رفتن به مطلب

مشاوره خرید مانیتور 21:9

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

قصد خرید مانیتور 21:9 دارم و 27 اینچ به بالا

بودجه هم حداکثر 1.5 م

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام.

عزیز کارکرده اسوز mx299q بهترین انتخابه. واقعا مانیتور معرکه ای هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون 

دوستان کسی نظری نداره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

34uc98

مانیتور خوبیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

34uc98

مانیتور خوبیه ؟

مانیتور عالی هستش(پورت های متعدد من جمله hdmi 2 و تاندربولت و displayport و usb3 با قابلیت شارژ سریع و از همه مهم تر گستره رنگ 99درصد sRGB که فک نکنم در عمل باشه)!

اما تا جایی که بنده خبر دارم آکبندش چیزی بیش از 3 میلیون تومن قیمت داره!

اگه با 1.5 گیر اوردی منم میخوام!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، Admiral.M گفته است :

مانیتور عالی هستش(پورت های متعدد من جمله hdmi 2 و تاندربولت و displayport و usb3 با قابلیت شارژ سریع و از همه مهم تر گستره رنگ 99درصد sRGB که فک نکنم در عمل باشه)!

اما تا جایی که بنده خبر دارم آکبندش چیزی بیش از 3 میلیون تومن قیمت داره!

اگه با 1.5 گیر اوردی منم میخوام!?

مرسی 

اره نسبت به قیمت دلاریش اینجا خیلی ارزونتره من فکرمیکردم نزدیک 5 تومن باشه 

اگه واقعا عالی باشه میتونم شرایطی بخرم با نسبت قیمت دلاریش که 1200 دلار هست اگه اینجا قسطی بگیرم کارمزد 9 درصد 6 ماهه میشه فقط 135 تومن اضافه تر 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

مرسی ?

اره نسبت به قیمت دلاریش اینجا خیلی ارزونتره من فکرمیکردم نزدیک 5 تومن باشه 

اگه واقعا عالی باشه میتونم شرایطی بخرم با نسبت قیمت دلاریش که 1200 دلار هست اگه اینجا قسطی بگیرم کارمزد 9 درصد 6 ماهه میشه فقط 135 تومن اضافه تر 

عزیز بذار دوستانه بگم اگه استفاده برای طراحی نداری خریدش عملا دور ریختن پول برات!

برای گیم نسبتا خوبه اما گزینه های بهتری تو این رنج هست!

21:9 برای دیدن فیلم و طراحی خوبه(چون اکثر فیلم و سریال ها نسبت تصویر 21:9 دارن و برای طراحی هم زندگی طراح یعنی صفحه نمایش با فضای بیشتر:D),و اینکه هنوز خیلی از بازی ها ساپورت نمیکنن 21:9 که بغله های تصویر سیاه میشه یا کشیده میشه میشه و با توجه به curved بودن بیشتر تو چشم میاد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Admiral.M گفته است :

عزیز بذار دوستانه بگم اگه استفاده برای طراحی نداری خریدش عملا دور ریختن پول برات!

برای گیم نسبتا خوبه اما گزینه های بهتری تو این رنج هست!

21:9 برای دیدن فیلم و طراحی خوبه(چون اکثر فیلم و سریال ها نسبت تصویر 21:9 دارن و برای طراحی هم زندگی طراح یعنی صفحه نمایش با فضای بیشتر:D),و اینکه هنوز خیلی از بازی ها ساپورت نمیکنن 21:9 که بغله های تصویر سیاه میشه یا کشیده میشه میشه و با توجه به curved بودن بیشتر تو چشم میاد!

ممنون والا من بازی نمیکنم بیشتر این مانیتور رو میخوام بگیرم که فضای کار بهم بده چون کد نویسی کارمیکنم و شنیدم برای مالتی تسکینگ خیلی خوبه

خمیده بودن توی کد نویسی تاثیر میزاره خوبه یا بد ؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

ممنون والا من بازی نمیکنم بیشتر این مانیتور رو میخوام بگیرم که فضای کار بهم بده چون کد نویسی کارمیکنم و شنیدم برای مالتی تسکینگ خیلی خوبه

خمیده بودن توی کد نویسی تاثیر میزاره خوبه یا بد ؟

اگه اولویت با برنامه نویسی که صفحه با نسبت 21:9 عالیه اما کار کردن با این صفحه اول اینکه سلیقه به شخصه این مدل نه اما یه مدل سامسونگ 1و خرده ای هست رو دیدم خوشم نیومد و در حال حاضر قطعا صفحه تخت رو باهاش عوض نمیکنم چون بهش مسلط ام اما طبق گفته کسایی که مانیتور خمیده گرفتن احتمالا بعد یه مدت عادی بشه و بهش عادت کنی!

اگه امکانش برات هست برو یه جا مدل خمیده از نزدیک ببین که قطعا بهترین کمک رو تو تصمیم گیری میکنه بهت و اگه نیست از کسایی که تو انجمن مانتیور خمیده دارن سوال کن!

پ.ن: متاسفانه به علت قیمت های نامعقول و سرسام آور تابحال از کسایی که میشناسم مانتیور خمیده نگرفتن(در این حد که دوسه تا آتلیه تو شهر گرگان هستن دوستانم و حرفه ای کار میکنن تا بحال سمتش نرفتن خوزستان چند نفری میشناسم که آتلیه دارن نرفتن سمتش حالا میگم شاید بخاطر قیمت نامعقول باشه و اینکه برنامه نویسی هم ندیدم تابحال کسی صفحه خمیده بگیره(اینو جدی نمیدونم چرا تا حالا هم نپرسیدم) اما یه چند مورد هستن  این مدل سامسونگ رو اونم فقط برای گیمینگ گرفتن (متاسفانه اونم چون گیم نت بود فروخت دیگه نمیتونم برم ببینم و اطلاعات بیشتری دربارش بدم بهت)!

ویرایش: عزیز این مانتیور هم بد نیست یه نیم نگاهی بهش بندازی چون فضای کاری عالی میده بهت!
http://accessories.ap.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=hk&l=en&s=bsd&cs=hkbsd1&sku=210-AEBV

ویرایش شده توسط Admiral.M
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Admiral.M گفته است :

اگه اولویت با برنامه نویسی که صفحه با نسبت 21:9 عالیه اما کار کردن با این صفحه اول اینکه سلیقه به شخصه این مدل نه اما یه مدل سامسونگ 1و خرده ای هست رو دیدم خوشم نیومد و در حال حاضر قطعا صفحه تخت رو باهاش عوض نمیکنم چون بهش مسلط ام اما طبق گفته کسایی که مانیتور خمیده گرفتن احتمالا بعد یه مدت عادی بشه و بهش عادت کنی!

اگه امکانش برات هست برو یه جا مدل خمیده از نزدیک ببین که قطعا بهترین کمک رو تو تصمیم گیری میکنه بهت و اگه نیست از کسایی که تو انجمن مانتیور خمیده دارن سوال کن!

پ.ن: متاسفانه به علت قیمت های نامعقول و سرسام آور تابحال از کسایی که میشناسم مانتیور خمیده نگرفتن(در این حد که دوسه تا آتلیه تو شهر گرگان هستن دوستانم و حرفه ای کار میکنن تا بحال سمتش نرفتن خوزستان چند نفری میشناسم که آتلیه دارن نرفتن سمتش حالا میگم شاید بخاطر قیمت نامعقول باشه و اینکه برنامه نویسی هم ندیدم تابحال کسی صفحه خمیده بگیره(اینو جدی نمیدونم چرا تا حالا هم نپرسیدم) اما یه چند مورد هستن  این مدل سامسونگ رو اونم فقط برای گیمینگ گرفتن (متاسفانه اونم چون گیم نت بود فروخت دیگه نمیتونم برم ببینم و اطلاعات بیشتری دربارش بدم بهت)!

ویرایش: عزیز این مانتیور هم بد نیست یه نیم نگاهی بهش بندازی چون فضای کاری عالی میده بهت!
http://accessories.ap.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=hk&l=en&s=bsd&cs=hkbsd1&sku=210-AEBV

یه مانیتور خوبم به ما پیشنهاد بدین دوستان فردا میخوام بخرم تا 2 میل

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

یه مانیتور خوبم به ما پیشنهاد بدین دوستان فردا میخوام بخرم تا 2 میل

دوست عزیز اول اینکه باید ببینی استفاده ات چیه؟!

اگه طراح هستی که قطعا صفحه نمایش ips و پوشش گستره رنگ و قطعا رزولوشن بالاتر همچنین حداقل رزولوشن 24 اینچ برات بسیار مهم!

نمونه برای طراحی و گرافیک:

http://www1.la.dell.com/vc/en/corp/peripherals/dell-up2716d-monitor/pd.aspx?refid=dell-up2716d-monitor&s=corp

http://lioncomputer.ir/product/9437/مانیتور+بنکیو+SW2700PT/

در صورتی که از خود لیون بخوای بگیری هم گیمینگ باشه و هم طراحی گرافیکی  این دو مورد خوب زیر دو تومن:

http://lioncomputer.ir/product/9119/مانیتور+25+اینچ+ایسوس+MX25AQ/

http://lioncomputer.ir/product/5707/مانیتور+ایسوس+25+اینچ+MX259H/

اینم در نظر بگیر اگه سخت افزارت کشش داره مانیتور های 144 هزتر هم تجربه عالی گیمینگ برات فراهم میکنه!

ویرایش شده توسط Admiral.M
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Admiral.M گفته است :

دوست عزیز اول اینکه باید ببینی استفاده ات چیه؟!

اگه طراح هستی که قطعا صفحه نمایش ips و پوشش گستره رنگ و قطعا رزولوشن بالاتر همچنین حداقل رزولوشن 24 اینچ برات بسیار مهم!

نمونه برای طراحی و گرافیک:

http://www1.la.dell.com/vc/en/corp/peripherals/dell-up2716d-monitor/pd.aspx?refid=dell-up2716d-monitor&s=corp

http://lioncomputer.ir/product/9437/مانیتور+بنکیو+SW2700PT/

در صورتی که از خود لیون بخوای بگیری هم گیمینگ باشه و هم طراحی گرافیکی  این دو مورد خوب زیر دو تومن:

http://lioncomputer.ir/product/9119/مانیتور+25+اینچ+ایسوس+MX25AQ/

http://lioncomputer.ir/product/5707/مانیتور+ایسوس+25+اینچ+MX259H/

اینم در نظر بگیر اگه سخت افزارت کشش داره مانیتور های 144 هزتر هم تجربه عالی گیمینگ برات فراهم میکنه!

بله کشش داره وخواهد داشت گرافیکم 1070  

سی پیو 6700

و بیشتر هم گیمه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

بله کشش داره وخواهد داشت گرافیکم 1070  

سی پیو 6700

و بیشتر هم گیمه

والله من از نزدیک تصویر مانیتور های 144 هرتز زیر 2 تومن ندیدم اما با توجه به پنل TN بود کمی کیفیت تصویر پایین تری با مدل های پیشنهادی ایسوس که گفتم دارم اما در عوض تجربه گیمینگ فوق‌العاده روانی رو در اختیارات میذاره!

باید تصمیم بگیری رنگ غلیظ و غنی تر یا روانی و تجربه جدید( البته مانیتور های اخیر TN واقعا کیفیت بالاتری پیدا کردن و تجربه غنی تر از رنگ رو نسبت به قبل ارائه میدن)! 

دو مدل یکی ایسوس و دیگری بنکیو زیر 2 تومن مانیتور 144 دارند که باید پیدا کنید راحت هم گیر میاد!

بازم بحث سلیقه سعی یا دو تای پیشنهادی که بالاتر لینک دادم  بگیرید یا این دو مدل 144 هرتز ها!

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Admiral.M گفته است :

والله من از نزدیک تصویر مانیتور های 144 هرتز زیر 2 تومن ندیدم اما با توجه به پنل TN بود کمی کیفیت تصویر پایین تری با مدل های پیشنهادی ایسوس که گفتم دارم اما در عوض تجربه گیمینگ فوق‌العاده روانی رو در اختیارات میذاره!

باید تصمیم بگیری رنگ غلیظ و غنی تر یا روانی و تجربه جدید( البته مانیتور های اخیر TN واقعا کیفیت بالاتری پیدا کردن و تجربه غنی تر از رنگ رو نسبت به قبل ارائه میدن)! 

دو مدل یکی ایسوس و دیگری بنکیو زیر 2 تومن مانیتور 144 دارند که باید پیدا کنید راحت هم گیر میاد!

بازم بحث سلیقه سعی یا دو تای پیشنهادی که بالاتر لینک دادم  بگیرید یا این دو مدل 144 هرتز ها!

دوست عزی حالا هرتز رو ول کنید مهم 2k بودنشه که فک کنم ایسوسی که پیشنهاد دادین خوب باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/12/04, 23:29:48، Admiral.M گفته است :

این مانیتور دل رو دیده بودم تو یوتیوب قیمتشم فکرکنم حدود 500 دلار باشه نصف قیمت 34uc98 هست ولی تو ایران ندیدم بفروشن

فعلا تا این لحظه بهترین مانیتور برای من همین 34uc98 هست تو یوتیوب خیلی ها دارن فقط باید از نزدیک ببینمش شما میدونی کجا دارن ؟ 

لینک به دیدگاه

برای برنامه نویسی من پیشنهاد میکنم از یک مانیتور 21:9 اضافه به صورت عمودی در کنار مانیتور اصلی استفاده کنید، مشخصات مانیتورهارو چک کنید ببیینید کدوم پایه هاشون میتونن 90 درجه عمودی بچرخن یا یک بازو اضافه تهیه کنید که بتونه 90 درجه بچرخه http://lcdarm.ir/ البته مشخصات مانیتور رو چک کنید ببینید بهش میشه بازو وصل کرد یا نه.

ArminSW.thumb.JPG.0111128dee0a5e18b455db597a8e7fc7.JPGcool-computer-setup.thumb.jpg.bfaab545d3c244cd343497e673b716f0.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

این مانیتور دل رو دیده بودم تو یوتیوب قیمتشم فکرکنم حدود 500 دلار باشه نصف قیمت 34uc98 هست ولی تو ایران ندیدم بفروشن

فعلا تا این لحظه بهترین مانیتور برای من همین 34uc98 هست تو یوتیوب خیلی ها دارن فقط باید از نزدیک ببینمش شما میدونی کجا دارن ؟ 

متاسفانه یا خوشبختانه تهران نیستم و نمیدونم کجا ممکن داشته باشه اما شما بری نمیاندگی الجی خودشون با مراکز دیگه تماس میگیرن و اگه موجود باشه بهت خبر میدن!

خیلی از فروشگاه ها هم با شرکت های وارداتی در ارتباط هستند ازشون بپرسی احتمالا بهت بگن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...