رفتن به مطلب

حذف جشنواره های اسیاتک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز تماس گرفتن گفتن از 1 اسفند به بعد نمیتونین جشنواره ها رو تمدید کنین فقط تا چند روز دیگه وقت دارید. به شما هم زنگ زدن؟ این 3 ماه 90 گیگ قیمت 73 تومن عالیه حیف شد. تو فکرشم 3 ماه دیگه فعال کنم

لینک به دیدگاه

سلام میلاد جان خسته نباشی

میخواستم تو خصوصی بگم ولی فکر کنم پره/

.................................................................................

از اسیاتک راضی هستی ؟

سرویساش چطوره؟

ساعت رایگانش افت سرعت نداره؟

ممنون

از دوستان دیگه هم خواهش میکنم نظرشون رو بگن

----------------------------------------------------------------

آنتی اسپم:ایشا الله بهترش رو بزارن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AliReza-Lion گفته است :

سلام میلاد جان خسته نباشی

میخواستم تو خصوصی بگم ولی فکر کنم پره/

.................................................................................

از اسیاتک راضی هستی ؟

سرویساش چطوره؟

ساعت رایگانش افت سرعت نداره؟

ممنون

از دوستان دیگه هم خواهش میکنم نظرشون رو بگن

----------------------------------------------------------------

آنتی اسپم:ایشا الله بهترش رو بزارن

سلام. 

جدیدا بهتر شده.

پینگش سرور ایرانی 45 50 و خارجی 130 به بالا هست و اگه پروفایلتونو گیمینگ کنن میشه 15 تا 20 و خارجی 90 به بالا ولی ممکنه تو خط های ضعیف یکم قطعی ایجاد کنه

تنوع محصولاتش بالاس.

از سایل asiadl.ir که دانلود کنی از حجمت کم نمیکنه ولی باید قبلش دانلود پلاس رو تو صفحه کاربریت فعال کنی. البته تا اخر سال.

پشتیبانیش بدک نیس.

اون 3 ماه 90 گیگش عالی بود با سرعت 6 مگ و 73 تومن.

چون اوپراتور اول هست و همه نگاه ها به این اوپراتوره مجبورن کمتر سوتی بدن و کمتر ازیت کنن. ولی خوب امسال وضعیتش خراب شد و کیفیت اومد پاین ولی این چند ماهه خیلی بهتر شده و دیگه به فکر تعویض اوپراتور نیستم.

نامحدود هاش بعضا خوبن. مثلا 1024 با تبادل 17 گیگ قیمت 25 تومن. این 17 گیگ تقصیم بر 30 روز بکن میشه 600 تغریبا. در روز ه بیشتر از 600 مگ دانلود کنی سرعت تا اخر همون روز نصف میشه و فردا دوباره 1مگ. البته این 17 گیگ رو نوشته برای حجم بین الملل و واسه سایت های با هاست داخلی بعید میدونم از این 17 گیگ حساب کنن چون تو سایت نوشته بین الملل.

حجم دزدی نداره من ندیدم تو این چند ماه.

دانلود شبانه من تا حالا نداشتم ولی شبا با نت حجمی با دانلود منجر گوشی که از سایت asiadl میگیرم افت سرعت خاصی نمیبینم و سرعت همونه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نامحدود دارم به درد نمیخوره و گرون و فکر کنم بازم گرونتر کرده ! اینترنت ارزان همین !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...