رفتن به مطلب

اتصال گیرنده دیجیتال به مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام
دوستان به علت اینکه تو خونه تلویزیون همش مشغوله و من نمیتونم به راحتی فوتبال ببینم ... میخوام یه گیرنده دیجیتال بگیرم و به وسیله hdmi به مانیتور تلویزیون ببینم.
اما هر کاری کردم نمیشه... هم رسیور امتحان کردم هم گیرنده دیجیتال... مانیتور بعضی وقت no signal میده بعضی وقت هم هیچی نمیده ( فقط صفحه مشکی یه نور توش کم و زیاد میشه ) در واقع زور میزنه یه چیزی نشون بده ولی نمیتونه
مدل مانیتورم : lg ips 23mp67hq

لطفا هر کی چیزی میدونه کمک کنه... تشکر

لینک به دیدگاه

دقیقا مشکلتون چیه؟
منم یک زمانی می خواستم که گیرنده دیجیتال وصل کنم خیلی کار ها رو کردم ولی در آخر فهمیدم که کابلی که از پشت بام میاد در اتاقم بین راه اتصالی داره

لینک به دیدگاه

وقتی گیرنده را با کابل hdmi  به مانیتور وصل کردی باید توی تنظیمات مانیتور هم گزینه hdmi  را فعال کنی که تصویر را نشون بده در ضمن مانیتوری که گفتی اسپیکرش ضعیفه و بهتره از یه هدفون یا اسپیکر با فیش 3.5 میلی متری استفاده کنی

لینک به دیدگاه

درضمن بگم وصل کردن فیش انتن به گیرنده دیجیتال را یادت نره که خودم بعضی مواقع یادم میرفت وصلش کنم و no signal  میداد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...