رفتن به مطلب

gtx 1060

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام یە gtx 1060 بخرم  مشکلم اینە کە مانیتورم فقط پورت vga دارە و کارت های سری1000این پورت رو ندارن همونطور کە خودتون می دونید حلا بە نظر شما من تبدیل vga to dvi بگیرم  یاvga to hdmi  وآیا کیفت تصویر خیلی تفاوت دارە نسبت بە مانیتوری کە خودش پورت hdmi دارە و درصورت امکان یە لینک از فروش تبدیل از یە سایت معتب بزارید خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

خیر مشکلی نداره ومیتونید استفاده کنید

http://digik.ir/مبدل-تصویری-convertor-video?page=2

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/27, 12:19:30، Operator گفته است :

سلام دوست عزیز 

خیر مشکلی نداره ومیتونید استفاده کنید

http://digik.ir/مبدل-تصویری-convertor-video?page=2

ممنون ولی لینکی کە گذاشتید همە محصولاتش برعکس اونایی ەستن کە من گفتم یعنی hdmiبەvga یا dvi بە vga یا dvi بە hdmi درظمن این سایت مطمئنە خدتون تجربە خرید داشتید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما که دارین ۱۰۶۰ بر میدارین

حداقل یک مانیتور ۲۲ اینچ با روزلیشن ۱۰۸۰ تهیه کنید

حیف نیست این گرافیک رو میخواین روی مانیتور ۱۹ یا ۲۰ اینچ استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، assassin gamer گفته است :

ممنون ولی لینکی کە گذاشتید همە محصولاتش برعکس اونایی ەستن کە من گفتم یعنی hdmiبەvga یا dvi بە vga یا dvi بە hdmi درظمن این سایت مطمئنە خدتون تجربە خرید داشتید☺

خب دوست عزیز بجای اینکه تبدیل رو به مانیتور بزنید .میتونید تبدیل رو به گرافیک بزنید!!!

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسخ گویتون یعنی سر hdmi رو بە گرافیک بزنم و با کابل vgaبە؛مانیتور وصلش کنم. راستی تفاوت تبدیل با مانیتوری کە خودش hdmiدارە در رزلوشن چقدرە؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون بابت پاسخ گویتون یعنی سر hdmi رو بە گرافیک بزنم و با کابل vgaبە؛مانیتور وصلش کنم. راستی تفاوت تبدیل با مانیتوری کە خودش hdmiدارە در رزلوشن چقدرە؟

چند سال پیش امتحان کردم کیفیت خیلی اومد پایین
تبدیل رو به سر کابل vga متصل میکنید و بعدش به کارت گرافیک
اصلا ارزششو نداره واقعا کیفیت میاد پایین طوری ک حالت پیکسل پیکسل و تار پیدا میکنه...(حالت بهم میخوره ببینیش)خلاصه اشتباه محضه کارت 1060 رو رو یه مانیتور زمان دایناسورها ببندی
اگه از نظر مالی نمیتونی بنظرم یه کارت ارزونتر بردار و یه led 20-22 اینچ 900p یا 1080p بگیر
لینک به دیدگاه

واقعا!!! شاید بە این خاطر بودە کە چند سال پیش امتحان کردید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، assassin gamer گفته است :

بخدا برادرپول این رو هم بە زور جمع کردم

شما یه کارت ارزونتر بخر اما مانیتور رو عوض کن .

کارت 470 و 480 و 1060 به درد فول اچ دی می خورن . اگر رزولیشنتون از فول اچ دی پایین تر باشه شما میتونی کارت ارزون تر هم برداری و همون 60 فریم رو بگیری .

شما مبلغ دقیق بودجه + مشخصات دقیق سیستم رو لطف کن . شماید سیستم شما اصلا به درد 1060 نخوره .

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/27, 20:26:26، big VULTURE گفته است :

شما یه کارت ارزونتر بخر اما مانیتور رو عوض کن .

کارت 470 و 480 و 1060 به درد فول اچ دی می خورن . اگر رزولیشنتون از فول اچ دی پایین تر باشه شما میتونی کارت ارزون تر هم برداری و همون 60 فریم رو بگیری .

شما مبلغ دقیق بودجه + مشخصات دقیق سیستم رو لطف کن . شماید سیستم شما اصلا به درد 1060 نخوره .

می خوام سیستم ببندم با هزینە 3400  3500 میشه لطفا یە سستم معرفی کنید در ضمن مانیتورم سامسونگ 19اینچ هست

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، assassin gamer گفته است :

می خوام سیستم ببندم با هزینە 3400  3500 میشه لطفا یە سستم معرفی کنید در ضمن مانیتورم سامسونگ 19اینچ هست

مانیتور یا اسپیکر هم میخواهید ؟

ویرایش شده توسط big VULTURE
پاسخ یه نفر دیگه رو اینجا نوشتم !!!
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/27, 13:50:57، sajad25 گفته است :

خب دوست عزیز بجای اینکه تبدیل رو به مانیتور بزنید .میتونید تبدیل رو به گرافیک بزنید!!!

مسلما کیفیت پایین میاد اما زمانیکه مانیتورتون فول اچ دی باشه.اگه فول اچ دی نیست که احتمالشم بیشتره که نباشه افت کیفیت  درحد همون مانیتور هستش به نسبت مانیتور فول اچدی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...