رفتن به مطلب

ارتقا یا کیس جدید ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

مانیتورت چیه؟ آیا قابلیت 4K رو داره یا Full HD در ضمن بچه ها درست میگن فقط یک ssd بگیر که اگه یه وقت ارتقاء هم بدی بدردت می خوره.

مانیتورم Asus vx239h هست و 4k ساپورت نمیکنه . ولی تلویزیون 55 اینچ 4k دارم  . 

ولی قصدم بازی روی 4k نیس. چون اولا به نظرم بالای 1080p برای بازی بی هوده هست و دوما اونقدری که هزینه میشه  برای 4k مفید نیس. 

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

سلام

ببین دوست عزیز من خودم z68 و 3570k داشتم

و سال گذشته که skylake ها وارد بازار شدن سیستم خودم رو به قیمت خیلی پایین فروختم

و نسل6 خریدم و بعدش فهمیدم اینتل اصلا پیشرفت قابل توجهی نداشته

وو خلاصه خیلی ضرر کردم

پیشنهاد من اینه که یه cpu نسل 3 بندازی روی همین مین

احتمالا گلوگاه کمتر بشه،چون مین شما با سری3 که 22nm  هستن معرفی شد

و مطمعن باش دیگ هیچ مشکلی نخواهی داشت تاااا چند سال

گرافیک هم خوبه مطمعنا برای FHD

با یه مانیتور 23

رم ارزان هم انتخاب کنید،باس مهم نیست،و بیشتر حجم رم ملاک هست

و اگ خواستید ارتقا بدین که من پیشنهاد نمیکنم،صبر کنید تا ببینیم amd چیکار میکنه و قیمت هاش چجوریه

یا نسل بعدی اینتل شاید خیلی بهتر شد

هرچند همین cpu ها هم داخل بازی خیلی لود نمیشن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sajadko گفته است :

مانیتورم Asus vx239h هست و 4k ساپورت نمیکنه . ولی تلویزیون 55 اینچ 4k دارم  . 

ولی قصدم بازی روی 4k نیس. چون اولا به نظرم بالای 1080p برای بازی بی هوده هست و اونقدری که هزینه میشه مفید نیس. 

با حرف شما موافقم و یک مورد دیگه هم اینه که سی پی یوهای kaby lake  با skylake زیاد فرقی نمی کنه پس در حال حاضر رفتن بسمت  سری 200 هم فقط هزینه کردن. اگه سیستم ات تا حالا اذیت نکرده باهاش کار کن.(البته این نظر منه)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، pesari_az_kelachai گفته است :

با حرف شما موافقم و یک مورد دیگه هم اینه که سی پی یوهای kaby lake  با skylake زیاد فرقی نمی کنه پس در حال حاضر رفتن بسمت  سری 200 هم فقط هزینه کردن. اگه سیستم ات تا حالا اذیت نکرده باهاش کار کن.(البته این نظر منه)

مرسی از پاسختون .

در 5 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

سلام

ببین دوست عزیز من خودم z68 و 3570k داشتم

و سال گذشته که skylake ها وارد بازار شدن سیستم خودم رو به قیمت خیلی پایین فروختم

و نسل6 خریدم و بعدش فهمیدم اینتل اصلا پیشرفت قابل توجهی نداشته

وو خلاصه خیلی ضرر کردم

پیشنهاد من اینه که یه cpu نسل 3 بندازی روی همین مین

احتمالا گلوگاه کمتر بشه،چون مین شما با سری3 که 22nm  هستن معرفی شد

و مطمعن باش دیگ هیچ مشکلی نخواهی داشت تاااا چند سال

گرافیک هم خوبه مطمعنا برای FHD

با یه مانیتور 23

رم ارزان هم انتخاب کنید،باس مهم نیست،و بیشتر حجم رم ملاک هست

و اگ خواستید ارتقا بدین که من پیشنهاد نمیکنم،صبر کنید تا ببینیم amd چیکار میکنه و قیمت هاش چجوریه

یا نسل بعدی اینتل شاید خیلی بهتر شد

هرچند همین cpu ها هم داخل بازی خیلی لود نمیشن

اخه اصلا صرف نمیکنه برای قطعه قدیمی پول بدم .

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

عجب !  

بازی GTA V رو تست کردید ؟ اگر روی سیستمتون هست ممنون میشم یه تست بکنید و روی 1920 در 1080 و تنظیمات هم اولترا بزارید و بعد نتیجه رو از نظر درصد سی پی یو و گرافیک بهم بگید .

البته سی پی یو من فن استوک روش هست . شاید خیلی داغ بکنه و کاراییش پایین بیاد .

همه تا اخر.

Fxaa خاموش

Msaa 8x

Post fx high

Full hd

مصرف 60 70

البته الان نصب نیس اون موقع که بود این بود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

همه تا اخر.

Fxaa خاموش

Msaa 8x

Post fx high

Full hd

مصرف 60 70

البته الان نصب نیس اون موقع که بود این بود

چه کولری استفاده میکنید ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوتا نکته به صحبت های دوستان اضافه کنم

رم 16 برای سیستم های گیمینگ جدید و بسیاری دیگه از کارها کافی و حتی زیاده ولی با توجه به اینکه فرمودین با نرم افزارهای Abobe کار میکنین توجه داشته باشین که این نرم افزار ها بسیار رم خور هستند.

البته همچنان رم 16 کافیه ولی به عنوان مثال اگر ویدو کلیپ حرفه ای با after effect بخواین تولید و رندر کنین هر چی رم بیشتر باشه بهتره. من 32 پیشنهاد میکنم

نکته دوم اینکه فرکانس رم تو اغلب کاربردها از جمله گیمینگ تاثیر چندانی نداره ولی باز تو نرم افزارهای رندرینگ تاثیرش زیاد و مشهوده. با این وجود دنباله فرکانس های خیلی زیاد هم نرین چون از یک جایی به بعد قیمت هاشون تصاعدی زیاد میشه که اصلا به صرفه نیست. حدود 3000 مگاهرتز قیمت به کارایی مناسبی دارن معمولا

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sajadko گفته است :

سلام دوستان .

بنده چند باری مدتی قبل هم تاپیک زدم در مورد ارتقای سیستمم ولی دوستان بعضی هاشون گفتن که منتظر Z270 بمونم. 

سیستم فعلیم سیستم زیر هست :

مادربرد : Asus P8B75-V

سی پی یو : Intel i5 2500

رم :  2 تا 4 گیگ 1600

گرافیک : Asus Strix GTX 980 DCII OC

پاور : HuntKey 700w

کیس : Green X1

کولر : فن استوک اینتل ?

حالا به نظر شما برای بنده که کاربریم بیشتر گیم هست یه سیستم کاملا جدید بخرم یا اینکه همین رو ارتقا بدم ؟ 

پول اضافی نمیخام خرج کنم  و اینم بگم عجله ای توی ارتقا دادن ندارم و 100 درصد با قیمت های فعلی اصلا ارتقا نمیدم . ( اصلا عجله ندارم )

حالا به نظر شما اگر سیستم بالا رو ارتقا بدم میتونم بازی های اینده رو روی 1080p روی تنظیمات Ultra بازی کنم ؟ یا اینکه کلا یه کیس جدید بگیرم ؟

بحثم بیشتر روی کارت گرافیک هست ! ( که ایا باید عوض بشه یا فقط سی پی یو و رم و مادربرد عوض کنم کافیه برای بازی های اینده ؟ )

نظر خودم بیشتر روی این هست که گرافیک رو دست نزنم و بقیه قطعات رو بروز کنم . 

با بودجه 3 الی 4 تومن .

سلام

سیستم شما نیازی به تعویض سوکت نداره،میخاین 1ملیون بدین به z270 که چی بشه؟پولتون رو دور نریزین.اگه 3770 هم بگیرین فرقش با 2500 فقط 6 الی 10 فریمه که این فریمهای اضافی واستون 350ت اب میخوره!!!!اگر باور ندارین از یکی از دوستان یا اشناهایی که دارین بگیرین تست کنین. کارتتون هم همرده 1060 و 480 و 390 ایکسه و حتی در برخی موارد از اونا بهتره و نیازی به تعویضش ندارین.فرکانس رم هم زیاد جدی نگیرین تفاوت رم 3200 با رم 2133 توی بازی 2 الی 5 فریمه!طبق بنچمارک سایتهای معتبر خارجی.

این ارتقا رو انجام بدین کافیه:

2 تا 4 گیگ 1600 کارکرده با قیمت  130 تا 150ت  بگیرین که رم سیستم 16 بشه یا رمهای خودتون رو بفروشین و دوتا 8گیگ کارکرده با قیمت 130*2 یا 140*2  بگیرین.

یک عدد کولر نوتوس 100 گرین واسه پردازنده بگیرین 49 ت.

یک ssd کارکرده تمیز به قیمت 150ت بگیرین واسه ویندوز.(اختیاری،نخاستین هم نگیرین!ویندوز بجای 10 ثانیه توی 50ثانیه لود بشه اسمون به زمین نمیاد.نظر شخصی)

کیس هم نیازی به تعویضش نیست و اگر کیس جدید میخاین میشه با 150ت ز4 گرین گرفت.

بدین ترتیب با 350 تا 500ت سیستم شما جان تازه میگیرد و 3500ت باقی مانده هم بجای جیب دلالان شریف،در جیب خودتان میماند.

اگه بازم سوالی بود من در خدمتم.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sajadko گفته است :

چه کولری استفاده میکنید ؟

زالمن از این 70 تومنیا. با فن اورجینال دماش میرفت بالا تا 80

لینک به دیدگاه

نمیدونم مین شما pcie ورژن 2 هست یا 3 ! 

اگه 2 باشه ارتقاس به 3 احتمالا تغییر عمده ای خواهد بود 

وجود ssd توی سیستم لازمه  و حتی تو گیم هم موثره حتما یه 120 گیگ بخر و خیلی مهم نیست ولی سامسونگ بهتره و بودجه ات نرسید یدونه ارزونترش

گرافیک اگه کار میکنی اگه رندر میگیری ارتقا بده ولی اگه مثلا فتوشاپ کار میکنی نیازی نیست حتما kaby lake بگیری یدونه 3770k بگیر دست به بقیه نزن که تو همین لیون یکی از کاربرای با حدود 750 میفروخت

تجربه شخصی خودم سیستم امضای من 6950x و رمپیج 5 ورژن 10 و 64گیگ رم باس 3000 هست یه سیستمم دیگم دارم 4130 و برد H81 و گرافیک 970 و رم 8 گیگ باس 1600 اونم ddr3 ؛  تو فتوشاپ هیچ فرقی با هم ندارن ولی خوب روی سیستم دومی ام ssd دارم .

ولی تو گیم ها که یبار مثلا بتلفیلد رو اجرا کردم لگ میزنه !! ولی تو کارای 3D اصلا جرات نکردم رو دومی حتی 3D max رو نصبم کنم !!!

3770k به اندازه ای قدرتمند هست که تو گیم ها کم نیاره همون رو بگیرین و اگه مثلا usb3.1 لازم دارین یه کارت pci اش بخرین 

موفق و موید باشین .

لینک به دیدگاه

دوستان به نطرتون قیمتها دوباره به اون حد معقول میرسه که صبر کنیم برای ارتقا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من ارتقا اصلا لازم ندارید حتی رمتونم خیلی خوبه برای این رزولیشن! سیستم خیلی هم خوبه برو حالشو ببر فعلا و صبر کن تا رایزن و وگا عرضه بشه اگه واقعا فکر می کنی نیاز به ارتقاء داری و گرنه برای 5-10 فریم 3 تومن پیاده بشی که چی بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..........................

در هم اکنون، SMO777 گفته است :

دوستان به نطرتون قیمتها دوباره به اون حد معقول میرسه که صبر کنیم برای ارتقا؟

دوست عزیز الان بازار چیزی نداره بخوای ارتقا بدی و ارزش داشته باشه اونم با این قیمتهای نجومی! :(

بهتره یه نسل دیگه صبر کنید اگه سیستمی دارید که فعلا کارتون رو راه می اندازه،..! ^_^

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، َAhmad1361 گفته است :

سلام

دوتا نکته به صحبت های دوستان اضافه کنم

رم 16 برای سیستم های گیمینگ جدید و بسیاری دیگه از کارها کافی و حتی زیاده ولی با توجه به اینکه فرمودین با نرم افزارهای Abobe کار میکنین توجه داشته باشین که این نرم افزار ها بسیار رم خور هستند.

البته همچنان رم 16 کافیه ولی به عنوان مثال اگر ویدو کلیپ حرفه ای با after effect بخواین تولید و رندر کنین هر چی رم بیشتر باشه بهتره. من 32 پیشنهاد میکنم

نکته دوم اینکه فرکانس رم تو اغلب کاربردها از جمله گیمینگ تاثیر چندانی نداره ولی باز تو نرم افزارهای رندرینگ تاثیرش زیاد و مشهوده. با این وجود دنباله فرکانس های خیلی زیاد هم نرین چون از یک جایی به بعد قیمت هاشون تصاعدی زیاد میشه که اصلا به صرفه نیست. حدود 3000 مگاهرتز قیمت به کارایی مناسبی دارن معمولا

رندر های سنگین نمیگیرم و بیشتر رندرهام ویدیو های موشن گرافیک و گاهی اوقات هم ویدیو های معمولی دیگه . خیلی کم پیش میاد بخام رندر سنگین بگیرم . 

سعی میکنم رم 3000 بگیرم . چون خودمم تاثیر فرکانس رو دیدم توی سیستم دوستانم . 

در 4 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

زالمن از این 70 تومنیا. با فن اورجینال دماش میرفت بالا تا 80

من دما تست نکردم . ولی فن استوک دارم  و فک کنم دماش خیلی میره بالا هنگام بازی  !!!

در ۱ ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

درود

بنظر من ارتقا اصلا لازم ندارید حتی رمتونم خیلی خوبه برای این رزولیشن! سیستم خیلی هم خوبه برو حالشو ببر فعلا و صبر کن تا رایزن و وگا عرضه بشه اگه واقعا فکر می کنی نیاز به ارتقاء داری و گرنه برای 5-10 فریم 3 تومن پیاده بشی که چی بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درسته ولی الان خیلی از امکانات رو هم ندارم . 

سوکت جدید که فکر نکنم فعلا معرفی بشه . قرار نیس جای X99 چیزی بیاد ؟ 

اصلا عجله ای ندارم ولی الان سی پی یو خیلی اذیتم میکنه هم توی هم بازی و هم نرم افزار ها و اصلا حاضر نیستم برای 3770 پول بدم . چون قدیمیه . 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

اینو دیدم یکم نظرم عوض شد !

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-6600-vs-Intel-Core-i5-2500

پرفورمنس اره ولی فریم دهی بیشتره

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

پرفورمنس اره ولی فریم دهی بیشتره

مثلا  چقدر ممکنه فرق داشته باشن ؟

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sajadko گفته است :

مثلا  چقدر ممکنه فرق داشته باشن ؟

بهتره بنچمارک هارو ببینی بستگی به بازیش داره ولی اونقدرا که فک کنی قابل ملاحظه نیس

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

سیستم شما نیازی به تعویض سوکت نداره،میخاین 1ملیون بدین به z270 که چی بشه؟پولتون رو دور نریزین.اگه 3770 هم بگیرین فرقش با 2500 فقط 6 الی 10 فریمه که این فریمهای اضافی واستون 350ت اب میخوره!!!!اگر باور ندارین از یکی از دوستان یا اشناهایی که دارین بگیرین تست کنین. کارتتون هم همرده 1060 و 480 و 390 ایکسه و حتی در برخی موارد از اونا بهتره و نیازی به تعویضش ندارین.فرکانس رم هم زیاد جدی نگیرین تفاوت رم 3200 با رم 2133 توی بازی 2 الی 5 فریمه!طبق بنچمارک سایتهای معتبر خارجی.

این ارتقا رو انجام بدین کافیه:

2 تا 4 گیگ 1600 کارکرده با قیمت  130 تا 150ت  بگیرین که رم سیستم 16 بشه یا رمهای خودتون رو بفروشین و دوتا 8گیگ کارکرده با قیمت 130*2 یا 140*2  بگیرین.

یک عدد کولر نوتوس 100 گرین واسه پردازنده بگیرین 49 ت.

یک ssd کارکرده تمیز به قیمت 150ت بگیرین واسه ویندوز.(اختیاری،نخاستین هم نگیرین!ویندوز بجای 10 ثانیه توی 50ثانیه لود بشه اسمون به زمین نمیاد.نظر شخصی)

کیس هم نیازی به تعویضش نیست و اگر کیس جدید میخاین میشه با 150ت ز4 گرین گرفت.

بدین ترتیب با 350 تا 500ت سیستم شما جان تازه میگیرد و 3500ت باقی مانده هم بجای جیب دلالان شریف،در جیب خودتان میماند.

اگه بازم سوالی بود من در خدمتم.

تقریبا تمام فرمایشات این دوستمون تائید میشه .

البته به نظر من 10 فریم ارزش 350 تومن رو داره . و SSD صرفا برای بوت ویندوز نیست و به نظر من از نون شب واجب تره . گرچه در گیمینگ ( مخصوصا آفلاین ) تاثیر کمی داره  .

اولویت های  شما

برای ارتقاء

خرید یک CPU قدرتمند تر از همون سوکت با نهایت 300 تا 400 تومن هزینه

خرید یه کولر نهایتا 100 تومنی

خرید یه SSD  از برند معتبر اما گرون نباشه

.........................

خرید 2 عدد رم 4 گیگ باس 1600 دیگه برای ارتقاء مموری به 16 گیگ

............

مهاجرت به جدید ترین سوکت اینتل که چندان پیشنهاد نمیشه . به دلیل این که REZEN و kaby lake در راه هستند و برای  اولین بار پس از سال 2012 شرکت معظم اینتل برای رقابت با AMD فعال شده که این به سود مصرف کننده هستش .

ارتقاء به سوکت های قدیمی تر اصلا پیشنهاد نمیشه . ارتقاء کارت گرافیک تنها در صورت خرید 1070 و 1080 برای رزولیشن های 2K و 4K مناسب هستش .

کلا سیستم شما برای گیمنگ و کارهای گرافیکی سطح پایین نیاز به کار جدی نداره .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

تقریبا تمام فرمایشات این دوستمون تائید میشه .

البته به نظر من 10 فریم ارزش 350 تومن رو داره . و SSD صرفا برای بوت ویندوز نیست و به نظر من از نون شب واجب تره . گرچه در گیمینگ ( مخصوصا آفلاین ) تاثیر کمی داره  .

اولویت های  شما

برای ارتقاء

خرید یک CPU قدرتمند تر از همون سوکت با نهایت 300 تا 400 تومن هزینه

خرید یه کولر نهایتا 100 تومنی

خرید یه SSD  از برند معتبر اما گرون نباشه

.........................

خرید 2 عدد رم 4 گیگ باس 1600 دیگه برای ارتقاء مموری به 16 گیگ

............

مهاجرت به جدید ترین سوکت اینتل که چندان پیشنهاد نمیشه . به دلیل این که REZEN و kaby lake در راه هستند و برای  اولین بار پس از سال 2012 شرکت معظم اینتل برای رقابت با AMD فعال شده که این به سود مصرف کننده هستش .

ارتقاء به سوکت های قدیمی تر اصلا پیشنهاد نمیشه . ارتقاء کارت گرافیک تنها در صورت خرید 1070 و 1080 برای رزولیشن های 2K و 4K مناسب هستش .

کلا سیستم شما برای گیمنگ و کارهای گرافیکی سطح پایین نیاز به کار جدی نداره .

موفق باشید .

تا اومدن kabylake صبر میکنم و عجله ای ندارم  وصبر میکنم تا قیمت های کبی لیک متعادل بشه . فن amd هم نیستم و ازamd خوشم نمیاد با اینکه قیمت هاش پایین تره . 

بعدش احتمالا سی پی یو و رم و مادربرد رو عوض کنم و یه اس اس دی هم بگیرم . 

ممنون از پاسختون . 

اس اس دی چه برندی رو پیشنهاد میدید ؟

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

تا اومدن kabylake صبر میکنم و عجله ای ندارم  وصبر میکنم تا قیمت های کبی لیک متعادل بشه . 

بعدش احتمالا سی پی یو و رم و مادربرد رو عوض کنم و یه اس اس دی هم بگیرم . 

ممنون از پاسختون . 

اس اس دی چه برندی رو پیشنهاد میدید ؟

سامسونگ که حرفی برای گفتن نداره . فقط به نظر میرسه قیمتهاش یه کم بالاست .

اینتل و ای ام دی هم میزنن که تا اونجایی که من میدونم کارهاشون رضایت بخش بوده .

الان میتونید برای خرید یه CPU قوی تر اقدام کنید .

نگران نباشید ضرر زیادی متحمل نمیشید .

از 3770 تا 7700 در فرکنس پایه و در گیمینگ عملا  تفاوت زیر 20 درصد هستش .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سامسونگ که حرفی برای گفتن نداره . فقط به نظر میرسه قیمتهاش یه کم بالاست .

اینتل و ای ام دی هم میزنن که تا اونجایی که من میدونم کارهاشون رضایت بخش بوده .

الان میتونید برای خرید یه CPU قوی تر اقدام کنید .

نگران نباشید ضرر زیادی متحمل نمیشید .

از 3770 تا 7700 در فرکنس پایه و در گیمینگ عملا  تفاوت زیر 20 درصد هستش .

مرسی از راهنماییهاتون .

لینک به دیدگاه

سلام.

اگه می خوای خودت رو راضی کنی DDR4 داری و ... که هیچ.

اگه می خوای گیم بزنی و لذت ببری، یه CPU I7 3770 یا I7 3770K دسته دوم بگیر + یه SSD + یه کارت GTX1070 + رم 16

CPU که 800 تا 900 برات خرج بر می داره. CPU خودت رو نمی دونم چقدر می خرن حدثی می گم 300 چس اینجا 600 تومن حد اکثر

دو تا رم 1600 4GB دیگه بخری گرون ترین حالت 300 تومن

SSD 256  هم که خوبش 400 تومن

گرافیک هم خوبش 2 تومن 1 تومن گرافیک خودت می ره (خواستی بفروشی اول به خودم پخ کن خخخخ)  اینجا هم یه تومن خرج داری.

جمعش می شه : 2300 خرج.

حالا باقی پولت رو بده مانیتور LG 29U M68 بگیر و بزن به برق و حالش و ببر....

بعد هرچی دوست داری گیم بزن با رزولوشنی بین 1080 و 2K.

همیشه یادتون باشه 1 میلیارد خرج کردن بر روی قطعات دیگه به اندازه 2 میلیون خرج روی گرافیک توی گیم تاثیر نداره. به شرطی که قطعاتت گلوگاه نشن برا گرافیک.

و CPU i7 3770/K هرگز برای TitanX Pascal هم گلوگاه نمی شه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Magneto گفته است :

سلام.

اگه می خوای خودت رو راضی کنی DDR4 داری و ... که هیچ.

اگه می خوای گیم بزنی و لذت ببری، یه CPU I7 3770 یا I7 3770K دسته دوم بگیر + یه SSD + یه کارت GTX1070 + رم 16

CPU که 800 تا 900 برات خرج بر می داره. CPU خودت رو نمی دونم چقدر می خرن حدثی می گم 300 چس اینجا 600 تومن حد اکثر

دو تا رم 1600 4GB دیگه بخری گرون ترین حالت 300 تومن

SSD 256  هم که خوبش 400 تومن

گرافیک هم خوبش 2 تومن 1 تومن گرافیک خودت می ره (خواستی بفروشی اول به خودم پخ کن خخخخ)  اینجا هم یه تومن خرج داری.

جمعش می شه : 2300 خرج.

حالا باقی پولت رو بده مانیتور LG 29U M68 بگیر و بزن به برق و حالش و ببر....

بعد هرچی دوست داری گیم بزن با رزولوشنی بین 1080 و 2K.

همیشه یادتون باشه 1 میلیارد خرج کردن بر روی قطعات دیگه به اندازه 2 میلیون خرج روی گرافیک توی گیم تاثیر نداره. به شرطی که قطعاتت گلوگاه نشن برا گرافیک.

و CPU i7 3770/K هرگز برای TitanX Pascal هم گلوگاه نمی شه.

مرسی از راهنماییتون .

دارم همه پاسخ ها و راهنمایی های دوستان رو بررسی میکنم تا به یک نتیجه خوب برسم که هم پولم هدر نره و هم به کارایی مفیدی برسم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...