رفتن به مطلب

فروش آنتی ویروس و نرم افزارهای مختلف با قیمت عالی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

لایسنس و اکانت نرم افزارهای زیر به تعداد محدود موجوده،

نرم افزارهای دیگه هم موجوده ولی فعلا فقط این ها رو توی لیست گذاشتم، اگه نرم افزار دیگه ای هم مد نظرتون هست (هر نرم افزاری)  بهم پیام بدین، در صورت موجود بودن، تقدیم میشه.

قیمت ویژه به مدت محدود

نرم افزارهای موجود:

1.   اکانت هدیه یک ساله (6 ماه با تمدید خودکار به مدت 6 ماه دیگر)  Bitdefender Internet Security  قیمت 9000 تومان

2. لایسنس هدیه شش ماهه  Bitdefender Mobile Security  قیمت 4500 تومان

3.   لایسنس هدیه سه ماهه سه کاربره  Kaspersky Total Security  قیمت 3000 تومان

4. لایسنس هدیه سه ماهه سه کاربره Kaspersky Internet Security for Android  قیمت 3000 تومان

5. لایسنس هدیه یک ساله ESET Internet security قیمت 7500 تومان

6. لایسنس دو  ساله Adguard  قیمت 10000 تومان

7, لایسنس اصلی مادام العمر  اینترنت دانلود منیجر قیمت 59000 تومان

8. اکانت هدیه نه ماهه (270 روزه) بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی قیمت 6500 تومان

9. اکانت هدیه شش ماهه بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی قیمت 4500 تومان

10. لایسنس lifetime (مادام العمر)  Zemana Antilogger که با توجه به شرایط قیمت رو توافقی میزارم

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

قیمت بیت اینترنت سکیوریتی یک ساله

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در در 1395/11/29, 04:02:11، rostam2142 گفته است :

قیمت بیت اینترنت سکیوریتی یک ساله

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

ببخشید میدونم خیلی دیرجواب میدم ،

علت این تاخیر طولانی دنبال نکردن تاپیک و یک سری مشکلات بود،

لایسنس ها قیمت گذاری شد.

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

اکانت هدیه یک ساله bitdefender فعال سازیش به چه صورته?
و علت قیمت پایینتون چیه?
تو سایت ها رو 75-90 تومنه!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/28, 15:09:27، amirmasoud گفته است :

اکانت هدیه یک ساله bitdefender فعال سازیش به چه صورته?
و علت قیمت پایینتون چیه?
تو سایت ها رو 75-90 تومنه!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

درود بزرگوار

برای استفاده از اکانت، شما مشخصات اکانتی که بهتون داده میشه را وارد نرم افزار بیت دیفندر میکنید و بدین ترتیب نرم افزار فعال میشه.

علت قیمت پایین اینه که اکانت های هدیه همون طور که از اسمشون پیداست هدیه هستند و پای واسطه ای که من ازش میگیرمشون تقریبا میشه گفت رایگان درمیان.

اون هایی که شما میفرمایید لایسنس های پولی هستند و تفاوتشون با لایسنس های هدیه در دو مورد هست:

1. پشتیبانی : اکانت های هدیه یا بطور کامل پشتیبانی ندارن یا محدود هست بدین معنی که اگه مثلا شما مشکلی مرتبط با ویروس و امنیت سیستم (هر مشکلی که خودتون نتونین حلش کنید مثل آلوده شدن سیستم به باج افزارها) پیدا کنید

و از قسمت پشتیبانی آنتی ویروس بخواین کمکتون کنه (که معمولا خیلی کم پیش میاد)، آن ها یا  کمکی به شما نمیکنند یا این کمک محدود و وابسته به شرایط خاصی هست ولی در مورد لایسنس های پولی ، شما با دادن مشخصات اکانتتون یا لایسنس خریداری شده، از تمام خدمات پشتیبانی به صورت کامل بهره مند میشین (البته خیلی احتمالش کمه کسی از

پشتیبانی سایت اصلی استفاده کنه، چون معمولا افراد توی فروم ها در این مواقع سوالشون رو میپرسن و  اکثر قریب به اتفاق  افراد از این امکان لایسنس های پولی استفاده نمیکنند.

2. تعداد دفعات فعال سازی: اکانت های هدیه معمولا تعداد دفعات فعال سازیشون محدود یا کمتر از تعدادی هست که برای اکانت های پولی در نظر گرفته میشه. مثلا کسپراسکی توتال سکیوریتی سه ماهه سه کاربره را که من اینجا گذاشتم اگر روی سه تا سیستم استفاده کنید و بعد به هر دلیلی (مثل عوض کردن ویندوز) بخواین روی یکی از همون سیستم هایی که قبلا استفاده شده، لایسنس را مجددا فعال کنید، با خطای تعداد دفعات فعال سازی مواجه خواهید شد.

البته این قضیه در مورد بیت دیفندر فکر کنم فرق کنه چون من خودم اکانت هدیه بیت دیفندر رو حداقل دوبار بعد از عوض کردن ویندوز استفاده کردم و مشکلی در فعال سازی نداشت  (شاید تعداددفعات فعال سازی نهایتا سه بار بوده ولی خوب به هر حال کلا سه مرتبه شد و مشکلی هم نداشت البته اکانت نه لایسنس).

نکته دیگه اینکه همه این اکانت ها یا لایسنس ها که من گذاشتم هدیه نیستن مثلا لایسنس یک ساله کسپراسکی رو یکی رو من توی قرعه کشی برنده شدم و یکی دیگه رو هم قراره به عنوان جایزه review  ای که برای یه سایت نوشتم دریافت کنم و در بحث فعال سازی و پشتیبانی مشابه لایسنس پولی هستند . البته کسپراسکی رو فکر میکنم برای لایسنس های پولی هم باز محدودیت تعداد دفعات فعال سازی داره ولی دقیقا چند مرتبه و به چه صورته رو نمیدونم ولی در صورت نیاز میتونم از خودشون استعلام بگیرم.

لایسنس اینترنت دانلود منیجر هم لایسنس خام (بی نام و قابل ثبت با ایمیل و مشخصات هر فردی که خریداری کنه)  نسخه پولی هست که قبلا  خریداری شده  و پشتیبانی کامل داره.

نکته آخر : از لحاظ تامین امنیت هیچ فرقی بین لایسنس ها یا اکانت های هدیه و پولی آنتی ویروس وجود نداره و هر دو آپدیت های کاملا یکسان دریافت میکنند و نرم افزار را بطور کامل فعال میکنند.

قیمتی هم که من گذاشتم فعلا قیمت ویژه و به مدت محدود هست و بعدا  احتمال تغییر قیمت هست.

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amirmasoud گفته است :

خب یه شماره تلگرامی چیزی بدید بنده خریداری کنم!

پخ میدم خدمتتون

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، amirmasoud گفته است :

یک عدد bitdefender خریداری شد!

بله تایید میشه،

امیدوارم خیرش رو ببینید

لینک به دیدگاه

سلام این یک باز نصب است؟

4. لایسنس  یک ساله  Kaspersky Internet Security

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، dotsis گفته است :

سلام این یک باز نصب است؟

سلام

این رو توی قرعه کشی برنده شدم و تعداد دفعات فعال سازیش رو نمیدونم، اگر تمایل دارین واستون استعلام میگیرم و نتیجه رو بهتون اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، lionpc1 گفته است :

سلام

این رو توی قرعه کشی برنده شدم و تعداد دفعات فعال سازیش رو نمیدونم، اگر تمایل دارین واستون استعلام میگیرم و نتیجه رو بهتون اعلام میکنم

ممنون می شوم علام کنید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، dotsis گفته است :

ممنون می شوم علام کنید

خواهش میکنم

الان بهشون پیام میدم و هر موقع که جوابش رسید، خدمتتون عرض میکنم

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، dotsis گفته است :

سلام این یک بار نصب است؟

عزیز جواب استعلام اومد و همانطور که توی متن اسکرین شات مشاهده میکنید طبق گفته مسئول پشتیبانی فنی ، تعداد دفعات فعال سازی روی همان سیستم یا دستگاه (که دفعه اول هم روی همان دستگاه فعال شده) نامحدود است و یه سوال دیگه هم من راجع به نسخه  هایی از نرم افزار که این لایسنس را میشه واسش استفاده کرد پرسیده بودم که همانطور که ملاحظه میفرمایید، گفتند که هم در ورژن 2017 و هم در نسخه بعدی که 2018 هست قابل استفاده میباشد.

kaspersky activation enquiry response.png

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

توجه: دوستان حدود 8 عدد لایسنس یکساله هدیه ESET Internet Security  موجود هست ( فعال سازی با آی پی و شماره استرالیا) که باید تا 9 سپتامبر فعال بشن .

این لایسنس ها بصورت رایگان تقدیم میشه و اولویت با کسانی هست که زودتر درخواست بدن (هر کاربر فقط یه دونه لایسنس و درخواست کننده باید حداقل یک امتیاز فروشگاه داشته باشد البته دوستانی که امتیاز فروشگاه ندارند هم میتونن درخواست بدن ولی لایسنس زمانی براشون ارسال خواهد شد که تا تقریبا دو روز مانده به فرصت فعال سازی نهایی ، لایسنسی باقی مانده باشد که در این صورت با اولویت کسانی که زودتر درخواست داده ان لایسنس ارسال میگردد)

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

امتیاز تو پی تی ملاک نیست؟

ما که اینجا امتیاز نداریم ویروس نمیگیریم یعنی؟:(

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

امتیاز تو پی تی ملاک نیست؟

ما که اینجا امتیاز نداریم ویروس نمیگیریم یعنی؟:(

درود عزیز

پرشین تولز هم قبوله ، لینک پروفایلتون توی پرشین تولز رو بفرستین واسم تا لایسنس رو تقدیمتون کنم

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم ، شرایط پرداخت  برای :  اکانت هدیه یک ساله (6 ماه با تمدید خودکار به مدت 6 ماه دیگر)  Bitdefender Internet Security - رو بفرمائید. فقط یک سوال : محدودیت زمانی  برای فعال سازی داره  ؟  یعنی میتونم مثلا یک هفته  دو هفته بعد فعالش کنم یا منقضی میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sam_nevada گفته است :

سلام دوست عزیزم ، شرایط پرداخت  برای :  اکانت هدیه یک ساله (6 ماه با تمدید خودکار به مدت 6 ماه دیگر)  Bitdefender Internet Security - رو بفرمائید. فقط یک سوال : محدودیت زمانی  برای فعال سازی داره  ؟  یعنی میتونم مثلا یک هفته  دو هفته بعد فعالش کنم یا منقضی میشه ؟ 

سلام دوست خوبم

این مورد که شما میفرمایید همان روزی که شما سفارش دادین اکانت ساخته و تحویل شما میشه و مدت اعتبار از روز ساختن اکانت شروع به کم شدن میکنه چون اکانت آماده تحویل شما میشه و نه لایسنس .

اگه واسه بعدا  میخواین استفاده کنید، میتونید هر موقع که نیاز داشتین همون موقع یا یکی دو روز زودتر سفارش بدین که اعتبار اکانت خیلی سپری نشه

شرایط پرداخت هم هر موقع که خواستین بخرین، بفرمایین تا شماره کارت و تماس میدم خدمتتون

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، sam_nevada گفته است :

ممنونم بابت توضیح

خواهش میکنم دوست خوبم

دوستان شرایط اهدا لایسنس های رایگان  ESET  اصلاح شد و هر کس تمایل به دریافت داره لطفا  اعلام کنه تا ببینیم روند اهدا به چه صورت خواهد شد

توجه: دوستان حدود 8 عدد لایسنس یکساله هدیه ESET Internet Security  موجود هست ( فعال سازی با آی پی و شماره استرالیا) که باید تا 9 سپتامبر فعال بشن .

این لایسنس ها بصورت رایگان تقدیم میشه و اولویت با کسانی هست که زودتر درخواست بدن (هر کاربر فقط یه دونه لایسنس و درخواست کننده باید حداقل یک امتیاز فروشگاه داشته

باشد البته دوستانی که امتیاز فروشگاه ندارند هم میتونن درخواست بدن ولی لایسنس زمانی براشون ارسال خواهد شد که تا تقریبا دو روز مانده به فرصت فعال سازی نهایی ، لایسنسی باقی مانده باشد که

در این صورت با اولویت کسانی که زودتر درخواست داده ان لایسنس ارسال میگردد)

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگر امکانش هست یه لایسنس رایگان هم برای ما درنظر بگیرید :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...