رفتن به مطلب

** مهربانی در خانواده لیون کامپیوتر ** + جائزه

Recommended Posts

• ارسال 123
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

از اون جایی که احتمال دادم کسی از من تعریف نکنه .جهت افزایش روحیه و انگیزه شخصی تصمیم گرفتم از خودم تعریف کنم .   خود شیفته هم خودتونید

@nightkiler

ای آلبالو ،ای شفتالو، ای هلو ،ای با تجربه،ای کاربر قدیم لیون،ای که بدون تو لیون از موش هم میترسید ،ای i7،ای ویکی پدیا کامپیوتر

(قطعا کسی که با خودش  مهربان نباشه به بقیه هم نمی تونه مهربانی کند  از جملات قصار خودمه)

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

از اون جایی که احتمال دادم کسی از من تعریف نکنه .جهت افزایش روحیه و انگیزه شخصی تصمیم گرفتم از خودم تعریف کنم .   خود شیفته هم خودتونید?

@nightkiler

ای آلبالو ،ای شفتالو، ای هلو ،ای با تجربه،ای کاربر قدیم لیون،ای که بدون تو لیون از موش هم میترسید ،ای i7،ای ویکی پدیا کامپیوتر

(قطعا کسی که با خودش  مهربان نباشه به بقیه هم نمی تونه مهربانی کند  از جملات قصار خودمه)

لایک

لینک به دیدگاه

خب از اونجایی که من بیشتر از 9 ساله تو این فروم هستم ، انتخاب یک نفر از بین دوستانی که اینجا دارم خیلی سخته . چون تعدادشون خیلی زیاده . با این حال چون گفته شده یک نفر ، من هم یک فر رو نام میبرم .

maxel134 ( هومن گرجی خان عزیز )

سال 89 باهاش رفیق شدیم و هنوز هم رفیق هستیم . از همین فروم تبدیل شد به یکی از بهترین دوستان من و جوری شد که رفت آمد خانوادگی  داریم با هم . با اینکه به دلایل مختلف مدتیه که فعال نیست تو فروم ، ولی دوستی ما هیچ تغییری نکرده . همچنان با هم ارتباط قوی داریم . فوق العاده آدم دوست داشتی ، با معرفت و بی ادعاست . امیدوارم همیشه سلامت باشه در کنار خانواده . یه سر هم بیاد پیش ما :D خیلی وقته نیومده :D

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Trickster گفته است :

:D ? @Farjam Oh, come on... no love for

من در پست اولم ازش تشکر نکردم به امید بقیه دوستان؛ ولی خدایی چطور تا الان یادی از این بچه دوست داشتنی نشده؟ xD

فرجام عزیز فکر کنم تشکر در این تاپیک کمترین راه برای تقدیر از زحماتت برای فرومه. برای تمام لطف هات در حق خودم و فکر کنم بتونم از طرف دیگر رفقا هم بگم، برای تمام فروم ازت متشکریم

ولی انصافاً اگر بخوایم تک تک اسم ببریم، ممکنه حق مطلب در مورد بعضی عزیزان گفته نشه. امیدوارم همشون به بزرگی خودشون ببخشند

شما لطف داری حسن آقا. ماشالله خودت استادی. من فقط درس پس میدادم :$

دیدی چی شد ؟ پسر دوست داشتنی لیون رو یادم رفتم بگم .

فرجام خیلی دوست داشتنی و خوبه . هر وقت پستی میفرسته یا تاپیکی میزنه آدم دوست داره تا تهش رو بخونه .

چند نفر توی لیون هستند که این شکلی هستن و تک تک پستهاشون خوب و مفیده .

فرجام ، سعید بهمنیان ، استاد HEX عزیز ، بهزاد تک ، دوست خوبم خبات کریمی و ... از جمله این دوستان هستند .

یه روزگاری کاربر محترم rezagtx هم توی فروم بسیار فعال بودند که متاسفانه مدت زیادی هستش که دیگه فعالیت ندارن .

لینک به دیدگاه

به به

لذت بردم واقعا با عشقید دوستان عزیزم

اینو بگم که قرار نیست فقط از یک نفر تعریف کنیم قراره همینطور ادامه بدیم این تاپیک رو هر وقت به یاد یکی افتادیم سریع یه حال خوبی رو با نوشتن مطالبی راجب اون شخص در اینجا واسش ایجاد کنیم

------------------------

چند تا پست قبلتردوست عزیزمون  hamedlim دیدم یکی از دوستان از شخصی که ناراحتش کرده بود عذرخواهی کرد , واقعا کار بی نظیری هستش و باید به حامد عزیز بگم که تو بسیار انسان شجاعی هستی

چون عذرخواهی کردن و دوباره احساس دوستی ایجاد کردن از هر کسی بر نمیاد

لینک به دیدگاه

سلام. 
راستش من چند وقت پیش از کاربر عزیز farooq یک اکانت خریدم ولی اکانت هک شد (توسط فردی دیگه) ولی من به اشون تهمت زدم.

چند وفت بود که با خودم کلنجار می رفتم که از ایشون عذر خواهی کنم و حلالیت طلبم. ولی با دیدن این تاپیک یک پیغام خصوصی بهشون دادم و معذرت خواستم. امیدوارم که من رو ببخشند.

در ضمن ، جناب بهمنیان هم توی این فروم خیلی به بنده کمک کردن ، ایشون واقعا کاربرِ خوب و مفیدی برای فروم هستند.

لینک به دیدگاه

@لیون کامپیوتر:x

تازه اینجا عضو شدم کلی تاپیک ها رو دنبال کردم و خیلی مطالبش رو خوندم هنوز کسی رو نمیشناسم ولی بنظرم باید از خود لیون کامپیوتر تشکرکرد برای ایجاد همچین فرومی که همه رو گرد هم اورده تا بیاین نظراتشون و ... به اشتراک بذارن...

لینک به دیدگاه

@خبات کریمی

@Farjam

@ARMIN

@OC Formula

@سعید حسینی

@سعید بهمنیان

6 کاربر/دوست/متخصص محترمی که  سوالات بنده رو جواب دادن ، همیشه با حوصله همیشه با احترام که باعث بالا بردن اطلاعاتم شدن.

امید وارم همیشه و همه جا موفق باشید

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سعید بهمنیان ?

به عنوان اولین نفر خودم شروع میکنم و از سعید بهمنیان عزیز میخوام بگم

دوستی بی نظیر , عضوی نکته سنج و مهربون و کاردرست از خانواده لیون کامپیوتر که هر چند وقت یکبار وقتش رو گذاشت تا بتونه به خانواده لیونی خودش کمک کنه بهتر از قبل بشن .

واقعا مردی توانمند و بینظیری هستش ایشون و در همینجا میخوام بهش بگم سعید جان دوستت دارم و از یادمون نخواهی رفت ☺

--------------------------------------

دوستان نمیتونم از همه اسم ببرم یهویی ولی کم کم پیش میرم البته با همدیگه ?

درود بر سعید جان و دیگر لیونی‌ها!

این روزها به دلیل اضافه کاری و مشکلات دیگر کمتر فراغت برای سر زدن به انجمن دارم، کمی کارها رو براه بشه باز در خدمت دوستان خواهم بود. از انجمن لیون بسیار آموخته‌ام و نیز دوستان نازنینی یافته‌ام. سپاسگزار دوستانی هستم که با مهر من رو نواختند.

منت‌پذیر همه‌

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

جا داره اینجا از :

MR PC = مردی مقتدر و دوستی وفادار که از همون روزهای اول در کنارمون بوده

MJ motamedi= فردی با حوصله و مردی بسیار خلاق و حلال مسائل

HAMED = دوستی با کلاس و پر از انرژی و عشق

Mahdi-lion = فردی حرفه ای و با رفتاری حرفه ای و هر سوالی که ندونم از ایشون میپرسم

SABER Azin = حرفه ای , کاردرست , با علم و یه پا دانشمند

poorya_lion = پر از انرژیییییییی , اصلا یادم نمیاد ایشون جایی کم بیاره و تا ته هر کاری هستش

ATA  = با اخلاق , مهربان و پر از عشق

سینا میاندشتی  = استاد و با اعتماد و در کار خودش بسیار حرفه ای

ARMIN = با عشق و با کلاس و کار درست که از سرتاپاش علم مباره

Mrezaee = مردی دوست داشتنی , کلمه " نمیشه " در لغت نامه ایشون وجود نداره

hooman gorgi =  دوست , رفیق و مردی پر از مهر و مهربانی و بسیار توانمند

mohsen parhizkar = جزو اولین مشتریهای لیون کامپیوتر که از طریق همین خریدهاش بود که با هم رفیق شدیم و الان جزو یکی از اعضای اصلی لیون کامپیوتر هستن و خلاق و توانمند در حل مسائل پیچیده

mohammad nazari = کار درست و بی نظیر و کلا  یک کوه نمک و مزست ایشون

خیلی ها بازم موندن و من این روند رو ادامه میدم

لینک به دیدگاه

سلام کاربر smiley 60   جناب امیر مولایی نژاد-فردی بسیار خوش برخورد و  مودب - ایشون از بچه های گل لیون کامپیوتر هستن و بنده احترامی خاصی برای ایشون قائلم 

لینک به دیدگاه

آفرین به شما که این تاپیک بسیار خوب رو ایجاد کردید.

دوستان خوب در خانواده ی لیون بسیارند خدا رو شکر. 

عزیزانی که با همه با احترام برخورد می کنند شایسته ی تقدیرند.

به نوبه ی خودم از آقای حسینی عزیز سپاس گزاری می کنم.

لینک به دیدگاه

من یکم بد متوجه شدم

HEX

اقا معین گل

یه کلام حرف نداره

لینک به دیدگاه

Uranium

اخه ادم اینقدر دوست داشتنی میشه ؟

رفتاری سنجیده و مردی با اخلاق و مثبت نگر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من هم از این تریبون :P می خواستم از همه ی دست اندرکاران این مجموعه و کاربران گل لیونی تشکر کنم که هر کدوم بنحوی در ایجاد این جمع گرم و صمیمی و دلسوز سهیم هستند. ;)^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم سه تا رو خيلي دوست دارم
Farjam
Behzadtak
واز همه بيشتر atagamer ناظر انجمن مرده اون اواتارشم البته فعاليتش كم شده [emoji57][emoji57][emoji57]

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

جا داره اینجا از :

MR PC = مردی مقتدر و دوستی وفادار که از همون روزهای اول در کنارمون بوده

MJ motamedi= فردی با حوصله و مردی بسیار خلاق و حلال مسائل

HAMED = دوستی با کلاس و پر از انرژی و عشق

Mahdi-lion = فردی حرفه ای و با رفتاری حرفه ای و هر سوالی که ندونم از ایشون میپرسم

SABER Azin = حرفه ای , کاردرست , با علم و یه پا دانشمند

poorya_lion = پر از انرژیییییییی , اصلا یادم نمیاد ایشون جایی کم بیاره و تا ته هر کاری هستش

ATA  = با اخلاق , مهربان و پر از عشق

سینا میاندشتی  = استاد و با اعتماد و در کار خودش بسیار حرفه ای

ARMIN = با عشق و با کلاس و کار درست که از سرتاپاش علم مباره

Mrezaee = مردی دوست داشتنی , کلمه " نمیشه " در لغت نامه ایشون وجود نداره

hooman gorgi =  دوست , رفیق و مردی پر از مهر و مهربانی و بسیار توانمند

mohsen parhizkar = جزو اولین مشتریهای لیون کامپیوتر که از طریق همین خریدهاش بود که با هم رفیق شدیم و الان جزو یکی از اعضای اصلی لیون کامپیوتر هستن و خلاق و توانمند در حل مسائل پیچیده

mohammad nazari = کار درست و بی نظیر و کلا  یک کوه نمک و مزست ایشون

خیلی ها بازم موندن و من این روند رو ادامه میدم ?

ایمان عزیز اقای حسینی بانام کاربری devileytin

لینک به دیدگاه

مدیر عزیزمون@hamed و اقای شعبانی عزیز واقعا دستمریزاد . همگی خوبند و این دو عزیز دوست همیشگی من ....

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@m.shabani

این مرد حرف نداره قابل اعتماد دوست داشتنی و واقعا گله ،گل

لینک به دیدگاه

Bahman

Farjam

خبات کریمی

منم به نوبه خودم از این سه عزیزبسیار  تشکر میکنم..خیلی انسانهای شریف , با حوصله و مهربانی هستن . در گذشته خیلی به بنده کمک کردن.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

?Uranium

اخه ادم اینقدر دوست داشتنی میشه ؟

رفتاری سنجیده و مردی با اخلاق و مثبت نگر

?

فداتون آقای حسینی عزیز شما لطف دارین و بزرگوارید

در مورد فروم باید بگم تک تک اساتید و بزرگوراران دوست داشتنی و گل هستن

اسم تک تک بخوام ببرم طوماری میشه به تعداد اعضای فرومون اما جمع عالی مدیر عالی فروم بی نظیر

آقا سعید رو تو یه بحث خانوادگی توی فروم آشنا شدم مرد منطقی و فوق العاده ای هست تو بحث ها علمی و تک حرف میزنن

آقا ایمان من عاشق صراحت گفتارشم با کسی شوخی نداره

آقا پوریا ، آقا یونس ، آقا بهزاد و آرمین عزیز و داش احسان گل و....

آقای حسینی عزیز هم که دیگه ته داستان مهربانی و معرفت روزگارن

افرادی و اساتیدی که یه جورایی جز شناسنامه فروم لیون هستن  

دست همه دوستان و اساتید رو می بوسم انشالله ههمون تو فروم لیون پیر و چروکیده بشیم 

لینک به دیدگاه

اقای حسینی

ما که کسی رو تو این فرم نمی شناسیم فقط تو این چند سال که با فرم بودم

از رفتار اقای حسینی ( از نزدیک قسمت نشده ببینیمشون از طرز برخورد در انجمن )

معلومه که ادمی هستند با شخصیت و با محبت و بیشتر طرف حق رو می گیرند و ادمی نیستند به سود خودش فکر کنه و مرحله اول رضایت مشتری براش شرط هستش

ایشالا قسمت شه منم یک خرید ازشون داشته باشم

لینک به دیدگاه

@Farjam

تشکر از اقا فرجام گل ، اورکلاکر درجه یک که با حوصله تموم سوالات و در خواستای بررسی رو جواب میده

کارت درسته مرد

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، mohigh گفته است :

ایمان عزیز اقای حسینی بانام کاربری devileytin

سلام عزیزم

مطمئننا ایمان یه فرد هوشمندی هستش که هیچ وقت نمیشه از یاد بردش و هر روز یکبار با هم در تماس هستیم حداقل

پیشرفت از این آدم موجود میزنه

---------------

در ضمن دوستان ما ایرانیها از ترس اینکه افراد دیگه ناراحت نشن حی تعارف میکنیم و از دیگران تقدیر و تشکر و تعریف نمیکنیم ولی چطور یهو به همدیگه میتوپیم ؟

مطمئننا وقتی اسم کسی رو نگفتیم معنیش این نیست که از یاد بردیمش و حتما به زودیه زود اسم دیگران هم میاد توی این لیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...