رفتن به مطلب

** مهربانی در خانواده لیون کامپیوتر ** + جائزه

Recommended Posts

در در 1395/11/20, 09:43:52، nightkiler گفته است :

از اون جایی که احتمال دادم کسی از من تعریف نکنه .جهت افزایش روحیه و انگیزه شخصی تصمیم گرفتم از خودم تعریف کنم .   خود شیفته هم خودتونید?

@nightkiler

ای آلبالو ،ای شفتالو، ای هلو ،ای با تجربه،ای کاربر قدیم لیون،ای که بدون تو لیون از موش هم میترسید ،ای i7،ای ویکی پدیا کامپیوتر

(قطعا کسی که با خودش  مهربان نباشه به بقیه هم نمی تونه مهربانی کند  از جملات قصار خودمه)

لینک به دیدگاه

• ارسال 123
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

دوستانی که میشناسم و شاید بیشترشون منو نشناسن اما پایه های این فروم رو اینها بنا کردن و بنظر من فروم لیون بدون این دوستان صفا نداره

سعید حسینی   یه مدیر خوش برخورد و در جای خودش یه کوچولو جدی و عصبی هم میشه

محمد جواد معتمدی  یه آدم گل ولی عمرش گل نباشه

مهدی معتمدی  مَستر او اسمبلینگ

معین HEX

شیخ فرجام بن خلیفه آل قطعه Farjam  :D خودشون در جریان هستن در مورد لقبشون

M.Shabani  آقای شعبانی گل با پاورهای نابش معروفه و خوش معامله ترین فردی که دیدم

reza gtx  نقد هاش عالی بود جدیدا نیست تو فروم هر جا هست سلامت باشه

ATA

ARMIN   استاد SSD و بهینه سازی

mrezaee

poorya lion آقا پوریا اورکلاکر قدری بودن و الان در مجموعه گرین فعال هستن

BehzadTak  و اورکلاکری سرسخت و کار درست

atagamer

MR.PC که خیلی هم جدی اخطار میدن (از این یکی بدجور وحشت دارم اما دوست داشتنیه:دی )

Bahman

Hamed

و یادی کنم از دوست مرحوم فرامرز دادرس کاربری بازنده. روحش شاد و یادش گرامی.

بچه نیستم ولی اشکام دیگه نمیزاره چیزی بنویسم. خیلی راحت خیلیا دیگه کنارمون نیستن! فراموششون نکنیم.

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/19, 19:12:14، amirbibak0 گفته است :

استاد  خبات کریمی ?

خیلی با صبر و حوصله سوالات بنده جواب می دهند .

بنده هر موقع ، هر سوالی دارم از ایشان می پرسم و ایشان مطلب را کاملا توضیح میدهد،

بیشتر خرید هام را اول با ایشون چک می کنم ، بعدش اقدام به خرید می کنم 

از همین جا و از همین تربیون از ایشون تشکر و قدردانی می کنم .

با سلام 

بنده هم واقعا آقای کریمی و قبول دارم از ایشون قدردانی میکنم

میدونم اینجا جاش نیست ولی تشکر میکنم از کسانی که بازی هایی مثل بتلفیلد ، آنچارتد و cod رو میسازن و سر ما رو گرم میکنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستانم 

......................................

من همینجا از آقای حسینی عزیز  مثل یک برادر یاد میکنم .

به دلیل اینکه یک سو تفاهم در معامله ای  

باعث شد متوجه بشم که 

ایراد از جاییدیگه بوده و خداروشکر زود قضاوت نکردم 

همینجا میگم ماشالله 

به امید موفقیت روز افزون برای شما و گروه تون

به جز یک نفر 

لینک به دیدگاه

@سعید بهمنیان

اولین کسی بود که توی فروم به بنده اعتماد کرد و از بنده SSD تهیه کرد ! ( تازه وارد بودم و امتیاز بازارچه ام صفر بود )

بعدش تبدیل شد به اولین شخصی که وقتی این تاپیک رو خوندم  اسمش اومد تو ذهنم چون هیــــــــــــــچ وقت نشده زنگ بزنم خوش رو نباشه و وقت نذاره ... چه داخل فروم چه هرگونه تماس .. همیشه مفید و مودب و کامل و با آگاهی بالا جواب دادند !

خطاب به آقا سعید گل باید بگم که درود استاد ? ( الان میاد میگه من استاد نیستم ) 

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/19, 19:32:16، hamedlim گفته است :

سلام چقدر تایپیک خوبی زدین خیلی عالی هست.

من یک چند وقت بود که با یکی از دوستان یک بحث کوچولو کردم و خیلی وقت بود فکرم درگیر بود چجوری از این دوستمون عذرخواهی بکنم امیدوارم حلال کنن منو

SaeedEminem2

با من؟ مطمئنی؟ اصلا یادم نمیاد

نیازی به این حرف ها هم نیست چون اصلا چیزی واسه ناراحتی من نبوده

لینک به دیدگاه

از آقای رضایی عزیز (mrezaee) تشکر میکنم. اولین خریدم رو تو این فروم از ایشون انجام دادم. انصافا عالی بود. دمشون گرم

امیدوارم هر کجا که هستند، شاد و خوشحال و سلامت باشند.

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/06, 04:09:29، Trevor گفته است :

?

ازت تعریف نمیکنم ولی یه ماچ برات میفرستم

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/21, 19:20:21، hamedlim گفته است :

خب بزارین یک تشکر هم از یکی از دوستان بکنم که این انجمن باعث دوستی ما شد و اینکه یک پیچ باعث ادامه دار شدن و بیشتر آشنا شدن ما دوتا با هم شد. آره درست شنیدین یک پیچ ?

من چند وقت پیش از این دوستمون  یک مانیتور خریدم که خب وقتی مانیتور رو فرستاده بودن پیچ مانیتور رو یادشون رفته بوده بزارن و بعدشم هزار و یک مشکل دیگه پیش اومد که ازشون بگزریم. و حالا باعث شده ما دوست های خوبی بشیم و واقعا خیلی برام جالب بود

ASSASSINROYAL

واقعا تشکر میکنم از این پیچ عزیز که همچین دوست عزیزی برام به ارمغان آورد

IMG_20161221_182801.jpg

لینک به دیدگاه

اقا جوایز این تاپیک معلوم نشد؟

سر لیون انگار خیلی شلوغه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گل و مهربونم 

فردا این تاپیک و ویدیوی کامنت پلاس حتما برنده هاش مشخص میشه 

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی فروم پر محتواییی اینجا داریم از کاربر به نام hex تشکر میکنم خیلی مطالبی مفیدی پست میگذارند

لینک به دیدگاه

اقا من هنو نگرفتم تو این تایپیک چ خبره . اخه اسم تایپیک خیلی خوبه گفتم شاید کسی چیزی لازم داره و بضاعت خریدش رو نداره و شما معرفیش میکنید و ما کمکش میکنیم ،اخه ی سی پی یو بلا استفاده دارم با خودم گفتم ببخشمش به کسی ک واقعا لازمش داره .

اسم تایپیکتون رو بذارید تقدیر نامه یا ی همچین چیزی خیلی به اصل تایپیک میاد .

ب هر حال من از همه دوستان فعال در انجمن تشکر میکنم و امیدوارم همیشه خوش و سرزنده باشند ، سال نو تون هم پیشاپیش مبارک .

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

آقای [emoji91][emoji255]خبات کریمی[emoji255][emoji91]

سلام خدمت همه ی دوستان لیونی
من مدت زیادی نمیشه ک داخل انجمن عضو شدم اما داخل همین مدت کوتاه با چندتا مشکل از طرف بایوس برخورد کردم که آقای خبات کریمی واقعا خیلی لطف کردن و راهنمایی کردند گرچه مشکل حل شدنی نبود و نیست مگر با تعویض بایوس ولی واقعا از ایشون تشکر می‌کنم به خاطر وقتی ک با جون و دل برای من گذاشتن و تمام سعی خودشون رو کردن تا مشکل حل بشه حتی داخل تلگرام هم راهنمایی کردند و خودشون شخصاً با تیم ویور سعی کردند تا مشکل منو حل کنند،واقعا بزرگی در حق من کردند ایشون و ازشون خیلی ممنونم که وقت گذاشتن تا مشکل من رو حل کنند.
همچنین از «««استاد آرمین»»»» عزیز هم تشکر می‌کنم که داخل اس اس دی واقعا راهنمایی بسیار خوبی رو بهم دادن و خیلی بهم کمک کردن خیلی ازشون ممنونم
جا داره همینجا از آقای حسینی هم تشکر ویژه ای بکنم ک واقعا مدیر شایسته ای هستند و تونستند همچین انجمن خوب و عالی رو ایجاد کنند و مخصوصا تشکر ویژه بابت این تاپیک که به نظر من ارزش و اثر معنویش می‌تونه از هزار جور بحث در رابطه با پول و دلار و جنس بیش تر باشه و این خیلی عالی هستش ک این تاپیک ایجاد شده و خوبه که ما داخل بازار کارمون مثل برخی از افراد سود جو انسانیت و انصاف رو کنار نگذاریم
واقعا از آقای حسینی از ته قلب تشکر می‌کنم [emoji255][emoji255]
دوستان دیگری هم بودند ک کمک های زیادی کردند در حوزه های مختلف و ماشاالله از بس که لیون افراد خوب داره اسماشون داخل یه تاپیک جا نمیشه اما از همشون تک به تک تشکر میکنم.
با آرزوی موفقیت برای همگی

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

منم از آقا خبات عزیز تشکر میکنم که یه زمانی خوب فعال بود

از آقا آرمین هم واسه اخراج های سریع و راهنمایی های تخصصی که واسه ssd نوشته تشکر میکنم

راستی از آقا پوریا شعبانی هم تشکر فراوان میکنم که آدم باحاله ،خیلی خوش اخلاقه خدا ان شاءالله حفظ ش کنه

لینک به دیدگاه

سلام

سپاسگزاریم از تمام دوستان عزیزی که برای ما کامنت گذاشتند.

برندگانی که به قید قرعه انتخاب کردیم، در تاپیک زیر اعلام شدن، لطفا

تاپیک رو مطالعه کنید تا این هدیه‌ی کوچیک   تقدیم عزیزان بشه 

لینک به دیدگاه

درود به تمام دوستان گلم

در اینجا از دوستانی که خبر تولید میکردن , چه در تیم خبری ما بودن چه نبودن و کاربران سایت و ما رو اپدیت می کردن تشکر ویژه میکنم

شما انسانهای ارزشمندی هستید که به همین سادگی علمتون رو در اختیار دیگران میگذارید

دم همتون گرم

لینک به دیدگاه

ایشالاه که برای جایزه همه مهربون نشده باشن  

با تشکر از همه همه خوبین  دگ  اسم نمیشه برد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خیلی ممنونم از دوستانی که به اسم بنده حقیر اشاره داشتن که در واقع خودم از همشون مطالب زیادی یادگرفتم

تشکر از همه کاربرایی که سوال پرسیدن (تا بتونم بهشون کمک کنم و در ضمن این کار مطالعم رو بیشتر کنم و دانش خودم هم بالاتر بره )  و دوستانی که به سوالات بنده پاسخ دادن که کم هم نیستن

تشکر از تمام کاربرایی که مطالب مفید گذاشتن(از سخت افزار تا نرم افزار ، بازی و...) و همینطور تشکر از تمام کاربرایی که صادقانه ، بی ادعا ، بدون نیش و کنایه و توقع خاصی و بدون توجه به امتیازات مثبت و منفی پاسخ سوالات دیگر کاربران رو میدن که امیدوارم منم مثل اونا بشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میخوام همین جا یک تشکر ویژه بکنم از آقا پوریای عزیزبابت راهنمایی های بی نظیر  و تحمل بی مهری های توی فروم

به اندازه گرین دوسش دارم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر ویژه دارم از آقا پوریای عزیز و آقای آذین بابت پیگیری و تعویض کارت گرافیک

در 59 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

من میخوام همین جا یک تشکر ویژه بکنم از آقا پوریای عزیزبابت راهنمایی های بی نظیر  و تحمل بی مهری های توی فروم

به اندازه گرین دوسش دارم 

همچنین ، بیخودی نیست که پاور ، کیس ، کیبورد برند گرین هستش و گرافیک و کولر سی پی یو گارانتی گرین

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

یه بار دیگه از آقا مجید گل تشکر میکنم چون تو پیام خصوصی امکان مثبت دهی نیست اینجا میگم که یکمی جبران بشه و دفعه بعد که کارم گیر بود بازم جواب بده (شوخی)

269 پست بین منو ایشون رد و بدل شده (نهضت ادامه داره)  البته یه تعدادی مال آقا وحید و معین خان بود که از اونا هم تشکر میکنم

1.jpg.d0d50ec599ab5462ccd8620d7e1324ed.jpg

و یه آپ واسه تاپیک

لینک به دیدگاه

اقای معین «Hex»

واقعا به  مطالب و نظرات ایشون حس اطمینان خاصی دارم.و همیشه تو بررسی و اخبارها کل مطالب و نگا میکنم ک ایشون نظرشون چیه.

از اینکه تو فروم انسانهایی  دانا مثه ایشون هست  خوشخالم و ان شا الله همیشه موفق شن.

عزیزای لیونی همتون گلید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...