رفتن به مطلب

استراحتگاه دست برای موس(برامدگی موس پد طبی)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  

یک چند وقتی هست که زمان زیادی را پای سیستم می گذرانم تقریبا یک هفته. متاسفانه مچ دست راستم بد جور درد می کنه و از موس پد طبی هم استفاده نمی کنم. دنبال یک چیزی شبیه عکس زیر هستم و حالا اینکه تو ایران هست؟

از کجا می توانم تهیه کنم؟ 

لیون یک موس پد داره ولی قیمت آن برای من خیلی بالاست

http://lioncomputer.ir/product/1160/موس+پد+ریزر+Vespula/

ممنون می شوم راهنماییم کنید

51ezH8LGhyL._SL1000_.jpg

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، 303 گفته است :

این موارد نسبتا خوبن فقط ترجیها حضوری تهیه کنین چون بعضی از این موس پدا بوی پلاستیک بسیار بدی میدن

لینک به دیدگاه

ممنون اما بیشتر دنبال آن موارد داخل عکس هستم. موس پد خودم در حال حاضر کوگار هست یکی از موارد بالا را هم قبلا تهیه نمودم که به شدت بوی بد پلاستیک می داد.

اما بیشتر نظرم روی این است که موارد بالا را تهیه کنم یا اگر در بازار موجود نبود, اقدام به ساخت مورد مشابه کنم. فکر کنم با کمی ابر و پارچه لطیف بشود کاری کرد!

لینک به دیدگاه

بوی بد پلاستیک چ جوریه؟
میشه توضیح بدید؟
با رسم شکل اگر ممکنه.
با تشکر.

لینک به دیدگاه

قبل از اینکه این چیزا بیاد بازار!!!
من خودم وقتی موس رو میگیرفتم فشار میآوردم به مچم و همیشه قرمز میشد!و نمیتونستم فشار ندم ناخواگاه بود
یک بالشت کوچیک مادر عزیزم واسم دوخت و چندین ساله من ازون استفاده میکنم !رو بالشتی هم داره :D
برای اینکه اندازش دستت بیاد بگم که رو بالشتیش مال اون کیسه های!عینک طبی هست
دو سه باری هم بخاطر خواب بالشت
اونو باز کردم و مواد فشردشو از هم باز کردم و یا بهش اضافه کردم.
یکی دوبار هم خواستم بدون اون تست کنم ۲ دقیقه هم دووم نیاوردم
off topic...محض خنده
حسابشو بکن بالفرض! من رو به یک مسابقه جهانی گیم دعوت کنن بعد ملت میبینن و زیر دستم چیزی میزارم بعد میگن اون چیه..... lol

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ممنون  امیر جالب بود! اتفاقا اگر مورد مشابه را پیدا نکردم مجبورم خودم یک نمونه بدوزم.

علی جان متاسفانه نمی توانم با رسم شکل توضیح بدم فقط یادمه 1 سال پیش بود یک مورد از موس پد های طبی , که بسیار ارزون قیمت بود (2000 تومن) را خریدم. تو مغازه باز کردم چنان بویی داشت که من به فروشنده گفتم این فاسده؟ بنده خدا در جواب گفت: پلاستیکه  دیگه بوی فرآورده های نفتی میده خخخ دو سه بار بشوری بوش از بین میره!   هنوز دارمش ولی قسمت برآمدگیش کاملا تخت شده و کمی زبر

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amir* گفته است :

من خودم وقتی موس رو میگیرفتم فشار میآوردم به مچم و همیشه قرمز میشد!و نمیتونستم فشار ندم ناخواگاه بود
یک بالشت کوچیک مادر عزیزم واسم دوخت و چندین ساله من ازون استفاده میکنم !رو بالشتی هم داره :D
off topic...محض خنده
حسابشو بکن بالفرض! من رو به یک مسابقه جهانی گیم دعوت کنن بعد ملت میبینن و زیر دستم چیزی میزارم بعد میگن اون چیه..... lol

:D
داداش عالیه حرکتت
حتما بری مسابقات جزو افراد خاص اونجا معرفی میشی شک نکن.
ترکیدم از خنده عالی بود.

در 7 ساعت قبل، arminas گفته است :

ممنون  امیر جالب بود! اتفاقا اگر مورد مشابه را پیدا نکردم مجبورم خودم یک نمونه بدوزم.

علی جان متاسفانه نمی توانم با رسم شکل توضیح بدم فقط یادمه 1 سال پیش بود یک مورد از موس پد های طبی , که بسیار ارزون قیمت بود (2000 تومن) را خریدم. تو مغازه باز کردم چنان بویی داشت که من به فروشنده گفتم این فاسده؟ بنده خدا در جواب گفت: پلاستیکه  دیگه بوی فرآورده های نفتی میده خخخ دو سه بار بشوری بوش از بین میره!   هنوز دارمش ولی قسمت برآمدگیش کاملا تخت شده و کمی زبر

با تشکر دوست من.
به نظرم میتونی بدی دوستانی که وارد میکنن یکی از اونا رو وارد کنن ولی اینجوری وارد میشه که قیمت دلاریش رو باید در 6000 ضرب کنی اخرشم یه چند هزاری بزاری برای شیتیل طرف و ... کلا یه جوریه این قضیه وارد کردن.

مثل بنایی ساختمون میمونه که خوبه ولی بد و مزخرفه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان شب عیده کلی لباس دور ریز میشه پاچه یدونه از شلوارهایی که دارید را ببرید 4تا کوک زدن داره داخلشم از این مواد داخل بالش پر کنید .دیگه دنبال این چیزها گشتن نداره

در 20 ساعت قبل، amir* گفته است :

off topic...محض خنده

کار درست را شما انجام دادید برای هر چیزی که نباید دنبال نمونه چینی بود

لینک به دیدگاه

فقط توجه کنی که این بالشت طبی ای که توضیحاتش رو دادم نسخه فول ورژنه ! قبلش پر الفا و بتا داشته باگاش گرفته شده !:D
اما بی شوخی نمونه اولی اندازه یک پاکت سیگار یه نمه بزرگتر بود بهتر بود اما بازم کمی قرمزی بجا میزاشت...
حیف ثبت اختراع نکرده بودم! وگرنه نوشتم که قبل از اینکه این چیزا بیاد وارد بازار من داشتمش! D:

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

این هم نتیجه کار!  کمی ابر را با قیچی برش دادم و با پارچه مشکی پوشش دادم و در ادامه با چرخ خیاطی دوختم .

فعلا بعد دو روز نشستن پشت سیستم به صورت طولانی, خبری از درد مچ دست و خستگی نیست. 

IMG_20170305_204334.jpg

IMG_20170305_210509.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام من الان موس و کیبورد استاندارد (عادی) استفاده میکنم.

هنگام بازی کردن دست و انگشت کاملا خسته و میشن و درد میکنن.

میخواستم اگه موس و کیبورد گیمینگ بخرم مشکل حل میشه من خودم نظرم روی برند razer و logitech هست.

من قبلا کنسول داشتم با دسته بازی میکردم اصلا این مشکل نبود بهتر نیست یک دسته xbox one بگیرم.

لطفا همه راهنمایی کنند :x

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، pc gamer69 گفته است :

میخواستم اگه موس و کیبورد گیمینگ بخرم مشکل حل میشه من خودم نظرم روی برند razer و logitech هست.

من قبلا کنسول داشتم با دسته بازی میکردم اصلا این مشکل نبود بهتر نیست یک دسته xbox one بگیرم.

؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، pc gamer69 گفته است :

برند های گیم بیشتر بروی امکانات اضافه (کلید های اضافه و ماکرو و دقت و عمکرد و انتی گوستینگ  و...)ظاهر (شکل و led و ...) مانور میدن و ترقیب به خرید میکنند

فکر نمیکنم  تو این موردتاثیر زیادی! میتونه داشته باشه؟  اما  بخاطر ارگونومی موس ممکنه راحت تر دستت باشه و یا استراحتگاه مچ کیبرد  کمی تاثیر داشته باشه !(بازم مطمین نیستم اما>) >>>

>>>اول ببین فاصله و ارتفاع دستت تا موس و کیبرد استاندارد هست؟<<<

دسته هم بسیار خوبه فقط  با اول شخص من میونه ای باهاش ندارم (البته mirror edge رو با دسته رفتم!)

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، pc gamer69 گفته است :

در رابطه با کیبرد پیشنهاد می دهم از کیبردهایی استفاده کنید که استراحتگاه دست داشته باشند یا اگر هم ندارند نمونه ای که در پست اول , عکسش را قرار دادم را تهیه کنید(من گشتم نبود :() یا طبق گفته ی کاربر amir* فاصله و ارتفاع دستتان را جوری تنظیم کنید که اذیت نشید.

و اما در رابطه با موس. چیز زیادی نمی تونم بگم. فقط بهتره از نزدیک ببینید .امتحان کنید بعد خرید کنید.

تجربه شخصی: چندین سال از موس پد های طبی استفاده می کردم. حتی بعضی مواقع به صورتی بود که تو دو سه روز بیش از 8 ساعت پشت سیستم بودم اما خبری از مچ درد نبود. الان هم با اون بالشتکی :D که خودم درست کردم . مچ دردم بهبود یافته.

و اما در آخر: اگر به صورت بلند مدت در روز از کیبرد و موس استفاده می کنید یک زنگ تفریح به خودتون بدید و دستتان را مشت کنید و مچ دستتان را بچرخانید و بالا و پایین کنید:)

hand-on-keyboard.jpg

seat-behind-computer.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...