رفتن به مطلب

فروش VGA sapphire HD5850

Recommended Posts

درود

دوستان گلم يك عدد كارت sapphire HD5850 موجود هستش كه گارانتيش مال شركت يونيكام خدا بيامرز بوده و الان فاقد گارانتيه .

تمام متعلقات كارت باهاشه

قيمت پايه 190 تومان و هر كسي خواست در خدمتيم و به بالاترين قيمت ميفروشم اين كالا رو هم تا يكشنبه هفته ديگه ساعت 12 شب هر كسي بالاتر قيمت بده تقديمش ميكنم ;)

zstwhnn1u5v1e5buf4wi.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی با 4850 تعویض میکنید سر باید چقدر بدم؟؟این کارت اورکلاک شده؟؟

کارت من این است http://www.msi.com/product/vga/R4850-2D1G-OC.html

جعبه و تمام وسایلش کامله وتا 25همین ماه میلادی (may)گارانتی ماتریکس داره.اورکلاک هم اصلا نشده

لینک به دیدگاه

جناب حسینی با 4850 تعویض میکنید سر باید چقدر بدم؟؟این کارت اورکلاک شده؟؟

کارت من این است http://www.msi.com/product/vga/R4850-2D1G-OC.html

جعبه و تمام وسایلش کامله وتا 25همین ماه میلادی (may)گارانتی ماتریکس داره.اورکلاک هم اصلا نشده

درود دوست گلم

خوب كارتتون رو چند ميديد عزيز ؟

در ضمن اين كارت 5850 اور هم شده ولي 100000 درصد سالم و بدون مشكل هستش و تازه 48 ساعت هم مهلت تست هم ميدم عزيز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گلم

خوب كارتتون رو چند ميديد عزيز ؟

در ضمن اين كارت 5850 اور هم شده ولي 100000 درصد سالم و بدون مشكل هستش و تازه 48 ساعت هم مهلت تست هم ميدم عزيز

درود

جناب حسینی من که این کاره نیستم .قیمت هم ندارم شما هرچقدر ارزش داره بفرمایید من برام ارزش داشت عوض میکنم ارزش هم نداشت که انصراف میدم شما هزار تومن هم قیمت بدید من اطمینان دارم قیمتش همین هزار تومن است;)

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی من که این کاره نیستم .قیمت هم ندارم شما هرچقدر ارزش داره بفرمایید من برام ارزش داشت عوض میکنم ارزش هم نداشت که انصراف میدم شما هزار تومن هم قیمت بدید من اطمینان دارم قیمتش همین هزار تومن است;)

دوست گلم اينطوري كه بر عهده من ميگذاريد كار برام خيلي سخت ميشه چون اون موقع يه جور محبت و نظر لطفتون رو بايد جبران كنم كه به ضرر خودم ميشه @};-

قيمت رو براتون پيغام خصوصي كردم عزيز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم اينطوري كه بر عهده من ميگذاريد كار برام خيلي سخت ميشه چون اون موقع يه جور محبت و نظر لطفتون رو بايد جبران كنم كه به ضرر خودم ميشه ;)

قيمت رو براتون پيغام خصوصي كردم عزيز

جناب حسینی ممنون از لطف شما و من فعلا با قیمت پایه خریدارم .

لینک به دیدگاه

جناب حسینی ممنون از لطف شما و من فعلا با قیمت پایه خریدارم .

اوكي هستش عزيزم اميدوارم كه تا اون روز اين كالا مال شما بشه

در ضمن دوستان گلم هر كسي كارت خوبي داشته باشه اولويت قيمت با كساني هستش كه بخوان كارتشون رو بفروشن و تعويض كنن با اين كارت به اين دليل كه به كارتهاي ديگه اي ه نياز داريم ;)

لینک به دیدگاه

سلا آقای حسینی

نظرتون راجع به این چیه؟;):

ASUS ENGTX260 MATRIX

@};-

asus_engtx260_matrix_896mb_video_card_14.jpg

asus_engtx260_matrix2-300x225.jpg

وارد شدس جعبه و لوازم هم داره....

...:rose:

لینک به دیدگاه

بهزاد جان قيمتت رو برام اعلام كن عزيز موردي نداره قيمت خوب باشه هستيم در خدمتتون عزيز ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی کارت ها اگر موجوده من یکی رو خریدارم به قیمت پایه. لطفا پ خ .

Rose.gif

لینک به دیدگاه

با سلام

من یک کارت گرافیک 5770 xfx دارم تا برج 12 سال2012 گارانتی سازگار داره می خواستم ببینم چقدر باید با کارته شما سر بدم .؟I%20Do%20not%20Know.gif

ممنون

069cecf34adb.jpg

ویرایش شده توسط alidante
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

آقای حسینی رفتند مسافرت همانطور که گفتند تا یکشنبه باید منتظر بمونید ;)

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

کارت به قیمت 200تومن خریدارم در ضمن یک 280زوتاک دارم اگر برش میدارید چقدر باید سر بدم؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

منو واقعا ببخشيد كه اينقدر دير جواب ميدم همين الان 66 تا پيغام خصوصي جواب نداده دارم باور كنيد خيلي سرم شلوغ بود تو اين چند روز عزيزان . چون نبودم كارام همينطور موند دوستان گلم .

فعلا چون كارت 280 صابر جان خيلي به كارم مياد با ايشون قرار ميبندم اگر بد غلغي كرد ;) در خدمت ساير دوستان گلم هستم

لینک به دیدگاه

سلام.

آقای حسینی عزیز من هم یه 275 زوتاک دارم ، فکر کنم تا برج 5 گارانتی داره.

همراه با گرافیکم چقدر تقدیم حضورتون کنم؟

لینک به دیدگاه

منو ببخشيد جناب وزيري اين كارت رو فعلا به صابر جان قول دادم و قراره تا فردا بهم خبر بده عزيز ;)

لینک به دیدگاه

منو ببخشيد جناب وزيري اين كارت رو فعلا به صابر جان قول دادم و قراره تا فردا بهم خبر بده عزيز ;)

خواهش می کنم آقای حسینی عزیز.

آقا صابر عزیز دل هستند، ایشالله مبارکشون باشه.

و پولش هم برای شما پر برکت باشه.

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

اوكي هستش عزيزم اميدوارم كه تا اون روز اين كالا مال شما بشه

در ضمن دوستان گلم هر كسي كارت خوبي داشته باشه اولويت قيمت با كساني هستش كه بخوان كارتشون رو بفروشن و تعويض كنن با اين كارت به اين دليل كه به كارتهاي ديگه اي ه نياز داريم ;)

آقای حسینی جان سلام من هم یک کارت گرافیک 4850 گیگا بایت دارم که وسایل کامل است و اورکلاک هم نشده اگه مایلید حاضرم با هم معامله کنیم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...