رفتن به مطلب

بررسی Rx480 با I5 4460 . I7 4790

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، dark fear گفته است :

سلام. منم قصد خرید بین 480 و 1060 رو دارم اما یک نکته ای منو دور میکنه از 480.. اونم ساپورت amd هستش.. (ازنظر زمانی) 

من 6 سال پیش 6950 گرفتم کراسفایر کردم هنوز که هنوزه ازنظر قدرت کاملا جوابگوئه.. اما amd لعنتی پشتیبانی رو قطع کرده..

درحالی که nvidia هنوز که هنوزه واسه 560 که اون زمان هم رده کارت من بود ، داره آپدیت میده..

عزیز اگر شما اون رو ساپورت ميدونى من با ویندوز اپدیت ویندوز 10 روی 4670 درایور زدم و کاملا هم پایدار کار می کنه، تازه با درایور مکس درایور به کریمسون اپدیت شد که برای خودم جای تعجب داشت!

صرفا دریافت درایور رو نمیشه به معنای پشتیبانی دونست.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• ارسال 360
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عزیز اگر شما اون رو ساپورت ميدونى من با ویندوز اپدیت ویندوز 10 روی 4670 درایور زدم و کاملا هم پایدار کار می کنه، تازه با درایور مکس درایور به کریمسون اپدیت شد که برای خودم جای تعجب داشت!

منم با g210 وین 10 نصب کردم کاملا هم جواب داد.

Sent from my LG-H540 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فقط تو بازی cod 4 online هرزگاهی یه تیک کوچیک میزد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، HeX گفته است :

دقیقا منم با همون درایور بتا کریمسون و درایور خود ویندوز 6870 رو تا همین ماه پیش استفاده کردم هیچ مشکلی نبود اما باید انصاف داشت دیگه این کارتها توان اجرای بازیهای جدید رو ندارند کارت 5-6- سال پیش بدرد گیمر نمیخوره  وقتی نمیتونه بازی های جدید رو فریم مناسب بده اپدیت به چه دردش می خوره!!!

تازه انویدیا که اوضاعش بدتره درسته درایور میده اما فرقی به حال سری های قبلی نداره فقط بدرد سری فعلی می خوره!!! درایوری که فقط الکی نصب بشه و فقط کارت رو بشناسه که بدرد نمی خوره... :P

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، mehdi1502 گفته است :

کسی میدونه این حافظه رم DDR3L چیه

فکر کنم همون مدل های لو ولتاژ یا ولتاژ پایین هست. که برای بردهای خاصی مورد استفاده قرار میگرفت!!!

لینک به دیدگاه

فکر کنم همون مدل های لو ولتاژ یا ولتاژ پایین هست. که برای بردهای خاصی مورد استفاده قرار میگرفت!!!

ممنون[emoji5]
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، mohsen19x گفته است :

مبارک باشه داداش .شما کدام مدل را خریدید ؟؟ کاملا راضی هستی؟ ..دیگه چه بازی های تست کردی؟ 
من بخوایم این مدل را بخرم تا چند سال جواب میده برام.... چون اصلا نمیتونم بعدش گارت عوض کنم 

تشکر ، راضیم ، قبلش کلی تحقیق کردم و بین نانو و 1060 و 480 و 980ti دست دو  اینو گرفتم

msi rx 480 gaming 8g ، حداقل 2 سالی الترا جواب میده ، بلک اوپس 3 ، خیلی رون اجرا شد و چون فریم رو 60 قفل کرده بودم نمیدونم تا چه حد فریم میداد و با درایورهای amd روز به روز بهتر میشه

من amd دوست دارم اما همیشه به جیبم و پولی که میدم کارایی میخوام ، اینتل باشه یا انویدیا یا ای ام دی هر کدوم بهتر باشن همونو میگیرم ، فعلا تو بین 1060 و 480 ، 480 آینده دارتره ، آخر جون 1060 همینه و دیگه انتظار افزایش کارایی ازش نداشته باشین اما 480 یه جوری هستش که با همه گیر شدن دایرکس 12 و کمپوت و ولکان افزایش کارایی داره ، نمونش تام کلونی که 1060 فریم بالاتری از 480 میداد اما با اضافه شدن پچ ولکان فریم 480 ، 15% بیشتر از 1060 شد

دما 70 ، دور فن حدود 40%

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مطلب دیگه ، تا حالا تنظمیات بازی الترا بازی نکرده بودم و الان میتونم بگم خیلی با مدیوم و لاو فرق داره مخصوصا بازیهای شوتر لامصب وقتی فریم کماله بازی روان تره و بهتر میشه پلی کرد

البته چون دیگه حوصله بازی نمونده گفتم آخر عمری نمیریم یه گرافیک very high بزنیم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه مطلب دیگه ، تا حالا تنظمیات بازی الترا بازی نکرده بودم و الان میتونم بگم خیلی با مدیوم و لاو فرق داره مخصوصا بازیهای شوتر لامصب وقتی فریم کماله بازی روان تره و بهتر میشه پلی کرد

البته چون دیگه حوصله بازی نمونده گفتم آخر عمری نمیریم یه گرافیک very high بزنیم ?

دقیقا همینطوره که میگی حسن جان، مخصوصا توی شوتر های ران اند گان و سریع، مثل Call of duty یا خیلی سریع تر مثل Overwatch واقعا لذت بازی چند برابر میشه، در مورد حرفتم که دیگه حس بازی نمونده؛ من خودمم الان همینطورم هنوز سیستمم کامل نشده و هی با خودم میگم حالا تکمیلم بشه دیگه کی حس بازی داره، ولی نباید بذاری این حس بره. من که خودم کلی بازی جمع کردم برا وقتی سیستم کامل شد نمیذارم حالا حالا ها این حسِ گیمری بره 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گرامی ممنون می شوم به سوالم جواب بدید

منظور از time in milliseconds چیه؟

برای 1060 و 480 این مورد به چه صورت است؟

لینک به دیدگاه

از دید من تمام کارتهای amd ...مصرف زیاد و حرارت زیاد دارن مثلا R9 290 داشتم به علت مصرف 300 واتیش باعث شد پاورم بسوزه...انودیا هم خنک هست هم کم مصرف هم باگ درایور خیلی کمتری داره

لینک به دیدگاه

دمای کارت من  بین 50 تا 75 هستش صداش هم زیاد تو مخ نیست نسبتا کمه 

کیس radimax cobra

اتاق هم کمی کوچیکه و گرم - زیر زمین 

در کیس هم بستس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

از دید من تمام کارتهای amd ...مصرف زیاد و حرارت زیاد دارن مثلا R9 290 داشتم به علت مصرف 300 واتیش باعث شد پاورم بسوزه...انودیا هم خنک هست هم کم مصرف هم باگ درایور خیلی کمتری داره

درود

داداش میشه بگید پاورتون مدلش دقیقا چی بوده که سوخته ؟

داخل سایت خود amd پیشنهادپاور برای این کارت فک کنم 600 وات باشه

جالبه زمانی که 5870 و gtx 480 رقیب همدیگه بودن هیچکس از مصرف بالا و دمای بالای کارت انودیا 480 گلایه و شکایتی نداشت و هیچکس هم به مصرف 188 واتی 5870 توجه نمیکرد چون اونجا مثل الان کارایی بهتر کارت 480 انودیا تویه تسلیشن dx11 مهمتر بود ولی الان با فراگیر شدن dx12 < والکان کسی کارایی بهتر کارتهای amd تویه dx 12 رو نمیبینه و دما و مصرف شده مهمتر از کارایی !!!!!!!!!!!!! (اون زمان یادمه انودیا در پاسخ به انتقاد منتقدای سخت افزاری از دمای 105 درجه ای و مصرف 300 واتی کارت 480 بهشون گفته بود فرمی طوری طراحی شده تا در دمای بالا کار کنه و مصرف 300 واتش هم به تناسب کارایی و گرمای تولیدیش کاملا رعایت شده!!!!!!!!!) حالا داره به amd میخنده !!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HeX گفته است :

داداش چرا خودمون رو گول بزنیم.. اینکه ویندوز نصب کردیم ینی خیلی کار شاخی کردیم؟

الان بازی های ea همه شون درایور جدید میخوان واسه اجرا.. حالا با یه سری ترفند ها میشه یه کارایی کرد (که ممکنه در آینده اینام از کار بیفتن) اما مثلا فیفا 17 خیلی رو مخه واسه من فیفا باز.. چمن رو نشون نمیده..

بازی رو نمیشه فول اسکرین کرد.. و فقط هم با یه درایور خیلی قدیمی اجرا میشه.. کلا رو مخه..

در هم اکنون، Nima2007 گفته است :

دقیقا منم با همون درایور بتا کریمسون و درایور خود ویندوز 6870 رو تا همین ماه پیش استفاده کردم هیچ مشکلی نبود اما باید انصاف داشت دیگه این کارتها توان اجرای بازیهای جدید رو ندارند کارت 5-6- سال پیش بدرد گیمر نمیخوره  وقتی نمیتونه بازی های جدید رو فریم مناسب بده اپدیت به چه دردش می خوره!!!

تازه انویدیا که اوضاعش بدتره درسته درایور میده اما فرقی به حال سری های قبلی نداره فقط بدرد سری فعلی می خوره!!! درایوری که فقط الکی نصب بشه و فقط کارت رو بشناسه که بدرد نمی خوره... :P

داداش بعد 6 سال هنوز که هنوزه تمام بازی ها رو روی full hd , max graphic و فریم بالای 30 بازی میکردم.. اصلا جواب درستی نیست.. من هنوز تو کارتم احساس ضعف نمیکردم .. صرفا بخاطر عدم ساپورت مجبور

به تعویض کارت شدم.. اصن برام جای سواله چرا بعد 6 سال تکنولوژی گرافیک اون طور که باید و شاید پیشرفت نکرده

لینک به دیدگاه

البته این طرف قضیه هم باید دید.. الان داره عالی کار میکنه برا شما ها.. زود به زود اپدیت میده و اپدیت هاش هم عالیه .. بهینه سازی های عجیبی اضافه میکنه..

حرف من اینه که مثلا شخصا دیگه اعتماد ندارم بهش که همینطور خوب بمونه.. ممکنه 5 سال دیگه دایرکت ایکس 13-14 بیاد به همین بهانه دیگه کلا اپدیت نکنه

درصورتی که کارت های پرچم دار، عمرشون میتونه بیش از 5-6 سال باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، dark fear گفته است :

داداش چرا خودمون رو گول بزنیم.. اینکه ویندوز نصب کردیم ینی خیلی کار شاخی کردیم؟

الان بازی های ea همه شون درایور جدید میخوان واسه اجرا.. حالا با یه سری ترفند ها میشه یه کارایی کرد (که ممکنه در آینده اینام از کار بیفتن) اما مثلا فیفا 17 خیلی رو مخه واسه من فیفا باز.. چمن رو نشون نمیده..

بازی رو نمیشه فول اسکرین کرد.. و فقط هم با یه درایور خیلی قدیمی اجرا میشه.. کلا رو مخه..

داداش بعد 6 سال هنوز که هنوزه تمام بازی ها رو روی full hd , max graphic و فریم بالای 30 بازی میکردم.. اصلا جواب درستی نیست.. من هنوز تو کارتم احساس ضعف نمیکردم .. صرفا بخاطر عدم ساپورت مجبور

به تعویض کارت شدم.. اصن برام جای سواله چرا بعد 6 سال تکنولوژی گرافیک اون طور که باید و شاید پیشرفت نکرده

داداش افزایش قدرت چندین برابری در گرافیک ها نسبت به افزایش 30-%40 قدرت پردازنده ها در 3-4 سال گذشته رو یه نگاه بندازی میبینی شاهکار کردن!!!

بعله که وقتی دایرکتس بعدی بیاد باز هم پشتیبانی از کارتهای فعلی ناخوداگاه از بین میره!!! دقیقا یکی از مسائلی که باعث شد پشتیبانی از سری4000 و 5000 و6000  از بین بره ناتوانی اونها در دایرکتس جدید بود چون ساختار و معماریشون جوابگو نبود انویدیا هم اومده برای گمراهی کاربران از این قضیه سو استفاده کرده درصورتی که حتی کارت سری 1000 هم توانایی ساپورت دایرکتس 12 رو بصورت کامل نداره و  فقط amd هست تا الان با سری و معماری gcn خودش پایه گذار بوده و تونسته خودی نشون بده!!!

بعد هم برو ببین حداقل سیستم پیشنهادی بازی ها چیه بعد بیا بگو کارت من هنوز توانایی داشت!!! کارتت اگه توانایی داشت اجرا می کرد !!! منم با 6870 تامبرایدر رو نسخه اولش رو بازی کردم اسکایرم معمولی روهم بزور اجرا می کرد اما دیگه داشت اذیت میکرد بیخیالش شدم رفیق قدیمیم رو چون تکنولوژی هایی که تو بازی ها هم داشت استفاده میشد دیگه برای کارت من پردازششون غیر ممکن بود!!!  بازم خوبه 4-5 6 سال استفاده کردی طرف گوشی می خره سال دیگه گوشیش دیگه ساپورت نمیشه!!! :P

amd هم مثل انویدیا اینقدر بودجه نداشت که بخواد هزینه ی الکی برای این قشر از رده خارج صرف کنه در نتیجه تمرکزش رو گذاشت روی معماری gcn و الان نتیجه زحماتش رو میبینی!!!

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

داداش میشه بگید پاورتون مدلش دقیقا چی بوده که سوخته ؟

داخل سایت خود amd پیشنهادپاور برای این کارت فک کنم 600 وات باشه

جالبه زمانی که 5870 و gtx 480 رقیب همدیگه بودن هیچکس از مصرف بالا و دمای بالای کارت انودیا 480 گلایه و شکایتی نداشت و هیچکس هم به مصرف 188 واتی 5870 توجه نمیکرد چون اونجا مثل الان کارایی بهتر کارت 480 انودیا تویه تسلیشن dx11 مهمتر بود ولی الان با فراگیر شدن dx12 < والکان کسی کارایی بهتر کارتهای amd تویه dx 12 رو نمیبینه و دما و مصرف شده مهمتر از کارایی !!!!!!!!!!!!! ? (اون زمان یادمه انودیا در پاسخ به انتقاد منتقدای سخت افزاری از دمای 105 درجه ای و مصرف 300 واتی کارت 480 بهشون گفته بود فرمی طوری طراحی شده تا در دمای بالا کار کنه و مصرف 300 واتش هم به تناسب کارایی و گرمای تولیدیش کاملا رعایت شده!!!!!!!!!) حالا داره به amd میخنده !!!!!!!!!!

پاور من ممونیکس 600 وات بود که پاور گرون قیمت و ساخت تایوان بود..AMD چه از نظر CPU و چه گرافیک...مصرف بالا و حرارت زیاد تولید میکنه ..مثلا CPU 9550 با مصرف 200 وات و حرارت وحشتناک ...میشد به عنوان بخاری برقی استفاده کرد ? 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

پاور من ممونیکس 600 وات بود که پاور گرون قیمت و ساخت تایوان بود..AMD چه از نظر CPU و چه گرافیک...مصرف بالا و حرارت زیاد تولید میکنه ..مثلا CPU 9550 با مصرف 200 وات و حرارت وحشتناک ...میشد به عنوان بخاری برقی استفاده کرد ? 

پاور ممونیکس!!!!! ?

میشه یه عکس از پاورتون بزارید ببینم رویه شاخه 12 ولت چند امپر جریان میده ؟  یا کلا چند وات توان واقعی خروجی بهتون میده ؟

خروجی 6 پین و 8 پین  12 ولت واسه pci express جداگانه واسه گرافیک داره؟

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

دمای زیاد واسه کارتای amd یه چیزه معمولیه واس همین من هیچوقت سمتش نرفتم

دوست من دیگه از r9 290 که داغتر نداریم!

مدل Trix همين کارت با دور فن 60 درصد دمای بالای 62 ازش ندیدم در دمای محيط 23 درجه.

هردو تیم سبز و قرمز در مقاطعی از زمان با کولر های رفرنس گند بالا آوردن! انویدیا که خیلیا رو ویپر چمبراش حساب می کنن روی همین کارت 1080 دماش میرسد به 83 درجه اونم به زور لیمیتر Gpu boost 3.0 و نهايتا فرکانس کارت زیر 1500 دون کلاک میشد تا دما کنترل بشه!

برای مطالعه بیشتر میتونید به بررسی GTX 1080 FE در سایت تامزهاردور رجوع کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، dark fear گفته است :

البته این طرف قضیه هم باید دید.. الان داره عالی کار میکنه برا شما ها.. زود به زود اپدیت میده و اپدیت هاش هم عالیه .. بهینه سازی های عجیبی اضافه میکنه..

حرف من اینه که مثلا شخصا دیگه اعتماد ندارم بهش که همینطور خوب بمونه.. ممکنه 5 سال دیگه دایرکت ایکس 13-14 بیاد به همین بهانه دیگه کلا اپدیت نکنه

درصورتی که کارت های پرچم دار، عمرشون میتونه بیش از 5-6 سال باشه 

داداش دیگه کنسول ها هم 5_6 سال عمرشون نیست! الان یه کارتی مثل GTX 680 رو تو تست های هیچ سایتی نمیتونی پیدا کنی! هنوز پنج سال هم ار عمرش نگذشته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

داداش چرا خوب AMD میخری وقتی عقیده و نظرت رو انویدیا هست. اینجا هم که تاپیک انویدیا نیست.

به قول اون بنده خدا داداش داری اشتباه میزنی!

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

پاور ممونیکس!!!!! ?

میشه یه عکس از پاورتون بزارید ببینم رویه شاخه 12 ولت چند امپر جریان میده ؟  یا کلا چند وات توان واقعی خروجی بهتون میده ؟

خروجی 6 پین و 8 پین  12 ولت واسه pci express جداگانه واسه گرافیک داره؟

الان این پاور موجود نیست اسم این پاور شاید برای شما آشنا نباشه ولی قیمتش از همرده گرین گرونتره..همه خروجی ها رو داشت

لینک به دیدگاه

Call of duty Black ops 3 

ASUS RX480 OC

تنظیمات روی EXTRA هست . فول اچ دی ! و جالب اینجاست render resolation رو گذاشتم روی 2K !

Untitled.thumb.jpg.6ca3afb5bde3459b424b3e4d5853f883.jpg

ویرایش شده توسط sisaco
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Nima2007 گفته است :

داداش افزایش قدرت چندین برابری در گرافیک ها نسبت به افزایش 30-%40 قدرت پردازنده ها در 3-4 سال گذشته رو یه نگاه بندازی میبینی شاهکار کردن!!!

بعله که وقتی دایرکتس بعدی بیاد باز هم پشتیبانی از کارتهای فعلی ناخوداگاه از بین میره!!! دقیقا یکی از مسائلی که باعث شد پشتیبانی از سری4000 و 5000 و6000  از بین بره ناتوانی اونها در دایرکتس جدید بود چون ساختار و معماریشون جوابگو نبود انویدیا هم اومده برای گمراهی کاربران از این قضیه سو استفاده کرده درصورتی که حتی کارت سری 1000 هم توانایی ساپورت دایرکتس 12 رو بصورت کامل نداره و  فقط amd هست تا الان با سری و معماری gcn خودش پایه گذار بوده و تونسته خودی نشون بده!!!

بعد هم برو ببین حداقل سیستم پیشنهادی بازی ها چیه بعد بیا بگو کارت من هنوز توانایی داشت!!! کارتت اگه توانایی داشت اجرا می کرد !!! منم با 6870 تامبرایدر رو نسخه اولش رو بازی کردم اسکایرم معمولی روهم بزور اجرا می کرد اما دیگه داشت اذیت میکرد بیخیالش شدم رفیق قدیمیم رو چون تکنولوژی هایی که تو بازی ها هم داشت استفاده میشد دیگه برای کارت من پردازششون غیر ممکن بود!!!  بازم خوبه 4-5 6 سال استفاده کردی طرف گوشی می خره سال دیگه گوشیش دیگه ساپورت نمیشه!!! :P

amd هم مثل انویدیا اینقدر بودجه نداشت که بخواد هزینه ی الکی برای این قشر از رده خارج صرف کنه در نتیجه تمرکزش رو گذاشت روی معماری gcn و الان نتیجه زحماتش رو میبینی!!!

والا چی بگم.. من هرچی میگم شما حرف خودتو تکرار میکنی.. من 2 تا 6950 داشتم.. شما با یدونه 6870 خودت مقایسه میکنی؟

کرایسیس 3 رو حداکثر جزئیات و فول اچ دی بازی میکردم با فریم بین 30 تا 50 .. ویچر 3 فریم بالای 30.. دیگه یه گیمر چی میخواد؟

میتونستم در مرحله بعدی جزئیات گرافیکی رو هم پایین بیارم ولی کار به اونجا نرسید.. من کار ندارم انویدیا ملت رو گول زد یا نه یا

اینکه سری 1000ـش دایرکت ایکس 12 داره یا نه.. حقیقت اینه که کسایی که هم دوره من بجای 6950 ، کارت 560 گرفتن، هنوز

دارن ساپورت میشن و به راحتی فیفا 17 رو مثلا اجرا میکنن.. اما من درگیر یه سری مشکلات الکی صرفا بخاطر عدم ساپورت (نه عدم توانایی)

شدم.. به نظر من شما یه amd fan هستی و صحبت هات منطقی نیست.. :D من خودم 480 رو بیشتر دوس دارم و نظرم به amd هم مثبت

تره.. اما شما طرفداری محض میکنی..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...