رفتن به مطلب

آیا کارت گرافیک GTX 1080 برند EVGA خوب است یا خیر؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب ؛
یکی از دوستان بنده یک عدد گرافیک 1080 از برند evga برای فروش قرار داده اند . البته قیمتشون رو چون دوست بنده هستن خیلی پایین قرار دادن (بماند چقدر) ولی سوالم اینه که اخبار رو که دنبال می کنم ، اومده که: http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/10071-evga-gtx-10701080-overheating-issue-thermal-pad-solution

و من بین این 3 تا راه حل موندم :

1. 970 خودم رو بفروشم و 1080 رو بخرم.
2. 970 خودم رو بفروشم و 1080 رو بخرم و 6 تا فن هم پشت کارت قرار بدم تا داغ نکنه. (کیسم طوریست که امکانش هست)
3. 970 خودم رو نگه دارم و 1080 رو نخرم.

با تشکر از شما عزیزان. 

به اشتباه تاپیک در بازارچه ایجاد شده است و مدیران تغییر مکان خواهند داد.

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

با سلام و عرض ادب ؛
یکی از دوستان بنده یک عدد گرافیک 1080 از برند evga برای فروش قرار داده اند . البته قیمتشون رو چون دوست بنده هستن خیلی پایین قرار دادن (بماند چقدر) ولی سوالم اینه که اخبار رو که دنبال می کنم ، اومده که: http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/10071-evga-gtx-10701080-overheating-issue-thermal-pad-solution

و من بین این 3 تا راه حل موندم :

1. 970 خودم رو بفروشم و 1080 رو بخرم.
2. 970 خودم رو بفروشم و 1080 رو بخرم و 6 تا فن هم پشت کارت قرار بدم تا داغ نکنه. (کیسم طوریست که امکانش هست)
3. 970 خودم رو نگه دارم و 1080 رو نخرم.

با تشکر از شما عزیزان. 

به اشتباه تاپیک در بازارچه ایجاد شده است و مدیران تغییر مکان خواهند داد.

سلام لینکتون باز نمیشه.

اما در اینکه 1080 کارت خیلی قوی و خوبی هست شکی نیست اما در رزولیشن 1080p  خیلی  op  هست و نیازی به این کارت ندارید در نهایت یه کارت 1070 لازم دارید.

مگه اینکه قیمتش خیلی منصفانه باشه که فاصله کمی با 1070 داشته باشه.

نظر من اینه اگه خیلی قیمتش ok هست بخرید ولی اگه قیمتش فاصله زیادی با 1070 داره کارت خودتون رو نگه دارید تا یه مورد مناسب کارت 1070 گیرتون بیاد.

لینک به دیدگاه

سلام . لینک که باز میشه ! http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/10071-evga-gtx-10701080-overheating-issue-thermal-pad-solution
دوست گرامی ، مشکل کارت های 1070 و 1080 برند evga اینه که یک دفعه ای آتیش می گیره!
قیمتش رو هم پایین میده ، خیلی پایین.

لینک به دیدگاه

اگر کارت گارانتی معتبر داره خوبه مشکلی نداره بر دارید اگرم ترکید مدل مشابه میدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرمن ریسک نکن ، واسه آتیش گرفتنش ارزون میده که رو دستش باد نکنه ، evga کولر جدیدی به جای قبلی معرفی کرده

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام . لینک که باز میشه ! http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/10071-evga-gtx-10701080-overheating-issue-thermal-pad-solution
دوست گرامی ، مشکل کارت های 1070 و 1080 برند evga اینه که یک دفعه ای آتیش می گیره!
قیمتش رو هم پایین میده ، خیلی پایین.

اگه در این حد هست که میزنه میسوزونه کارت رو نه ارزش نداره چون به گارانتی های ایران زیاد اعتباری نیست و یهو میزنن زیرش و شما میمونی و یه کارت سوخته.

لینک به دیدگاه

من خودم 1080 مدل SC از همین برند EVGA رو دارم بسیار هم عالی هستش هیچ ایرادی هم نداره فقط بایوس کارت رو بعد از اینکه  کارای کامپیوتر رو کامل انجام دادی و تموم شد .اپدیت کن. مشکل اتیش گرفتن در صورتی پیش می اید اون هم فقط  احتمال هست قطعی نیست.  که شما از برنامه های استرس و تحت فشار قرار دادن کارت استفاده کنی در بازی کردن مشکلی نداره . واسه من که تا حالا  پیش نیومده و حتما به رزولیشن مانیتوری که داری دقت کن که اگه FHD استفاده میکنی همون 1070 مدل  SC  کافی هست.

لینک به دیدگاه

نخری یه وقت. خدا شاهده علاوه بر کارتت که میپکه مادربردت و کل سیستمت رو به فنا میبره. کلا EVGA بدجور ضایع شد. یه MSI GAMING X بخر ببین خنکی و بی صدایی یعنی چی

لینک به دیدگاه

سری 1000 انویدیا از evga نخر از ما گفتن بود

توی سری هزار به ترتیب

Zotac amp Exterme 

Giga Exterme 

MSI Gaming X و MSI Gaming Z  

خوب هستن

Zotac amp Exterme  که واقعا ترکونده ولی حیف که آواژنگ گرون فروشی میکنه.

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی بی انصاف هستن میگن کلا نخر

میتونید با شرکت گارانتی هماهنگ کنید چندتا پد حرارتی بگیر و ویدئو درس کردنش رو از یوتیوب

کارت رو ببر شرکت گارانتی تا بدون باطل کردن گارانتی vram ها رو برات پد بزارن و مشکل دمایی کاملا حل میشه

شاید کلا 20-30 هزار تومن خرج داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

دوستان خیلی بی انصاف هستن میگن کلا نخر

میتونید با شرکت گارانتی هماهنگ کنید چندتا پد حرارتی بگیر و ویدئو درس کردنش رو از یوتیوب

کارت رو ببر شرکت گارانتی تا بدون باطل کردن گارانتی vram ها رو برات پد بزارن و مشکل دمایی کاملا حل میشه

شاید کلا 20-30 هزار تومن خرج داشته باشه

پیشگیری بهتر از درمان هست

وقتی همه شرکت های دیگه دارن پیش رفت میکنن و خنک کننده های جدید رو میکنن چرا باید evga خرید که 3 نسل قفل کرده روی یه خنک کننده؟

evga برند خوبی هست ولی توی گرافیک کم گذاشته برای 4 سال پیاپی

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

وقتی همه شرکت های دیگه دارن پیش رفت میکنن و خنک کننده های جدید رو میکنن چرا باید evga خرید که 3 نسل قفل کرده روی یه خنک کننده؟

در عوض نمیگین خنک کنندش اینقد خوب بوده ک 3 نسل مشکلی باش نداشته

لینک به دیدگاه

سری 1000 انویدیا از evga نخر از ما گفتن بود
توی سری هزار به ترتیب
Zotac amp Exterme 
Giga Exterme 
MSI Gaming X و MSI Gaming Z  
خوب هستن
Zotac amp Exterme  که واقعا ترکونده ولی حیف که آواژنگ گرون فروشی میکنه.

کیفیت ساخت گیگا اکستریم خیلی جالب نیست پلاستیک هاش خیلی شل و ول هستش. مخصوصا اون اکس که روی سه تا فن قرار گرفته. و از همه مهمتر گیگابایت به کویل واین معروفه. عکس مدارهاش رو با ام اس ای و ایسوس مقایسه کن واقعا به جرات میگم پنج سال از ام اس ای و ایسوس عقبتره
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ATER گفته است :

evga برند خوبی هست ولی توی گرافیک کم گذاشته برای 4 سال پیاپی

یکی از دوستان من همین کارت رو داره و مشکلی هم براش پیش نیومده 

در ضمن کمپانی  evga نسل بسیار پیشرفته icx در دست تولید انبوه قرار داده و شما در هیچ کارت ورژن اسیایی ک الکی اسم گنده کردن و کیلو کیلو وزن دارن نمیبینید 

خواهشمندم دوستان ندیده و ندونسته جوسازی الکی نکنن 

Evga.com/icx

تصاویر کارت FTW 2 و جهش طراحی Icx 

پ.ن:

سری جدید icx حاصل دو ماه تست و شرایط سنگین کاری بوده و عملا هیچ ایرادی نداره اگر هم وارد کنندگان اقدام ب وارد کردن در خریدش شک نکنید

جو سازی هم ممنوع

Screenshot_۲۰۱۷-۰۲-۱۰-۲۱-۰۸-۰۲.png

Screenshot_۲۰۱۷-۰۲-۱۰-۲۱-۰۷-۰۹.png

Screenshot_۲۰۱۷-۰۲-۱۰-۲۱-۰۵-۴۳.png

ویرایش شده توسط ΚιNGPıN
لینک به دیدگاه

شما یه جوری میگی  EVGA انگاه 80% سهامش رو خریدی O.o

سری 1000 evga همه میدونن مشکل داره ، حالا چه اصراری هست ایشون توی این وضعیت بره EVGA بخره ؟

سری که درد نمیکنن رو دستمال نمیبندن.

وقتی که گرافیک بدون مشکل هست حماقته کسی بره گرافیکی بخره که مجبور بشه بازش کنه  پد بگذار هیچ وقت هم با خیال راحت رم رو اور نکنه

zotac amp extrme از سایت های techpower up و  guru3d به عنوان یکی از بهترین ها توی این سری یاد شده ( بیشترین میزان اور ، کم صدا ترین ، خنک ترین)

تنها مشکلی که داشته گرون بودنش بوده.

حالا اگر گرافیک های که با خنک کننده جدیدش هستن وارد میشد یه چیزی ، ولی این قدیمی تر ها نه

مخصوصا تو ایرانی که هیچ چیزی شامل گارانتی نمیشه

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

در عوض نمیگین خنک کنندش اینقد خوب بوده ک 3 نسل مشکلی باش نداشته

شما یادت نیست یه نسل یک سری گرافیک هاش خمیر بین چیپ و هیت سینگ رو بد اون ور تر زده بودن درست خنک نمیکرد و همه مجبور بودن باز کنن خودشون خمیر بزنن؟

موضوع برای 2 سال پیش هست اگر پیدا کنم عکسش رو میگذارم.

--

پ.ن موضوع برای اوایل ورود سری 900 هست. عکس اول مشکل EVGA و عکس دوم از برند دیگر که بدون مشکل خمیر زده شده500x1000px-LL-18cb88db_EVGAGTX970heatsink.PNG.cb25c7a768bd471574b041810e71d108.PNG

asus970-10b.thumb.jpg.68058e4beb1e7b5249add6f7dd4069b2.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

شما یادت نیست یه نسل یک سری گرافیک هاش خمیر بین چیپ و هیت سینگ رو بد اون ور تر زده بودن درست خنک نمیکرد و همه مجبور بودن باز کنن خودشون خمیر بزنن؟
موضوع برای 2 سال پیش هست اگر پیدا کنم عکسش رو میگذارم.

دقیقا . خواستم بگم که شما اشاره کردین. ببین اون مهندساش چی بودن که لوله ی انتقال حرارتیش یک سانت اونورتر چیپست رو خنک میکرد.
لینک به دیدگاه

دوستان با تشکر از شما ، ولی قیمتش رو شاید زیر 1 تومن بهم بدن . از این نظر گفتم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، aramnazdari گفته است :

دقیقا . خواستم بگم که شما اشاره کردین. ببین اون مهندساش چی بودن که لوله ی انتقال حرارتیش یک سانت اونورتر چیپست رو خنک میکرد.

چه ربطی به مهندساش داره :|

شما برو  هر گرافیک دیگه ای که 3 تا هیت پایپ داره خیمرش رو پاک کن کمی اون ور تر بزن باز هم خنک میکنه ، فقط تفاوت دمایی خیلی به چشم میاد.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

دوستان با تشکر از شما ، ولی قیمتش رو شاید زیر 1 تومن بهم بدن . از این نظر گفتم

اطمینان دارید آک هست؟

اگر 1 تومن زیر قیمت میدن ارزش داره ?

باهاشون هماهنگ کن برات ترمال پد بگذارن ، باهاشون هم طی کن که آتیش گرفت ها مشکلی پیش امد باید جواب گو باشن.

یه گرافیک 1080   به قیمت 2 تومن تا 2200 ارزش خرید خیلی بالا یی داره

من که بودم اگر آک بود با این قیمت میخریدم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

تازه خودش میگفت بیا بهت 500 میدم !

لینک به دیدگاه

البته در هر صورتی اگر نشد ، نظرم روی اینه که یک مین x370 با پردازنده r7 1800x به همراه دو تا r9 390x بخرم. این طوری عالی میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

البته در هر صورتی اگر نشد ، نظرم روی اینه که یک مین x370 با پردازنده r7 1800x به همراه دو تا r9 390x بخرم. این طوری عالی میشه.

390x ارزش خرید نداره اون به صورت کراس که میشه بخاری ! صبر کن از نسل جدید وگا بگیر

در 5 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

تازه خودش میگفت بیا بهت 500 میدم !

500 خوبه بگیر به ریسکش میارزه ?

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

390x ارزش خرید نداره اون به صورت کراس که میشه بخاری ! صبر کن از نسل جدید وگا بگیر

500 خوبه بگیر به ریسکش میارزه ?

390x گیگا ویند فورس قیمت دارم 1 و 150  ، خوب نیست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...