رفتن به مطلب

فروش مادربورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 (فروخته شد - ختم تاپیک)

Nobody2000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد مادربورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 به همراه CPU 6700K Box برای فروش موجود میباشد .

مشخصات در سایت سازنده :

http://ca.gigabyte.com/Motherboard/GA-Z170X-Gaming-G1-rev-10#ov

این هم بگم که این قویترین و کاملترین مادربورد گیگا در سری Z170 میباشد .

مادربورد کاملا سالم و در شرایط بسیار عالی هست و از 5 ماه پیش که بصورت آک خریداری شده دست خودم بوده .

CPU 6700K Box هم دارم از آمریکا خودم مستقیم خریدم.

به دلیل نوع CPU و مقدار رم سیستم هم اصلا نیازی به اورکلاک کردن و ... نداشتم .

دلیل فروشم هم - عدم نیاز به مینبورد مدل بالا  هست و کلا نمیرسم از امکانات این مینبورد زیاد استفاده کنم و لذتش را ببرم .

ماردبورد دارای گارانتی اصلی آواژنگ تا تاریخ 22 /2019/2 میباشد .

عکس از جعبه دستگاه - کارت گارانتی - مشخصات مادربورد در نرم افزار AIDA64 Extreme و عکس از مادربورد داخل کیس قرار دادم .هر زمان مشتری واقعی بود و خواست مادربورد را از کیس در میارم و از همه زوایا براش عکس میگیرم .

در مورد قیمت  30% از کف قیمت روز کم کردم و قیمت 1365 را به عنوان قیمت پایه قرار میدم.هر زمان کسی قیمت روز کمتر سراغ داشت بگه از اون قیمت 30% کم میکنم .الان قیمت آکش 1950 هست .

کمترین قیمت در اینترنت :

http://lioncomputer.ir/product/6268/GA-Z170X-Gaming+G1+-+گیگابایت+زد+170+ایکس+گیمینگ+جی+وان/

قیمت پایه مینبورد 1365

هزینه ارسال هم  عیدی من به شما

سابقه عضویت و معاملات من هم در سایت Persiantools میتوانید چک کنید اونجا یوزر قدیمی و پرسابقه هستم .

فروش در سایت Persiantools و دیگر سایتها هم در جریان هست .

سوالی بود در خدمتم .

دوستان CPU 6700K Box هم که از آمریکا مستقیم خریدم به فروش اضافه شد .
ترجیح فروش با مینبورد  یا تعویض با 7700K هست که سر میدم چون رو CPU نمیتونم نسبت به قیمت بازار زیاد تخفیف بدم .برا خودم مهم بود CPU حتما از آمریکا خریداری بشه و نه ایران و برا همین برام گرون در آمده .

29x5__dsc7055-3_thumb.jpg

0nwv__dsc7056-2_thumb.jpg

57hl__dsc7057-2_thumb.jpg

d49z__dsc7058-2_thumb.jpg

9f0f_mailboard_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده خریدار نیستم یعنی راستش کم پولم ولی حیف نیست این مین شاهکارو بزاری تو اون قوطی کیس و یه گونی سیمو هم بریزی دورش؟این تیکه جواهرو باید ببندی رو oc station و از شکوه و جلالش لذت ببری نه اونطوری شکنجش کنی!

پ ن : پردازنده روش چیه؟اونو نمیفروشی؟

لینک به دیدگاه

سلام

راستش خودم هم سر این ناراحت بودم که دارم شکنجه اش میدم .CPU من 6700K بود و 32 GB هم رو رو سیستم بود .

لینک به دیدگاه

سلام
راستش خودم هم سر این ناراحت بودم که دارم شکنجه اش میدم .CPU من 6700K بود و 32 GB هم رو رو سیستم بود .
باقی قطعات را از قبل یکی از فامیلا خواسته ولی پولش دیگه به مین برد نرسید .

6700و نخواست بهم قیمت بده لطفا

send from my huawei honor 7

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/20, 23:34:36، hepta_pc گفته است :

6700و نخواست بهم قیمت بده لطفا

send from my huawei honor 7

شرایط در پست اول قرار داده شد

لینک به دیدگاه

اگه سی پی یو داری براش قیمتش رو پ خ بفرمایید

لینک به دیدگاه

CPU هم قرار دادم

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/22, 09:44:24، KR Modir گفته است :

کارتت چیه ؟

طلبه شدم 

دوست عزیز فقط مین بورد و CPU فروشی هست که در پست اول مشخصاتش آمده

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنند که قیمت پایه در نظر گرفته شده 30% زیر قیمت کف روز یا به عبارتی 585 تومان زیر قیمت روز هست .

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/22, 23:20:11، KR Modir گفته است :

نگفتی کارتت چیه نگفتم فروختی نفروختی !؟

دوست عزیز من اهل گیم بازی کردن نیستم .

صرفا دنبال کارتی بودم که به من 2 خروجی همزمان DVI بده .

کارت گرافیکم هم بر همین اساس Asus GTX 570 بود .

من تا الان یه کیس فول تاور داشتم و هر چند سال یک بار سعی میکردم جدید ترین CPU و قوی ترین Mainboard را بگیرم به همراه حداقل 2 برابر حد نیاز Memory از نوع خوب و پر سرعت .معمولا گرافیک یا عوض نمیکنم یا در حد نیاز .در این چند ساله آخری معمولا آخرین مدل مین گیگا رو میگرفتم چون از نظر دوام کلی بنظرم از Asus عمرش بیشتره .Asus هم داشتم ولی 2 مورد به خرابی رسید ولی گیگا مین 5 6 ساله هم داشتم راحت زیر فشار کار کرده .کلا گیگابایت در مین بوردهاش از قطعات با کیفیتری نسبت به باقی برندها استفاده میکنه و برای همین قیمتش از باقی برندها بیشتر هست .

مثلا میخواستم این سیستم را ببندم بین 2 مدل Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 و Asus Z170 ROG Maximus VIII Extreme/Assembly مانده بودم که مدل گیگا را خریدم چون بنظرم اون پنل همراه مین Asus کاربردی نبود و فقط هزینه اضافه بود .

الان دیگه کارم فشار رو سیستم نمیاره ولی مثل همه دوستان عشق سیستم روز و قوی خریدم در وجودم بوده و هست .

اگر الان هم تحقیق کنید این مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 از بهترینهای Z170 در بین تمام برندها هست و مسلما قیمتش هم بالا هست .امکانات اضافی و کاربردی هم زیاد داره که در سایت گیگا میتونید مطالعه کنید .

http://ca.gigabyte.com/Motherboard/GA-Z170X-Gaming-G1-rev-10#ov

سوالی در مورد مین بورد و امکاناتش بود در حد توان پاسخ میدم

لینک به دیدگاه

سلام آخرین قیمتی که مد نظر دارید رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

قیمت پایه همین هست که در پست اول زدم

یکم اگر فکر کنید میبینید برای مین بردی که باهاش 4 5 ماه کار عادی شده و گارانتی هم داره باید 20% کم میکردم و نه 30%

اعتبار صحبتهای من هم میتونید در این سایت یا سایت Persiantools چک کنید.اهل حرف الکی و مفت زدن نیستم .

خودم هم آک گرفتم  .دلیل فروش هم در بالا زدم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عزیز سی پی یو نسل ۷ ساپورت میکنه . یه جا خوندم باید بایوسش آپدیت بشه .

Galaxy s7 Edge Tapatalk 206 TU5 T5

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، 2russell گفته است :

عزیز سی پی یو نسل ۷ ساپورت میکنه . یه جا خوندم باید بایوسش آپدیت بشه .

سلام

بله CPU های نسل 7 را به راحتی ساپورت میکنه :

http://ca.gigabyte.com/Motherboard/GA-Z170X-Gaming-G1-rev-10#support-cpu

آخرین بایوسش هم F20 هست که من الان رو مین نصب کردم و در مشخصاتش زده :

Support 7th generation CPU

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، 2russell گفته است :

عالی تا شب بررسی میکنم فنیش رو اطلاع میدم

ممنون دوست عزیز

دیگه فنی چیو میخواید چک کنید در سایت گیگا تو قیمت CPU های ساپورت شده زده دیگه .

این مین یکی از قویترین مینبورد های گیگا و کاملترینش در  سری Z170 هست و ساپورت بسیار قوی ای روش چه از نظر آپدیت بایوس - درایور و  .. هست .

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، 2russell گفته است :

باس مادربورد اتصالات و غیره .

وقتی تو لیست ساپورت CPU اسم و مدل CPU رو میزنند و میگند ساپورت میکنه شک نکنید که قبلا تست شده 100%

این مینبورد از مینبوردهای سطح بالا Gigabyte هست و برای همین هم قیمتش بالا هست .هم امکانات زیادی داره و هم قدرت زیادی و جز سری های با ساپورت بلند مدت هست .

کلا مشخصات و review هاش را در اینترنت سرچ کنید خودتون متوجه میشید .

لینک به دیدگاه

خیلی حیف . چون asus rog maximus ix formula z270 با قیمت حدود ۱۴۰۰ داره میاد واسه شخص من منطقی نیست با این فاصله جزیی اون رو نگیرم. ولی مادربرد خوب و عالی ای هست . کاربرای دیگه قطعا در شرایط خودشون بدردشون میخوره و میگیرند

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 2russell گفته است :

خیلی حیف . چون asus rog maximus ix formula z270 با قیمت حدود ۱۴۰۰ داره میاد واسه شخص من منطقی نیست با این فاصله جزیی اون رو نگیرم. ولی مادربرد خوب و عالی ای هست . کاربرای دیگه قطعا در شرایط خودشون بدردشون میخوره و میگیرند

یه چک بین مشخصات چیپست Z170 و Z270 بکنید ببینید چیزی Z270 داره که واقعا بکارتون بیاد ؟

من اون زمان هم که این مینبورد را گرفتم قویترین مینبورد Asus هم رده قیمتش 600 تومان کمتر بود ولی من به دلایلی گیگا گرفتم .

در بازار هم چک کنید این فرق قیمتی وجود داره که دلیل خودشو داره .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nobody2000 گفته است :

یه چک بین مشخصات چیپست Z170 و Z270 بکنید ببینید چیزی Z270 داره که واقعا بکارتون بیاد ؟

من اون زمان هم که این مینبورد را گرفتم قویترین مینبورد Asus هم رده قیمتش 600 تومان کمتر بود ولی من به دلایلی گیگا گرفتم .

در بازار هم چک کنید این فرق قیمتی وجود داره که دلیل خودشو داره .

شخصا تنبل هستم میشه کمی برای من توضیح بدهید ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

شخصا تنبل هستم میشه کمی برای من توضیح بدهید ؟

در مورد فرق Z170 و Z270  لینک زیر را چک کنید :

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Z270-vs-Z170-What-is-the-Difference-877/

در مورد امکانات این مینبورد گیگا و مینبورد Asus که دوستمون معرفی کردند هم فرق بسیار هست .از کارت صدای Creative Sound Blaster گرفته تا سیستم شبکه Killer و پنل USB جلو و ....

به شخصه قبلا مینبوردهای سطح بالای Asus را میگرفتم ولی بعد از چند مورد مشکل و تحمل هزینه رو مینبورد دیگه مینبوردهای سطح بالای گیگا را میگیرم .البته تو گرافیک هنوز طرفدار Asus و MSI هستم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان CPU 6700K Box هم که از آمریکا مستقیم خریدم به فروش اضافه شد .

ترجیح فروش با مینبورد  یا تعویض با 7700K هست که سر میدم چون رو CPU نمیتونم نسبت به قیمت بازار زیاد تخفیف بدم .برا خودم مهم بود CPU حتما از آمریکا خریداری بشه و نه ایران و برا همین برام گرون در آمده .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...