رفتن به مطلب

راهنمایی خرید چند قطعه در زمستان ۹۵

Recommended Posts

سلام واسه خرید چند قطعه در زمستان راهنمایی میخواستم؟

به نظرتون کیس چقدر تاثیر داره تو کولینگ؟من ۲کیس corsair alpha space  و green z2+hero رو در نظر گرفتم کدوم بهتره؟

یه کارت گرافیک خوب که Direx12 و کامل پشتیبانی کنه رنجش بین ۶۰۰تا ۸۰۰باشه.

و مادربرد تو گیگا gaming3 خوبه یاultra gaming

ممنون میشم از کمکتون

لینک به دیدگاه

کیس را گرین بردار چون رو خودش پنج تا فن داره و نیازی برای خربد فن نداری.

اگه برای بازی می خوای سیستم بگری بهتر کارت گرافیک قویتر برداری بهتر تا مادربرد .

مادربرد را یه b150 یا b250 یا h170 ارزون قیمت بردار و کارت گرافیک را rx470 برداری . ولی شما  مقدار بودجه خود را که برای خرید کل سیستم هزینه کنید را بفرمایید تا بهتر بتونیم کمکت کنیم.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، miladnuranii گفته است :

اگه برای بازی می خوای سیستم بگری بهتر کارت گرافیک قویتر برداری بهتر تا مادربرد .

مادربرد را یه b150 یا b250 یا h170 ارزون قیمت بردار و کارت گرافیک را rx470 برداری . ولی شما  مقدار بودجه خود را که برای خرید کل سیستم هزینه کنید را بفرمایید تا بهتر بتونیم کمکت کنیم.

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی.علت انتخاب گرین به نظر شما بخاطره فن هاشه؟

مگه کورسیر خودش بده؟۳تومن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، miladnuranii گفته است :

گرین به خاطر فن هاش ارزش نداره کیس یه چیز سلیقه ای و فک نکنم گیس گرین مورد پسند همه باشه و پیشنهاد من دوکاس هست

لینک به دیدگاه

شما 3 تومن بودجه دارید و سیستم برای گیم میخواهید ؟؟؟

اگر آره باید به فکر 470 و 480 با قیمت حدود 1.1 تا 1.3 باشید نه 0.7 و 0.8 برای گرافیک .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

گرین به خاطر فن هاش ارزش نداره کیس یه چیز سلیقه ای و فک نکنم گیس گرین مورد پسند همه باشه و پیشنهاد من دوکاس هست

دوکاس؟

ویرایش شده توسط Alienwarem15m
نوشتاری
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

شما 3 تومن بودجه دارید و سیستم برای گیم میخواهید ؟؟؟

اگر آره باید به فکر 470 و 480 با قیمت حدود 1.1 تا 1.3 باشید نه 0.7 و 0.8 برای گرافیک .

بله درسته وبا اجازه از استارتر محترم دوست عزیز به نظرتون خرید موس ریوال 300 با این قیمت ارزش داره؟ یا ریوال 100؟ و درضمن اگه میشه یه وضیحی هم درباره پد گریفن بدید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohigh گفته است :

بله درسته وبا اجازه از استارتر محترم دوست عزیز به نظرتون خرید موس ریوال 300 با این قیمت ارزش داره؟ یا ریوال 100؟ و درضمن اگه میشه یه وضیحی هم درباره پد گریفن بدید

اطلاع دقیقی ندارم

موس کلا یه مقداریش به سلیقه بستگی داره . پس نمیشه نظر 100 درصد داد . در مورد ارزش خرید هم قیمت ریالیش رو با قیمت دلاریش مقایسه کنید !!!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

470. 480 کدوم مارک و کدومش بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اطلاع دقیقی ندارم

موس کلا یه مقداریش به سلیقه بستگی داره . پس نمیشه نظر 100 درصد داد . در مورد ارزش خرید هم قیمت ریالیش رو با قیمت دلاریش مقایسه کنید !!!

از 169 شده 250 نمیدونم بخرم یانه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohigh گفته است :

از 169 شده 250 نمیدونم بخرم یانه

نظر شخصی بنده : نه نخرید !!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alienwarem15m گفته است :

470. 480 کدوم مارک و کدومش بهتره؟

اگه بتونی  مدل استریکس ایسوس بردار خیلی خویه من خودم میخواستم بخرم ولی در لحظه اخر 1070 گرفتم

لینک به دیدگاه

دوستان بعده z2کدوم کیس ۵تا فن داره؟

به نظرتون کورشیر الفا اسپیس معایبش چیه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

اگه بتونی  مدل استریکس ایسوس بردار خیلی خویه من خودم میخواستم بخرم ولی در لحظه اخر 1070 گرفتم

دوست عزیز قیمتش چنده؟

من میخواستم انودیا باشه از Amd راضی نیستم

این کیس دوکاس چیه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alienwarem15m گفته است :

دوست عزیز قیمتش چنده؟

من میخواستم انودیا باشه از Amd راضی نیستم

این کیس دوکاس چیه

محصول دیپ کول هست در دورنگ و یک فن داره ولی انصافا فضای اسمبلش فوق العاده هست و البته دوستان بهتر میتونن نظر بدن ولی اکه انویدیا میخوای با این پول 1060 بگیر مدل ایسوس rx480 حدود 1.300 وrx470 هردوشون مدل 8 گیگ حدود 1 تومن هست

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Alienwarem15m گفته است :

دوستان بعده z2کدوم کیس ۵تا فن داره؟

به نظرتون کورشیر الفا اسپیس معایبش چیه؟

z4 5 تا داره من که منتظر فن های جدید گرینم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

محصول دیپ کول هست در دورنگ و یک فن داره ولی انصافا فضای اسمبلش فوق العاده هست و البته دوستان بهتر میتونن نظر بدن ولی اکه انویدیا میخوای با این پول 1060 بگیر مدل ایسوس rx480 حدود 1.300 وrx470 هردوشون مدل 8 گیگ حدود 1 تومن هست

شرمنده سرتو درد میارم من دوربر ۸۰۰تا۸۵۰ کارت گرافیک میخوام البته دایرکس 12 رو کامل پشتیبانی بکنه.

برندی تو این قیمت هست؟

به نظر شما چه کیسی بهتره هم کولینگش خوب باشه هم فضای اسمبلیش

هم جنس کیس؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Alienwarem15m گفته است :

شرمنده سرتو درد میارم من دوربر ۸۰۰تا۸۵۰ کارت گرافیک میخوام البته دایرکس 12 رو کامل پشتیبانی بکنه.

برندی تو این قیمت هست؟

به نظر شما چه کیسی بهتره هم کولینگش خوب باشه هم فضای اسمبلیش

هم جنس کیس؟

ذرباره کولینگ گرین عالی با 5 تا فنش ولی اسمبلش رو نمیدونم خود دوکاسم فضای اسمبلش خیلی عالیه و بدنش با توجه به وزنش وچیزی که من دیدم از z2 هیرو بهتره ولی بخوای جنسش خیلی خوب باشه کورسیر وnzxt که به سختی میشه پیدا کرد وقیمت بالایی داره بهترن. گرافیکم  تو اون رنج فک کنم 1050 و 460 از دایرکس 12 پشتیبانی میکنند

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

نظر شخصی بنده : نه نخرید !!!

ممنون باشه نمیخرم منتظر میمونم موس پدو چی گریفن بخرم یانه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

ذرباره کولینگ گرین عالی با 5 تا فنش ولی اسمبلش رو نمیدونم خود دوکاسم فضای اسمبلش خیلی عالیه و بدنش با توجه به وزنش وچیزی که من دیدم از z2 هیرو بهتره ولی بخوای جنسش خیلی خوب باشه کورسیر وnzxt که به سختی میشه پیدا کرد وقیمت بالایی داره بهترن. گرافیکم  تو اون رنج فک کنم 1050 و 460 از دایرکس 12 پشتیبانی میکنند

ممنون از دوستم عزیزم بخاطر راهنمایی.منم کورشیر دوست دارم فقط یه مشکل داره اونم جای DVD نداره.

لینک به دیدگاه

راه حل شما دیویدی رایتر اکسترنال هسن که هم گرونه و هم سرعتش کم تره حالا انتخاب به عهده خودت هست

http://lioncomputer.ir/product/9100/کیس+دیپ+کول+DUKASE+V2/

لینک به دیدگاه

سلام.

کیس گرین z2+ hero برای برادرم خریدم و  توش اسمبل انجام دادم.

از نظر راحتی در اسمبل دقیقا مثل همه گرین ها متوسط میگیره نمیشه بهش لقب خوب رو داد. اون 5 فنی که روشه به گفته ای 100 تومن پولشه ولی در وصفش اینجوری بهت بگم که رو سقف مسترکیس پرو5 خودم دوتا فن گرین z4 بسته بودم مدل قرمز. قطعاتم کامل شد و بازشون کردم و جاش فن های فابریک خود کولرمستر رو بستم و نتیجش این بود که دمای کلی مین حدود 8 درجه کم شد!!! درسته اونا 12 بودن و اینها 14 ولی این قدر تغییر نباید باشه. میزان بادشون خیلی کمه. یه جورایی اولترا سایلنتن با دور خیلی کم و میزان باددهی داغون.

بدنه کیس هم که لقی همیشگی گرین رو داره هیچی درست چفت نمیشه.

تو کیس برید سراغ کولر مستر یا کورسیر. دیپ کول دوکاس هم ارزندس.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

کیس گرین z2+ hero برای برادرم خریدم و  توش اسمبل انجام دادم.

از نظر راحتی در اسمبل دقیقا مثل همه گرین ها متوسط میگیره نمیشه بهش لقب خوب رو داد. اون 5 فنی که روشه به گفته ای 100 تومن پولشه ولی در وصفش اینجوری بهت بگم که رو سقف مسترکیس پرو5 خودم دوتا فن گرین z4 بسته بودم مدل قرمز. قطعاتم کامل شد و بازشون کردم و جاش فن های فابریک خود کولرمستر رو بستم و نتیجش این بود که دمای کلی مین حدود 8 درجه کم شد!!! درسته اونا 12 بودن و اینها 14 ولی این قدر تغییر نباید باشه. میزان بادشون خیلی کمه. یه جورایی اولترا سایلنتن با دور خیلی کم و میزان باددهی داغون.

بدنه کیس هم که لقی همیشگی گرین رو داره هیچی درست چفت نمیشه.

تو کیس برید سراغ کولر مستر یا کورسیر. دیپ کول دوکاس هم ارزندس.

فوق العاده بود تحلیلت من خودم دوکاس دارم ولی اگه پولشو داشتمNZXTS340 ریزر ادیشن میگرفتم یا کورسیر 960تی

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، mohigh گفته است :

فوق العاده بود تحلیلت من خودم دوکاس دارم ولی اگه پولشو داشتمNZXTS340 ریزر ادیشن میگرفتم یا کورسیر 960تی

داداش قیمت اینایی که فرمودین چنده؟

اولی تو ایران پیدا میشه؟فکر کنم واسه Razer هستش

راستش من خودم یه لب تاب گیمینگ Alienwarem15x دارم ولی متاسفانه یه ماهی میشه بالا نمیاد اینجا هم کسی سر در نمیاره از تعمیرش واسه همون به فکر کیس افتادم 

لینک به دیدگاه

S340 الان حدود 900 هست دومی که موجود نیست دوکاسم که 200

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...