رفتن به مطلب

خش داشتن مانیتور نو!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

من حدودا ۳ ماه پیش یه مانیتور 23mp67hq از لیون خریدم ولی به دلیل مشغله کاری نتونستم تستش کنم. امشب مانیتور رو در اوردم و به کیس وصل کردم که....

بله همونطور که مشاهده میکنید مانیتور به اصطلاع نو کلا ترکیده و در حد فاجعه خط و خش داره.حالا میگید من چیکار کنم؟

IMG_20170220_232434.jpg

IMG_20170220_224052.jpg

لینک به دیدگاه

سه ماه زمان خیلی زیادی و فکر نکنم قبول کنن که جنس از اول مشکل داشته. شما باید سیستم رو زودتر  از اینا تست می کردی . با گارانتی صحبت کنید این مورد رو قبول میکنن یا نه.

لینک به دیدگاه

سلام.
برای تست باید زودتر اقدام میکردید حتی اگر استفاده ای نداشتید چون جنس اک هست پاسخ گو میبودن.

الان اگر خود من جای لیون باشم میگم تو این 3 ماه پاتون رفته روش ترکیده و قبول نمیکنم.

ولی با لیون صحبت کنید در رابطه با فرستادنش به گارانتی چون ال جی گارانتی داره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.
برای تست باید زودتر اقدام میکردید حتی اگر استفاده ای نداشتید چون جنس اک هست پاسخ گو میبودن.

الان اگر خود من جای لیون باشم میگم تو این 3 ماه پاتون رفته روش ترکیده و قبول نمیکنم.

ولی با لیون صحبت کنید در رابطه با فرستادنش به گارانتی چون ال جی گارانتی داره.

موفق باشید.

ممنون یعنی هنوز شانسی هست برای تعمیرش؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mr.Devil گفته است :

ممنون یعنی هنوز شانسی هست برای تعمیرش؟?

قربانت.

مگه کارت گارانتیش دستت نیست؟
تاریخش رو نگاه کن. ال جی تا جایی که یادمه 2 سال گارانتی مادیران داشتن! الان کمم کرده باشه 1 سال رو که داره! شما میگی 3 ماه پیش خریدی حتما داره. فردا با لیون تماس بگیر و مطرح کن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

قربانت.

مگه کارت گارانتیش دستت نیست؟
تاریخش رو نگاه کن. ال جی تا جایی که یادمه 2 سال گارانتی مادیران داشتن! الان کمم کرده باشه 1 سال رو که داره! شما میگی 3 ماه پیش خریدی حتما داره. فردا با لیون تماس بگیر و مطرح کن.

هست ولی فک کنم خش جزو موارد گارانتی نباشه درسته؟

لینک به دیدگاه

این عکسایی که من میبینم بیشتر به شکستگی میخوره تا خط و خش. ولی بازم امتحانش ضرری نداره. تماس بگیر مطرح کن. اگر دیدی خط و خش رو گیر میدن پتو بزار روش بعد با پا برو روش بشکنه اون موقع حتما جواب میدن. البته شرایط گارانتی مادیران رو نمیدونم شاید پنل شکسته کلا جزو گارانتی نباشه.

بهتره همه این مسائل رو با لیون مطرح کنی.

لینک به دیدگاه

سلام

این شکسته! فکر نکنم شامل گارانتی بشه باید صحفه  ال سی دی عوض بشه.

ارزش تعمیر هم نداره چون هزینه یک مانیتور ازت میگیرن که تعویضش کنن.

بهتر باهاش بسازی.

لینک به دیدگاه

فکر کنم چاره ای نباشه و باید باهاش بسازم.خیرسرم میخاستم سیستم نو ببندم

لینک به دیدگاه

حالا شما تماس بگیر و صحبت کن. اگه مانیتور تازه از جعبه در اومده باشه از نو بودنش می تونن تشخیص بدن

بلاخره تو این خراب شده دائم طوفان شن و گرد و غباره و همه چیز یک ماهه غرق خاک می شه

دستمال هم روش نکش چون دیگه عمرا باور نمی کنن، همین جوری که الان هست بذار تو جعبه و بفرست

اون برق نویی با دستمال کشیدن می ره

لینک به دیدگاه

درضمن حداقل خوبی این اتفاق اینه که الان سیستم نبندی چون با این قیمت ها الان بدترین زمان ممکن واسه خرید کامپیوتره

حداقل تا بعد از عید باید صبر کرد، یا هم اینکه چند میلیون اضافه داد به وارد کننده ی دزد !

لینک به دیدگاه

با اون شکستگی بعد از 3 ماه نه گارانتی قبول میکنه نه لیون من باشم حتی زنگم نمیزنم برا پیگیری کردن 

لینک به دیدگاه

احتمالا در حال جا به جايى و انتقال ضربه اى بهش وارد شده (كه البته دور از انتظار نيست با اين اوضاع پستى و ارسال كالا تو كشورمون) ولى از حق كه نگذريم ليون در بسته بندى و ارسال كالا كارش خيلى خوبه و محتاطانه عمل ميكنه اكثر كالاهايى كه خريدم با بهترين بسته بندى و احتياط بوده و روش بزرگ كلمه شكستنى رو نوشتن حتى با اينكه شكستنى نبود مثل پاور و...

لینک به دیدگاه

داداچ به خدا داری اشتباه میزنی. اخه مرد مومن یه جنسو سه ماه نگه میدارن تست نمیکنن؟ هیچ کس قبول نمیکنه و حق هم دارن. خودتون بودینم قبول نمیکردین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایراد فیزیکی از گارانتی خارج ، اگه زمان خرید متوجه میشدین امیدی بود اما الان فکر نکنم ولی زنگ زدن به لیون و گارانتی ضرری نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عیبی نداره دوست گرامی
انشاالله دفعه دیگه حضوری خرید میکنید که بتونید همونجا تست کنید
کیس و مانیتور رو بنظرم باید همونجا تست کرد بعد تحویل گرفت
کیس از نظر  سالم بودن و نشکستن
و مانیتور هم برای پیکسل سوخته و ...

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

3 ماه گذشته تازه یادت افتاد بازش کنی

انتظار داری واست چیکار کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...