رفتن به مطلب

بررسی Rx480 با I5 4460 . I7 4790

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، amir_hb987 گفته است :

با سلام دوستان

من تمام 13 صفحه رو خوندم و در آخر تصمیم گرفتم 1060 بگیرم

حالا سوال من اینه که پاور 400 وات برای این کارت کافیه؟

نو سایت خود انویدیا زده 400 وات ولی خواستم نظر شما رو هم بدونم

سی پی یوم i3 6100 هستش و رمم هم 8gb

دوست عزیز منم با نظر rubyجان موافقم شما هیچ وقت نیاید پاورتون. رو بر اساس حداقل ها انتخاب کنید

همیشه کمی بیشتر از نیاز گرافیک انتخاب کنید تا بقیه قطعات هم به راحتی تامین شن به علاوه اینکه شما مسیله اینده نگری رو هم در نظر بگیرید پاوری با ۴۰۰وات محاله بتونه جواب گوی شما باشه به نظر من حداقل یه پاور با ظرفیت ۶۵۰ بخرید

لینک به دیدگاه

• ارسال 360
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دقیقا همچین موردی رو خودم دارم، به هوای خرید 1060 پاور رو 550 گرفتم، حالا تصمیم بر این شد که RX480 بگیرم و توان مورد نیازم الان لب مرزی شده پاور خودمو فروختم یه 650 گرفتم خیالم راحت باشه حداقل، ولی خب فعلا منتظر میمونم ببینم RX580 چیکار میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

دقیقا همچین موردی رو خودم دارم، به هوای خرید 1060 پاور رو 550 گرفتم، حالا تصمیم بر این شد که RX480 بگیرم و توان مورد نیازم الان لب مرزی شده

تا معرفی بشه وارد ایران خیلی طول میکشه ، به نظرم همین الان خرید کن و 10% off بگیر

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تا معرفی بشه وارد ایران خیلی طول میکشه ، به نظرم همین الان خرید کن و 10% off بگیر

سلام خدمت حسن عزیز  والا بودجم مقداری مونده تا تکمیل بشه برای گرافیک، نزدیک عید میتونم خرید کنم که شایدم بره اونطرف سال 

لینک به دیدگاه

سلام  منم میخوام گرافیک بگیرم  بیشتر دنبال ۳۹۰x یا ۴۸۰ rx کارکرده ام اگه پیدا نشه یدونه ۴۸۰ از برند سافایر میگیرم و خلاص چون اینجوری که Amd داره پیش میره روز به روز داره پیشرفت میکنه و فریم  بهتری میده 

امیدوارم هر کارتی خریدی راضی نگهت داره

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان
من تمام 13 صفحه رو خوندم و در آخر تصمیم گرفتم 1060 بگیرم
حالا سوال من اینه که پاور 400 وات برای این کارت کافیه؟
نو سایت خود انویدیا زده 400 وات ولی خواستم نظر شما رو هم بدونم
سی پی یوم i3 6100 هستش و رمم هم 8gb

سلام دوست عزیز بنده 1060 سه گیگ دارم با 16 گیگ رم و پردازنده i5 4460..بنده یه پاور 430 گیگا دارم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم بازیهای سنگین روهم حداقل 90 فریم میگیرم
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

سلام دوست عزیز بنده 1060 سه گیگ دارم با 16 گیگ رم و پردازنده i5 4460..بنده یه پاور 430 گیگا دارم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم بازیهای سنگین روهم حداقل 90 فریم میگیرم

ممنمون بابت پاسختون

فردا میخوام برم قطعات رو بخرم حالا به نظر  شما i3 6100 بگیرم بهتره یا i5 4460؟

لینک به دیدگاه

ممنمون بابت پاسختون

i5 4460v خیلی بهتره اگ بودجه داری حتما i5 بگیر تا خدایی نکرده گلوگاه نشه
لینک به دیدگاه

ممنمون بابت پاسختون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

اینکه شما 6100 بگیرید یا 4460 بسته به سوکت Main ـتون هم داره، 4460 سوکت 1150 هست  و 6100 سوکت 1151

لینک به دیدگاه

اینکه شما 6100 بگیرید یا 4460 بسته به سوکت Main ـتون هم داره، 4460 سوکت 1150 هست  و 6100 سوکت 1151

دقیقا..اینو دقت نکردم
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

جالب اینجاست که سوکت مادر بورد من 1155 هست

من قصدم این بود که برم به سمت 1150 یا 1151 ولی با کمی جست و جو سی پی یو 3470 i5 رو پیدا کردم که به بورد من میخوره به نظرتون این سی پی یو تاچند سال آینده پاسخ گوی 1060 هست یا به فکر بورد و سی پی یو جدید باشم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

جالب اینجاست که سوکت مادر بورد من 1155 هست
من قصدم این بود که برم به سمت 1150 یا 1151 ولی با کمی جست و جو سی پی یو 3470 i5 رو پیدا کردم که به بورد من میخوره به نظرتون این سی پی یو تاچند سال آینده پاسخ گوی 1060 هست یا به فکر بورد و سی پی یو جدید باشم؟
با تشکر

درود...دوست عزیز فک نکنم مشکلی باشه ب احتمال زیاد میتونه با کارت گرافیک کنار بیاد[emoji5][emoji108]
لینک به دیدگاه

یه بازی خفن معرفی کنید برا pc تو هر سبکی بود مشکلی نیس...هرچی میگردم یه خوب پیدا نمیکنم.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mehdi1502 گفته است :

یه بازی خفن معرفی کنید برا pc تو هر سبکی بود مشکلی نیس...هرچی میگردم یه خوب پیدا نمیکنم.

درخواستت خیلی سخت بود  بازی خفن که زیاده حداقل یکم جزئیات بیشتر بگو انتخابا محدود تر بشن 

لینک به دیدگاه

درخواستت خیلی سخت بود  بازی خفن که زیاده حداقل یکم جزئیات بیشتر بگو انتخابا محدود تر بشن 

هر بازی ک ودت تجربه کردی و از نظرت خیلی خفن بوده...سبک شوتر و مسابقه ای و ترسناک و اینا
لینک به دیدگاه

من چند وقتی هست از میادین دور بودم و منتظرم سیستمم تکمیل شه 

والا نمیدونم شما چیارو تجربه کردی، ولی از چیزایی که الان توی لیست دانلود گذاشتم واسه خودم چنتارو میگم تو هر سبک

نقش آفرینی : Dragon Age: Inquisition - The Witcher 3: Wild Hunt

نمیدونم کدومو بازی کردین Witcher که حرفی واسه گفتن نمیذاره، اما یه حسی بم میگه Inquisition رو بازی نکردی، اگه بازیش نکردی بدون نصف عمرت بر فناس 

یکی دیگه از بهترین های نقش آفرینی (شایدم نقش آفرینی نباشه) ما میگیم داستان محور، Life is Strange ـه، واقعا بازی بی نظیریه و مثلش وجود نداره

Shadow of Mordor و Castlevania از خوبای هک اند اسلشن بنظرم - Mirror's Edge بازی تکیه و بازی مثلش نیست شاید دومین نسخش به اندازه اولیش موفق نبوده باشه ولی من بازم عاشقشم و حتما تجربش میکنم.

توی سبک ترسناک من زیاد اول شخص رو دوست ندارم برای همین تنها چیزی که به ذهنم میرسه الان Evil Within ـه، اول شخص هم بدون شک امسال Battlefield 1 خیلی از Call of Duty بهتر ظاهر شد، اما بازم توی فروش ...

آقا من اینارو بر حسب زمان عرضه و اینا نگفتم، سلیقه شخصی بود دیگه شاید خیلی بازی ها جا مونده باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

هر بازی ک ودت تجربه کردی و از نظرت خیلی خفن بوده...سبک شوتر و مسابقه ای و ترسناک و اینا

این بازیم اگه نکردی حتما بگیر با متای 91 XCOM.2 سبک استراتژیک اکشن

سبک ترسناک اینم خوبه Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition

نقش افرینی فال اوت 4 ، بقیه دوستمون اشاره کردن

شوتر دووم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

چرا رزولوشن 4k نمیشه amd ??? درایورش راهی داره ؟

لینک به دیدگاه

من چند وقتی هست از میادین دور بودم و منتظرم سیستمم تکمیل شه 
والا نمیدونم شما چیارو تجربه کردی، ولی از چیزایی که الان توی لیست دانلود گذاشتم واسه خودم چنتارو میگم تو هر سبک
نقش آفرینی : Dragon Age: Inquisition - The Witcher 3: Wild Hunt
نمیدونم کدومو بازی کردین Witcher که حرفی واسه گفتن نمیذاره، اما یه حسی بم میگه Inquisition رو بازی نکردی، اگه بازیش نکردی بدون نصف عمرت بر فناس 
یکی دیگه از بهترین های نقش آفرینی (شایدم نقش آفرینی نباشه) ما میگیم داستان محور، Life is Strange ـه، واقعا بازی بی نظیریه و مثلش وجود نداره
Shadow of Mordor و Castlevania از خوبای هک اند اسلشن بنظرم - Mirror's Edge بازی تکیه و بازی مثلش نیست شاید دومین نسخش به اندازه اولیش موفق نبوده باشه ولی من بازم عاشقشم و حتما تجربش میکنم.
توی سبک ترسناک من زیاد اول شخص رو دوست ندارم برای همین تنها چیزی که به ذهنم میرسه الان Evil Within ـه، اول شخص هم بدون شک امسال Battlefield 1 خیلی از Call of Duty بهتر ظاهر شد، اما بازم توی فروش ...
آقا من اینارو بر حسب زمان عرضه و اینا نگفتم، سلیقه شخصی بود دیگه شاید خیلی بازی ها جا مونده باشن

Tnx doste aziz
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/21, 06:03:17، Hassan.SK گفته است :

این بازیم اگه نکردی حتما بگیر با متای 91 XCOM.2 سبک استراتژیک اکشن

سبک ترسناک اینم خوبه Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition

نقش افرینی فال اوت 4 ، بقیه دوستمون اشاره کردن

شوتر دووم

در در 1395/12/21, 14:12:03، xshadow70 گفته است :

چرا رزولوشن 4k نمیشه amd ??? درایورش راهی داره ؟

سلام دوستان منم کارت رو گرفتم MSI RX-480 gaming X

سی پی یو هم 4790کا هست اگر تستی چیزی مد نظر دارید بگید تا بگیرم بهتون بگم

یا در مورد اورکلاک

بازی های موجود

DOOM

Mafia III

COD infinite

RISE of tomb raider

GTA V هم زیره دانلوده

3dmark هم دارم

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

سلام دوستان منم کارت رو گرفتم MSI RX-480 gaming X

سی پی یو هم 4790کا هست اگر تستی چیزی مد نظر دارید بگید تا بگیرم بهتون بگم

یا در مورد اورکلاک

بازی های موجود

DOOM

Mafia III

COD infinite

RISE of tomb raider

GTA V هم زیره دانلوده

3dmark هم دارم

سلام خدمت دوست عزیزم

مافیا که زیاد بهینه نیست اصلا باش تست نگیری بهتره، ولی بقیه بازی هارو یه تست بگیر حتما. اگر برات زحمتی نیست The Witcher 3: Wild Hunt، Battlefield 1 و سایر بازی هایی که وبسایت های نقد و بررسی تست میکنن، رو هم یه تستی بزن. البته اگر براتون مقدور هست 

در مورد دمای کارت  هم اگر بتونی یه اطلاعاتی بدی خیلی خوب میشه، منم تا چند روز آینده همین کارت رو میگیرم اگه خدا بخواد، مورد آخر در کل نظرت راجع به این کارت چیه؟ راضی هستی ازش؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

واقعا shit داره پردازنده rizen 1800x از i5 کم بیاره

فکر کنم اگر همین مقاله رو بیشتر بخونید و بنچمارک هارو دقیق تر ببینید توی رزولوشن 1080 عقب تر از رقیبش بوده و به گفته خود AMD این مشکل در حال رفع شدنه و بازی هایی هم که چنین پرفورمنسی داشتن در حال بهینه سازی برای  این پردازنده هستند، اما همونطور که در آخر مقاله هم گفته شده فعلا بهترین تاثیری که AMD Ryzen روی بازار گذاشته شکسته شدن قیمت و برگشتن بازار پردازنده ها به حال رقابتی هست. 

در مورد نتایج هم فکر میکنم یکم کم لطفی کردید و موارد زیادی هم هست که Ryzen حریف رو پشت سرش گذاشته مخصوصا توی گیمینگ 2K و 4K حالا میگیم این 2 رزولوشن هنوز همه گیر نشدن و هنوز خیلی ما مخصوصا خود ما داریم روی Full HD بازی میکنیم، اما توی بحث رندرینگ حس میکنم بخوبی جواب پس داده باشه.

رایزن 7 1800 اکس : http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_7_1800x_processor_review,10.html

رایزن 7 1700 اکس : http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_7_1700x_review,18.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...