رفتن به مطلب

i7 6700k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یه سوال واسم پیش اووومد(وسوسه شدم)

خواهرم کاناداس الان پیگیر شدم از اوونجا بخواد پست کنه بیاد اینجا حدودا حساب کردم هزینه ارسال 2 تا cpu به اینجا حدوده 550 تومن حالا نمیدونم که رو جنس اکبند گمرک بزنن یا نه خوده 7700K میشه حدود 1350 O اینا که حساب میکنم واسه فروش نمیصرفه!

اما یکی از اقوام حدودا ماهی یه بار میره دبی اگه بهش بگم واسم بیاره بهش گیر نمیدن ب صورت اکبند!؟ کسی تجربه داشته!؟ 

لینک به دیدگاه

• ارسال 152
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

نه دوست عزیز

من خودم گرفتم یدونه رو هیچ کاری ندارن . فقط به وزن کار دارن . خودم تو یه سفر یه سی پی یو و یه مادربرد و یه پک رم گرفتم با یه ساعت هوشمند و کلی پوشاک و سه جفت کفش و یه سیستم صوتی سری 5000 فیلیپس که رویهم شدن حدود 19.6 کیلوگرم . بدون هیچ دردسری آوردم .

خودم هیچ قطعه ای رو با گارانتی نخریدم . مخصوصا یه قطعه ای مثل سی پی یو که تو ایران اصلا گارانتی نداره ولی تو دبی 3.5 سال گارانتی اصلی رو خود فروشنده بهت میده رو خریدن به این قیمتای نجومی و غیر منطقی اشتباهه محضه .

لینک به دیدگاه

این یه ترفنده برای این که قطعه ای اگه حتی قیمتش دو برابر شد سریع بخرید وگرنه در آینده گرون تر میشه، میخشونو دارن میکوبن

اگه مردم به خریدن ادامه بدن این روند تا همیشه ادامه پیدا میکنه

مردم ما با وجود همچین هم وطنانی دیگه احتیاجی به دشمن ندارن

ایران خاک دلیران

ایران غرش شیران

ویرایش شده توسط ali Mohamadi
لینک به دیدگاه

می دونی هر بلایی سرمون میاد حقمونه

برای اینکه اگر جماعت همه با هم باشند و خرید نکنند دیگه این همه بی دلیل به افزایش قیمت کاذب روبرو نمیشیم

لینک به دیدگاه

به نظر من باید به سازمان حمایت از مصرف کننده گزارش بدیم

تماس و اعتراض به 124

لینک به دیدگاه

من زنگ زدم یه خانومه برداشت گفتم بهش قیمت intel i7 6700k رو هر طوری دوس دارن قیمت گذاری میکنن   2 هفته پیش 1300 بوده الان دارن میدن 1900  گفت پیگیری میکنیم

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه بیایم و همه با هم اعترض کنیم و حتی از لیون هم بخوایم که حمایتمون کنه خیلی عالی میشه  

تازه میتونیم از آقای  حسینی بخوایم که توی برنامه کامنت این مطلب رو پیگیری کنه

لینک به دیدگاه

درود
من هم با 124 تماس گرفتم. گفتم سی پی یو یی که تا یکماه پیش 1100_ 1200 بوده الان روی 1800_ 1900 میفروشن و دوتا کل بازار ایران و رضا رو ادرس دادم
خواهشا هر کسی که می تونه تماس بگیره
4 تا بازرس بره اونجا مطمئنا فرصت طلبها حساب کار خودشونو می کنن

فرستاده شده از LG-D724ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان دو حالت بیشتر نداره
یا مغازه دار داره گرون میفروشه که دست یک یا دو مغازه نمی تونه باشه یا اون شرکت وارد کننده یا نماینده ی دست اول و دومش این جو روانی و توی بازار راه میندازن و با عناوین و بهونه های مختلف از جمله افزایش قیمت دلار و یا کمبود و یا...... گرون تر پخش میکتن توی بازار
در کل هر کس ادرس و یا نشانی از این افراد داره به 124 اعلام کنه حساب کار دستشون میاد

لینک به دیدگاه

منم زنگ زدم 124 گفتم

به چه دلیل باید ملت و سرکیسه کنن آخه

1200 رو چرا باید بکنن 1800 آخه !!

لینک به دیدگاه

میشه بگین این ۱۲۴ بر چه اساسی پیگیری می‌کنه؟فاکتور خرید؟ یا چیز دیگه؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، کیهان گفته است :

میشه بگین این ۱۲۴ بر چه اساسی پیگیری می‌کنه؟فاکتور خرید؟ یا چیز دیگه؟

درود

بر اساس  سودجویی  و  اخلال بازار  

البته 124 هم تعزیرات هست و هم سازمان حمایت از مصرف کننده

به نظر من اگر کمپینی راه بیافته و شکایتی تنظیم بشه که وارد کنندگان سی پی یو های اینتل مثل سایر شرکتهای وارد کننده ملزم به ارائه گارانتی به مصرف کنندگان باشند خیلی عالی میشه

ادرسش هم ضلع شمالی میدان ولی عصره توی تهران

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود
من هم با 124 تماس گرفتم. گفتم سی پی یو یی که تا یکماه پیش 1100_ 1200 بوده الان روی 1800_ 1900 میفروشن و دوتا کل بازار ایران و رضا رو ادرس دادم
خواهشا هر کسی که می تونه تماس بگیره
4 تا بازرس بره اونجا مطمئنا فرصت طلبها حساب کار خودشونو می کنن

اگر بخوان حرکتی بزنن فروشنده ها زرنگ ترن یک ماه جنس رو تو بازار نایاب میکنن فروشش میره تو بازار سیاه یکیو دیدی 6700k قیمتش شده 3تومن !!

جدی میگم امروز بحثش بود تو بازار رفتم چرخیدم اینور سال تا وسط اردیبهشت واردات تعطیل میشه رسما قیمت انفجاری میخواد بره بالا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

درود

بر اساس  سودجویی  و  اخلال بازار  

البته 124 هم تعزیرات هست و هم سازمان حمایت از مصرف کننده

به نظر من اگر کمپینی راه بیافته و شکایتی تنظیم بشه که وارد کنندگان سی پی یو های اینتل مثل سایر شرکتهای وارد کننده ملزم به ارائه گارانتی به مصرف کنندگان باشند خیلی عالی میشه

ادرسش هم ضلع شمالی میدان ولی عصره توی تهران

طبق معمول سر خریدار کلاه میره تو این مملکت خیلی ها هستن پول باسشون اهمیتی نداره هر قیمتی بخوان میخرن زحمت نده اگرم گیر بدن کلا سی پی یو جمع از تو بازار مجبوری core i3 بخری 1تومن !!

قیمت همین سی پی یو 6700 رسیده 1900 سری k حدود 1950 تا 2تومن من خودم یکی دیدم باسه یه شرکتی اسمشون نمیتونم بگم 5 تا سفارش داد تا اینا هستن 

میخرن فایده نداره !!

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

اگر بخوان حرکتی بزنن فروشنده ها زرنگ ترن یک ماه جنس رو تو بازار نایاب میکنن فروشش میره تو بازار سیاه یکیو دیدی 6700k قیمتش شده 3تومن !!

جدی میگم امروز بحثش بود تو بازار رفتم چرخیدم اینور سال تا وسط اردیبهشت واردات تعطیل میشه رسما قیمت انفجاری میخواد بره بالا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز این سیاه بازی هم دست کمی از اون نداره که 4790 با 6700 برابری می کنه تو قیمت و 7700 تازه وارد 150 تومان ارزونتر اعلام میشه

اگر قرار به بازار سیاه باشه فرقی نمی کنه 1800 یا 3 تومان ولی اگر شکایت ها زیاد بشه مطمئنا شرکت های وارد کننده رو شناسایی می کنن و نظارت می کنن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

طبق معمول سر خریدار کلاه میره تو این مملکت خیلی ها هستن پول باسشون اهمیتی نداره هر قیمتی بخوان میخرن زحمت نده اگرم گیر بدن کلا سی پی یو جمع از تو بازار مجبوری core i3 بخری 1تومن !!

قیمت همین سی پی یو 6700 رسیده 1900 سری k حدود 1950 تا 2تومن من خودم یکی دیدم باسه یه شرکتی اسمشون نمیتونم بگم 5 تا سفارش داد تا اینا هستن 

میخرن فایده نداره !!

درسته کسایی که پول براشون اهمیتی نداره می خرن و پول بابتش میدن ولی من دیروز خواستم یه سیستم برا چاپخونه جمع کنم با این قیمت ها ترجیح دادم صبر کنم

لینک به دیدگاه

دوستان همین 1300 نفری که به این تاپیک سر زدید زنگ بزنید 124 و شکایت کنید مطمن باشید میره رو اولویت و 100% زودتر و سختتر پیگیری میشه این تاپیک خیلی بازدید داشته نسبت به باقی تاپیکا  تو 5 روز 

ویرایش شده توسط alivictor
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alivictor گفته است :

دوستان همین 1300 نفری که به این تاپیک سر زدید زنگ بزنید 124 و شکایت کنید مطمن باشید میره رو اولویت و 100% زودتر و سختتر پیگیری میشه این تاپیک خیلی بازدید داشته نسبت به باقی تاپیکا  تو 5 روز 

فقط ذکر کنید که هیچ گونه گارانتی داده نمیشه  و متولی وارداتش هم توی بازار مشخص نیست که چه شرکتیه

من 5 شنبه زنگ زدم شنبه هم زنگ میزنم مجددا

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

فقط ذکر کنید که هیچ گونه گارانتی داده نمیشه  و متولی وارداتش هم توی بازار مشخص نیست که چه شرکتیه

من 5 شنبه زنگ زدم شنبه هم زنگ میزنم مجددا

این کار رو بکنید ، به جای اینکه به نفع مصرف کننده بشه، به ضررش میشه . چرا ؟ چون کالا رو بدون نمایندگی رسمی و گارانتی ، کالای قاچاق محسوب میکنن و از بازار جمع آوری میشه . یعنی کل سی پی یو های اینتل رو از بازار جمع میکنن به نام کالای قاچاق . حتی اگر رسمی وارد شده باشه باز غیر قانونیه . چون نمایندگی رسمی از شرکت مادر نداره . چون گارانتی نداره . وقتی هم که جمع شد ، دیگه خدانگهدار . چون اینتل هیچوقت تو ایران نمایندگی نمیده . بعد هم نوبت AMD هست . تا بفهمن که با این کار کلا سیستم های کامپیوتری تو ایران به فنا میرن ، یه دور بازار شخم شده شده و قیمت یه سی پی یوی پنتیوم اینتل از 300 تومان میرسه به 1300 . بعد که بخوان دوباره مجوز واردات بدن ، تا قیمتها پایین بیاد ، یه عده خیلی زیادی ضرر میکنن . اونهایی که نیاز دارن ، اونهایی که باید بخرن و اونهایی که به خاطر نداشتن بودجه نخریدن .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

این کار رو بکنید ، به جای اینکه به نفع مصرف کننده بشه، به ضررش میشه . چرا ؟ چون کالا رو بدون نمایندگی رسمی و گارانتی ، کالای قاچاق محسوب میکنن و از بازار جمع آوری میشه . یعنی کل سی پی یو های اینتل رو از بازار جمع میکنن به نام کالای قاچاق . حتی اگر رسمی وارد شده باشه باز غیر قانونیه . چون نمایندگی رسمی از شرکت مادر نداره . چون گارانتی نداره . وقتی هم که جمع شد ، دیگه خدانگهدار . چون اینتل هیچوقت تو ایران نمایندگی نمیده . بعد هم نوبت AMD هست . تا بفهمن که با این کار کلا سیستم های کامپیوتری تو ایران به فنا میرن ، یه دور بازار شخم شده شده و قیمت یه سی پی یوی پنتیوم اینتل از 300 تومان میرسه به 1300 . بعد که بخوان دوباره مجوز واردات بدن ، تا قیمتها پایین بیاد ، یه عده خیلی زیادی ضرر میکنن . اونهایی که نیاز دارن ، اونهایی که باید بخرن و اونهایی که به خاطر نداشتن بودجه نخریدن .

خیلی ببخشید هان .... 

همون بهتر که نباشه تو بازار تا  بخاد با این قیمت نجومی‌ موجود باشه . 

سی پی یو ۳۵۰ دلاری باید ۲ ملیون فروخته بشه ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حق گرفتنیه دادنی نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

خیلی ببخشید هان .... 

همون بهتر که نباشه تو بازار تا  بخاد با این قیمت نجومی‌ موجود باشه . 

سی پی یو ۳۵۰ دلاری باید ۲ ملیون فروخته بشه ؟

پس چند باید فروخته بشه ؟ 350 دلارقیمت سی پی یو هست . اصلا شما بگو اینها عمده میخرن 300 دلار ، دلار حواله ای 3850 تومان ، میشه چقدر ؟ حدود 1150 ، 40 درصد گمرک میشه حدود 1600 . 7 درصد سود شرکت میشه حدود 1730 میلیون . هزینه حمل و نقل ، سود خرده فروش و هزینه های جانبی دیگه رو بذار کنار . میبینی که الان ارزونتر هم دارن میفروشن . چرا شما تو معادلاتتون هزینه ها رو فقط قیمت خود کالا تو کشور های دیگه میبینید ؟ هزینه های دیگه وجود نداره ؟ شما میخوای بری یه شلوار بخری این سوالات رو میپرسی ؟ میدونی روی فقط یک عدد شلوار لی که شما میخری 300 هزار تومان ، چقدر فروشنده داره سود میکنه ؟ تا حالا فکر کردی یه قوطی تن ماهی که روش قیمت خورده مثلا 5500 تومان چرا تو فروشگاه های بزرگ مثل هاپیر مارکت ها تا 3000 تومان هم فروخته میشه  ؟ ولی خرده فروش 5500 میده و شما هم میخری  ؟ یعنی اون هایپر مارکت سود نمیکنه و ضرر میکنه ؟ متاسفانه دوستان اینجا فقط بازار کامپیوتر رو با قیمتهای بالا میبینن . ولی چون مقدار سود این بازار رو نمیدونن ، فکر میکنن سودها کلان هستن . آقا شما برو یه بوتیک بالای شهر ، ببین یه پیراهن رو با چه قیمتی میفروشه . فکر میکنی چقدر سود داره ؟ اصلا شما خودت تو شغلت چقدر سود داری ؟ صادقانه . زیر 10 درصد سود داری ؟ بازار کامپیوتر سودش زیر 0 درصده . گاهی اوقات تا 2 درصد هم میرسه . چون قیمتها بالا بره ، مجبورن سود رو کم کنن که بتونن کمی بفروشن . فروشنده هم دوست نداره کالا گرون بشه . چون از فروشش کم میشه . وقتی فروشش کم بشه ، سودش کم میشه . شما خودت بیا تو بازار . میبینی اوضاع رو . من تو حاشیه بازار هستم . میبینم چطوره اوضاع این صنف . پارسال یکی از موفق ترین فروشگاههای کامپیوتر شهر ما به خاطر همین بازار خراب ورشکست شد و صاحبش خودش رو کشت . فکر میکنی دوست داشت این کار رو بکنه ؟ ولی در عوض یه دستفروش هست که کنار خیابان روسری میفروخت . الان 2 تا مغازه تو بهترین خیابان شهر خریده . با سوناتای 2015 روسری میاورد . بهترین ماشینی که من دیدم فعال های صنف کامپیوتر تو شهر ما داشتن ، مگان بود . فقط بازار کامپیوتر رو نگاه نکنید . گرانی بازار تقصیر فروشنده نیست . وارد کننده هم مقصر نیست . اون هم باید هزینه های خودش رو جبران کنه . همون وارد کننده باید بره همون تن ماهی رو که گفتم بخره ، همون شلوار رو بخره ، همون پیراهن رو بخره . سود اونها رو باید بده . این پول اینطوری میچرخه . میدونی این وسط کی ضرر میکنه ؟ کارمند . کسی که حقوقش ثابته و اون رو هم تازه سر وقت نمیگیره .

زیاد حرف زدم . دیگه بیخیال

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

دوست عزیز حق گرفتنیه دادنی نیست

موفق باشید

الان شما بنر و فلکس رو متری چند میزنی ؟ صادقانه بگو چقدر برات تموم میشه . چقدر سودت میشه .

لینک به دیدگاه

الان بنر و 5500.تا 7500 تومان
2500 جنس خام
هر متر 1000تومان جوهر
هزینه های سرویس و نگهداری و اجاره حقوق و مالیات و کوفت و زهرمار 1500 تومان
یعنی در واقع 5000 تومان در میاد
اگه خرده کاری بزنی 7500 و اگر هم تیراژ باشه 5500 تا 6 تومان
البته خواب سرمایه رو هم شما در نظر بگیرید که حدود 800_900 تا پول دستگاههاست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...