رفتن به مطلب

مشکل درباره تیپاکس!!!

mamad rayeji
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

من در تاریخ 29 بهمن ماه بود یا 30 ام همون روز که لیون کامپیوتر

ارسال رایگان گذاشته بودن من برایه خودم یه کیس deepcool dukase v2

سفارش دادم و مثل همیشه خیلی سریع ارسال کردن و از همکاران لیون متشکرم

ولی بعد از اینکه بهم زنگ زدن و گفتن که بیا جنست رو بگیر رفتم و جنسم رو گرفتمو

طرف بهم میگه آقا هزینه پست رو نمیدی!! منم گفتم که لیون طرح زده بود سفارش رایگان

بعدش گفت من نمیدونم اینجا رو رسید نوشته پس کرایه:19800

منم گفتم باشه و پولو بهش دادم و رفتم

لینک به دیدگاه

لیون یه شماره داره به اون تکست بده بهش بگو بهت پولو تیپاکسو میدن فقط براشون یه شات از برگ رسید تیپاکس بفرست . 

من صندلی گیمینگ خریدم 2 ماه قبل بعد 33 تومن پول تیپاکس رو دادم که لیون خیلی سریع ریخت به حسابم . 

شمارشو دارم اگر خواستی . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Union J گفته است :

لیون یه شماه داره به اون تکست بده بهش بگو بهت پولو تیپاکسو میدن فقط بارشون یه شات از برگ رسید تیپاکس بفرست . 

من صندلی گیمینگ خریدم 2 ماه قبل بعد 33 تومن پول تیپاکس رو دادم که لیون خیلی سریع ریخت به حسابم . 

شمارشو دارم اگر خواستی . 

آها دمت گرم داداش فقط شماره رو میتونی پ خ کنی برام

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mamad rayeji گفته است :

آها دمت گرم داداش فقط شماره رو میتونی پ خ کنی برام

فرستادم . 

last seen اون شماره هم 5 دقیقه پیش بوده تو تلگرم .

با خطط تکست نده با تلگرم بده .

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Union J گفته است :

فرستادم . 

last seen اون شماره هم 5 دقیقه پیش بوده تو تلگرم .

با خطط تکست نده با تلگرم بده .

اوکی دمت گرم

لینک به دیدگاه

مثل اینکه تی پاکس جدیدا فقط پس کرایه میکنه از تهران . کرایه در مبدا رو قبول نمیکنه  . من هم همین دردسر رو دارم با تی پاکس . مشکلی نداره . مطمئنا هزینه به شما برگشت داده میشه .

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/02, 17:27:03، Hamed گفته است :

مثل اینکه تی پاکس جدیدا فقط پس کرایه میکنه از تهران . کرایه در مبدا رو قبول نمیکنه  . من هم همین دردسر رو دارم با تی پاکس . مشکلی نداره . مطمئنا هزینه به شما برگشت داده میشه .

دست شما درد نکنه نگرانی ای نیست لیون کارش درسته

لینک به دیدگاه

تیم لیون خیلی شرافتمنده 

بنده یه بار به صورت هواپیمایی خرید داشتم 30 تومن پول ارسال رو هم به حساب لیون واریز کردم اما مثل اینکه هزینه ارسال 20 تومن شده بود بنده های خدا روز بعدش خودشون بهم زنگ زدن ازم شماره کارت گرفتن و مابقی پول رو فرستادن برام ...

شاید اگه همچنین موردی برای شما تو فروشگاهای دیگه اتفاق میافتاد بازم به پولتون میرسیدید ولی خب باید خودتون زنگ میزدید پیگیر می شدید تا نهایتا به پولتون برسید شاید هم نمی رسدید !!

خرید از لیون برای من خیلی لذت بخشه چون کارشون درسته 

ویرایش شده توسط ehsangomez
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/02, 18:23:09، ehsangomez گفته است :

تیم لیون خیلی شرافتمنده 

بنده یه بار به صورت هواپیمایی خرید داشتم 30 تومن پول ارسال رو هم به حساب لیون واریز کردم اما مثل اینکه هزینه ارسال 20 تومن شده بود بنده های خدا روز بعدش خودشون بهم زنگ زدن ازم شماره کارت گرفتن و مابقی پول رو فرستادن برام ...

شاید اگه همچنین موردی برای شما تو فروشگاهای دیگه اتفاق میافتاد بازم به پولتون میرسیدید ولی خب باید خودتون زنگ میزدید پیگیر می شدید تا نهایتا به پولتون برسید شاید هم نمی رسدید !!

دقیقا

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

تیم لیون خیلی شرافتمنده 

یکی از بهترین سایت های فروشه. از وقتی باهاش آشنا شدم دیگه از دیجی یا مقداد خرید نمی کنم. مگر اینکه جنسی رو که می خوام نداشته باشند و مجبور بشم که تا حالا نشده. از طرفی دیگه برخلاف بعضی از فروشگاهها که جنسشونو فروختند دیگه شما رو نمی شناسند نیست و از پشتیبانی خوبی نسبت به مشتری برخوردارند. خدا خیرشون بده.

لینک به دیدگاه

البته لیون با پست به صورت رایگان ارسال کرد برای من !!!!

ولی آقای حسینی یک کاری کرد که بنده بسیار اعتمادم  میلیون برابر شد به شخص خود ایشون 

VIVA Hoesini 

لینک به دیدگاه

دوستان  ما بالای 5 سال با تیپاکس کار میکنیم 

به هیچ عنوان دم عید با تیپاکس کار نکنید !!!

در صورت اجبار این کارو انجام بدهید /.

یکی دم عید  که اصلا کار نکنید ......

یکی اول مهر ماه

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/03, 03:31:47، KR Modir گفته است :

دوستان  ما بالای 5 سال با تیپاکس کار میکنیم 

به هیچ عنوان دم عید با تیپاکس کار نکنید !!!

در صورت اجبار این کارو انجام بدهید /.

یکی دم عید  که اصلا کار نکنید ......

یکی اول مهر ماه

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام گرچه زمان زیادی از این تاپیک گذشته 
اما خودم رو ملزم میدونم نکاتی ره بهتون بگم شاید به درد  سایر کاربران اینده بخوره 

گرچه این شرکت های دولتی و خصوصی پشیزی برای حقوق مشتری احترام قائل نیستند و تنها چیزی که میشناسند پوله !!!!

من همین 1 هفته پیش تعدادی اقلام کامپیوتر و گوشی خریداری کردم و تیپاکس مثلا محترم برامون اورد ، داخل کارتن باید 122 قلم جنس موجود می بود که حدود 10 قلمش کم شده بود ، تماس گرفتم با سایت فیلم تمام مراحل جمع اوری فاکتور و بسته بندی رو برام ارسال کردند که همش توش بوده و کارتن با 4عدد!! تسمه کاملا پلمپ شده بود و لی وقتی دست من رسید پلمپ کاملا باز شده بود و تسمه ای در کار نبود ... 

خلاثه بعد کلی دوندگی و تماس و .... شکایت و .... آخرش هم هیچ اتفاقی نیافتاد و نه دفتر مرکزی و نه نمایندگی تیپاکس گردن نگرفتن که نگرفتند .  مثل آب خوردن اجناس ما غیب شد رفت 

حالا نکته اینجاست ما داریم به اینها اعتماد می کنیم و شما تصور کن یک بسته کاملا خصوصی و حیاتی باشه و خدا میدونه تو راه این اقایون همه رو بررسی یا حتی وسایل مورد نیاز خودشونو هم از تو کارتن های ما و شما  تامین میکنن .

هیچکس هم نیست که پاسخگو باشه 

لینک به دیدگاه

در در 19 اسفند 1398 در 15:25، mpx1386 گفته است :

سلام گرچه زمان زیادی از این تاپیک گذشته 
اما خودم رو ملزم میدونم نکاتی ره بهتون بگم شاید به درد  سایر کاربران اینده بخوره 

گرچه این شرکت های دولتی و خصوصی پشیزی برای حقوق مشتری احترام قائل نیستند و تنها چیزی که میشناسند پوله !!!!

من همین 1 هفته پیش تعدادی اقلام کامپیوتر و گوشی خریداری کردم و تیپاکس مثلا محترم برامون اورد ، داخل کارتن باید 122 قلم جنس موجود می بود که حدود 10 قلمش کم شده بود ، تماس گرفتم با سایت فیلم تمام مراحل جمع اوری فاکتور و بسته بندی رو برام ارسال کردند که همش توش بوده و کارتن با 4عدد!! تسمه کاملا پلمپ شده بود و لی وقتی دست من رسید پلمپ کاملا باز شده بود و تسمه ای در کار نبود ... 

خلاثه بعد کلی دوندگی و تماس و .... شکایت و .... آخرش هم هیچ اتفاقی نیافتاد و نه دفتر مرکزی و نه نمایندگی تیپاکس گردن نگرفتن که نگرفتند .  مثل آب خوردن اجناس ما غیب شد رفت 

حالا نکته اینجاست ما داریم به اینها اعتماد می کنیم و شما تصور کن یک بسته کاملا خصوصی و حیاتی باشه و خدا میدونه تو راه این اقایون همه رو بررسی یا حتی وسایل مورد نیاز خودشونو هم از تو کارتن های ما و شما  تامین میکنن .

هیچکس هم نیست که پاسخگو باشه 

تیباکس خیلی بی وجدان و نامرد تشریف دارند . تجربه های متعددی دارم

لینک به دیدگاه

منم چند وقت پیش از بروزکالا خرید کردم سیپیو 3570

نوشته بود هزینه ارسال با باربری 15 تومن منم زدم و 15+قیمت جنس رو پرداخت کردم بعد که قرار بود 12 ساعته دستم برسه بیشتر از 24 ساعت طول کشید بعد رفتم بگیرم یارو گفت میشه 38 هزار تومن!!!

بعدش گقت 25 کرایه و 8 تومن بیمه تازه خودم اون همه راه رو رفته بودم ترمینال شخصا گرفته بودم 

زنگ زدم شکرت گفت منظورمون هزینه بردن سیپیو تا باربری بوده 15 تومن

خلاصه 53 هزار تومن هزینه ارسال یک سیپیو ناقابل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...