رفتن به مطلب

بررسی Rx480 با I5 4460 . I7 4790

Recommended Posts

والا منم تو اون 1 ساعتی که باهاش کارکردم واقعا عالی بود .اینفینیتی وارفار رو 160 فریم داد!

دوست عزیز چطور ممکنه 160 فریم گرفته باشی؟! اونم با یدونه 480؟؟؟!.. نکنه رو رزولوشن 720p تست کردی؟!؟!
لینک به دیدگاه

• ارسال 360
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1395/12/14, 19:46:18، Hassan.SK گفته است :

اینجا که خیلی بیشتر از مال من شد

حالت دفالت : 1303 اوسی :1316 مموری هم  2025 همینو نتونست پاس کنه ! فیلمشم گرفتم که گارانتی نزنه زیرش

الان مال شما 1370 هستش  مموری 2250 که خیلیه ، کارت خوبیه با این اوصاف

آخه فقط قدرتش نیست که ! اصلا مشکلات درایورش پدرم رو درآورده! جالبه هر روز مشکلات جدیدی دارم پیدا میکنم از درایورش! بعد از 10 12 سال سروکله زدن با کامپیوتر هیچ قطعه ای مثل این روی اعصابم راه نرفته بود!

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، AJOR گفته است :

آخه فقط قدرتش نیست که ! اصلا مشکلات درایورش روزپدرم رو درآورده! جالبه هر روز مشکلات جدیدی دارم پیدا میکنم از درایورش! بعد از 10 12 سال سروکله زدن با کامپیوتر هیچ قطعه ای مثل این روی اعصابم راه نرفته بود!

مشکلات شما چی هستن ؟ فکر کنم بایوس کارتهای ایسوس 480 اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون msi rx 480 بخرم ؟؟؟ یا برم سراغ 1060 با این وضع بوجود امده برای 480 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

موقع ریستارت کردن فن کارت با حداکثر دورش وقتی ویندوز داره بالا میاد میچرخه! سه عدد فن  4000rpm با حداکثر سرعت صداشو تصور کنید!

وقتی asus gpu tweak باز باشه هر 4 5 ثانیه سیستم تک میزنه موس هم تکون نمیخوره به صورت لحظه ای ( مثل موقعی که سیستم زیر تسته داره با حداکثرقدرتش  کار میکنه و خفه میشه)

یک بازی باز باشه بعد مینیمایزش کنید و برنامه ی Action رو باز کنید تصویر 7 8 بار پشت سر هم سیاه میشه ، یا sign out میشه از اکانت ویندوز یا هیچ برنامه ای مشخصات کارت رو نمیشناسه!

موقع scroll صفحه سایت یا فروم شدیدن تصویر بریده میشه. به خصوص در firefox

اگه متن حجیمی رو بنویسید در فروم یا هر چیز شبیه به این ، اونقدری در داخل باکس متن لگ میشه که انگار درایوری نصب نیست!

من به خاطر پشتیبانی AMD از کارت هاش بعد از چند سال این رو خریدم ولی میبینم اشتباه کردم درسته Nvidia کارت هاش رو با حداکثر حالت بهینه میده به بازار و امکان بهتر شدنش خیلی خیلی کمه ولی حداقل نصفه عمرت نمیکنه با این مشکلات بچه گانه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

موقع ریستارت کردن فن کارت با حداکثر دورش وقتی ویندوز داره بالا میاد میچرخه! سه عدد فن  4000rpm با حداکثر سرعت صداشو تصور کنید!

وقتی asus gpu tweak باز باشه هر 4 5 ثانیه سیستم تک میزنه موس هم تکون نمیخوره به صورت لحظه ای ( مثل موقعی که سیستم زیر تسته داره با حداکثرقدرتش  کار میکنه و خفه میشه)

یک بازی باز باشه بعد مینیمایزش کنید و برنامه ی Action رو باز کنید تصویر 7 8 بار پشت سر هم سیاه میشه ، یا sign out میشه از اکانت ویندوز یا هیچ برنامه ای مشخصات کارت رو نمیشناسه!

اگه متن حجیمی رو بنویسید در فروم یا هر چیز شبیه به این ، اونقدری در داخل باکس متن لگ میشه که انگار درایوری نصب نیست!

من به خاطر پشتیبانی AMD از کارت هاش بعد از چند سال این رو خریدم ولی میبینم اشتباه کردم درسته Nvidia کارت هاش رو با حداکثر حالت بهینه میده به بازار و امکان بهتر شدنش خیلی خیلی کمه ولی حداقل نصفه عمرت نمیکنه با این مشکلات بچه گانه!

جمله آخر بدجور موافقم ، احتمال داره مشکل از بایوس شما باشه ، ویندوز تعویض کردید ؟ احتمال نرم افزاری زیاده ، واسه منم بعضی وقتها موقع کار با واترکس چندثانیه ای هنگ میکرد بعد شروع به کار

منم به خاطر پشتیبانی ای ام دی گرفتم چون احتمال زیاد آخرین کارتی هست که ارتقا میدم ، ببینیم گارانتی تعویض میکنه بعدش ببینیم چجوری میشه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

جمله آخر بدجور موافقم ، احتمال داره مشکل از بایوس شما باشه ، ویندوز تعویض کردید ؟ احتمال نرم افزاری زیاده ، واسه منم بعضی وقتها موقع کار با واترکس چندثانیه ای هنگ میکرد بعد شروع به کار

منم به خاطر پشتیبانی ای ام دی گرفتم چون احتمال زیاد آخرین کارتی هست که ارتقا میدم ، ببینیم گارانتی تعویض میکنه بعدش ببینیم چجوری میشه

ممکنه ، بله دو سه تا درایور و چندین بار ویندوز .

فعلا منتظر یک آپدیت جدید از AMD هستم اگر بهتر نشد ممکنه بفروشم  بره! برای بنده راحت نیست تحمل اینجور مشکلات .

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

ممکنه ، بله دو سه تا درایور و چندین بار ویندوز .

فعلا منتظر یک آپدیت جدید از AMD هستم اگر بهتر نشد میفروشم  بره! راستش برای بنده به هیچ عنوان قابل تحمل نیست.

شما اگه تونستی یه بایوس جدید بزن ببین حل میشه البته بهتره قبلش با اساتید فروم یه مشورت کنید چون شنیدم بایوس گرافیک حساسه

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

کارت من ک 470 هستش فقط بعضی وقتا موقه ریستارت با حداکثر سرعت میچرخه!اونم واسه چند ثانیه!دیگه بقیه ی مشکلاتو نداره.

ی دوستی ی حرفی زد به خاطر همین من 470 خریدم.منم میخواستم 480 ایسوز بخرم ک میگفتن برد رو کلا عوض کرده و مشکلات دما و مصرف رو بهینه کرده و دوستم گفت نخر گفتم چرا میگفت کارتی ک از پایه مشکل داره درست بشو نیس!حالا نمیدونم مشکلات دوستان به این داستان برمیگرده یا نه.ولی خیلیا هم خریدن و کاملا راضی بودن.من  ک از 470 راضیم witcher 3 رو روی اولترا 60 فریم میده و فقط تو بازی watch dogs 2 اذیت میکنه ک حس میکنم پردازندم گلوگاهه

خلاصه امیدوارم مشکلات دوستان حل بشه.ولی زیاد عجله نکنید.و زیادی حساسیت  به خرج ندین

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

شما اگه تونستی یه بایوس جدید بزن ببین حل میشه البته بهتره قبلش با اساتید فروم یه مشورت کنید چون شنیدم بایوس گرافیک حساسه

اینجور مسائل معمولا به بایوس مربوط نمیشه ، از اون طرف بایوس کارت مثل بایوس مادربورد نیست که آپدیت جدید براش بیاد فقط یک نسخه داره اگر مشکلی داشت آپدیت میشه ، حالا این ها قسمت خوبه داستانه اگر احیانا موقع نصب بایوس مشکلی پیش بیاد ، درست کردنش داستانی داره برای خودش ، از این بدترش هم گارانتی کارت باطل میشه چون کاربر عادی اجازه تغییرات در اینجور قسمت های قطعه رو نداره.

در 3 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

کارت من ک 470 هستش فقط بعضی وقتا موقه ریستارت با حداکثر سرعت میچرخه!دیگه بقیه ی مشکلاتو نداره.

ی دوستی ی حرفی زد به خاطر همین من 470 خریدم.منم میخواستم 480 ایسوز بخرم ک میگفتن برد رو کلا عوض کرده و مشکلات دما و مصرف رو بهینه کرده و دوستم گفت نخر گفتم چرا میگفت کارتی ک از پایه مشکل داره درست بشو نیس!حالا نمیدونم مشکلات دوستان به این داستان برمیگرده یا نه.ولی خیلیا هم خریدن و کاملا راضی بودن.من  ک از 470 راضیم witcher 3 رو روی اولترا 60 فریم میده و فقط تو بازی watch dogs 2 اذیت میکنه ک حس میکنم پردازندم گلوگاهه

خلاصه امیدوارم مشکلات دوستان حل بشه.ولی زیاد عجله نکنید.و زیادی حساسیت  به خرج ندین

دمای کارت بنده خیلی عالیه مصرفش هم عادی بوده تا به حال  ، مشکلات من کاملا مشخصه نرم افزاری هستش مشکل اینجاست که هیچ کدوم  از کارت های قبلی بنده این ادا اطوار ها رو در نمیاوردند! کارت اینقدر سوسول!

یه مسئله دیگه کارت شما قاعدتا نباید بتونه 60 فریم ثابت بده در بازی ویچر ، احیانا hair work رو خواموش نکر دید؟در چه رزولوشنی بازی می کنید؟

ممنون شما لطف دارید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AJOR گفته است :

اینجور مسائل معمولا به بایوس مربوط نمیشه ، از اون طرف بایوس کارت مثل بایوس مادربورد نیست که آپدیت جدید براش بیاد فقط یک نسخه داره اگر مشکلی داشت آپدیت میشه ، حالا این ها قسمت خوبه داستانه اگر احیانا موقع نصب بایوس مشکلی پیش بیاد ، درست کردنش داستانی داره برای خودش ، از این بدترش هم گارانتی کارت باطل میشه چون کاربر عادی اجازه تغییرات در اینجور قسمت های قطعه رو نداره.

?

دمای کارت بنده خیلی عالیه مصرفش هم عادی بوده تا به حال  ، مشکلات من کاملا مشخصه نرم افزاری هستش مشکل اینجاست که هیچ کدوم  از کارت های قبلی بنده این ادا اطوار ها رو در نمیاوردند! کارت اینقدر سوسول! ?

یه مسئله دیگه کارت شما قاعدتا نباید بتونه 60 فریم ثابت بده در بازی ویچر ، احیانا hair work رو خواموش نکر دید؟در چه رزولوشنی بازی می کنید؟

ممنون شما لطف دارید.?

hair work رو ک خاموش کردمروی فول اچ دی بازی میکنم

لینک به دیدگاه

اقا اصلا هر کی کارتrx480 8gig داره که زیادی داغ میکنه و صداشم واسش ازار دهندست و فریم کم میده ،همینجوری فی سبیل الله بدش به من . من حاظرم به خاطر شما همه این مشکلاتو تحمل کنم .

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، AJOR گفته است :

?

دمای کارت بنده خیلی عالیه مصرفش هم عادی بوده تا به حال  ، مشکلات من کاملا مشخصه نرم افزاری هستش مشکل اینجاست که هیچ کدوم  از کارت های قبلی بنده این ادا اطوار ها رو در نمیاوردند! کارت اینقدر سوسول! ?

ممنون شما لطف دارید.?

اگه بتونید با خود ایسوس در میون بزارید خوب میشه ببینید چه جوابی دارن

لینک به دیدگاه

برادر Hassan.SK ، واقعا بدشانسی آوردی چون این مدل ام اس آی درصد خرابیش بسیار پایین بود. حالا اتفاقی هست که افتاده ولی نظرت چیه کارت رو پس بدی جاش یه 1060 بگیری؟  نمیدونم خبر داری یا نه اما انویدیا قرار با درایور جدید که مخصوص directx 12 هست عملکرد کارت های سری 1000 تو دایرکت 12 رو افزایش بده. اخبار میگن تا 16 درصد در بازیهای دایرکت 12 به فریم اضافه شده. خبر ماله 4 روز پیشه :

Nvidia is said to be working on a rather major driver update that is focused on DirectX 12. The driver update will purportedly offer up to a 16 percent bump in performance in a variety of DX12 games 

The changes Nvidia makes to the underlying code for its drivers should affect all DX12 games

لینک به دیدگاه

برادر Hassan.SK ، واقعا بدشانسی آوردی چون این مدل ام اس آی درصد خرابیش بسیار پایین بود. حالا اتفاقی هست که افتاده ولی نظرت چیه کارت رو پس بدی جاش یه 1060 بگیری؟  نمیدونم خبر داری یا نه اما انویدیا قرار با درایور جدید که مخصوص directx 12 هست عملکرد کارت های سری 1000 تو دایرکت 12 رو افزایش بده. اخبار میگن تا 16 درصد در بازیهای دایرکت 12 به فریم اضافه شده. خبر ماله 4 روز پیشه :

Nvidia is said to be working on a rather major driver update that is focused on DirectX 12. The driver update will purportedly offer up to a 16 percent bump in performance in a variety of DX12 games 

The changes Nvidia makes to the underlying code for its drivers should affect all DX12 games

قبلا شنیده بودم معماری این مدل با dx12 مشکل داره و کار با یه درایور حل نمیشه.
ممکنه تو نسل بعد کارایی بهبود پیدا کنه.
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کارت رو دادم دست دوستم اونم تست کنه بعد از سر هم کردن کارت در اولین صفحه به جای لوگوی مادربرود اینو آورده!?

جالبه پلتفورمش AM3+ هستش!

یواش یواش دارم تبدیل به یکی از فن های دو آتیشه انویدیا میشم!

photo_2017-03-06_18-40-16.jpg

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 59 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

کارت رو دادم دست دوستم اونم تست کنه بعد از سر هم کردن کارت در اولین صفحه به جای لوگوی مادربرود اینو آورده!?

جالبه پلتفورمش AM3+ هستش!

یواش یواش دارم تبدیل به یکی از فن های دو آتیشه انویدیا میشم!

احتمالاً این 480 سیستم قدرتمندتری میخواد تا اینجوری ادا نده

احتمال دوم : چون تو دنیا ما آدم حساب نیستیم هر چی آت و آشغال هست میفر ستن اینجا !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

احتمالاً این 480 سیستم قدرتمندتری میخواد تا اینجوری ادا نده ?

احتمال دوم : چون تو دنیا ما آدم حساب نیستیم هر چی آت و آشغال هست میفر ستن اینجا !?

عجب حرفی! برد من مدار تغذیه ی ضعیفی داره برد دوستم هم نسبتا قدیمیه!  باید با یه مین بهتر تست کنم ، ممکنه با خاطر قضیه مصرف این ها از PCI E هم باشه اصلا به این توجه نکردم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

عجب حرفی! برد من مدار تغذیه ی ضعیفی داره برد دوستم هم نسبتا قدیمیه!  باید با یه مین بهتر تست کنم ، ممکنه با خاطر قضیه مصرف این ها از PCI E هم باشه اصلا به این توجه نکردم!?

اون پست کلا شوخی بود ولی تستش ضرری نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اون پست کلا شوخی بود ولی تستش ضرری نداره

میدونم ، ولی بازم ممکنه تاثیر داشته باشه !

لینک به دیدگاه

والا من RX480 نیترو پلاس دارم اوایل چند ماه پیش داغ بود هر چی بیشتر با این کارت کردم بهتر شد هر درایور که میده بهتر میشه اوایل با روشن بودن فن های کیس دماش رو 82 درجه بود تا 86 هم میرفت الان نهابت تا 76 میره کاش شما هم سافایر برمیداشتید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

والا من RX480 نیترو پلاس دارم اوایل چند ماه پیش داغ بود هر چی بیشتر با این کارت کردم بهتر شد هر درایور که میده بهتر میشه اوایل با روشن بودن فن های کیس دماش رو 82 درجه بود تا 86 هم میرفت الان نهابت تا 76 میره کاش شما هم سافایر برمیداشتید

مشکل ایشون دما نیست ، اشکالات نرم افزاریه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مشکل ایشون دما نیست ، اشکالات نرم افزاریه

در کل داشتم میگفتم 

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان

من تمام 13 صفحه رو خوندم و در آخر تصمیم گرفتم 1060 بگیرم

حالا سوال من اینه که پاور 400 وات برای این کارت کافیه؟

نو سایت خود انویدیا زده 400 وات ولی خواستم نظر شما رو هم بدونم

سی پی یوم i3 6100 هستش و رمم هم 8gb

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir_hb987 گفته است :

با سلام دوستان

من تمام 13 صفحه رو خوندم و در آخر تصمیم گرفتم 1060 بگیرم

حالا سوال من اینه که پاور 400 وات برای این کارت کافیه؟

نو سایت خود انویدیا زده 400 وات ولی خواستم نظر شما رو هم بدونم

سی پی یوم i3 6100 هستش و رمم هم 8gb

سلام خدمت دوست عزیزم، والا خود انویدیا تا جایی که یادم هست پاور پیشنهادی این گرافیک رو 450 وات اعلام کرده، که با این تفاسیر 400 وات 100% کم میاد، شما باید مصرف بقیه قطعات هم در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...