیگه روشنایی صفحه ثابت موند و دستی کم و زیاد باید بشه.

به نظرم عطای تنظیم روشنایی خودکار و با لقاش ببخش.
سنسورشو پیدا کن و یه چسب بزن روش.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

مدل نمایشگر؟

LG ips led 22mp55

با کابل hdmi وصله بدون تبدیل

لینک به دیدگاه

n

در هم اکنون، behnam74 گفته است :

LG ips led 22mp55

با کابل hdmi وصله بدون تبدیل

از بخش تنظیمات optimize energy یا energy saving یا چنین چیزی رو غیرفعال کن و نتیجه رو بگو.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

n

از بخش تنظیمات optimize energy یا energy saving یا چنین چیزی رو غیرفعال کن و نتیجه رو بگو.

مانیتور وقتی میره رو standby و دوباره برمیگرده میزنه که super energy saving is active ولی تو تنظیماتش نداره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnam74 گفته است :

مانیتور وقتی میره رو standby و دوباره برمیگرده میزنه که super energy saving is active ولی تو تنظیماتش نداره

گزینه اسمارت داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

اگر همه کارهای نرم افزاری رو انجام دادید باید برید سراغ تست های سخت افزاری.

یعنی اول کابل رو عوض کنید. بعد گرافیک رو یا اصلا ببر رو یه سیستم دیگه وصل کن ببین فرقی میکنه یا نه.

ورودی برق کیس و مانیتور رو جدا کن تست کن.

بعد مانیتور شما چیه؟ اگر مدلیه که تو امضاته که اصلا ورودی hdmi نداره! تبدیل وصل کردی؟؟

تنظیمات درایور گرافیک رو ریست کن همه چی دیفالت شه ببین چی میشه.

پ.ن
دوستمون درباره تغییر اتوماتیک گفتن یادم اومد من یه مدل بالاتر از اینو داشتم که سنسور داشت مدل 2086tw بود. مدلی که شما تو مشخصاتت هست سنسور نداره درسته؟

اگر سنسور داره که باید بری تو قسمت تنظیمات خود مانیتور بخش smart رو قسمت auto bright دیسیبل کنی.

این یه مانیتور دیگست خودش hdmi داره تنظیمات درایور رو ریست کردم ولی تغییر نکرد مال مانیتور هم همینطور.

وقتی مانیور رو روشن میکنم بالای صفحه میزنه super energy saving is active ولی تو تنظیماتش نداره چنین چیزی

لینک به دیدگاه

سلام . دوست عزیز با زدن کلید FUNC مانیتور می توانید super energy saving را خاموش و یا LOW کنید تا مشکلتون حل بشه  ./

energy_saving.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، I M A N گفته است :

سلام . دوست عزیز با زدن کلید FUNC مانیتور می توانید super energy saving را خاموش و یا LOW کنید تا مشکلتون حل بشه  ./

energy_saving.jpg

سلام ممنون پیداش کردم خودش روی low بود من off کردمش ولی باز نیاز به تست داره ببینم درست شده یا نه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، I M A N گفته است :

energy_saving.jpg

بله 

همین گزینه است که جای دقیقش رو فراموش کرده بودم، چون توی مدلهای گوناگون جاش فرق می کنه.

لینک به دیدگاه

توی فیلمای مختلف چک کردم.درست شد

ممنون از راهنمایی همتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...