رفتن به مطلب

کمک در خرید گرافیک 5870

Recommended Posts

سلام  دوستان  من  مادر بردم p8p67 le هست  پردازندم i5 2500 k  رم  ها 8 گیگ 1600   با  توجه  به  درگاهی pci express 2 مادربرد  تو  رنج  قیمتی  5870  برای گیم  پیشنهاد  میکنین  البته  توقع  ندارم  رو  الترا  باز  کنه  و  خیلی  هم  دایرکت ایکس 12  فعلا  برام  مهم  نیست  چون  یه  3  سالی میشه  با سیستم  بازی  نکردم  میخوام  گیم  های  این  مدت  رو  بزنم ...  

1- قیمت 5870  سافایر  یا  برد  دیگه  الان  تو  چه  محدوده  میصرفه ؟ 

2- ایا پیشنهاد دیگه ایی تو  این  رنج  دارین ؟

ممنون  میشم  کسی  که  تجربشو  داره  راهنمایی  کنه  تلگرامم هستم  09366614506 در ضمن پاورمم green 530 EU هست.. منتظر راهنماییتون  هستم ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام. مادربوردتون اگه pcie 2 هم باشه بازم میتونین گرافیک های pcie 3 رو روش نصب کنین و تاثیرش تو گیم کمتر از 1 درصده.

پاور میکشه

قیمت هم حدودا 250 حالا یکم بیشتر کمتر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. مادربوردتون اگه pcie 2 هم باشه بازم میتونین گرافیک های pcie 3 رو روش نصب کنین و تاثیرش تو گیم کمتر از 1 درصده.

پاور میکشه

قیمت هم حدودا 250 حالا یکم بیشتر کمتر

سلام  ممنون  بابت راهنماییتون  حالا  با  توجه  به  اینکه  3  سالی  هست  بازی  نکردم  بازی های 2013-14-15  رو  خوب  جواب  میده ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

نگران pcie نباشید .

چقدر بودجه دارید ؟؟؟

ممنون  بابت  راهنماییت  در  خصوص اسلات و ورژنش  چند  وقتی  هست مطالعه  نداشتم  تو  این  زمینه  ها ...   من  تو  همین  300  اینطورا  البته  این  برد  رو  میگه  340  تومن  ولی  واقعا  سالمو  تکمیله  البته  من  اراک  هستم  با  توجه  به کمبود  گیمر  و قطعه یخورده گرون بودنش  منتقی هست! به  نظر شما  بازی های 2013 تاحداقل 15 16 رو  ج میده ؟ قبلا 6870 داشتم  بدک نبود ..

ویرایش شده توسط mamali1music
لینک به دیدگاه

سلام.

رفیق گرافیک R7 360 موجود تو این تاپیک انتخاب ایده عالی برای شماست.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

سلام.

رفیق گرافیک R7 360 موجود تو این تاپیک انتخاب ایده عالی برای شماست.

دوست عزیز همین R7 360 رو می تونید بگیرید با این قیمتی ک این دوستمون براش در نظر دارن خیلی عالیه ، خودم دارم و بازی های جدید روش به خوبی اجرا میشن الانم ویچر 3 با گرافیک 360 و پردازنده دو هسته G2030 رو High بازی می کنم و 1080p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، abas_umr گفته است :

دوست عزیز همین R7 360 رو می تونید بگیرید با این قیمتی ک این دوستمون براش در نظر دارن خیلی عالیه ، خودم دارم و بازی های جدید روش به خوبی اجرا میشن الانم ویچر 3 با گرافیک 360 و پردازنده دو هسته G2030 رو High بازی می کنم و 1080p

O.oO.o مگه ممکنه !؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

O.oO.o مگه ممکنه !؟

بله داداش ممکنه cpu شما هم خیلی بهتر از مال منه پس کیفیت بهتری دریافت می کنید .

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abas_umr گفته است :

بله داداش ممکنه cpu شما هم خیلی بهتر از مال منه پس کیفیت بهتری دریافت می کنید .

Untitled.jpg

گرافیک من R7 265 که تقریبا یه ذره از R7 360 قوی تره. چون دقیقا همین R7 360 Asus رو هم داشتم. یه روز باهاش بازی کردم بعد که  R7 265 گیرم اومد اون رو فروختمش. من Battlefield 4 رو Ultra بازی می کردم.

حد اقل 2برابر 5870 قدرت داره.

ویرایش شده توسط Magneto
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...