رفتن به مطلب

i7 6700k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

6700K شده 1900 اونوقت پایه اداره کار به یه تومن هم نمیرسه . فک کن طرف یک ماه بیگاری بکشه و نخوره و خرج نکنه  و کار کنه اخر سر نتونه باهاش یه 6600K هم بخره

لینک به دیدگاه

• ارسال 152
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز. کیس وایپر گرین سری اول که اومد حدود 200 و خرده ای بود ما تا تصمیم کبری را بگیریم بار تموم شد توی پاساژ رضا 388 تومان به من قیمت دادند
ایا گرین گرون کرده بود؟
پس. فرصت طلبن می خوان دیر اومدن می خوان زود برن
این هم همینطور و متاسفانه دور از حضور دوستان عین خر وایستاده منتظر حوش اند که یه بهونه ای دستشون بیا فته ملت و بچاپن
وقتی دلار گرون میشه هر کی جنس دستش داره سعی میکنه به بالاترین قیمت بفروشه
یه مثل برای اردبیلی جماعت هست که میگن اگر خواستی یه جنسی تو بازار ازشون بخری هر قیمتی گفتند سریع پولشو بده با این کار طرف تا اخر عمرش میره تو کما میگه کاش بیشتر می گفتم شاید می خرید
حالا داستان شده این که هیش کی جرات نمیکنه جنسشو بفروشو بعد .......
اعتراض نکنیم چون از بازار جمع میشه که نشد حرف

فرستاده شده از LG-D724ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

صنف ها تقسیم بندی شده است و‌ هر کدوم رو یکی میچرخونه کسی هم نباید تو کار بقیه‌ دخالت کنه .
صنف سخت افزار همه اکثرا ..پاهی هستند

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

الان بنر و 5500.تا 7500 تومان
2500 جنس خام
هر متر 1000تومان جوهر
هزینه های سرویس و نگهداری و اجاره حقوق و مالیات و کوفت و زهرمار 1500 تومان
یعنی در واقع 5000 تومان در میاد
اگه خرده کاری بزنی 7500 و اگر هم تیراژ باشه 5500 تا 6 تومان
البته خواب سرمایه رو هم شما در نظر بگیرید که حدود 800_900 تا پول دستگاههاست

عزیز همه این  قسمت رو که قرمز کردم رو باید هزینه بکنن . درسته ؟ حالا به طریق مختلف . این رو حساب نکنی ، شما حدود 35 درصد سود داری . درسته ؟ همین رو تو بازار کامپیوتر خودت حساب کن . بازار کامپیوتر هم خواب سرماه داره . شاید هم بیشتر از شما .

لینک به دیدگاه

جنس خام و جوهر و دستگاه و هزینه ها اول باید هزینه بشه و خواب و پرت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرونی ها فقط تو کامپیوتر نیست چون از قیمت جهانی خبر داریم میگیم گرونه تو همه بخش هاست خبر نداریم ، دلیلشم مالیات زیاد ، بیکاری ،تورم ، نبود درامد کافی ، نبود سرمایه در گردش ... و الی آخر

الان جمعیت خونه ما 7 نفریم که یه نفر میاره ، هفت نفر میخوریم !!! اما در جای دیگه میبینی 3 نفرن ، از 5 جا درامد دارن ، حالا اگه تو جای خصوصی کار کنی معلوم نیست کی حقوق بگیری !

همشون ناشت میگیره از اقتصاد مریض ما

لینک به دیدگاه

بهترین کار نخریدنه.
بهترین کار نخریدنه..
بهترین کار نخریدنه...

لینک به دیدگاه

بهترین کار نخریدنه اما وقتی یه نفز نیاز شدید داشته باشه چه خاکی بریزه سرش؟!

به نظرم حتی اگر هم کسی با این قیمت بخره مقصر اون نیست، حقیقت اینه اقتصاد ما در حال حاظر وضعیت استیبلی نداره، الان شده ۱۹۰۰ اگه بشه ۲۹۰۰ هم کسی جلوی کسی رو نمیگیره، پلاسکو اومد پایین کلی آدم مردن یه نفر به فکر این نیفتاد باید اکثر ساختمان ها بازسازی بشن !! این که دیگه جای خود دارد !!  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

بهترین کار نخریدنه.
بهترین کار نخریدنه..
بهترین کار نخریدنه...

کالای مصرفی رو که نمیشه نخرید حتی صبر هم نمیشه کرد 

من انقدر پیگیر 6700 بودم برای هفته دیگه بلیط گرفتم برم خارج کشور تعداد بخرم بیارم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ivory king گفته است :

بهترین کار نخریدنه اما وقتی یه نفز نیاز شدید داشته باشه چه خاکی بریزه سرش؟!

به نظرم حتی اگر هم کسی با این قیمت بخره مقصر اون نیست، حقیقت اینه اقتصاد ما در حال حاظر وضعیت استیبلی نداره، الان شده ۱۹۰۰ اگه بشه ۲۹۰۰ هم کسی جلوی کسی رو نمیگیره، پلاسکو اومد پایین کلی آدم مردن یه نفر به فکر این نیفتاد باید اکثر ساختمان ها بازسازی بشن !! این که دیگه جای خود دارد !!  

دوست من خاهشا بر مبنای عقل و منطق صحبت کنید.

چه کسی نیاز شدید به cpu پیدا میکنه! اونم اینکه حتما 6700K باشه؟؟

حرفتون منطقی نیست.

اگر کسی باشه که پول نداشته باشه و به سیستم قوی نیاز پیدا کنه میتونه بره پیش اقوام و دوستان یا کافی نت سر کوچه کارش رو بکنه.

اگر یه شرکت طراحیه و برای کارای فوتوشاپ و ... هست که خب بره بخره مگه چنتا شرکت هست که بخاد این سی پی یو رو بخره؟

منظور از نخریدن برای کسی هست که پولش رو داره و نمیدونه که این مدل رو الان بخره یا بره مدل پایینتر کارکرده بخره و صبر کنه تا قیمتش پایین بیاد.

در کل اون قدی به این قطعه نیاز نیست که میزان خریدش از میزان خرید نون و پنیر بیشتر بشه ، خریدهای اون تعداد کم باعث میشه شرکت وارد کننده کمرش از وسط به دو نیم تبدیل شه و قیمتش رو بر مبنای منطق درست کنه.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

یه سری از  دوستان یه صحبت هایی میکنن ادم خندش میگیره ....

چند ماه پیش که همین 6700k قیمتش 1200 بود مگه دلار چند بود ؟

مگه قیمت دلار چقدر تفاوت داشت ؟ 

حالا هی شما بیا بگو گمرک میخورده بهش فلان بهمان ...

یعنی اون موقع که قیمتش زیر 1200 بود گمرک نمیخورد بهش ؟؟؟

یه حرفی بزنید که با گذشته جور دربیاد ....

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

دوست من خاهشا بر مبنای عقل و منطق صحبت کنید.

چه کسی نیاز شدید به cpu پیدا میکنه! اونم اینکه حتما 6700K باشه؟؟

حرفتون منطقی نیست.

اگر کسی باشه که پول نداشته باشه و به سیستم قوی نیاز پیدا کنه میتونه بره پیش اقوام و دوستان یا کافی نت سر کوچه کارش رو بکنه خود.

اگر یه شرکت طراحیه و برای کارای فوتوشاپ و ... هست که خب بره بخره مگه چنتا شرکت هست که بخاد این سی پی یو رو بخره؟

منظور از نخریدن برای کسی هست که پولش رو داره و نمیدونه که این مدل رو الان بخره یا بره مدل پایینتر کارکرده بخره و صبر کنه تا قیمتش پایین بیاد.

در کل اون قدی به این قطعه نیاز نیست که میزان خریدش از میزان خرید نون و پنیر بیشتر بشه ، خریدهای اون تعداد کم باعث میشه شرکت وارد کننده کمرش از وسط به دو نیم تبدیل شه و قیمتش رو بر مبنای منطق درست کنه.

عزیز من شما حرف های بنده رو دقیقا متوجه نشدی و سریع قضاوت میکنی.

اولا که موضوع همین یک قطعه نیست، شاید این مدل خاص نسبت به بقیه افزایش قیمت بیشتری داشته ولی شما نمیتونی منکر این بشی که همه ی قطعات تو همین اواخر افزایش قیمت داشتن! میتونید؟! 

شما میفرمایید کسی نیاز به خرید این قطعه نداره ! اگر یک نفر کارش نیاز به خرید یک cpu قوی داشته باشه چی؟! شما میگید کسی نیاز به خرید این قطعه خاص نداره ! اگر یکی مسئول خرید یک شرکت باشه و مدیر اون شرکت بگه شما باید از این مدل خاص بخری چی؟! هر چقدرم این امر نشدنی به نظر بیاد ممکنه ! حالا شما بیا همه رو محکوم کن !!

در ضمن جایی که شما زندگی میکنید،مثلا از ۱۰ کافی نتی که اطرافتون هست چند تاشون سیستم های قوی داره؟!؟! الان شما این احتمالم مثل مسئله قبلی از بین ببر و بگو همشون ! به نظرت کسی که شغلش مربوط به ادیت کردنه اگه سیستمشو نداشته باشه خنده دار نیست به نظرت؟!

صد در صد این قضیه هم هست که افرادی میخرند که نیازی ندارند، این دسته که شما مد نظرتونه چند تا احتمال  بیشتر نداره، یا انقد پولداره که اصلا واسش مهم نیست، یا از قضیه خبر داره بازم میره میخره پس مغزش معیوبه و شما از صبح تا شب تو گوشش بخون نخر، بازم میخره، یا پولدار نیست، پول واسه این قطعه کنار گذاشته و از چیزی خبر نداره و میره میخره! احتمال این چقدره دقیقا؟ کسی که پولدار نیست و کلی تحقیق کرده راجب چیزی که میخواد و از چیزی خبر نداشته باشه؟! 

من خودم نه وارد کنندم نه فروشنده ! منم استفاده میکنم اتفاقا این قطعه هم میخواستم بخرم که در حال حاظر منصرف شدم، من از دسته آخریم که گفتم، پولدار نیستم و تحقیق کردم و پول کنار گذاشتم و قبل از دیدن این تاپیک هم منصرف شدم !!

قضیه نون پنیر هم که فک کنم شوخی کردی، کسی که پول نون پنیر نداره یه سیستم گیمینگ میبنده؟! 

اینم خدمتتون عرض کنم اگر هم کسی نخره شاید یه مقدار بیاد پایین اما نه مثل قبل ! وارد کننده اصلا کاری به این کارا نداره تا ابد هم نگه داره با این قیمت شاید ضرر نکنه !!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

کالای مصرفی رو که نمیشه نخرید حتی صبر هم نمیشه کرد 

من انقدر پیگیر 6700 بودم برای هفته دیگه بلیط گرفتم برم خارج کشور تعداد بخرم بیارم 

کالای مصرفی؟! مثل اینکه شما اقتصاد پاس نکردی دوست من.

به کالا هایی که پس از تولید مستقیماً قابلیت مصرف پیدا می کنند کالای مصرفی گفته می شود. مانند انواع قطعات صنعتی، لوازم مصرفی ، مواد غذائی ، لوازم خانگی و غیره .

به نظر شما سی پی یو مستقیما قابل مصرفه؟؟!  تو سی پی یو ها اگرم بشه قسمتیش رو مصرفی دونست مطمعنا 6700K که های انده مصرفی نیست.

مثل خودرو. شما میتونی پراید بخری 20 تومن  میتونی یه 911 توربو بخری 1.5میلیارد! هردوشون خودرو هستن هردوشون راه میرن و هردوشون به مقصد میرسوننت ولی طبیعتا رفاه بیشتر با قیمت بیشتر حاصل میشه ...

برای یوزر معمولی اجباری به خرید i7 نیست میتونه با یه i5 اغلب کارهاش رو به نحو احسن انجام بده و اون مقدار کمیش هم که باقی میمونه انجام نشده نیست! بلکه کمی دیرتر انجام شدس.

شما هم کار خوبی میکنی، از این وارد کننده نخر خودت بیار بسیار بهتر از خرید از این هاست.

امیدوارم نسلشون تموم بشه که تو این شرایط بحرانی به جای رفاه مردم به فکر جیب خودشونن.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

به نظر من با نخریدنم دیگه مشکل حل نمیشه!!خب حالا ما نخریدیم!.جنس رو دست وارد کننده موند!!!فرض کنید همون 1200 سابق بیاد بفروشه و ضرر کنه یا سودش کم بشه!اونوقت به نظر شما دیگه میره واسه خرید پردازنده؟؟به قول آقای حسینی وقتی میبینه سود تو بازار کامپیوتر کمه میره سراغ واردات یه جنس دیگه!!اونوقت تکلیف نیازمندای پردازنده چی میشه واسه خریدای بعدی وقتی وارد کننده ای در کار نیس!! اگرم عضو جدید بره واسه واردات پردازنده مطمئنا از نفر قبلی وحشتناک تر خواهد بود قیمتاش!! کلا بازار قفل کرده به نظرم

لینک به دیدگاه

همین الان هم یکی صد ارزون بده پاشنه در مغازه اشو‌ ملت کندن

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

همین الان هم یکی صد ارزون بده پاشنه در مغازه اشو‌ ملت کندن

متاسفانه نقطه ضعف ملت ما همینه

لینک به دیدگاه

هزینه گمرک و نگه داری و... چیه تو دو ماه ۹۰۰ رفت رو قیمتش 

اگه پولدارید عید برید دوبی هم گردش کنید هم خرید

اگه تونستید چند تا بخرید بیارید اینجا بفروشید 

اون شماره هم که بچه ها گذاشتن زنگ بزنید

فقط اینجا بگید نخرید کسی نمیشنوه که از این کمپینا  یکیتون درست کنید تو اینستا و تلگرام و.... . هرکی یدونه نزنه ینفر بزنه همرو دعوت کنید

و کلی راه دیگه 

بلاخره درست میشه دیگه  

لینک به دیدگاه

قطعا قیمت این مدل بار روانی داره و جو بازاریهاس

الان نگاه کردم 6800 از این ارزون تره و 6 هسته ای مین هم یه پله سطح بالاتر میشه براش خرید

لینک به دیدگاه

واسم عجیبه بعضیا میان از این قیمتا دفاع هم میکنن  !  آقا شما کی هستی ؟ خودت وارد کننده ای ؟ خودت داری میفروشی رو چه حساب میای از cpu که 1200 بوده الان داره 2  تومن فروش میره دفاع میکنی و عواملش ،،  تقصیر دولت و وارد کننده نیس پس عمه من باعث ایت قیمتاس نه آقا جان به وارد کننده ها خوش اومده این سی پیو کم شد قیمت رفت بالا همه خریدن  دوباره موجود شد همین قیمت موند همه بازم خریدن بیشتر کردن بازم خریدن  مثه اینکه خوششون اومده با این قیمتا بفروشن  ،اصلا من به اینا کار ندارم آقا این سی پیو  داره تو فلان کشور به قیمت متناسب خودش فروش میره چرا تو این کشور با قیمته نجومی داره فروش میره  قیمتم قشنگ دسته وارد کنندس  فقط خوشی زده زیر دلش، مردمم که  ترسوندن  همه   خریدن اینام راهشو یاد گرفتن  تموم شد رفت حالا تو بیا ازشون دفا کن الکی،  گوره باباشون میخوام این  100  سال سیاه نباشه با این قیمت 2 تومن آخه مگه جنگه  سومالیه اینجا  ؟ یا میرن پای پیاده میارن ،  دارن از مردم سو استفاده میکنن

ویرایش شده توسط alivictor
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hamed گفته است :

عزیز همه این  قسمت رو که قرمز کردم رو باید هزینه بکنن . درسته ؟ حالا به طریق مختلف . این رو حساب نکنی ، شما حدود 35 درصد سود داری . درسته ؟ همین رو تو بازار کامپیوتر خودت حساب کن . بازار کامپیوتر هم خواب سرماه داره . شاید هم بیشتر از شما .

حامد جان قضیه ما که یک کار خدماتی  هستیم با واردات فرق می کنه وارد کننده با فروش با مستقیم به پولش می رسه ولی ما شاید بعضی حسابها تا یکسال طول میکشه که بتونی بگیری

نیک می دانید هر متریالی تا زمانی که خام هست ارزش ریالی روز بازار خودشو داره ولی زمانی که در چرخه ی تولید قرار گرفت دیگر اون ارزش و نداره و جنس های ما هم همینطور زمانی که یک رول بنر برای چندین متر چاپ باز میشه دیگه تا زمانی که مصرف بشه هزارتا داستان می خوره

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

حامد جان قضیه ما که یک کار خدماتی  هستیم با واردات فرق می کنه وارد کننده با فروش با مستقیم به پولش می رسه ولی ما شاید بعضی حسابها تا یکسال طول میکشه که بتونی بگیری

نیک می دانید هر متریالی تا زمانی که خام هست ارزش ریالی روز بازار خودشو داره ولی زمانی که در چرخه ی تولید قرار گرفت دیگر اون ارزش و نداره و جنس های ما هم همینطور زمانی که یک رول بنر برای چندین متر چاپ باز میشه دیگه تا زمانی که مصرف بشه هزارتا داستان می خوره

حرفت کاملا صحیح. ولی فکر نکن که برای بقیه اوضاع خوبه.من نمیخوام از کسی دفاع کنم. هیچ چیزی هم به من نمیرسه. فقط میخوام کمی موضوع روشن بشه. کاربرها فکر نکنن که همیشه سرشان کلاه میره. نمیگم کلاه برداری نیست اصلا. هست. تو همه اصناف هست. منتها من اون بخش رو کار ندارم.

واردات دردسر خودش رو داره. کالایی که قراره وارد بشه از زمان ثبت سفارش تا توزیع ممکنه تا ۳ ماه و گاهی بیشتر زمان  ببره. بعد از اون بسته به نوع کالا ممکنه خواب داشته باشه. وقتی فروش رفت، این بازار همه چکی میشه.کسی نقد پول نمیده به راحتی. چک هم که میدونی چطوره. 

در کل منظور من از این صحبت‌ها،  نه تبرئه کسیه، نه محکوم کردن کسی. فقط میخوام بدونید که قیمت یک کالای وارداتی فقط قیمتی نیست که تو سایت‌ها میبینید. شرایط زیادی تو قیمت ها دخیل هستن که باید در نظر بگیرید. مثل شغل شما و هر کس دیگه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ali Mohamadi گفته است :

هزینه گمرک و نگه داری و... چیه تو دو ماه ۹۰۰ رفت رو قیمتش 

اگه پولدارید عید برید دوبی هم گردش کنید هم خرید

اگه تونستید چند تا بخرید بیارید اینجا بفروشید 

اون شماره هم که بچه ها گذاشتن زنگ بزنید

فقط اینجا بگید نخرید کسی نمیشنوه که از این کمپینا  یکیتون درست کنید تو اینستا و تلگرام و.... . هرکی یدونه نزنه ینفر بزنه همرو دعوت کنید

و کلی راه دیگه 

بلاخره درست میشه دیگه  

وقتی جنس گرون میشه ، هزینه نگهداری ، گمرک و هزار تا چیز دیگه بهش اضافه میشه اما زمانی که قیمتش متعادل بود اینجور چیزا نبود !

یه چیزی که فقط قیمت معتدل داشت و نزدیک به قیمتهای جهانی و بعضی اوقات ارزونتر از خارج ، فقط سی پی یو اینتل که بود گارانتی نداشت اونم ازمون گرفتن ، الان بخوای با 5 تومن سیستم بگیری نمیتونی i7 بگیری بچسبی به همون i5 اونم اگه پیدا کردی !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

حرفت کاملا صحیح. ولی فکر نکن که برای بقیه اوضاع خوبه.من نمیخوام از کسی دفاع کنم. هیچ چیزی هم به من نمیرسه. فقط میخوام کمی موضوع روشن بشه. کاربرها فکر نکنن که همیشه سرشان کلاه میره. نمیگم کلاه برداری نیست اصلا. هست. تو همه اصناف هست. منتها من اون بخش رو کار ندارم.

واردات دردسر خودش رو داره. کالایی که قراره وارد بشه از زمان ثبت سفارش تا توزیع ممکنه تا ۳ ماه و گاهی بیشتر زمان  ببره. بعد از اون بسته به نوع کالا ممکنه خواب داشته باشه. وقتی فروش رفت، این بازار همه چکی میشه.کسی نقد پول نمیده به راحتی. چک هم که میدونی چطوره. 

در کل منظور من از این صحبت‌ها،  نه تبرئه کسیه، نه محکوم کردن کسی. فقط میخوام بدونید که قیمت یک کالای وارداتی فقط قیمتی نیست که تو سایت‌ها میبینید. شرایط زیادی تو قیمت ها دخیل هستن که باید در نظر بگیرید. مثل شغل شما و هر کس دیگه.

درود

این مسائلی که شما می فرمایید کاملا بر آن واقفیم و با واردات هم سر و کار داریم از مواد اولیه گرفته تا قطعات یدکی ومشکلات  ارزیابی ها و آزمایشگاهها و تایید استاندارد ها !!!!توسط کارشناسان استانداردمون !!!!و.و.و....  ولی نکته ای که این وسط هست گاه گداری در صنف ما چنین شیطنت هایی رخ میده که نه به افزایش قیمت دلار ربط داره نه به سایر مسائل فقط و فقط به سوئ استفاده و فرصت طلبی کسانی که اون اجناس و تو انبار دارن و کسی هم نداره

فرض مثال هد پلاتر 5500اچ پی زمانی 85 تومان بود و یهو کردن حدود 200 تومان سال 82-83 و بعد از حدود یکسال یهو شد 570-650 تومان به همین راحتی و به همین سادگی  والان هم همون قیمتهاست تو بازار ولی خب قیمت یک ست هد گرونتر از خود دستگاه شده

پس وارد کننده جنس و میده به چند نفر نماینده که نبض بازار تو دستشونه و اون نماینده ها هستند که از آب گل آلود ماهی می گیرند تا بار بعدی آقای ایکس نرسیده ما فرصت و غنیمت بدونیم و با دو لبه ی تیغمون ببریم

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...