رفتن به مطلب

بررسی و اسمبل کیس X3 Viper

Recommended Posts

در 45 دقیقه قبل، Majidjan گفته است :

با سلام و تشکر از استارتر تاپیک،

این قطعات به چه کاری میاد ؟ من این کیس رو تازه خریدم ، جزء لوازم داخل کیس بود.

ممنون.

``

درود 

برای مرتب کردن سیمها و چسباندنشون به بدنه‌ی کیس.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

برای مرتب کردن سیمها و چسباندنشون به بدنه‌ی کیس.

درود برشما،

خوب راستش اینقدر عجله داشتم باتوجه به اینکه قبل از پیدا کردن این تاپیک ،قطعات رو بسته بودم،خودم دست به کار شدم و بدون اون قطعات پلاستیکی ،کیس رو بستم.

اینم بگم که من شغلم این نیست،توی این ۲۴ سالی که از PC استفاده می‌کنم،این سومین کیسی هستش که خریدم  و خودم بستم. اگه ایرادی داره یا پیشنهادی دارید،لطفا بفرمایید.

ممنون

IMG_20170615_193941.jpg

IMG_20170615_200641.jpg

IMG_20170615_201325.jpg

IMG_20170615_201347.jpg

لینک به دیدگاه

اون کابلهای پشتی می شد کمی مرتب تر باشند. مثلا سیمهای ساتا رو از یک شکاف که به قفسه ی هارددیسکها نزدیکتر باشه عبور بده  با بقیه دسته بندی با بست زیپی مرتبشون کن.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/03/25, 17:11:04، Majidjan گفته است :

با سلام و تشکر از استارتر تاپیک،

این قطعات به چه کاری میاد ؟ من این کیس رو تازه خریدم ، جزء لوازم داخل کیس بود.

ممنون.

IMG_20170615_165846.jpg

درود عزیز  اینا برای مدیریت کابل هست تو مسیر کابل میچسبونی بعد با بست پلاستیکی کابل رو بهش محکم میکنی

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام من یه مشکل بزرگ پیدا کردم با این کیس

فن بالای کیس در حالت law اکثرا کار نمیکنه برق بهش میاد و فن یکم تلاش میکنه که بچرخه ولی کار نمیکنه انگشتم رو روی فن میزنم و دستی میچرخونمش و فن شروع به کار میکنه

چطوری این مشکل رو برطرف کنم؟

سوال دومم اینه که چطور میشه سقف کیس رو وا کرد ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hesam Hamidi گفته است :

سلام من یه مشکل بزرگ پیدا کردم با این کیس

فن بالای کیس در حالت law اکثرا کار نمیکنه برق بهش میاد و فن یکم تلاش میکنه که بچرخه ولی کار نمیکنه انگشتم رو روی فن میزنم و دستی میچرخونمش و فن شروع به کار میکنه

چطوری این مشکل رو برطرف کنم؟

سوال دومم اینه که چطور میشه سقف کیس رو وا کرد ؟

با تشکر

درود بر شما،

فن کنترل کیس در حالت low ولتاژ 5 ولت رو از پاور می گیره و به فن می ده. فن های کیس با طراحی 12 ولت هستند و یه بیشینه و کمینه ولتاژ کاری دارن. یعنی مثلاً از 5 ولت تا 13 ولت کار می کنن ... فن چون قطع مکانیکی هستش یه تلورانس 5 تا 10 درصدی برای عملکردش وجود داره.

ممکنه بعضی فن ها این میزان کمینه ولتاژشون مثلاً 5.1 ولت باشه و مثلاً خروجی 5 ولت پاور شما روی 4.95 باشه ... توی این شرایط این مشکل به وجود میاد که با تعویض فن یا پاور مشکل حل می شه.

شما فن هایی که این مشکل رو دارن باز بفرمایید، ارسال بکنید برای گارانتی و روش ذکر کنید با "شعبانی" هماهنگ شده. براتون تعویضشون می کنن.

موفق و پیروز باشید. :100_pray:

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود بر شما،

فن کنترل کیس در حالت low ولتاژ 5 ولت رو از پاور می گیره و به فن می ده. فن های کیس با طراحی 12 ولت هستند و یه بیشینه و کمینه ولتاژ کاری دارن. یعنی مثلاً از 5 ولت تا 13 ولت کار می کنن ... فن چون قطع مکانیکی هستش یه تلورانس 5 تا 10 درصدی برای عملکردش وجود داره.

ممکنه بعضی فن ها این میزان کمینه ولتاژشون مثلاً 5.1 ولت باشه و مثلاً خروجی 5 ولت پاور شما روی 4.95 باشه ... توی این شرایط این مشکل به وجود میاد که با تعویض فن یا پاور مشکل حل می شه.

شما فن هایی که این مشکل رو دارن باز بفرمایید، ارسال بکنید برای گارانتی و روش ذکر کنید با "شعبانی" هماهنگ شده. براتون تعویضشون می کنن.

احسنت به این پشتیبانی:x

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود بر شما،

سلام و عرض ادب

بنده امروز قبل از مشاهده این تاپیک با گارانتی تماس گرفتم و مشکل رو با مسئولش  که الان دقیقاً فامیلش خاطرم نیست درمیان گذاشتم و ایشون فرمودند که یک فن جدید براتون ارسال میشه و برید از نمایندگی اورمیه تحویل بگیرید. فقط سوالی که برام پیش اومد و مصدع اوقاتشون نشدم این بود که آیا فنی که ارسال میکنند دقیقاً از فن اصلی ( فن شیشه ای با ال ای دی رنگ یخی ) هست یا رنگ دیگه ای ارسال میشه

البته اول گفتارم ذکر کردم که مشکل من مربوط به همین کیس است.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Hesam Hamidi گفته است :

سلام و عرض ادب

بنده امروز قبل از مشاهده این تاپیک با گارانتی تماس گرفتم و مشکل رو با مسئولش  که الان دقیقاً فامیلش خاطرم نیست درمیان گذاشتم و ایشون فرمودند که یک فن جدید براتون ارسال میشه و برید از نمایندگی اورمیه تحویل بگیرید. فقط سوالی که برام پیش اومد و مصدع اوقاتشون نشدم این بود که آیا فنی که ارسال میکنند دقیقاً از فن اصلی ( فن شیشه ای با ال ای دی رنگ یخی ) هست یا رنگ دیگه ای ارسال میشه

البته اول گفتارم ذکر کردم که مشکل من مربوط به همین کیس است.

با تشکر

دقیقاً همین فن هستش، اگر اشتباه نکنم فن 23 سانت سقف بایستی باشه، طی چند روز آینده فن کیستون رو باز کنید، ببرید پیش نماینده ارومیه و فن جدید رو تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره شرکت داخلی 130 تماس بگیرد(آقای شهسواری)

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

دقیقاً همین فن هستش، اگر اشتباه نکنم فن 23 سانت سقف بایستی باشه، طی چند روز آینده فن کیستون رو باز کنید، ببرید پیش نماینده ارومیه و فن جدید رو تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره شرکت داخلی 130 تماس بگیرد(آقای شهسواری)

بله با آقای شهسواری هماهنگ کرده بودم دیروز

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...