رفتن به مطلب

راهنمای خرید سیستم تا 2600

اشتراک گذاری

Recommended Posts

همانطور که از عنوان تایپیک مشخص است قصد دارم یه سیستم تا مبلغ 2600 جمع کنم 

فعلا از خرید گرافیک و ssd صرف نظر میکنم به علت بودجه پایین و برای cpu هم دست نگه میدارم تا نسل جدید وارد شود .یه کیس z4 هم ماه پیش خریداری کردم نیازی به کیس ندارم.

یه فن استوک اینتل نو دارم که فعلا از همون استفاده میکنم متعلق به cpu i5 6402p میباشد

Capture.PNG

ویرایش شده توسط amin 0079
لینک به دیدگاه

پاور رو ظرفیت بالا تر بردار .

سی پی یو رو هم 6600K یا 6600 بردار یا این که صبر کن کبی لیک بیاد یه مدل مناسب از اون بخر .

البته اگه 6600K برداری و بخوای اور کنی باید کولر بخری

لینک به دیدگاه

پاور رو بعدا با rm750x عوض میکنم الان به خاطر کمبود بودجه این پاور رو انتخاب کردم پردازنده رو 100درصد 7600k برمیدارم قصد اور فعلا ندارم تا یک واتر کولر خوب بگیرم 

لینک به دیدگاه

پس 2600 رو کلا میخواید رو قطعات غیر از سی پی یو و کیس خرج کنید  یا با سی پی یو ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Angry GAMER گفته است :

پس 2600 رو کلا میخواید رو قطعات غیر از سی پی یو و کیس خرج کنید  یا با سی پی یو ؟

با سی پی یو میخام 2600 خرج کنم ولی از اونجایی که در حال حاضر مدل های کیبی لایک موجود نیست 1 ملیون از بودجه را برای cpu کنار میزارم و با همین 1.600 کانفینگ بالارو تهیه میکنم بعد 7600k تو بازار موجود شد اون رو تهیه میکنم

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/17, 17:21:59، amin 0079 گفته است :

با سی پی یو میخام 2600 خرج کنم ولی از اونجایی که در حال حاضر مدل های کیبی لایک موجود نیست 1 ملیون از بودجه را برای cpu کنار میزارم و با همین 1.600 کانفینگ بالارو تهیه میکنم بعد 7600k تو بازار موجود شد اون رو تهیه میکنم

پاورت لازم نیست بالاتر برداری

7700k بیاد ایران فکر کنم قیمتش 1800 بشه

6600k الان نزدیک 1 ملیونه

ویرایش شده توسط ali Mohamadi
لینک به دیدگاه

7600 از سری i5 هست و قیمتش نهایتا 1 میلیون خواد بود قیمت جهانی اش 240 دلاره و همون 1 میلیونه و 7700k هم 350 دلاره و 10 دلار گرونتر از 6700k یعنی نهایتا 50 تومن گرونتر یعنی حدود 1600 قیمتشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...