رفتن به مطلب

سهل انگاری شرکت تیپاکس و تحویل کارت گرافیک gtx 1060 به فردی دیگر( نتیجه پیگیری ها اضافه شد)

ٌWanheda
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خط ۱۰۰در صد خط ایشون نیست با توجه به شات هایی که دوستان گذاشتن

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان اگه مثلا تیپاکس واسه سلب مسئولیت اومد گفت کارت شناسائی از طرف گرفتیم و چک کردیم اونوقت چی؟

باید در رسید کد ملی ایشون رو نوشته باشن که یقینا چک نشده ، این طوری مدرکی ور نداشتن و مقصر قطعا تیپاکسه و باید خسارت پرداخت کنه

Sent from my HTC M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

دوستان اگه مثلا تیپاکس واسه سلب مسئولیت اومد گفت کارت شناسائی از طرف گرفتیم و چک کردیم اونوقت چی؟

خوب موضوع رسیدگی میشه رسیدگی به این موضوع وظیفه دستگاه انتظامی است  

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

کد ملی ننوشته داخل کاغذ و امضا بشه که کد ملی برای شخص علی امان آبادی باشه.

تیپاکس باید کارت شناسایی و کد ملی رو بگیره از تحویل گیرنده در غیر اینصورت هرکسی میتونه تحویل بگیره و براحتی  اجناس مردم گم بشن.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Done گفته است :

تیپاکس باید کارت شناسایی و کد ملی رو بگیره از تحویل گیرنده در غیر اینصورت هرکسی میتونه تحویل بگیره و براحتی  اجناس مردم گم بشن.

دقیقا

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

باید در رسید کد ملی ایشون رو نوشته باشن که یقینا چک نشده ، این طوری مدرکی ور نداشتن و مقصر قطعا تیپاکسه و باید خسارت پرداخت کنه

Sent from my HTC M8 using Tapatalk

در 15 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

خوب موضوع رسیدگی میشه رسیدگی به این موضوع وظیفه دستگاه انتظامی است  

در 13 دقیقه قبل، Done گفته است :

اوکی ممنون

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

درود

احتمال تحویل اشتباه هست بنده هم دو سه بار از ایشون خرید داشتم

لینک به دیدگاه

درود

اگر دقت کنیم نوشته (خودشان می آیند  و شماره تلفن و امضا ) یک دست خط و یک خودکار بوده و حتی فشار دست هم توی نوشتن یکسان هست و می بینیم که سایر مشخصات با یک خودکار و به رنگ دیگری نوشته شده 

الله و اعلم

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/11/28, 23:02:30، Operator گفته است :

دوست عزیز شما موقع ارسال اسم گیرنده رو نگفتید.مگه؟
فکر نکنم تعجبی داشته باشه دونستن اسمشون
بنده ۹۹ درصد احتمال فریبکاری تیپاکس رو میدم
مرسوله رو گم میکنن یا بهش اسیب میرسه میان میگن تحویل شده

Sent from my C6602 using Tapatalk

کلا الان معلوم نیست رسیده یا نه با این وضعیت

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

داداش کاش  قضاوت رو  میزاشتی  برا  اخر کار 

من هم از پست رو دست خوردم  هم تیپاکس 

جالب  اینجا بود مامور پست بسته رو باز کرده بود میگفت برات ساعت و ...اومده

تیپاکس هم بعد از اینکه  قطعه خورد و خاکشیر رسید مقصد به زور مبلغ ۴۵۰ تومن رو بهم دادن در حالی که ۵۰۰ بیمه کرده بودم و در اخر گفتن مسولیت شکستن با خودتون  هست و پول رو به خاطر این دادیم که ماشین  چپ کرده 

در هر صورت شانس نداشتم  شما هم شکایت رو از تیپاکس  باید کنین و پیگیر باشن

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان قبل از این که کسی متهم کنیم ، قبلش باید صدرد صد مطمعن باشیم ، به همین راحتی نمیشه به کسی برچسب زد ، با آبروی کسی بازی کرد.

شخصا برای خودم اینجور مسایل پیش امده و بعضی مواقع هم پیش میاد، ولی تا اونجا که ممکنه فکر بد نمیکنم و سعی میکنم بخدا توکل کنم و به زمان واگذار کنم ، چرا که بیشتر مواقع بعد مدتی متوجه شدم که مسله چیز دیگه ای بوده که بفکر من هم نمیرسیده و اونجا خدا روشکر میکنم که بطرف مقابل تهمت ناروا نزدم.

شما همین الان بر روی همین بیجک تیپاکس نگاه کن (اون بالاش نوشته) : خودشان نمیایند

همین خودش نشان میده که این طرف تحویل نگرفته

پس اگه   گیرنده تحویل نگرفته چرا امضای طرف گیرنده پای بیجک هست !!!!

لینک به دیدگاه

این مملکت کجاش درست کار میکنه که تیپاکسش کنه. با توجه به شواهد و قراین 2 حالت بیشتر نداره ظاهرا:

- یا شخص ثالثی قطعه رو تحویل گرفته و تیپاکس هم خیلی بررسی نکرده هویت طرف رو 

- یا تیپاکس  دزد و کلاهبردار تشریف داره که در اونصورت باید واقعا ترسید چون تا الان من فکر میکردم معتبرترین روش تیپاکسه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mostafa-b گفته است :

این مملکت کجاش درست کار میکنه که تیپاکسش کنه. با توجه به شواهد و قراین 2 حالت بیشتر نداره ظاهرا:

- یا تیپاکس  دزد و کلاهبردار تشریف داره که در اونصورت باید واقعا ترسید چون تا الان من فکر میکردم معتبرترین روش تیپاکسه

والا چندین ساله که دارم با تیپاکس کار میکنم

کالاهایی هم که باهاش جابجا میکنم ارقام بالا داشته.

ولی کوچترین خطایی ازشون ندیدم.

مسله مهم : وقتی چیزی با تیپاکس میفرستید، فقط به نوشتن شماره تلفن بسنده نکنید حتما ادرس کامل طرف بنویسید که ببرن درب منزل یا محل کار طرف تحویل بدن.

اگه ننویسید زنگ میزنن ب گیرنده که بره تحویل بگیره ...

این از قوانین تیپاکسه

لینک به دیدگاه

من بعید میدونم تیپاکس دزد باشه

احتمال اینکه بسته رو نفر سومی تحویل گرفته باشه زیاده

این نکته هم بگم اگه خدای نکرده حق با استارت باشه کسی که قصدش این باشه که گرافیک رو تحویل بگیره و بعدا بزنه زیرش مسلما نمیاد امضای واقعیشو بزنه پس اینکه امضا با امضای اصلی فرق داشته باشه چیز عجیبی نیست....

در هر صورت اینجور که دوستان میگن احتمال اشتباه تیپاکس زیاده ولی من واقعا بعید میدونم تیپاکس بیاد گرافیکو بدزده و خودش امضا جعل کنه 

در هر صورت ایشالله قضیه ختم به خیر بشه

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، mostafa-b گفته است :

اینا که خودشون دزد سر گردنه هستن.

از تعرفه ها  گرفته و قانون مسخره دو مسیره کردن و دریافت کرایه دوبل(یه سری جاها میگن حذف شده یه سری جاها هنوز دوبل میزنن هزینه ارسال به غیر از تهران رو!)  تا بد امانتی  در نگهداری و انتقال مرسولات و بی مسئولیتی در تعهداتشون. اصلا افتضاحیه و من در معاملات تا جایی که طرف مقابل تمایل به ارسال با تیپاکس نداشته باشه زیر بارش نمیرم.

به هر حال این وسط چه کالاشون به شخص دیگه ای اشتباه تحویل شده باشه و یا چه تو مسیر گم یا از بین رفته باشه مشکل از جانب تیپاکس هست و باید از اونجا پیگر و شاکی بشن.

لینک به دیدگاه

الان یه تاپیکی زده شده حالا درست وغلط دوستان نظرات مختلفی دادن.

ایشالا که کل قضیه سو تفاهم هست وحل خواهدشد.

فقط یه نکته درمورد تفاوت امضای روی بیجک با امضاهای قبلی  که دوستان شات گذاشتن.

اگه کسی بخواد میتونه بره خودش تحویل بگیره.بعد یه امضای جعلیم بندازه بعد بگه من تحویل نگرفتم وامضای من نیست....

البته احتمال زیاد کار کار تیپاکسه...

لینک به دیدگاه

سلام عرض می کنم خدمت همه دوستان محترم و اساتید گرامی.

بنده رو به محفل گرم خودتون پذیرا باشید لطفا...

اولا: "مال آدم یه طرف میره، ایمان آدم هزار طرف!"

دوما: کاش تجربه بشه که بیشتر از معامله حضوری و یا با واسطه و یا نهایتا پستی در صورت اجبار و ناچار بودن، استفاده بشه و تیپاکس گزینه نشه...

سوما: دوستان درست می فرمایند که راه درستش شاید زدن این تاپیک نباشه و خصوصی بهتره.

لینک به دیدگاه

اگر شکایت کردید پلیس فتا خودش پگیری میکنه البته مدت زیادی طول میکشه...از دوستان خواهش میکنم طرفداری کسی رو نکنن آدم جایز الخطاست

لینک به دیدگاه

بنده هم حدود ۱۰ بار با تیپاکس کارکردم راضیم ازش جنس صحیح و سالم رسیده و سریعتر

در مورد پیشتاز ... یه بار از تهران پاور خریدم طرف دسترسی به تیپاکس نداشت برام پیشتاز ارسال کرد و مرسوله بعد دو روز اومد تو شهر ما اداره پست گمش کرد چون بیمه بود بعد کلی پیگیری رفت امد تونستم ۳۵۰ هزار ازشون غرامت بگیرم.

حالا نمیدونم مشکل شما چطوری همچین شده 

چرا Ali_amani خودش نمیاد اینجا نظر و توضیح بده حرفای ایشونم خب اینجا گفته بشه بهتره .. این همه حرف در موردشون گفته شده و حتما خودش از این تایپک اطلاع دارند چرا نظرشون اینجا مطرح نمیکنند ؟

لینک به دیدگاه

من مشخصات بسته رو برای ایشون فرستادم چطور ممکنه کس دیگه ای از بسته خبر داشته باشه،  صحنه سازی کار راحتی هست، من فقط ایشون رو مشناسم و اگه راست میگم  پول کارت رو برام بفرستن و خودشون مشکل رو با تیپاکس حل کنند.

من بار اولم نیست که با تیپاکس کار میکنم اگه مامور خودش امضا کرده پس اسم ایشون رو از کجا میدونستن 

فردا از تیپاکس به سازمان بازرسی شکایت می کنم.

ویرایش شده توسط ٌWanheda
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hossein Rezazade گفته است :

عزیز چند نکته:

- تا به حال برای شما پیش نیومده که وقتی دارید صحبت میکنید، دوستی که کنار شما نشسته، با شما شوخی کنه؟ |: یعنی اینکه الان دوستشون گفتن "بگو که هواپیما سقوط کرده" شد دلیل که ایشون قطعه رو تحویل گرفتن و نمیگن؟ |:

- دیروز که من با ایشون صحبت کردم و گفتن که مشکل این بسته براشون پیش اومده، گفتن که به شما گفتن که "بگید به شعبه ی 1 بره"، و شما گفتید "اوکی"، و بعد از ارسال گفتید "نگفتید شعبه ی 1" (صرفا میخوام چیزی که از صحبت هایی که باهاشون کردم دیروز رو بگم، منظور خاصی ندارم، امیدوارم که برداشت اشتباه نکنید :x)

-این هم شاتهایی که امضای ایشون داخلش هست

photo_2017-02-16_22-30-37.thumb.jpg.276dcf050ab5194a30b9f647bd6c3988.jpgphoto_2017-02-16_22-30-32.thumb.jpg.1a5bbb29f52554feadad3b6cafb162ca.jpg

photo_2017-02-16_22-33-07.thumb.jpg.d802b95e35ab4b6b8a8dd7c9ad435da4.jpg

اینهارو گفتم که بگم احتمال اینکه تیپاکس اشتباه و خطایی کرده، یا شخص ثالثی دریافت کرده بسته رو درنظر بگیرید

ویرایش شده توسط ٌWanheda
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ٌWanheda گفته است :

چرا موضوع برای چند دقیقه مهم شد بعد لغو شد.

چرا تاپیک فروش پاک شده  

اینجا هم باندبازی 

من مشخصات بسته رو برای ایشون فرستادم چطور ممکنه کس دیگه ای از بسته خبر داشته باشه،  صحنه سازی کار راحتی هست، من فقط ایشون رو مشناسم و اگه راست میگم همون حرف مدیریت محترم پول کارت رو برام بفرستن و خودشون مشکل رو با تیپاکس حل کنند.

من بار اولم نیست که با تیپاکس کار میکنم اگه مامور خودش امضا کرده پس اسم ایشون رو از کجا میدونستن 

تا وقتی که پولی جا به جا نشده باشه کالا برای شماست حتی وقتی که کالا به دست ایشون رسیده باشه و ایشون مبلغ کامل و پرداخت نکرده باشن کالا دست ایشون امانته 

الآن که معلوم نیست کالا به دستشون رسیده یا نه

اگر رسیده که فکر میکنم کلاه برداری منسوب بشه اگه هم نرسیده باشه چون ایشون مبلغی پرداخت نکردن مسئولیت کالا به عهده ی شماست

من که ایشون و نمیشناسم ولی با کامنتایی که خوندم فکر میکنم فرد قابل اعتماد و محترمی هستند

خود شما اگه جای اون شخص بودید بابت چیزی که ندارید پولی پرداخت میکردید؟

لینک به دیدگاه

به نظرم الان یک  راه منطقی  وجود داره ، 

چیزی که مشخصه اینه که تیپاکس سهل انگاری کرده و مسئول گم شدن بسته هست ، اگه هر دو طرف چه استارتر محترم و چه علی جان با هم هماهنگ باشن و از تیپاکس شکایت کنن میتونن خسارت بگیرن ، اما اگه جای این کارا تقصیرو بندازین گردن هم به نظرم به جایی نمیرسین 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود

اگر دقت کنیم نوشته (خودشان می آیند  و شماره تلفن و امضا ) یک دست خط و یک خودکار بوده و حتی فشار دست هم توی نوشتن یکسان هست و می بینیم که سایر مشخصات با یک خودکار و به رنگ دیگری نوشته شده 

الله و اعلم

Perfectio 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

به نظرم الان یک  راه منطقی  وجود داره ، 

چیزی که مشخصه اینه که تیپاکس سهل انگاری کرده و مسئول گم شدن بسته هست ، اگه هر دو طرف چه استارتر محترم و چه علی جان با هم هماهنگ باشن و از تیپاکس شکایت کنن میتونن خسارت بگیرن ، اما اگه جای این کارا تقصیرو بندازین گردن هم به نظرم به جایی نمیرسین 

بسیار با نظر شما موافق هستم و مطمئن باشن اگر صبوری دشاته باشه آقای ب و به کمک الف فروشنده کارت  صد در صد به مقصود خود میرسن و هزینه شو تیپاکس میده 

باز هم دوستان تو تیپاکس مشهد مشکلی داشتن بنده در خدمتم و کمک میکنم حدودا 5 سال هستش با تیپاکس قرار داد داریم و شاید بتونم  کاری انجام بدم .

ضمنا فردا هم از مسئول اصلی تیپاکس مشهد سوال میکنم تا کار شما جلوی بیوفته .

امیدوارم بتونم کمکی کنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...