رفتن به مطلب

نصب کارت گرافیک pci express3.0 بروی مادر بورد pci express 2.0

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، Ha2001mid گفته است :

ولی  از اونجایی  که پاور  کامپیوتر  من جوابگو تامین برق کارت نیست....

اولا" مارک و مدل و مقدار توان پاور رو بگو تا بچه ها بهتر راهنماییت کنن!

دوما" بهتر میبود برای این مشورت تاپیک جداگانه میگشودی!نه اینکه تاپیک قدیمی و بیربط به سوالتو بروز رسانی نمیشد.نههههه؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام. این پردازنده کارت گرافیک رو خیلی گلوگاه میکنه ولی  از نظر سازگاری فکر نکنم با مادربورد مشکلی داشته باشه.

خیلی ممنون.ببخشید اینکه گفتید (گلوگاه میکنه)ینی به کارت گرافیک اسیب میزنه؟ و یچیز دیگه هم اینکه پاور کامپیوتر من نمیکشه این کارت گرافیکو بالا بیاره!(البته من اینجوری فکر میکنم!اخه وقتی گرافیکو نصب کردم کامپیوتر من اصن صفحه اش بالا نیومد!و پشت سر هم صدای دید دید میکرد! ینی میتونه از پاور باشه مشکلش؟) اگه مشکل از پاورشه میشه بگید بهترین و مناسب ترین پاور واسه این کارت گرافیک چیه؟ممنون میشم اگه جواب بدین

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Elderado گفته است :

اولا" مارک و مدل و مقدار توان پاور رو بگو تا بچه ها بهتر راهنماییت کنن!

دوما" بهتر میبود برای این مشورت تاپیک جداگانه میگشودی!نه اینکه تاپیک قدیمی و بیربط به سوالتو بروز رسانی نمیشد.نههههه؟

سلام.بله درست میگید!ببخشید اخه من تازه وارد این سایت شدم به خاطر همین هنوز وارد نیستم شرمنده! مارک مدل پاور من: Green 330 watt. Model:GP 330A-HE 

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام ببخشید یه سوال داشتم من یه مادر برد H81M-C که اسلایت ها اینطوری هستن:
1xPCI express 2.0x16 slot
2xPCI express 2.0x1 
1xPCI slot
میخوام یه گرافیک کارت مثل gtx 1080 بخرم گفتم شما که می دونید به نظرتون مشکلی نداره ؟؟ و برای گیم هم میخوام

میشه؟😯

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام ببخشید مادربردم  ddr3 pcie 2x 16 میخواستم بدونم میشه کارت گرافیک gtx 750  رو روش بزارم چون این کارت گرافیک pci 3

لینک به دیدگاه

در در 22 تیر 1399 در 01:16، Fff گفته است :

سلام ببخشید یه سوال داشتم من یه مادر برد H81M-C که اسلایت ها اینطوری هستن:
1xPCI express 2.0x16 slot
2xPCI express 2.0x1 
1xPCI slot
میخوام یه گرافیک کارت مثل gtx 1080 بخرم گفتم شما که می دونید به نظرتون مشکلی نداره ؟؟ و برای گیم هم میخوام

میشه؟😯

سلام مشکلی نداره و مچ میشن با هم

در در 21 مرداد 1399 در 09:48، alitaherian گفته است :

سلام ببخشید مادربردم  ddr3 pcie 2x 16 میخواستم بدونم میشه کارت گرافیک gtx 750  رو روش بزارم چون این کارت گرافیک pci 3

سلام مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام ببخشید برای خرید کارت گرافیک باید مدل سی پی یو هم بالا باشه یا فرقی نداره یعنی سی پی یو روی ساپورت کارت گرافیک تاثیر داره

سلام ببخشید برای خرید کارت گرافیک باید مدل سی پی یو هم بالا باشه یا فرقی نداره یعنی سی پی یو روی ساپورت کارت گرافیک تاثیر داره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alitaherian گفته است :

سلام

وقتی صحبت از گلوگاه CPU میشه یعنی شما یه کارت قوی رو به یک CPU ضعیف ببندی . وقتی وارد بازی های بروز میشه CPU شما به سرعت زیر لود کامل میره و از همه توانش استفاده می کنه اما گرافیک شما نه . درنتیجه قدرت کامل کارت گرافیک در اختیار شما قرار نمیگیره . طبیعتا فریم مناسبی هم نمی گیرید .

برای توضیحات بیشتر به تاپیک موجود در امضای بنده مراجعه کنید : گلوگاه چیست ؟ .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، alitaherian گفته است :

سلام در این مورد باید در مورد هندل هم اشاره بکنیم شما باید با توجه به قدرت و بنچمارک cpu خودتون گرافیک بخرین چون مثلا cpu شما فرض کنیم معمولی هست و مثلا یه کارت gtx 760 مثلا در یک بازی 60 فریم میده ولی شما می خواین یه گرافیک قوی تر نظیر gtx 980 بگیرید که در نهایت اون هم همون 60 فریم رو میده و بیشتر از اون فریم نمیده بقیش غیر قابل استفاده میمونه در نتیجه شما باید با توجه به قدرت cpu خودتون گرافیک بخرین

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در در 2 شهریور 1399 در 01:23، alitaherian گفته است :

بایوس هم تو ساپورت کارت گرافیک تاثیر داره ؟

بایوس به ساپورت گرافیک هیچ ربطی نداره

در در 2 شهریور 1399 در 01:23، alitaherian گفته است :

شما مدل دقیق cpu خودتون رو بگین من بهتون بگم چه گرافیکی برای شما مناسبه

لینک به دیدگاه

در در 2 شهریور 1399 در 12:19، kiarash917 گفته است :

شما مدل دقیق cpu خودتون رو بگین من بهتون بگم چه گرافیکی برای شما مناسبه

مدل cpu i3 3220 3.30 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alitaheria گفته است :

مدل cpu i3 3220 3.30 

از آنجا که cpu شما واقعا ضعیف هست و گرافیک هم خوان آن هم ضعیف خواهد بود ولی در کل برای این cpu حداکثر یه gtx 660 معمولی و یا از سری ti بندازین

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alitaheria گفته است :

یعنی گرافیک GTX 750 2GB بهش نمی خوره

این گرافیک به سیستم شما میخوره ولی حدود 90 درصدش استفاده میشه و 10 درصد بلا استفاده میمونه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، alitaheria گفته است :

@kiarash917

حالا مطمئنی که به pcie 2 میخوره

بله این اصلا به اصلات 2 یا 3 ربطی نداره تمامی مادربرد ها اسلات گرافیک دارن و هیچ فرقی نمیکنه که در اسلات 3 یا 2 نصب کنی و به راحتی روی اسلات 2 ساپورت میشه

لینک به دیدگاه

سلام من میخواستم کارت گرافیکgtx 1050 2gb و cpu i7 2600 برای مادربرد hp z210 بخرم و این مادربرد اینا رو ساپورت می‌کنه

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، alitaheria گفته است :

سلام من میخواستم کارت گرافیکgtx 1050 2gb و cpu i7 2600 برای مادربرد hp z210 بخرم و این مادربرد اینا رو ساپورت می‌کنه

سلام بله ساپورت میشه ولی توصیه خودم اینکه بجای این مادربرد  مادربرد ایسوس h61 و یا H61 گیگابایت رو تهیه بکنید این مادربرد ها از مادربرد مد نظر شما خیلی بهتره و تقریبا هم قیمت هستن

لینک به دیدگاه

واقعاً از تشکر میکنم ( آخه من این مادربرد رو دارم ولی میخواستم این کارت گرافیک و cpu رو سفارش بدم گفتم قبل از اینکه اینکار رو بکنم از شما سوال کنم )

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام

سیستم کامپیوتر فعلی من core i7 3770K

Ram ddr3 8gb هستش و کارت گرافیک نداره

من میخوام کارت گرافیک gtx 1050 TI رو مادربرد PCI Express 2.0 نصب کنم.

مشکلی نداره ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، RezaGhadiri گفته است :

سلام

سیستم کامپیوتر فعلی من core i7 3770K

Ram ddr3 8gb هستش و کارت گرافیک نداره

من میخوام کارت گرافیک gtx 1050 TI رو مادربرد PCI Express 2.0 نصب کنم.

مشکلی نداره ؟؟؟؟؟؟

سلام    
مشکلی نیست  لذت ببرید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام به ادمینای محترم 

مادربرد بنده یک عدد pci-e x16 دارم میخوام بدونم که ایا کارت گرافیک gt 730 ddr 5 4gb که pci-e2 هست با باس 128bit به مادربرد بنده میخوره مشکلی ایجاد میکنه یا خیر؟؟؟

لینک به دیدگاه

برای چک کردن گلو گاه کارت گرافیک یا سی پی یو به زبون ساده تر اینکه سی پی یو مناسب کارت هست یا نه برید توی یوتیوب سرچ بزنید مثلا q9550 and 1650 بعد برید با یه مدل سی پییو بالاتر مقایسه کنید ببینید چقدر تفاوت داره و بعد تصمیم بگیرید واسه خرید توی سایتی مثل پیسی بیلد برید مینویسه گلوگاه صد درصد نا امید میشید وولی انوقدرا هم بد نیست فکر نکنید چون قدیمی هستن کم میارن و فریم خیلی میاد پایین

پی سی ای اکسپرس ها همه با هم هماهنگ هستن و حتی کارت های مثل 1070 رو هم بزاری روی نسل دو باز هم بیشتر از 5 فریم اختلاف نداره

در حال حاضر با توجه به قیمت غیر منطقی سی پی یو های نسل جدید اینقدر مسخره که نسل ده از 9 ارزونتر هست و با کاهش دلار قیمت میره بالا همچنین قیمت بالای برد ها بهترین راه خرید یه گرافیک 3 گیگ 4 گیگ یا اصلا دو گیگ هست اونم دست دوم و بستن با یه سوکت 775 و رم ddr3 همه بازی های بروز هم اجرا میشه باهاش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...