رفتن به مطلب

مدیران لطفا پاسخ بدهند!

fireinpole
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت جناب حسینی عزیز.

انتقادی دارم نسبت به عملکرد مدیران بازارچه فروم.

خاطرم هست این وضع نامساعدی که الان بر بازارچه حاکم شده قبل تر نبود یا بسیار کم و کنترل شده بود.

جناب حسینی عزیز!

دارم از اسپمرهایی که این روزها مثل موریانه به جان بازارچه افتادند، باهاتون درد و دل میکنم.  اسپمرهایی که مشخصه اکثرا هم کم سن و سال هستن و خیلی هاشون تعداد ارسالهاشون از 100 تا تجاوز نمیکنه.

ولی جالبه مدیران برخورد قاطعانه ای با این اسپمرها ندارن (شاید مدیران برای بالا رفتن تعداد کاربران و بازدیدکننده های فروم باهاشون دارند مدارا میکنند که امیدوارم اینجوری نباشه)

اسپمرهایی که هیچ کدوم از قوانین خرید و فروش را رعایت نمیکنند.

میان تو تاپیک دیگران گستاخانه در مورد کالا و قیمت نظر میدن ، اهانت میکنن و بعد به تاپیک دیگری هجوم میبرن.

یا در نمایی دیگر تاپیک فروش میزنن قوانین پست اول (عکس با نام کاربری و...) را رعایت نمیکنند ، یا اصلا تذکری داده نمیشه یا تذکر داده میشه که ظرف 24 ساعت تاپیک بسته میشه، که این 24 ساعت هیچ وقت نمیرسه. و کلا فراموش میشه و استارتر به کار خودش ادامه میده.

مدیران هم کاملا پا پس کشیدند.

شاید بفرمایین بنده خیلی سیاه میبینم. ولی مطمئن باشین ادامه این روند باعث آسیب جدی به قسمت بازارچه فروم قدیمی و دوست داشتنی لیون خواهد شد. رنجش کاربران قدیمی تر  رو بارها نظاره گر بودم در همین تاپیکها.

البته این اپیدمی فقط در  تاپیکهای بازارچه مشاهده نمیشه بلکه در کل تاپیکها این اسپمرهای رد پاشون دیده میشه.

شاید توجیه شما این باشه که با این اسپمرها برخورد مقتضی انجام میشه، ولی مطمئنا نمیشه که هر روز بیشتر و بیشتر به قوانین فروم دهن کجی میکنن.

خواهش و خواسته بنده اینه که جای توجیه این مورد اقدامات مقتضی رو مد نظر قرار بدین.

با تشکر فراوان از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود همون بلایی که سر تاپیک من اومد چند ماه پیش  سر اینم میاد کلا هم به اینجا ختم میشه که نا راحتی نیا

پ.ن : چندروز پیش توی یه تاپیک این مسایل بود رفتم گفتم چرا تاپیک رو خراب میکنید صاحب تاپیک اومد گفت به شما ربطی نداره من مشکلی با این قضیه ندارم  و نظراتشون رو میخونم منطق بود قبول می کنم کلا هر دو طرف مشکل دارن

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

با تشکر از آقای صفری  بنده هم با نطر  ایشان موافقم وضعیت خوبی نیست در حال حاضر  و خیلی هم نیاز نیست که توضیح  بیشتری داده بشه  کاملا مشخصه 

لطفا رسیدگی نمایید 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

باید پست های بدون ارتباط با خرید و فروش که اظهار نظره سریع پاک شه ماشالله فروم کلی کاربر رنگ و وارنگ داره یکیشون زحمتش رو بکشه بد نیست.

لینک به دیدگاه

به نظر من تو لیون اوضاع باز از پرشین تولز خیلی بهتره و مدیران اینجا اگر هم کم کاری کنن  باز خیلی بهتر پاسخگو هستن  ولی در مجموع موافقم با استارتر و دوستان دیگه ای که نقد میکنن.

البته من هر وقت از مدیران کم کاری دیدم بعد ازگزارش دادن سریع رسیدگی کردن و اینطور نبوده که رسیدگی نکنن ولی شاید انتظار این باشه که قبل از گزارش دادن رسیدگی کنن تا جو مسموم تو بازارچه بوجود نیاد و این اسپم فرستادنها عادی نشه.

لینک به دیدگاه

وضعیت کنونی که افتضاحه و غیرقابل تحمل. نظر مخالف هم که میخوان بدن یجوری مینویسن که به شعور طرف بر بخوره و دعوا درست بشه. مطمعنن یه دلیلش سن و سال کم هس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، peto گفته است :

به نظر من تو لیون اوضاع باز از پرشین تولز خیلی بهتره و مدیران اینجا اگر هم کم کاری کنن  باز خیلی بهتر پاسخگو هستن  ولی در مجموع موافقم با استارتر و دوستان دیگه ای که نقد میکنن.

البته من هر وقت از مدیران کم کاری دیدم بعد ازگزارش دادن سریع رسیدگی کردن و اینطور نبوده که رسیدگی نکنن ولی شاید انتظار این باشه که قبل از گزارش دادن رسیدگی کنن تا جو مسموم تو بازارچه بوجود نیاد و این اسپم فرستادنها عادی نشه.

بله کلا تو پرشین مدیران هیچ کاری نمیکنن برای همینه که کسی ارزشی براش قایل نیست و کلا از نظر بازارچه در همه زمینه ها مشکل داره

ولی اینجا جمع خودمونی تره و برای بچه ها و خودمن بسیار مهمه که وضعیت فروم هر روز بهتر از دیروز بشه و مشکلی براش ایجاد نشه برای همین هست که پیگیری میکنیم

لینک به دیدگاه

بنده هم موافقم و نارضایتیم رو اعلام میکنم. 

البته که مدیران به حد کافی سریع هستن و تذکر لازم رو بلافاصله میدن ولی شاید بخاطر بعضی مسائل یکم محتاط عمل میکنن و قاطعانه رسیدگی نمیکنن.

کارهای زیادی میشه کرد که بصورت اتومات شخص تازه وارد از قوانین فروم آگاه بشه و بعدش اظهار نا آگاهی نکنه. مثلا وقتی کسی برای اولین بار میخواد تاپیک فروش بزنه مجبور باشه مراحل خوندن قوانین و قبول کردن شرایط رو اعلام کنه و ...

انشاالله که اوضاع مثل قبل بشه

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

بله کلا تو پرشین مدیران هیچ کاری نمیکنن برای همینه که کسی ارزشی براش قایل نیست و کلا از نظر بازارچه در همه زمینه ها مشکل داره

ولی اینجا جمع خودمونی تره و برای بچه ها و خودمن بسیار مهمه که وضعیت فروم هر روز بهتر از دیروز بشه و مشکلی براش ایجاد نشه برای همین هست که پیگیری میکنیم

سلام

چرا توی پرشین مدیرا هیچ کاری نمیکنن  !

کمتر از 20 دقیقه میبینید وارد عمل میشن و رسیدگی میکنن البته برای دوستان و گروه خودشون نه برای من و شما ;)

جالبه یوزری میاد توی تاپیک بنده همینجوری فحش میده علاوه بر اینکه گزارش میدم کوچک ترین برخوردی باهاش نمیشه  حتی پاک کردن پستی که فحش داده رو انجام نمیدن .

چرا دلیلش رو اونایی که از خیلی وقت پرشین عضو هستند میدونند ;)

adadada.jpg

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 54 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

کمتر از 20 دقیقه میبینید وارد عمل میشن و رسیدگی میکنن البته برای دوستان و گروه خودشون نه برای من و شما ;)

جالبه یوزری میاد توی تاپیک بنده همینجوری فحش میده علاوه بر اینکه گزارش میدم کوچک ترین برخوردی باهاش نمیشه  حتی پاک کردن پستی که فحش داده رو انجام نمیدن .

adadada.jpg

منم همین بلا رو اونجا سرم اوردن امتیاز منفی منون نگاه کن اونجا طرف اشنا داشته اونجا منفیشو پاک کردن جواب منو هم ندادن  همه تلاش همینه که اینجا مثل اونجا نشه اینجا حداقلش اینه که اگه بخوان کاری رو بکنن در حق همه می کنن و خواص نداره

لینک به دیدگاه

بنده هم موافقم افرادی هستند که هیچ سابقه ی خرید و فروشی ندارند و فقط با هدف تخریب تاپیک وارد میشن، اگر هم دوستانه بهشون تذکر بدید، دست بردار نیستند. خواهشا رسیدگی بشه.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

adadada.jpg

پرشین تولز که مدیراش دستشون تو یک کاسه هست با فروشنده های دزد ماهیانه پول میگیرن که صداشون در نیاد.خرید و فروش در  پرشین تولز مرده.

مدیراش بسیار بی مسعولیت هستن.مخصوصا کاربر ARR@w هیچ گونه واکنشی به هیچی نشون نمیده مگر دوستانش در فورم.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

الان 2 حالت داره،

یا شما استارتر یک تاپیک خرید و فروش هستید، و کسی میاد پست اضافی میده در تاپیک شما، در این صورت به من یا به دیگر دوستان پیام بدین ما میاییم پست های اضافی تاپیک شما رو پاک میکنیم، حتی پست های خودتون رو که نمیخواین.

حالت دوم اینه که شما استارتر نیستید و فقط گذری میبینید که مثلا کسی تاپیک زده قانون بازرچه رو رعایت نکرده و از دید ناظرین پنهان مانده یا ما ندیدیم، در این صورت یا گزارش کنید و یا صبوری کنید تا من و دیگر ناظرین بریم سر  وقتش.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، fireinpole گفته است :

درود خدمت جناب حسینی عزیز.

انتقادی دارم نسبت به عملکرد مدیران بازارچه فروم.

خاطرم هست این وضع نامساعدی که الان بر بازارچه حاکم شده قبل تر نبود یا بسیار کم و کنترل شده بود.

جناب حسینی عزیز!

دارم از اسپمرهایی که این روزها مثل موریانه به جان بازارچه افتادند، باهاتون درد و دل میکنم.  اسپمرهایی که مشخصه اکثرا هم کم سن و سال هستن و خیلی هاشون تعداد ارسالهاشون از 100 تا تجاوز نمیکنه.

ولی جالبه مدیران برخورد قاطعانه ای با این اسپمرها ندارن (شاید مدیران برای بالا رفتن تعداد کاربران و بازدیدکننده های فروم باهاشون دارند مدارا میکنند که امیدوارم اینجوری نباشه)

اسپمرهایی که هیچ کدوم از قوانین خرید و فروش را رعایت نمیکنند.

میان تو تاپیک دیگران گستاخانه در مورد کالا و قیمت نظر میدن ، اهانت میکنن و بعد به تاپیک دیگری هجوم میبرن.

یا در نمایی دیگر تاپیک فروش میزنن قوانین پست اول (عکس با نام کاربری و...) را رعایت نمیکنند ، یا اصلا تذکری داده نمیشه یا تذکر داده میشه که ظرف 24 ساعت تاپیک بسته میشه، که این 24 ساعت هیچ وقت نمیرسه. و کلا فراموش میشه و استارتر به کار خودش ادامه میده.

مدیران هم کاملا پا پس کشیدند.

شاید بفرمایین بنده خیلی سیاه میبینم. ولی مطمئن باشین ادامه این روند باعث آسیب جدی به قسمت بازارچه فروم قدیمی و دوست داشتنی لیون خواهد شد. رنجش کاربران قدیمی تر  رو بارها نظاره گر بودم در همین تاپیکها.

البته این اپیدمی فقط در  تاپیکهای بازارچه مشاهده نمیشه بلکه در کل تاپیکها این اسپمرهای رد پاشون دیده میشه.

شاید توجیه شما این باشه که با این اسپمرها برخورد مقتضی انجام میشه، ولی مطمئنا نمیشه که هر روز بیشتر و بیشتر به قوانین فروم دهن کجی میکنن.

خواهش و خواسته بنده اینه که جای توجیه این مورد اقدامات مقتضی رو مد نظر قرار بدین.

با تشکر فراوان از شما

سلام به شما دوست خوبم که همیشه در کنار خانواده لیونی خودتون بودید و هستید و براتون مهم بوده مسائل فروم

انتقاده شما وارده در مورد مسائلی که در فروم گاها شکل میگیره بخصوص در مورد اسپم ها در بخشهای مختلف .

همین موارد رو تقریبا دو هفته پیش تیم مدیران لیون کامپیوتر راجبش بحث و گفتگو کردن و منجر به ایجاد تاپیک زیر شد و از فروشنده های عزیز درخواست کردیم که هر کجا مشکلی دیدن گزارش بدن

با این حال امکان داره یه وقتهایی زمان ببره که به گزارشها رسیدگی بشه . در اینجور مواقع از فروشنده عزیز درخواست میکنیم علنی به دوست عزیزی که دارن اسپم میکنن و نظم تاپیکشون رو برهم میزنن تذکر دوستانه بدن و تاپیک بالا رو لینک بگذارن تو تاپیکشون تا فرد مورد نظر با این قانون اشنایی داشته باشه .

--------

در مورد ملایمت واقعیتش خودتون شاهد هستید ما در این فروم اجازه نمیدیم کسی به کسی توهینی بکنه و سریعا وارد عمل میشیم ولی با این حال نیازه دفعات اول تذکرات اولیه ای داده بشه تا اگر خدا بخواد فرد مورد نظر تجدید رفتار در خودشون ایجاد کنن .

در همینجا باز هم اعلام میکنیم به هیچ عنوان هیچ کسی حق نداره در تاپیک فروش سایرین نظری خلاف قوانین فروم بده .

در ضمن دوستان عزیزم طی همین دو هفته حساب کاربری خیلی از عزیزان رو بستیم و بارها با دفتر لیون تماس گرفتن راجب بسته شدن حساب کاربریشون و ما هم با توضیحات کامل راجب خطایی که مرتکب شدن دسترسی بعضی از عزیزان رو باز کردیم و بعضی ها رو فعلا معلق نگه داشتیم

در اخرین مطلب هم از دوستان خوبم میخوام در بعضی مواقع صبور باشن و سریع از کوره در نرن تا مسئله بررسی بشه

لینک به دیدگاه

به نظر بنده یکی از راه حل ها بالا بردن تعداد مدیران  با تجربه ، قدیمی و با شعور هست.

کسانی که بی طرف قضاوت کنن و ساعات زیادی رو داخل انجمن باشن. یا حداقل به دفعات زیاد در روز انجمن رو چک کنن.

همچنین شاید بد نباشه قابلیت مدیریت تاپیک های بازارچه به ایجاد کننده تاپیک داده بشه.

راه های زیادی برای جلوگیری از ایجاد  این دست مشکلات هست...

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام سعید جان خسته نباشی خوبی

نمیشه یه پرچم قوانین فروم توسط یه هواپیما بویینگ 747 بر فراز آسمان سایت داءم در حال پرواز باشه تا مثل یه فلاشر قوی بخوره تو چشم ایجور افراد;)؟

والا امثال من و خیلی کاربران ادعایی در زمینه خرید و فروش نداریم و فعالین گشترده نمیکنیم و لی مشاهده پایمال شدن حق همین علی جان استارتر عزیز

-اقای فردوسی گل و خیلی دوستانی که واقعا فعال هستن تو زمینه خرید و فروش اذیتمون میکنه و ناراحت میشیم

اسپمر هایی هستن که فهم و شعور دارن و با تذکر اول عذرخواهی میکنن و پی به اشتباهشون میبرن ولی یه سری ها هنوز تو حرارت غرور جوونی به سر میبرن و فکر میکنن جزو نفرات اول زرنگ های ایران هستن. همیشه هم افراد جدید این مدلی ورود پیدا میکنن . اگاه سازیشون نیاز به بستر مناسب داره

بنده هم خواستار این هستم مسئولین نظارتی رو بیشتر کنید برای حفظ وجه سایت هم واجبه

سعید جان فقط محض پیشنهاد عرض میکنم:

ایا روال پیشرفت تاپیکها براساس افزایش پستها در history سرورتون ثبت میشه؟؟؟؟

عرضم اینه که اگه ثبت میشه و اگه امکانش هست شما امکان قابلیت حذف پست ها داخل تاپیک رو اضافه کنید تا خود ایجاد کنند تاپیک بتونه اسپم ها رو حذف کنه

احیانا هم اگه جایی دونفر به مشکل بخورن و استارتر به نفع خودش اگه پستی رو پاک کرده باشه شما با سند ثبت شده در هیستوری سرور میتونید به بحث ورود کنید و حق به حق دار داده بشه

بررسی کنید ببینید امکانش هست

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام.

نظر بنده با اقای ناظمی یکیه.

میشه چند نفر که همیشه آن هستن و توجیح کرد و مسئول اسپم های بازارچه کرد و لاغیر ناشناخته بمونن هم بهتره. اینجوی وضعیت بازارچه بهتر میشه.

الان مشکلی که هست اینه که طرف میدونه  دو روز بیشتر تو فروم نیست میاد هرچی دلش میخاد تو تاپیک طرف میگه بلکه بتونه شعور و وضعیت فرهنگی خودش و اقوامش رو نشون بقیه بده!

بعدشم طرف پستش پاک میشه و فوقه فوقش یه اخطار میگیره! این برخورد اینجور افراد رو از کاری که کردن بر نمیگردونه بلکه پر رو ترشون میکنه تا دوباره با خیال راحت تکرار کنن این حرکت رو.

بعضی وقتا پست ها رو میخونم احساس میکنم یه نفره با 10 تا ایمیل یوزر ساخته با هر 10تاش حمله میکنه به تاپیک یه بنده خدا!

البته تیم مدیریتی لیون خیلی باهوش و عالی عمل کرده تا الان و مطمعنا میتونه بعد از این هم به همون صورت عمل کنه.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام سعید جان خسته نباشی خوبی

نمیشه یه پرچم قوانین فروم توسط یه هواپیما بویینگ 747 بر فراز آسمان سایت داءم در حال پرواز باشه تا مثل یه فلاشر قوی بخوره تو چشم ایجور افراد;)؟

والا امثال من و خیلی کاربران ادعای در زمینه خرید و فروش نداریم و لی مشاهده پایمال شدن حق همین علی جان استارتر عزیز

-اقای فردوسی گل و خیلی دوستانی که واقعا فعال هستن تو زمینه خرید و فروش اذیتمون میکنه و ناراحت میشیم

اسپمر هایی هستن که فهم و شعور دارن و با تذکر اول عذرخواهی میکنن و پی به اشتباهشون میبرن ولی یه سری ها هنوز تو حرارت غرور جوونی به سر میبرن و فکر میکنن جزو نفرات اول زرنگ های ایران هستن. همیشه هم افراد جدید این مدلی ورود پیدا میکنن . اگاه سازیشون نیاز به بستر مناسب داره

بنده هم خواستار این هستم مسئولین نظارتی رو بیشتر کنید برای حفظ وجه سایت هم واجبه

سعید جان فقط محض پیشنهاد عرض میکنم:

ایا روال پیشرفت تاپیکها براساس افزایش پستها در history سرورتون ثبت میشه؟؟؟؟

عرضم اینه که اگه ثبت میشه و اگه امکانش هست شما امکان قابلیت حذف پست ها داخل تاپیک رو اضافه کنید تا خود ایجاد کنند تاپیک بتونه اسپم ها رو حذف کنه

احیانا هم اگه جایی دونفر به مشکل بخورن و استارتر به نفع خودش اگه پستی رو پاک کرده باشه شما با سند ثبت شده در هیستوری سرور میتونید به بحث ورود کنید و حق به حق دار داده بشه

بررسی کنید ببینید امکانش هست

درود مهدی جان

اصلا پستهای بیمورد و اسپم بجز اذیت و آذار به کاربران و ما هیچ تاثیر دیگه ای نداره عزیز

در مورد پیشنهادت کاملا باهات موافقم و قبلا هم با تیم و سینا جان صحبت کردم که این امکان مدیریت تاپیکها رو در اختیار کاربران بگذاریم تا به راحتی بتونن تاپیکشون رو مدیریت کنن و این واسه ما هم خوبه و مدیران کمتر در گیر میشن

ولی یه سری مشکلات داریم و باگ هایی دیدیم که باعث شد یه چند باری یه سری افراد ازش سوء استفاده کنن و تاپیک یه سری از عزیزان رو به انحراف بکشونن

یه مشکل دیگه هم داریم مهدی جان تیم برنامه نویسی ما دو ماهه شدیدا دارن روی سایت جدید لیون کار میکنن و حسابییییی درگیر این مسئله هستن اگر مدیریت تاپیک زمان زیادی ازشون بگیره مجبوریم بگذاریم بعد از اتمام سایت لیون فعالش کنن

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان 

بنظرم هرکدوممون از جمله خود من از خودمون شروع کنیم و ی مرور دوباره به قوانین بندازیم کلی از مشکلات حل میشه

از دوستان هستن که  تاپیک فروش بقیه رو داغون کردن طوری که طرف از فروشش منصرف شده بعد میاد اینجا بعنوان کاربر با سابقه برای بقیه شعار میده!!  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اقا سجاد گل فکر کنم منظورت با بنده بود  در مورد مشکلم با خریدار هارد. و مجازی هر فکری میخوای بکنی فقط با تامل و با خوندن تا انتهای بحث.اگه اینطور نیست تا ادمه صحبتم رو بخون لطفا

کاربر باسابقه با سابقست و میدونه این حرکتی که شما نام بردی کار درستی نیست چون با سابقست و درکش تو مدت سابقش زیاد شده.پس شعار هم نمیده.

درک از کسب روزی انسانهای دیگه داره پس خرابش نمیکنه.  فقط شما باید با دید باز به مطالب نگاه کنی حتی اگه یه ادم باسابقه جایی ورود کرده و باعث بر هم خوردن معامله شده چون در کل نیتش راه درست بوده

بازم ایا تعبیر به شعار دادن میکنی؟    چرا تا وقتی با انسانی برخورد نداریم و نشناختیمش به هر دلیلی بد میدونیمش.

نقل قول

درود مهدی جان

اصلا پستهای بیمورد و اسپم بجز اذیت و آذار به کاربران و ما هیچ تاثیر دیگه ای نداره عزیز

در مورد پیشنهادت کاملا باهات موافقم و قبلا هم با تیم و سینا جان صحبت کردم که این امکان مدیریت تاپیکها رو در اختیار کاربران بگذاریم تا به راحتی بتونن تاپیکشون رو مدیریت کنن و این واسه ما هم خوبه و مدیران کمتر در گیر میشن

ولی یه سری مشکلات داریم و باگ هایی دیدیم که باعث شد یه چند باری یه سری افراد ازش سوء استفاده کنن و تاپیک یه سری از عزیزان رو به انحراف بکشونن

یه مشکل دیگه هم داریم مهدی جان تیم برنامه نویسی ما دو ماهه شدیدا دارن روی سایت جدید لیون کار میکنن و حسابییییی درگیر این مسئله هستن اگر مدیریت تاپیک زمان زیادی ازشون بگیره مجبوریم بگذاریم بعد از اتمام سایت لیون فعالش کنن

سلام سعید جان  ممنون بابت خوندن نظرات

هی اومدیم راهکار بدیم شر دامن خود مارو گرفت.

من غلط کنم دیگه معامله ایی غیر حضوری انجام بدم?

اسپم هم تو تاپیک هام برام مهم نیست انقدر بدن تا خسته بشن ادم اگاه خوب و بد حالیشه منطق و کلام نابجا حالیشه

فقط بداد دوستانی که روال و طرز فکر منو پیش نمیگیرن برس سعید جان

تو بحث امروز ما که ناظری در کار نبود. 

کلا دوستان حق دارن خیلی نظارت کم شده.

بازراچه بجای اینکه جای روزی رسانی باشه و شما مصبب خیر    . شده بلای جونتون.;)

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

درود

گفته های تمام دوستان رو خوندم

خصوصا پست اول که مربوط به آقای صفری عزیز بود

بنده یه مدت هست که متاسفانه در بازارچه فعالیت ندارم

ولی حداقل سعی میکنم روزی یکبار به بازارچه نگاهی داشته باشم و متاسفانه همونطور که اشاره شد شاهد اسپم هستم و تا جایی که بتونم بدون درگیری گزارش میکنم(که البته امیدوارم همه ما بعنوان بخشی از خانواده لیون این کار رو بکنیم، همونطور که آشغال های توی خونه رو تمیز میکنیم!)

در هر حال پیشنهاد مهدی جان خیلی خوب هست که صد البته نیازمند شرطش هم هست

یکی دیگه از پیشنهاد هایی که میشه داد اینه که مدیر اضافه بشه به فروم که کار بقیه هم سبک تر و سرعت عمل هم بیشتر میشه

از نظر بنده  قدیمی و جدید بودن در فروم اهمیتی نداره، این شعور انسان هست که مهمه:x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/11/25, 14:17:16، سعید حسینی گفته است :

سلام به شما دوست خوبم که همیشه در کنار خانواده لیونی خودتون بودید و هستید و براتون مهم بوده مسائل فروم

انتقاده شما وارده در مورد مسائلی که در فروم گاها شکل میگیره بخصوص در مورد اسپم ها در بخشهای مختلف .

همین موارد رو تقریبا دو هفته پیش تیم مدیران لیون کامپیوتر راجبش بحث و گفتگو کردن و منجر به ایجاد تاپیک زیر شد و از فروشنده های عزیز درخواست کردیم که هر کجا مشکلی دیدن گزارش بدن

با این حال امکان داره یه وقتهایی زمان ببره که به گزارشها رسیدگی بشه . در اینجور مواقع از فروشنده عزیز درخواست میکنیم علنی به دوست عزیزی که دارن اسپم میکنن و نظم تاپیکشون رو برهم میزنن تذکر دوستانه بدن و تاپیک بالا رو لینک بگذارن تو تاپیکشون تا فرد مورد نظر با این قانون اشنایی داشته باشه .

--------

در مورد ملایمت واقعیتش خودتون شاهد هستید ما در این فروم اجازه نمیدیم کسی به کسی توهینی بکنه و سریعا وارد عمل میشیم ولی با این حال نیازه دفعات اول تذکرات اولیه ای داده بشه تا اگر خدا بخواد فرد مورد نظر تجدید رفتار در خودشون ایجاد کنن .

در همینجا باز هم اعلام میکنیم به هیچ عنوان هیچ کسی حق نداره در تاپیک فروش سایرین نظری خلاف قوانین فروم بده .

در ضمن دوستان عزیزم طی همین دو هفته حساب کاربری خیلی از عزیزان رو بستیم و بارها با دفتر لیون تماس گرفتن راجب بسته شدن حساب کاربریشون و ما هم با توضیحات کامل راجب خطایی که مرتکب شدن دسترسی بعضی از عزیزان رو باز کردیم و بعضی ها رو فعلا معلق نگه داشتیم

در اخرین مطلب هم از دوستان خوبم میخوام در بعضی مواقع صبور باشن و سریع از کوره در نرن تا مسئله بررسی بشه ?

ممنونم جناب حسینی عزیز.

فرض میکنیم . شما دفتر فروشتان نشستین و مشتری میاد میگه گرافیک قوی میخام . به عنوان مثال شما به مشتری میگین ۱۰۷۰ با هشت گیگ حافظه از برند فلان با قیمت فلان. مشتری داره فکر میکنه بخره یا نه. یه نفر میاد وارد دفتر فروش شما میشه یه نوشته دستش هست میاد میزنه جلوی مشتری. نوشته ای با این مضمون : جاهایی هستند که دارند ۲۰۰ تومن پایینتر یا برند بهتر از این رو دارند با فلان قیمت رویایی میفروشن.

برخورد شما: یا مجدد تحقیق میکنین و مطمئن میشین بهش بگین اشتباه میکنه. یا بهش بگین خودت برو از اونجا بخر. یا خدایی ناکرده درگیری لفظی

برخورد مشتری اول : در اکثریت مواقع به شک میفته و میره . یا جای دیگه خرید میکنه یا چند روزی سرگردون میشه.

نوشته روی دیوار: همون لحظه نمیتونین از بین ببرین . باید گزارش کنین تا چند ساعت یا چند روز بعد یکی بیاد از بین ببرتش.

مشتریهای بعدی: میان و نوشته رو میبینن و در اکثریت مواقع مثل مشتری اول برخورد خواهند کرد.

نتیجه رو خودتون میدونین جناب حسینی عزیز. عدم فروش و ضرر و احتمالا بد نام شدن.

خواهشا فروم های فروش عزیزان رو هم مانند دفتر فروش خودتون بدونین و برخورد با اسپمرها رو قاطعانه تر انجام بدین.

امیدوارم برخوردها کمی جدی تر و سفت و سخت تر باشه.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

لطفا رسیدگی شود.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fireinpole گفته است :

لطفا رسیدگی شود.

دادا این تاپیک رو که دائم دنبال نمی کنم بی زحمت یا پخ کن برام یا گزارش بزن بره توی لیست گزارشات زودتر رسیدی میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...