رفتن به مطلب

چند سوال در مورد بازی های ترکیبی ( هکی ) پلی استیشن 4

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و کاربران محترم 

یه چندتا سوال در مورد بازی های ترکیبی ( هکی ) داشتم 

1_

چندتا کانال معتبر برای خرید اکانتهای ترکیبی ( هکی ) برام معرفی کنید که هم قیمتاش خوب باشه هم حرفه ای و کاربلد باشن 

جسارت نشه ولی من با چندتاشون که در ارتباط بودم حتی به سن تکلیف هم نرسیده بودن و طرز حرف زدنشون رو بلد نبودن 

البته بنده قصد بی احترامی ندارم و سو تفاهم نشه 

2_

برای انتقال دیتا من از psx download helper استفاده خواهم کرد و باید از طریق وایرلس یا کابل لن انجام بگیره 

خب من به دلیل اینکه مودمم تک پورت و بدون وایرلس هست میخوام کامپپیوتر رو از طریق usb به مودم وصل کنم و کنسول رو از طریق کابل لن 

که میخواستم بپرسم مشکلی که نخواهد داشت ؟ چون گفته شده برای اتصال کنسول و کامپیوتر به مودم یا باید هر دو از طریق لن وصل بشن یا از طریق وایرلس

در این مورد پیشنهادتون چیه برای حل این مشکل ؟ 

3_

برای انتقال دیتا از کامپیوتر به کنسول چند راه دیگه هست ؟ راهی هست که بدون این همه دردسر انتقال انجام بشه ؟
یا مثلا بدون اینترنت و مثلا با کابلی یا چیزی ؟ 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

سوال 1: کانالا رو پاک کردم شرمنده

سوال 2 : نه امکانش نیس . توی کانال یه اکانت میزارن با یه سری بازی دیگه هستن توی اکانت ولی اگ نخواستید خب میتونید نصبشون نکنید

سوال 3:فک نکنم بشه چون میا نت با ای پی به پی اس 4 وصل بشه ک فک کنم امکان اشتراک گذاری نت از روی یو اس بی نیس ولی اگ میتونی از یو اس بی بگیرید و روی لن اشتراک بزارید میشه

سوال 4: سخت نیس یه بار ک اکانت میخرید به مسئولش بگید براتون دی اکتیو و راهشو بهتون میگه کاملا

سوال 5: shatelland

top2download

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سوال 1: کانالا رو پاک کردم شرمنده

سوال 2 : نه امکانش نیس . توی کانال یه اکانت میزارن با یه سری بازی دیگه هستن توی اکانت ولی اگ نخواستید خب میتونید نصبشون نکنید

سوال 3:فک نکنم بشه چون میا نت با ای پی به پی اس 4 وصل بشه ک فک کنم امکان اشتراک گذاری نت از روی یو اس بی نیس ولی اگ میتونی از یو اس بی بگیرید و روی لن اشتراک بزارید میشه

سوال 4: سخت نیس یه بار ک اکانت میخرید به مسئولش بگید براتون دی اکتیو و راهشو بهتون میگه کاملا

سوال 5: shatelland

top2download

با سلام و تشکر از شما بابت راهنماییتون 

در مورد جواب شماره 3 مطمئن هستین ؟ چون اونوقت باید برم و یه سویچ لن بگیرم که قیمتش خیلی هست و ارزشش  رو نداره 

از طرفی هم اگر دیتاها رو از طریق دیگری مثل خرید از فروشگاه انجام بدم برای هر بازی حداقل اید 8000 تومن پیاده بشم که بازم ارزش نداره 

چون میشه با 2 تومن حداقل دیتای چند بازی رو دانلود کرد 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

با سلام و تشکر از شما بابت راهنماییتون 

در مورد جواب شماره 3 مطمئن هستین ؟ چون اونوقت باید برم و یه سویچ لن بگیرم که قیمتش خیلی هست و ارزشش  رو نداره 

از طرفی هم اگر دیتاها رو از طریق دیگری مثل خرید از فروشگاه انجام بدم برای هر بازی حداقل اید 8000 تومن پیاده بشم که بازم ارزش نداره 

چون میشه با 2 تومن حداقل دیتای چند بازی رو دانلود کرد 

بله مطمئن هستم

شرط کپی شدن بازی از روی سیستم اینه ک جفتشون نت داشته باشن

اگ نت شیر نشه کنسول نمیتونه دیتا رو با سرور اصلی چک کنه و هر بار ارور میده

شما ک قراره دانلود کنید خب مستقیما روی کنسول دانلود کنید

مغازه دار ک نیستید دیتا بازی رو نگه دارید

در ضمن کپی کردن یک ساعت شاید طول بکشه

میتونید از دوستان یا اقوام یه مدت مودمشون رو قرض بگیرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، The.13east گفته است :

بله مطمئن هستم

شرط کپی شدن بازی از روی سیستم اینه ک جفتشون نت داشته باشن

اگ نت شیر نشه کنسول نمیتونه دیتا رو با سرور اصلی چک کنه و هر بار ارور میده

شما ک قراره دانلود کنید خب مستقیما روی کنسول دانلود کنید

مغازه دار ک نیستید دیتا بازی رو نگه دارید

در ضمن کپی کردن یک ساعت شاید طول بکشه

میتونید از دوستان یا اقوام یه مدت مودمشون رو قرض بگیرید

خب پس اینطور / با این اوضاف باید یه فکری به این حال کنم و فک کنم همون خرید سوئیچ شبکه بهتر باشه 

والا علاقه ای به قرض گرفتن چیزی و امانت ندارم و دوست دارم مال خودم باشه تا مشکلی پیش نیاد و خیانت در امانت نشه 

با خود کنسول که خیلی طول میکشه و از طرفی هم هزینش سربه فلک میکشه چون از مخابرات دزد اشتراک دارم

به همین دلیل من با شبانه ایرانسل و از طریق مودم 4g دانلود خواهم کرد که به صرفه تر هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و عزیزان نیازمند یاری سبزتان هستم  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و هنوز هم نیازمندیم  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سوالات فرعی حذف شدن و فقط سوالات مهم قرار داده شدن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، AliReza-Lion گفته است :

سلام عطا جان

این به کارت میاد

https://t.me/ps4accountb

سلام خدمت علی جان عزیز / آقا سپاسگذارم از توجهتون 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/11/28, 22:25:13، ᗩTᗩ گفته است :

سلام خدمت علی جان عزیز / آقا سپاسگذارم از توجهتون 

خواهش برادر
انجام وظیفه میکنیم
?

ویرایش شده توسط AliReza-Lion
لینک به دیدگاه

سلام کسی بتای اپدیت جدید سونی نصب کرده یعنی 4.50 بعد اکانتی رو زده که به این مشکل بر بخوره

photo_2017-03-06_13-14-18.jpg

لینک به دیدگاه

درود. بنده پیشنهاد میکنم اکانت هکی استفاده نکنی. میزنه کنسولت بن میشه باید بندازیش سطل اشغالا. چون جوری بن میشه که دیگه به نت وصل نمیشه و خودتونم میدونین اگه به نت وصل نشه نه اپدیت میشه نه بازیای جدیدو باز میکنه.

بهترین کارهم خرید مودمه. تنها راه کپی کردن دیتا م همون psx هست تا جایی که میدونم.

مودمو جوری بخر چندتا پورت لن داشته باشه. سرعت پورت لن از وایرلس بیشتره ولی در هر حال کار زمان گیریه این انتقال دیتا.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mohamadz گفته است :

سلام کسی بتای اپدیت جدید سونی نصب کرده یعنی 4.50 بعد اکانتی رو زده که به این مشکل بر بخو

این مشکل نیس. داره میگه این اکانت رو پلی 4 دیگه به عنوان primary فعاله اگه اینو رو این دستگاه فعال کنی رو اون یکی دستگاه اکانت غیر فعال میشه. 

اگه صاحب اکانت خودتی مشکلی نیس نه اگه هکیه یصاحب اکانت میفهمه و عواقب بدی برات داره.  ممکنه دستگاهت بن بشه ریسک نکن. 

لینک به دیدگاه

من خودم 2 سال کارم فروش اکانت هکی و خودم استفاده میکنم روی کنسولم هیچ مشکلی نداشتم فقط این تصویر چن روزی پخش شده در اینترنت که دیگر گزینه دی اکتیوی در سایت وجود نداره و بدون محدودیت میتونید اکتیو و دی اکتیو کنید و این یعنی پایان اکانت هکی این برای اونایی بتا نصب کردن امده کسی در اینجا بتا نصب کرده ایا؟

لینک به دیدگاه

داداش سونی منتظر ننشسته که یکی یکی بن کنه. فلگ میکنه بعد یجا بن میکنه! در ثانی بنده یه کنسول دیدم بن شده بود بدجور بن شده بود. طرف فقط از اکانت هکی استفاده کرده بود. میتونی تو پرشین تولز بری ببینی من از یارو پلی 4 شو خریدم ولی دیدم بنش یجوریه که همیشگیه پس فرستادم براش. 

لینک به دیدگاه

اینم بگم وقتی بن میشی اتصال به پی اس ان قطع میشه. مطمعنا دیدین که وقتی میخاد به وایفای وصل بشه از پی اس ان پینگ میگیره اگه جوابی نگیره اجازه اتصال نمیده. این بن شدن باعث میشه دستگاه کاملا از کار بیفته (چرا از کار بیفته؟ چون دیگه نمیشه دستگاهو اپدیت کرد و بازی های جدید روش درست کار نمیکنن). از من گفتن بعد نگین نمیدونستم.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/12/16, 15:22:39، ho3einsa گفته است :

درود. بنده پیشنهاد میکنم اکانت هکی استفاده نکنی. میزنه کنسولت بن میشه باید بندازیش سطل اشغالا. چون جوری بن میشه که دیگه به نت وصل نمیشه و خودتونم میدونین اگه به نت وصل نشه نه اپدیت میشه نه بازیای جدیدو باز میکنه.

بهترین کارهم خرید مودمه. تنها راه کپی کردن دیتا م همون psx هست تا جایی که میدونم.

مودمو جوری بخر چندتا پورت لن داشته باشه. سرعت پورت لن از وایرلس بیشتره ولی در هر حال کار زمان گیریه این انتقال دیتا.

,سلام

والا ما خودمون هم دوست نداریم هکی بگیریم ولی خب ما ایران هستیم و خیلی محدودیتها باعث شده این کار رو بکنیم 

چند سوال ؟ 

کنسول شما بن شده تا الان ؟ 

یکی رو میشناسین که کنسولش بن شده باشه به خاطر استفاده از بازیهای هکی ؟ 

من از خیلیها پرسیدم ولی همشون این شایعه رو رد کردن که به خاطر بازی کنسول بن بشه چون اونوقت باید نصف بیشتر 

کنسولای سونی باید بن بشن پس به نظر من اینا فقط شایعات هستند نه چیز دیگر 

به هر حال به خاطر یه مورد بن شدن که نمیشه تصمیم گرفت / این همه کاربر چندین ساله دارن هکی استفاده میکنن که از شمارش گذشته 

و واسه هیچ کدوم مشکلی پیش نیومده و نخوهد اومد و اون یه مورد هم معلوم نیست چی کار کرده با کنسول که این جوری شده 

و شایدم اصلا بن نشده و مشکلش چیز دیگریست 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من روی کنسول 9 تا بازی دارم و دیروز که یه هو دیدم کنسول نوشت آپدیت جدید اومده سریع و بدون هیچ وقفه ای با کله رفتم تو دانلود و آپدیت 
و حدود چند دقیقه طول کشید تا دانلود و نصب بشه و بعداز نصب و بالا اومدن کنسول هیچ اتفاقی هم نیوفتاده و همین الان هم دارم آنلاین بازی میکنم و
مشکلی ندیدم تا این لحظه / حالا یا شانس آوردم یا کلا مشکلی نیست ولی کلا عاشق ریسک هستم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

دوستان من روی کنسول 9 تا بازی دارم و دیروز که یه هو دیدم کنسول نوشت آپدیت جدید اومده سریع و بدون هیچ وقفه ای با کله رفتم تو دانلود و آپدیت 
و حدود چند دقیقه طول کشید تا دانلود و نصب بشه و بعداز نصب و بالا اومدن کنسول هیچ اتفاقی هم نیوفتاده و همین الان هم دارم آنلاین بازی میکنم و
مشکلی ندیدم تا این لحظه / حالا یا شانس آوردم یا کلا مشکلی نیست ولی کلا عاشق ریسک هستم 

داداش نهایت ریسکش اینه بازیات قفل میشن. ببین قبلا اگه صاحب اکانت میتدونست پرایماری کردی اکانتشو نمیتونست دی اکتیو کنه ولی الان هر لحظه میتونه دی اکتیو کنه و بازی قفل بشه برات. والا بن شدن امیدوارم براتون پیش نیاد من فقط یکیشو دیدم اونم خودش گفت بازی هکی فقط باهاش بازی کردم! امیدوارم اینطور باش که شما میگین ولی بعد این اپدیت ریسک اکانت هکی خیلی بالا میره چون ممکنه بازیو الان بخری فعال کنی صاحب اکانت یه ساعت بعدش متوجه بشه و غیر فعال کنه. تا زمانیم که شکایت نکرده مشکلی براتون پیش نمیاد ولی اگه ریپورتتون کنن اونموقعس که باید نگران دستگاهتون باشین.

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
در در 1395/12/20, 17:33:02، ho3einsa گفته است :

داداش نهایت ریسکش اینه بازیات قفل میشن. ببین قبلا اگه صاحب اکانت میتدونست پرایماری کردی اکانتشو نمیتونست دی اکتیو کنه ولی الان هر لحظه میتونه دی اکتیو کنه و بازی قفل بشه برات. والا بن شدن امیدوارم براتون پیش نیاد من فقط یکیشو دیدم اونم خودش گفت بازی هکی فقط باهاش بازی کردم! امیدوارم اینطور باش که شما میگین ولی بعد این اپدیت ریسک اکانت هکی خیلی بالا میره چون ممکنه بازیو الان بخری فعال کنی صاحب اکانت یه ساعت بعدش متوجه بشه و غیر فعال کنه. تا زمانیم که شکایت نکرده مشکلی براتون پیش نمیاد ولی اگه ریپورتتون کنن اونموقعس که باید نگران دستگاهتون باشین.

سلام

اگه به اینترنت وصل نشین بعد از اینکه بازی ها رو روی کنسول نصب کردیم بازم خطر بن شدن هست؟

یعنی سریع بریم اکانت طرف بازی ها رو دانلود کنیم و بعد هم از اکانت در بیایم یا آفلاین کنیم(من خودم تازه کنسول گرفتم زیاد بلد نیستم)

شما پیشنهاد بهتری دارین واسه نصب بازی رو ps4? 

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...