رفتن به مطلب

i7 6700k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

حامد جان من هم  حرف های شمارو قبول دارم الان تو همه ی صنف ها دولا پهنا با مردم حساب میشه فقط کامپیوتر نیست، اما سوال دوستان رو بیاین شفاف جواب بدین که اقا چجوری قبلا پردازنده رو حدود 1 تومن می فروختن الان  حدود 2 تومن شده!!!100 تومن 200 تومن رو میشه توجیح کرد اما اینهمه اختلاف قیمت توجیح کردنی نیست تو مخیله ما  نمی گنجه الان همه هنگن!!!

والا بخدا اگه فردا بری در مغازه مرغ بگیری یهو بهت قیمت بدن 20 تومن شما هم سکته میزنی، اما اگه مثلا شده باشه 9 تومن میگی چیز عادی ای هست  فقط ناراحت میشی 4 تا فحش میدی مرغ رو میخری میای بیرون !!! :P

اگه نمیتونید بگید مستقیما چی بوده غیر مستقیم بگید! ^_^

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• ارسال 152
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 20 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

سلام حامد جان

با کلیات حرفت موافقم ولی اجازه بده دو نکته رو بگم

نکته اول که قرمز کردم

چطور ممکنه یه قطعه در عرض دو ماه 70% گرون بشه ؟

اقای     Extreme Plus   فرمولی رو اراعه دادن که با قیمت حال حاظر منطقی بنظر میاد ولی با قیمت 2 ماه پیش نه

روش واردات هیچ وقت عوض نمیشه همیشه هزینه ها بوده و خواهد بود اون زمان که 1100 فروخته میشد هم واردکننده سود میکرد هم فروشنده هم خریدار ولی الان فقط خریداره که ضرر میکنه

دامپینگ هم که عکسش ثابت شد

مورد دوم اینکه اگه خیلی ها دارن اشتباهی رو مرتکب میشن ما نباید کار خودمون رو با اشتباه اونا توجیه کنیم (منظورم شما نیست سوتفاهم نشه )

خیلی ها رو میبینیم دست به قتل میزنن دلیل میشه که من شخصی رو بکشم و با استناد به کرده جمع دیگه هرچقدر هم که کثیر باشن خودم رو بیگناه جلوه بدم ؟

اره فانتزیه ولی واقعیت !

در اخر عذرخواهی میکنم اگه توی پست های اخر کمی تند صحبت کردم .

دلیل رشد قیمت یک کالا در عرض 2 ماه به مقدار 70 درصد فقط قیمت ارز نیست . کمبودخود کالا هم هست . به دلیل گرون شدن کالا ( به دلایل مختلف ) ، خریدار کم شد . به دلیل کم شدن خریدار و مشکل تر شدن واردات ، دیگه برای وارد کننده نمیصرفه که قطعه رو وارد کنه . پس نمیاره . وقتی نمیاره ، کالایی که تو بازار هست جوابگوی تقاضای بازار نیست و گرون تر از معمول میشه . این طبیعت بازاره و همه جای دنیا هم همینطوره . بهترین کار اینه که تو اینجور مواقع ، خرید های غیر ضروری انجام ندید تا تقاضا پایین بیاد و در نتیجه قیمت ها هم افت کنه .

منظور من از بررسی شغلهای دیگه این نبود که تو اون شغلها داره کلاه برداری میشه . منظورم اینه که هر شغلی که هست ، هر کسی که داره کار میکنه برای بدست آوردن سود هست . سود هم موقعی سود گفته میشه که بعد از کسر هزینه ها ، مبلغی برای خرج زندگی بمونه .  نه اینکه وقتی کسر کردی ، تازه ببینی اجاره مکان رو هم باید از جیب بذاری . تو هر شغلی ، هم گرون فروش داریم، هم زیر فروش داریم و هم فروشنده منصف . این غیر قابل کتمانه . ولی اینکه بیایید به خاطر وجود مشکل تو یه بخش از یک بازار ، کل اون بازار رو زیر سوال ببرید دور از انصافه . همین لیون کامپیوتر که اون دوست عزیز که فقط 3-4 روزه عضو این فروم شدن دزد خطابش میکنن ( مشخص نیست با این سابقه کم از کجا لیون رو اینقدر خوب میشناسن که دزد میدوننش ) ، همیشه سعی کردن بهترین قیمتها رو برای مشتریهاش تهیه کنه . خودتون هم این رو خوب میدونید . خیلی ها که اینجا هستن از مشتریهای قدیمی لیون هستن و روش کار لیون رو خوب میدونن . دلیلی نداره لیون که به خاطر کمی سود ، مشتریهای خودش رو برنجونه . ولی وقتی قطعه ای تو بازار گرون میشه ، لیون هم نمیتونه زیر قیمت خرید خودش بفروشه . فکر میکنید برای همین 6700K لیون چقدر سود میگیره ؟ مطمئنم روی 300-400 تومان دارید فکر میکنید .  اگر اینطوری باشه ، به همکار که نمیتونه اینطوری بفروشه درسته ؟ چون خودش هم همکاری خرید میکنه ، خودش که وارد نمیکنه .حالا این رو ببینید :

2017-02-24_13-34-46.jpg

قیمت همکاری رو میبینید ؟ سود لیون توی این قطعه بیشتر از 10 تومان نیست . ساید هم کمتر از 5 تومان باشه . میدونم برای کسانی که نمیخوان باور کنن ، این حرفها فایده ای نداره . ولی اینها رو میگم برای اونهایی که منطق رو قبول دارن .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ویرایش

ویرایش شده توسط ΚιNGPıN
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

حامد جان من هم  حرف های شمارو قبول دارم الان تو همه ی صنف ها دولا پهنا با مردم حساب میشه فقط کامپیوتر نیست، اما سوال دوستان رو بیاین شفاف جواب بدین که اقا چجوری قبلا پردازنده رو حدود 1 تومن می فروختن الان  حدود 2 تومن شده!!!100 تومن 200 تومن رو میشه توجیح کرد اما اینهمه اختلاف قیمت توجیح کردنی نیست تو مخیله ما  نمی گنجه الان همه هنگن!!!

اگه نمیتونید بگید مستقیما چی بوده غیر مستقیم بگید! ^_^

باور کن مستقیم و غیر مستقیمش همینه . سخت تر شدن واردات به دلیل وضع مقررات جدید ، گرون شدن نرخ ارز ، گرون شدن قیمت جهانی و در نتیجه کمبود قطعه و در کنارش  افزایش تقاضا . همه اینها دست به دست هم دادن و باعث شدن این قطعات اینطوری گرون بشن .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ΚιNGPıN گفته است :

فوری فوری فوری

I7 7700k 

هم اکنون 160 دلار 

IMG_20170224_133422.jpg

دوست عزیز چرا خیال پردازی میکنی ؟ چرا ذهن بقیه رو به هم میریزی ؟ کجا این قیمته ؟

2017-02-24_13-45-49.jpg

این هم لینک همین سایت . همون آیتم نامبری که شما گذاشتی :

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819117726&cm_re=intel_7700k-_-19-117-726-_-Product

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

باور کن مستقیم و غیر مستقیمش همینه . سخت تر شدن واردات به دلیل وضع مقررات جدید ، گرون شدن نرخ ارز ، گرون شدن قیمت جهانی و در نتیجه کمبود قطعه و در کنارش  افزایش تقاضا . همه اینها دست به دست هم دادن و باعث شدن این قطعات اینطوری گرون بشن .

یعنی شما می فرمایید این سری رایزن که بیاد و اینهمه مشتری داره  قیمتهاش منصفانه خواهد بود یا نه !!!بحث موجودی هم که همه میدونن الکیه باور کن اگه همین الان 100 نفر هم درحواست بدن به همه سی پی یو میدن میرن ! بقولی هیچکی دیگه اطمینان نداره به حرف فروشنده ها ، اعتماد رو از بین بردند، صداقت از بین رفته !

یکی باید بیاد این وسط پادرمیونی کنه کاربرا اعتماد کنند ... الان همه ناراحتن!

.....................

این عکسی هم که گراشتن فکر نکنم درست باشه!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز چرا خیال پردازی میکنی ؟ چرا ذهن بقیه رو به هم میریزی ؟ کجا این قیمته ؟

2017-02-24_13-45-49.jpg

این هم لینک همین سایت . همون آیتم نامبری که شما گذاشتی :

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819117726&cm_re=intel_7700k-_-19-117-726-_-Product

بلا نسبت شما ی شخص کذابی اینارو فرستاد یکی دو دیقه بعد ب حقیقت ماجرا پی بردم خودم ویرایش کردم 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

یعنی شما می فرمایید این سری رایزن که بیاد و اینهمه مشتری داره  قیمتهاش منصفانه خواهد بود یا نه !!!بحث موجودی هم که همه میدونن الکیه باور کن اگه همین الان 100 نفر هم درحواست بدن به همه سی پی یو میدن میرن ! بقولی هیچکی دیگه اطمینان نداره به حرف فروشنده ها ، اعتماد رو از بین بردند، صداقت از بین رفته !

یکی باید بیاد این وسط پادرمیونی کنه کاربرا اعتماد کنند ... الان همه ناراحتن!

.....................

این عکسی هم که گراشتن فکر نکنم درست باشه!

این وضعیت بازار ما تو همه اصنافه . هیچوقت نمیتونی قیمت منصفانه مشخص کنی . چون همیشه یا فروشنده ناراضیه ، یا خریدار . به ندرت پیش میاد هر دو راضی باشن . 100 تا که چیزی نیست . خیلی بیشتر از اینها باید باشه موجودی بازار . 100 تا که عددی نیست . بحث صداقت نیست . بحث اعتماد نیست . چون از اول هم نبوده . برای همین هم همه فکر میکنن که هیچ کسی صداقت نداره . اعتماد رو هم نمیتونی به کسی بدی که نمیخواد .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ΚιNGPıN گفته است :

بلا نسبت شما ی شخص کذابی اینارو فرستاد یکی دو دیقه بعد ب حقیقت ماجرا پی بردم خودم ویرایش کردم 

اون شخص از اعضای این فروم بود؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

اون شخص از اعضای این فروم بود؟

بله منتهی امتیاز منفی رو ب بنده بدید تا من باشم دیگه ب ی شات سریع واکنش نشون ندم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

این وضعیت بازار ما تو همه اصنافه . هیچوقت نمیتونی قیمت منصفانه مشخص کنی . چون همیشه یا فروشنده ناراضیه ، یا خریدار . به ندرت پیش میاد هر دو راضی باشن . 100 تا که چیزی نیست . خیلی بیشتر از اینها باید باشه موجودی بازار . 100 تا که عددی نیست . بحث صداقت نیست . بحث اعتماد نیست . چون از اول هم نبوده . برای همین هم همه فکر میکنن که هیچ کسی صداقت نداره . اعتماد رو هم نمیتونی به کسی بدی که نمیخواد .

100 مثال بود یعنی موجودی نیست حرفه توعمل چیز دیگس،  اعتماد هم همیشه نسبی هست مطلق نیست،  اما همین هم نیست الان بخاطر همینه کسی دست و دلش به خرید نمیره... 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

دلیل رشد قیمت یک کالا در عرض 2 ماه به مقدار 70 درصد فقط قیمت ارز نیست . کمبودخود کالا هم هست . به دلیل گرون شدن کالا ( به دلایل مختلف ) ، خریدار کم شد . به دلیل کم شدن خریدار و مشکل تر شدن واردات ، دیگه برای وارد کننده نمیصرفه که قطعه رو وارد کنه . پس نمیاره . وقتی نمیاره ، کالایی که تو بازار هست جوابگوی تقاضای بازار نیست و گرون تر از معمول میشه . این طبیعت بازاره و همه جای دنیا هم همینطوره . بهترین کار اینه که تو اینجور مواقع ، خرید های غیر ضروری انجام ندید تا تقاضا پایین بیاد و در نتیجه قیمت ها هم افت کنه .

منظور من از بررسی شغلهای دیگه این نبود که تو اون شغلها داره کلاه برداری میشه . منظورم اینه که هر شغلی که هست ، هر کسی که داره کار میکنه برای بدست آوردن سود هست . سود هم موقعی سود گفته میشه که بعد از کسر هزینه ها ، مبلغی برای خرج زندگی بمونه .  نه اینکه وقتی کسر کردی ، تازه ببینی اجاره مکان رو هم باید از جیب بذاری . تو هر شغلی ، هم گرون فروش داریم، هم زیر فروش داریم و هم فروشنده منصف . این غیر قابل کتمانه . ولی اینکه بیایید به خاطر وجود مشکل تو یه بخش از یک بازار ، کل اون بازار رو زیر سوال ببرید دور از انصافه . همین لیون کامپیوتر که اون دوست عزیز که فقط 3-4 روزه عضو این فروم شدن دزد خطابش میکنن ( مشخص نیست با این سابقه کم از کجا لیون رو اینقدر خوب میشناسن که دزد میدوننش ) ، همیشه سعی کردن بهترین قیمتها رو برای مشتریهاش تهیه کنه . خودتون هم این رو خوب میدونید . خیلی ها که اینجا هستن از مشتریهای قدیمی لیون هستن و روش کار لیون رو خوب میدونن . دلیلی نداره لیون که به خاطر کمی سود ، مشتریهای خودش رو برنجونه . ولی وقتی قطعه ای تو بازار گرون میشه ، لیون هم نمیتونه زیر قیمت خرید خودش بفروشه . فکر میکنید برای همین 6700K لیون چقدر سود میگیره ؟ مطمئنم روی 300-400 تومان دارید فکر میکنید .  اگر اینطوری باشه ، به همکار که نمیتونه اینطوری بفروشه درسته ؟ چون خودش هم همکاری خرید میکنه ، خودش که وارد نمیکنه .حالا این رو ببینید :

2017-02-24_13-34-46.jpg

قیمت همکاری رو میبینید ؟ سود لیون توی این قطعه بیشتر از 10 تومان نیست . ساید هم کمتر از 5 تومان باشه . میدونم برای کسانی که نمیخوان باور کنن ، این حرفها فایده ای نداره . ولی اینها رو میگم برای اونهایی که منطق رو قبول دارن .

موفق باشید

من فکر میکنم شما منظور من رو اشتباه متوجه شدید

طرف حرف من لیون یا بقیه فروشگاه ها نبود منظور من کسی بود که این قیمت ها رو تعیین میکنه

لیون رو هممون میشناسیم در کاردرست بودنش شکی نیست . کاربر انچنان قدیمی هم نسیتم ولی چند باری با لیون معامله داشتم که حسن نیتش ثابت شده باشه واسم

لیون هم بیشتر طرف حسابش مشتری هست تا همکار واسه همین قیمت هاش واسه مشتری اینقدر مناسبه

ولی اگه اجازه بدی یه انتقاد من به شما کنم

ادم بهتره پستی رو که میذاره و نظری رو که میده یا تا اخر پاش واسته یا به اشتباه بودنش اعتراف کنه نه اینکه چون یه سری از یه پست خوششون نیومده کل پست رو پاک کنه

شاید یکی پیدا بشه بتونه اون نظریه رو ثابت کنه شاید هم یکی عکسش رو

این هم اخرین پست من در این تاپیک هست و دیگه نظری نخواهم داد چون توی این تاپیک دلیل پشت دلیل برای این موضوع بوجود میاد و خودم هم خسته شدم .

من هم برای شما ارزوی موقیت میکنم .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

ولی اگه اجازه بدی یه انتقاد من به شما کنم

ادم بهتره پستی رو که میذاره و نظری رو که میده یا تا اخر پاش واسته یا به اشتباه بودنش اعتراف کنه نه اینکه چون یه سری از یه پست خوششون نیومده کل پست رو پاک کنه

شاید یکی پیدا بشه بتونه اون نظریه رو ثابت کنه شاید هم یکی عکسش رو

من این بخش رو متوجه نشدم. من هیچ کدوم از پستهایی که گذاشتم رو پاک نکردم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

من این بخش رو متوجه نشدم. من هیچ کدوم از پستهایی که گذاشتم رو پاک نکردم.

پست هایی که به دامپینگ اشاره کردین

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

پست هایی که به دامپینگ اشاره کردین

من نبودم که اون پستها رو گذاشتم. یک کاربر دیگه بود که خودش خواست حذف بشه. اشتباه گرفتی ;)

لینک به دیدگاه

کی این بی صحاب میاد پایین پس  به 1400 نمیرسه ؟ حالا حالاها ؟ اه حالم بد شد دیگه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان بعد  پایان یه دوره طولانی پادشاهی اینتل و یکه تازی اینتل  با ورود پردازنده AMDوکاهش قیمت CPUاینتل وسیاست استعماری اینتل مبنی برحذف رقیب احتمال مجددا.  قیمت پردازنده هایش را پایین تر می آورد .

پس وارد کنند گان  محترم کم کم جهت بقایی خودشان هم که شد بایددست از غارت مردم دست بردارند

1395-12-09 01_45_53-در آستانه عرضه AMD Ryzen اتفاق افتاد_ کاهش شدید قیمت پردازنده‌های اینتل - Intern.png

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

۶۷۰۰کا ۲۵۹ دلار ضرب در۳۸۰۰درمی آید۹۸۵

نهایت ۳۰٪ گمرک وسود

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/27, 14:36:54، Mehrdad OC گفته است :

سلام  دوستان

اگه یه مقدار صبر کنی تا اواسط اسفند ماه اون موقع هم ( کیبی لیک )میاد هم ( زن ) و میبینی که قیمتها روز به روز متعادل تر میشه 

البته فکر نمیکنم که کمتر از ۱۳۵۰ بشه چون الان   د،و ،لا ،ر بالای ۴۰۰۰ تومن هست ولی شما حدود ۱۴۰۰ حساب کن ایشالا که قیمتها پایین 

بیاد و هم شما و من و امثال  من و شما هم به اجناس مد نظرمون با قیمت عادلانه تر برسیم

پیروز باشید

اگه دوستان یادشون باشه حرفهای چند وقت پیش بنده رو که عجله نکنین قیمتها مثله روز اول میشه .

الان خدا رو شکر فک کنم از این هم ارزونتر میشه حتی با دلار ۴۰۰۰ تومن چون (ای ام دی) طوفان بپا میکنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alivictor گفته است :

آقا دونه ای 1350 خریدم بالاخره 

مبارکه ولی یه دو سه هفته وامیستادی رایزن جاشو بگیره.. قشنگ میومد دویست دیگه پایین

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، alivictor گفته است :

آقا دونه ای 1350 خریدم بالاخره 

خدا را شکر

مبارک باشه اخوی?

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/06, 13:38:21، Hamed گفته است :

به دلیل گرون شدن کالا ( به دلایل مختلف ) ، خریدار کم شد . به دلیل کم شدن خریدار و مشکل تر شدن واردات ، دیگه برای وارد کننده نمیصرفه که قطعه رو وارد کنه . پس نمیاره . وقتی نمیاره ، کالایی که تو بازار هست جوابگوی تقاضای بازار نیست و گرون تر از معمول میشه . این طبیعت بازاره و همه جای دنیا هم همینطوره . بهترین کار اینه که تو اینجور مواقع ، خرید های غیر ضروری انجام ندید تا تقاضا پایین بیاد و در نتیجه قیمت ها هم افت کنه .

الان موضوه اینه که وارد کننده شعورش نمیرسه که چقدر وارد کنه

یا زیاد وارد میکنه به اندازش خریدار نیست جنسش رو دستش باد میکنه

یا اصلا وارد نمیکنه تو بازار کم میشه و گرون میشه

در هر صورت وارد کننده ها ثبات ندارن.

لینک به دیدگاه

تو یه سایتی یه مطلب در مور پایین اومدن قیمت پردازنده های اینتل  وبه وجود اومدن  رقابت بین شکرکتای اینتل و amd  و این که  قیمتا به نفع مصرف کننده میشه گذاشته بودن

یکی  کامنت گذاشته بود

دلالان محترم در واکنش به همه این ارزون شدنا قیمتارو دوبرابر میکنن تا مشت محکمی باشه به دهن این استکبار جهانی.

دیدم راست میگه حیفم اومد اینجا نگم

لینک به دیدگاه

گرون شد نخرید اینقدر نخرید تا مجبور شن به قیمت واقعی بدن...مثلا بلیط  هواپیما به کیش الان 120 تومن هست یه هفته مونده به عید میشه 285 تومن اونم به خاطر تقاضای زیاد گرون میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...