رفتن به مطلب

لطفا حذف شود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید خدمت همکار گرامی ؛

کمتر مقدور بود در خدمتم ؛

یا علی . .

ویرایش شده توسط mehran40340
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/22, 10:52:11، SMO777 گفته است :

اکبند دقیقا مثل کارت شمارو  820 فروختن

دوست عزیز این کاربر از کارتش استفاده کرده و رو برد گذاشته گفته چند ساعت رو برد بوده و استفاده شده ولی از کجا معلوم شاید چند روز رو برد بوده و استفاده شده ، ولی کارتی که این بالا برای فروش گذاشتند اکبند و حتی روشنم نشده  ، و چه توقعی دارید که اینقدر براتون قیمتشو پایین بزنه . اخیرا  تو هر تاپیک فروشی دوستان عادت دارند بزنن تو سر مال مردم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SMO777 گفته است :

انشالله که خودتم یه زمانی تاپیک بزنی

بعد میفهمی اینایی که تاپیک میزنن چه حسی دارن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، morteza pc گفته است :

دوست عزیز این کاربر از کارتش استفاده کرده و رو برد گذاشته گفته چند ساعت رو برد بوده و استفاده شده ولی از کجا معلوم شاید چند روز رو برد بوده و استفاده شده 

حالا چرا شما جوش تاپیکو میزنی؟?

ویرایش شده توسط SMO777
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، morteza pc گفته است :

دوست عزیز این کاربر از کارتش استفاده کرده و رو برد گذاشته گفته چند ساعت رو برد بوده و استفاده شده ولی از کجا معلوم شاید چند روز رو برد بوده و استفاده شده ، ولی کارتی که این بالا برای فروش گذاشتند اکبند و حتی روشنم نشده  ، و چه توقعی دارید که اینقدر براتون قیمتشو پایین بزنه . اخیرا  تو هر تاپیک فروشی دوستان عادت دارند بزنن تو سر مال مردم ?

خیلی ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ModernCombat گفته است :

انشالله که خودتم یه زمانی تاپیک بزنی ?

بعد میفهمی اینایی که تاپیک میزنن چه حسی دارن

خیلی ممنون بزرگوار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 ساعت قبل، SMO777 گفته است :

شما از اون دسته آدمهایی هستید که یک ماشین با سه هزار کیلومتر کارکرد رو جای ماشین صفر و خشک و کارنکرده بهتون میفروشن.

گرافیکی که روی برد بره به هیچ عنوان آکبند به حساب نمیاد.

در ضمن دخالت در قیمت گذاری تاپیک فروش سایر کاربران تخلف هست و توسط مدیران فروم باید برخورد بشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fireinpole گفته است :

در ضمن دخالت در قیمت گذاری تاپیک فروش سایر کاربران تخلف هست و توسط مدیران فروم باید برخورد بشه.

سلام

من کاری به تاپیک این دوستمون ندارم و خریدار هم نیستم و انشالله با بالاترین قیمت فروش بره

ما مردمی هستیم که برای دیگران شعار زنده باد مخالف من سر می دیم و موقعی که نظری مخالف با شخص خودمان می شنویم براشفته می شیم

من که این حرفو دارم می زنم در تاپیک هام همه جور نظر آزاده و به نظرم صاحب جنس از نظرات کاربرای دیگه ناراحت نشه چون هم صاحب جنس می دونه داره چی می فروشه و هم خریدار می دونه داره چیو می خره و این حرف ها در فروش اختلالی ایجاد نخواهد کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

من کاری به تاپیک این دوستمون ندارم و خریدار هم نیستم و انشالله با بالاترین قیمت فروش بره

ما مردمی هستیم که برای دیگران شعار زنده باد مخالف من سر می دیم و موقعی که نظری مخالف با شخص خودمان می شنویم براشفته می شیم

من که این حرفو دارم می زنم در تاپیک هام همه جور نظر آزاده و به نظرم صاحب جنس از نظرات کاربرای دیگه ناراحت نشه چون هم صاحب جنس می دونه داره چی می فروشه و هم خریدار می دونه داره چیو می خره و این حرف ها در فروش اختلالی ایجاد نخواهد کرد

درود شما اگر خواستی حتی میتونی در خونت رو باز بزاری بی خانمانها شب بیان تو خونه شما بخوابن

ولی با اینحال اینجا قانون داره اونم اینکه دخالت بیجا در تاپیک فروش دیگران ممنوع هستش

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

درود شما اگر خواستی حتی میتونی در خونت رو باز بزاری بی خانمانها شب بیان تو خونه شما بخوابن

ولی با اینحال اینجا قانون داره اونم اینکه دخالت بیجا در تاپیک فروش دیگران ممنوع هستش

این قانون تنها پیامدی که داره کلاه رفتن سر مشتری نهایی است که از معظلات این بازار مسموم خبردار نیست ، همین الان یه عده دلال دارن همینجا جنس ریفر رو بجای استوک و نو به ملت جا میکنن و از نوسانات قیمتی بازار سواستفاده میکنن ، من اگه بیام یه کالایی رو گرونتر از قیمت واقعی یا با عنوانی دروغ اینجا آگهی کنم و کسی بیاد اعتراض کنه باید از اون آدم تشکر کرد . احتمالا کسی که این قانون رو وضع کرده قبلا دلال خودرو بوده !

لینک به دیدگاه

منم یکی از این کارت رو دارم منکه راضیم ازش تو حالت بیکاری فن ها کار نمیکنند وقتی میری واسه گیم یا تو فشار باشه فن هاش کار میکنند

نمیدونم تو بازی ازش چجوری فریم میگیرند کسی بلد بود بگه تا فریم بازی هارو تو فول اچ دی براتون بزارم

ویرایش شده توسط Mohsen25k
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Mohsen25k گفته است :

منم یکی از این کارت رو دارم منکه راضیم ازش تو حالت بیکاری فن ها کار نمیکنند وقتی میری واسه گیم یا تو فشار باشه فن هاش کار میکنند

نمیدونم تو بازی ازش چجوری فریم میگیرند کسی بلد بود بگه تا فریم بازی هارو تو فول اچ دی براتون بزارم

Fraps

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...