رفتن به مطلب

واقعا چقدر از سیستمتون نسبت به ارزش و قدرت قطعاتش استفاده می کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

همه ی ما اینا رو میدونیم اما گاهی لازمه بهم بگیم تا بهش فکر کنیم.امیدوارم به کسی برنخوره.

راستش گاهی میبینی طرف سیستم 5 تومنی  جمع میکنه اونوقت باهاش اهنگ گوش میده و فیلم میبینه و نهایت افیس و یه برنامه سبک و یه بازی که  اصلا توجهی نداره رزولیشن و فریم بازی اصلا چیه و...خلاصه تاپیک رو واسه این زدم که بحث کنیم واقعا وقتی گرافیک 2 تومنی میخریم اندازه گرافیک 400 تومنی ازش بهره میبریم!؟

ایا تو ارتقا سیستم دچار افراط و چشم و هم چشمی نیستیم؟!

واقعا رم 4 یا نهایت 8 گیگ کفایت سیستم اکثرمون رو نمیکنه که الان به 16 کمتر قانع نیستیم؟!

میدونم تو خیلی زمینه ها اینجوری شدیم مخصوصا مشابهش میشه گوشی همراه رو مثال زد که طرف  گوشی میگیره 2تومن اونوقت ازش بپرسی ته دلش اینه که براش همون 1100 بهتر بود و دردسرش کمتر بود.

اما چون اینجا صحبت از کامپیوتر و قطعاتشه، بنظرتون تو قطعات و لوازم جانبی دچار مصرف گرایی بیش از اندازه نشدیم؟!

کار به اونور نداریم که تکنولوژی فلان و ما ... یجورایی سرکار نیستیم بجای اینکه سرکار باشیم!!؟

البته بعضی دوستان واسه ارتقا دلایل منطقی دارن ولی در کل انگار یه سیاست شده برای غولهای تکنولوژی که میبینی سال نشده یه مدل قویتر میزنن و با تبلیغات و رنگ و لعاب فراوان دنیا رو ترغیب میکنن اونی که پارسال خریدی و در حالیکه حتی یبار از نصف توانش هم استفاده نکردی کنار بزاری و دوباره پول خرج کنی واسه چیزی که واقعا بهش احتیاجی نداری.

ممنون که مطلب رو خوندین.

لطفا تو بحث قوانین رو هم رعایت کنید.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سئوال خوبیه. هرچند تعدادشون تو ایران به هزار نفر هم نمی رسه ولی هستن افرادی که سیستمی ده برابر نیازشون می گیرن

یه نکته جالبم هست که ما حدود 79 میلیون رندر کار داریم !!!

یعنی تو همین انجمن سرچ کنیم، بالای یک میلیون مورد جمله ی "من کارم رندره" رو پیدا می کنیم !

حالا یا اصلا نمی دونن رندر چیه یا روشون نمی شه بگن سیستم رو واسه بازی گرفتم !

که خب آخه کجای دنیا سی پی یوی شش هفت میلیونی رو  واسه بازی می خرن؟!

لینک به دیدگاه

بنده در بسیاری از موارد از 100 در 100 قدرت سیستمم استفاده می کنم

الان CPU ای که دارم برای گرافیکم یه مقدار گلوگاه شده ونمیشه از همه قدرت کارت گرافیک استفاده کنم اما در خیلی از موارد CPU بین 90 تا 100 درصد هستش گرافیک هم بالای 70 درصد !

رم هم به راحتی به 60 درصد میرسه ( گاها تا 80 درصد و بیشتر ) هارد های که دارم تقریبا به طور کامل پر هستند و به زودی هارد جدید میگیرم .

اگر سیستمم 2 برابر این قدرت داشت باز هم با تقریبا همه توانش کار داشتم !!!

لینک به دیدگاه

سلام.

بنده در مواقعی مثل این دو روز اخیر که یه کاتالگ سفارش گرفتم از ماکسیمم توان سی پی یو استفاده میکنم و گرافیک هم که واسه گیم خریدم و بی نهایت هم دارم ازش لذت میبرم. رم 16 گیگه و بعضی بازی ها الان تا 10 گیگ هم میرسن جز اون به زور 8 گیگ مصرف دارم!  ولی رم بیشتر خرید اینده نگرانه ای هست و الزامی برای مصرف الانش نیست.

در کل مرتبط با استفادم بوده قطعاتی که خریدم ولی میتونستم اب و تابش رو کمتر کنم و همینارو ارزونتر بخرم ولی برای چشم و هم چشمی ترجیح دادم ظاهر خوبی هم داشته باشه. (حالا این وسط چند درجه ای هم اوردم پایین با این اضافات ولی مهم اون چشم و چاله):D

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اتفاقا منم چند وقت پیش همین سوالو از خودم پرسیدم چون نه رندر میگیرم نه گیم و فقط ی استفاده روزمره  بقول معروف مولتی مدیا دارم بنابراین 6700 رو باز کردم و پنتیوم 4400 جاش بستم که با کمال تعجب دیدم همون 10تا 25 درصدی استفاده میشه که از 6700 استفاده میکردم الانم با همین سیستم که سه تیکه باندلش 500 تومنه دارم مینویسم هیچ افت سرعتی هم به هیچ وجه نداشتم.البته برای رم هم بگم که 4گیگ واقعا کمه چون رو لپتاپم تجربه کردم.با ی لپتاب دل که الان 7 ساله دارمش با ی ارتقا در رم که 8 گیگش کردم و اضافه کردن SSD بجای درایو نوری همچنان سرعت جالبی برای مولتی مدیا داره.البته برای دوستانی که گیم میزنن مطمینن I3  و I5 حتما لازمه  

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، sajad25 گفته است :

اتفاقا منم چند وقت پیش همین سوالو از خودم پرسیدم چون نه رندر میگیرم نه گیم و فقط ی استفاده روزمره  بقول معروف مولتی مدیا دارم بنابراین 6700 رو باز کردم و پنتیوم 4400 جاش بستم که با کمال تعجب دیدم همون 10تا 25 درصدی استفاده میشه که از 6700 استفاده میکردم الانم با همین سیستم که سه تیکه باندلش 500 تومنه دارم مینویسم هیچ افت سرعتی هم به هیچ وجه نداشتم.البته برای رم هم بگم که 4گیگ واقعا کمه چون رو لپتاپم تجربه کردم.با ی لپتاب دل که الان 7 ساله دارمش با ی ارتقا در رم که 8 گیگش کردم و اضافه کردن SSD بجای درایو نوری همچنان سرعت جالبی برای مولتی مدیا داره.البته برای دوستانی که گیم میزنن مطمینن I3  و I5 حتما لازمه  

اگه گرافیک رم مجزا نداشته باشه اره 4 ممکنه بسته به مدل چیپ گرافیک و البته برای یسری برنامه و بازیها کم باشه.

لینک به دیدگاه

شخصا چون کارم برنامه نویسی سنگین و هوش مصنوعی و پردازش های مرتبط با اونه و همچنین گیمینگ ، بیشتر از اونچه که در حال حاضر سیستمم ساپورت می کنه نیاز دارم حتی ! گرچه سیستمم ضعیف نیست با وجود پردازنده i7 4710HQ و 16 گیگ رم و 250 گیگ ssd اما باز هم جوابگو برخی نیاز ها نیست ، یعنی بعضا برای مشاهده نتیجه یه برنامه یا یه پردازش باید زمان زیادی صبر کنم

صد البته که قبول دارم بالای 80 درصد کسانی که سیستم خیلی قوی میبندن هیچگونه نیازی به اون همه قدرت ندارن و قطعه ای که بیشترین زور رو داره براشون میزنه گرافیک هست برای بازی ها اونم روی تنظیمات آلترا که همش 2-3 ساعت در روز بیشتر پاش نیستن و صرفا برای کلاس گذاشتنه که من رفتم سیستم n میلیونی بستم ...

خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه ...

لینک به دیدگاه

یکمم منصف باشیم ک بعضی ها استفاده دارن از سیستم

بنده خودم 4790 دارم و بدون گرافیکم هنوز

و سیستم رو مثلا برای بازی گرفتم واقعن بخوای حساب کنی 4690 یا 6600 هم جوابگوی تغریبا تمام گرافیک ها هست ولی برادرم کمی برنامه نویسی و اینا داره گف سی پی یو بیشتر کن منم استفاده دارم

تا بحال خودم از سی پی یو 25-30% هم استفاده نکردم استفادم هم برای بازی مث دوتا2 هسته

واقعا خیلی لازم نیس

من خودم ادم میشناسم ک لپ تاپ 10-12 میلیونی گرفته برا یه خانم ک حسی بازی نمیکنه ک مثلا گرافیک 980 داره و ...

اینجور چیزا همیشه هس و موقعی کسی پولشو داره میخره

شمام پول گیرت بیاد و مشکلی نداشته باشی سیستم میخری چون درامد داری و نگران ایندت نیستی

لینک به دیدگاه

یه جورایی اینجا چشم و هم چشمی شده برا سیستم.

ولی واقعا نیازش هست؟

من خودم با سیستم فعلیم کارمو راه میندازه. گرافیک هم بخوام عوض کنم قرار نیست یه چیز بالای 600 ت بخرم. پس چرا بیام پولمو اینجوری خرج کنم برای چیزی که نیاز زیادی ازش ندارم.

لینک به دیدگاه

بیشتر از توانش هم استفاده میکنم

بازی های روز رو که نمیکشه ، بازی های 2 سال پیش رو با اور حداقل میشه یه نیم نگاهی بهشون داشت

cpu 4460

ram 8gb

vga gtx 760

لینک به دیدگاه

فقط بحث استفاده کردن که نیست...علاقه هم هست.

من خودم بیشتر از 15 سال هست که تو دنیای گیم و سخت افزار دارم زندگی میکنم و شده قسمت مهمی از زندگیم.

حتی چند باری کلا گزاشتم کنار ولی بعد چند ماه دوباره با هیجان و شوق بیشتر برگشتم سراغش.

الانم دارم کارت گرافیک ها و قطعاتی که قبلا استفاده کردم رو جمع اوری میکنم و کلکسیونی از خاطرات گزشته واسه خودم درست میکنم

به قول خارجیا :

Gaming is not a hobby,It's a Life Style

گیمینگ یه سرگرمی نیست,یه سبک زندگیه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ATER گفته است :

بیشتر از توانش هم استفاده میکنم

بازی های روز رو که نمیکشه ، بازی های 2 سال پیش رو با اور حداقل میشه یه نیم نگاهی بهشون داشت

cpu 4460

ram 8gb

vga gtx 760

عجیبه...بازیهای روز رو نمیکشه؟! دو سال پیش با نیم نگاه!:D

اگه تنظیمات حداکثریه اره... 

اگرچه گیمر نیستم اما چندتا گیم تست کردم با گرافیک مجتمع میتونم بگم بازیهای روز رو نیم نگاه و بازیهای دو سه سال پیش رو تقریبا اکثرا تمام نگاه^_^.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

عجیبه...بازیهای روز رو نمیکشه؟! دو سال پیش با نیم نگاه!:D

اگه تنظیمات حداکثریه اره... 

اگرچه گیمر نیستم اما چندتا گیم تست کردم با گرافیک مجتمع میتونم بگم بازیهای روز رو نیم نگاه و بازیهای دو سه سال پیش رو تقریبا اکثرا تمام نگاه^_^.

بازی های 2 سال پیش با تنظیمان med روی 40-60 فریم میاد

بازی های روز روی low  حدود 40-50 فریم

ولی چه فایده بازی که روی low یا med انجام بشه لذت زیادی نداره

مثل اینه که فیلم قشنگ رو با  کیفیت پرده ای ببینی.

لینک به دیدگاه

یادش بخیر. یه وقتایی کامپیوتر کالای غیر لوکس و غیر فانتزی محسوب میشد. هیچ کیسی ساید پنل شفاف نداشت اساسا که کسی بخواد داخلشو نورپردازی کنه و با دیدن دل و روده کیس جیگرش حال بیاد. سال 82 یه سیستم سلرون با 256 مگ رم و گرافیک mx4000 با تمام متعلقات خریدم 380 تومن اگه اشتباه نکنم.کیسش میکرولب بود و پاورش بدون مارک!!!! 24 ساعته در حال بازی بودم. از  عنوان افسانه ای farcry1 (هیچ بازیی دیگه مثل اون نمیاد) بگیر تا nfs most wanted شاهکار. تا 4 سال داشتمش و واقعا راضی کننده بود. البته سال سوم به بعد بازیها رو خوب اجرا نمیکرد ولی قابل تحمل بود در کل. الان سازندگان مادربرد و گرافیک نصف انرژی شون رو میزارن روی ظاهر قطعه. یعنی رسما نصف پولی که بابت سیستم میدیم بابت رخ قطعاته. گرافیک 60 رنگ نورپردازی داره. روی مادربرد یه 4 تا تیکه فلزی خوشگل میچسبونن یه اسم خفن هم میزارن روش دوبرابر میفروشن. میری بازار با هزار ذوق و شوق یه سیستم اسکای لیک میبندی تا برسی خونه میبینی اینتل کبی لیک رو ریلیز کرده کلا داغون میشی. نصف وقتمون تو این فروم و اون فروم میگذره تا ببینیم کدوم شرکت تو بنچمارکها پوز بقیه رو میزنه خشتک خودمونو میکشیم رو سرمون. طرف امروز میره ثبت نام میکنه دوره مقدماتی ICDL بعد فردا میاد میگه لطفا یه سیستم 15 میلیونی به من معرفی کنید برای رندر و میکس حرفه ای .کلا تو همه چی مصرف گرایی به شدت رفته بالا ولی واقعا تو عالم سخت افزار کامپیوتر دیگه زیادی داره شدید میشه روز به روز

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ATER گفته است :

بازی های 2 سال پیش با تنظیمان med روی 40-60 فریم میاد

بازی های روز روی low  حدود 40-50 فریم

ولی چه فایده بازی که روی low یا med انجام بشه لذت زیادی نداره

مثل اینه که فیلم قشنگ رو با  کیفیت پرده ای ببینی.

:D

نه جسارتی نیست.

شما حتما حرفه ای هستی.راستش من اصلا فریم رو دقت نمیکنم.همینکه لگ نمیزنه و رو مانیتور 19 کیفتش طبیعیه یعنی اجرا شده.ولی خیلیها تو کف سیستم شمان.خییییلیها.

فریم مگه برپانیه نیست؟ فیلمها مگه معمولا 30 فریم نیستن؟ نمیدونم شاید من مثل شما کمالگرا نیستم:$.

لینک به دیدگاه

دوستان هممون دوست داریم بهترین رو داشته باشیم.

چی شد مانیتورامون از 17 رسید به 27 و 32.طرف لب تاب میگیره میگه 4 کی ساپورته.اخه مانیتور 15 و 17 اصلا بیشترز اچ دی تو گیم به چه کاری میاد؟ درسته یسریها برای کارشون نیاز دارن و منظور اونها نیستن.

یا مثلا واقعا نمیشه با رزولیشن مدیوم و فریم حداقل استاندارد گیم زد؟

الان میشه گفت تقریبا نصف دنیا ازین صنعت منفعت میبرن و نصف دیگه میشه گفت فقط مصرف کنندن.ما  هم که معلومه جزو کدوم دسته هستیم.

هممون دوست داشیم بوگاتی یا فراری داشته باشیم. حالا یسریها که برای مسابقات و تبلیغات و..شاید بدردشون بخوره اما واقعا بدرد کدوم جاده تو ایران یا حتی 90 درصد جاده های دنیا میخوره.درسته حالشو میبریم .ازش استفاده هم میکنیم.اما همین سمند هم کارمون رو راه میندازه(مثال بود.حالا گیر ندین به این مثال من خودم ارزوم الان یه سمنده.)

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

دوستان هممون دوست داریم بهترین رو داشته باشیم.

چی شد مانیتورامون از 17 رسید به 27 و 32.طرف لب تاب میگیره میگه 4 کی ساپورته.اخه مانیتور 15 و 17 اصلا بیشترز اچ دی تو گیم به چه کاری میاد؟ درسته یسریها برای کارشون نیاز دارن و منظور اونها نیستن.

یا مثلا واقعا نمیشه با رزولیشن مدیوم و فریم حداقل استاندارد گیم زد؟

الان میشه گفت تقریبا نصف دنیا ازین صنعت منفعت میبرن و نصف دیگه میشه گفت فقط مصرف کنندن.ما  هم که معلومه جزو کدوم دسته هستیم.

هممون دوست داشیم بوگاتی یا فراری داشته باشیم. حالا یسریها که برای مسابقات و تبلیغات و..شاید بدردشون بخوره اما واقعا بدرد کدوم جاده تو ایران یا حتی 90 درصد جاده های دنیا میخوره.درسته حالشو میبریم .ازش استفاده هم میکنیم.اما همین سمند هم کارمون رو راه میندازه(مثال بود.حالا گیر ندین به این مثال ☺من خودم ارزوم الان یه سمنده.)

دقیقا حرف دلمو زدی

الان یکی از بزرگترین دلایل ضعف اقتصادی کشورمون همینه

هرچی پول در میاریم یا میره کره و چین واسه این گوشیای موبایل یا همین اینتل و انودیا...

یکی از مشکلات دنیای گیم هم اینه که تو این 10 سال اخیر بدجور تعداد کاربرا و درامدش افزایش  پیدا کرد و باعث شد سازنده ها چه سخت افزار و چه گیم واسه اینکه از این بازار پردرامد عقب نمونن هی محصولات بی کیفیت یا با تفاوت ناچیز رو تو بازه زمانی کم بدن بیرون که این کار حتی احتمال داره باعث سقوط صنعت گیم تو اینده نزدیک بشه...

واقعا دلم واسه قدیما تنگ شده...همه چی اون موقع بهتر بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin110 گفته است :

:D

نه جسارتی نیست.

شما حتما حرفه ای هستی.راستش من اصلا فریم رو دقت نمیکنم.همینکه لگ نمیزنه و رو مانیتور 19 کیفتش طبیعیه یعنی اجرا شده.ولی خیلیها تو کف سیستم شمان.خییییلیها.

فریم مگه برپانیه نیست؟ فیلمها مگه معمولا 30 فریم نیستن؟ نمیدونم شاید من مثل شما کمالگرا نیستم:$.

اختیار دارید

من هم اولین سیستمم رو که گرفتم گرافیک HD5550 روش بود زمان خودش هم گرافیک قویی نبود بازی های روز رو 25 فریم میاورد ولی من اصلا متوجه نشدم تا زمانی که بازی Crysis 3 رو رخیتم روش و بازی با 15 فریم میومد

ولی الا تفاوت بین 60 با 50 هم متوجه میشم

یه ویدئو بود روی گیمر معمولی و حرفه ای تست میکردن مانیتور 120 رفرش بود ، گیمر ها رو از اتاق بیرون میکردن بعد روی 120 یا 60 فریم به صورت رندوم قرار میدادن طرف میومد بازی میکرد و بعد از 5 دقیقه باید میگفت  رو چند فریم بازی کرده

گیمر حرفه ای از 7 بار هر 7 بار رو صحیح گفت در صورتی که گیمر معمولی اصلا نمیتونست تفاوتشون رو تشخیص بده.

در کل انسان همینه ، وقتی سوار بنز بشه دیگه به پراید راضی نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ATER گفته است :

در کل انسان همینه ، وقتی سوار بنز بشه دیگه به پراید راضی نمیشه.

ببین اول اینو بگم که منم مثل شمام و ما کم و زیاد اینجوری شدیم البته اونا که ممکنه بهشون بربخوره بگم قطعا اینجوری نیستن^_^.

خب اصلا بحث همینه دیگه.و البته بحث اصلی اینه که حالا شما سیستم رو جدید میکنی و بالاتر میگیری با هدفی که داری اما بعضیها فقط میگن جدیدتر و قویتر اما سیستم 775 هم تا 2 سال دیگه برای استفادش جوابگو هست.

بلا نسبت شما بعضی از ما هی جدیدتر رو میگیریم و به قبلی قناعت نمیکنیم.مثلا شما همونقدر از بازی لذت میبری که یکی دیگه بدون توجه به فریم و رزولیشن حداکثری داره لذت میبره.شایدم اون بیشتر چون بند این قیدها نیست.اما اگه اونم سعی کنه بفهمه و به شما نگاه کنه دیگه میگه این سیستمه یا لگن من دارم و سریع دست به کار میشه:D!

انگار این دنیا یه توازن خاص توش برقراره.هر چی بدست میاری یچیزی از دست میره و باید دید بهش میارزه. 50 سال پیش تکنولوژی نبود و کارها سخت تر انجام میشد و... اما الان تو خیلی مسائل زندگی راحت شده..اما کی میتونه واقعا بگه مردم 50 سال پیش اندازه ی ما خوشبخت و حتی تو رفاه و راحتی نبودن.درسته باید با زمان پیش رفت اما چرا فقط تو مصرف اونم با عجله.

اگه اینهمه چرخش مالی و خروج پول ملت برای خرید این مسائل مثل پی سی و متعلقاتش و لب تاب و کنسول و گوشی و...مثلا میشد تو یه صنعت یا سرگرمی داخلی مثل ورزش که حالا صنعت و امکانات خاصی نداره یا گردشگری و  ...

اگه ما تو این صنعت و خیلی صنایع دیگه که بحث ما نیست شریک بودیم و نونش رو میخوردیم خب خیالی نبود.اما...

میدونم الان بعضیها ممکنه بگن برو بابا اما چه میشه کرد که اینا واقعیت تلخه که مثلا ما همش تو تلگرامیم درحالیکه یکی اونور سهامدارشه و ما سرمون گرم...

لینک به دیدگاه

من یه سیستم مال سال 2000 با cpu celeron و از این کارتای گرافیک انویدیا که کلا 4 تا هسته  و 64 مگ حافظه داره دارم 

رمم هم 256 مگابایته با 70 gb هارد

فکر کنم تا حالا از 150% قدرتش استفاده کردم  الآن بیشتر از 10 ساله بازنشته شده ولی من بازم باش call of duty 1 بازی میکنم

این وضعیت ماست 

لینک به دیدگاه

من که حلالش می کنم البته بیشتر در زمینه بازی .

بنظرم هر کی یک عشقی داره، نمیشه بهش ایراد گرفت که مثلا سیستم بسته و از نهایت قدرتش استفاده نمی کنه.

خودمون یک مغز داریم که از چند درصدشم استفاده نمی کنیم.

ممکنه طرف سیستم قوی ببنده و فقط دو تا بنچمارک بگیره لذت ببره.

البته فرهنگ صحیح خرید و استفاده بر اساس نیاز، تو جامعه ما جا نیوفتاده و بیشتر جنبه خودنمایی داره و یک مساله کلی هست که یک بعد قضیه وسایل الکترونیکه.

لینک به دیدگاه

من   خودم  کلاً  از سیستمم کلاً.... اینقـــذه   استفاده میکنم!

Winecollecting.jpg

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

درود

واقعا کیف میکنم میبینم خیلی هاتون اصلا نیازی ندارین ولی بهترین سیستم رو دارین. بابا ایول D:

ولی من خودم کلا کارم با سیستم هست یعنی میشه گفت شغلم هست اما یک لپ تاپ دارم i3 که مجبورم بخاطر سرعت بیشتر لینوکس بریزم که حداقل یکم سرعت برای کارم بهتر بشه. البته برنامه نویسی نیاز به سیستم انچنانی هم نداره و کارمون رو باهاش راه میندازیم یک اجرا کردن برنامه هست که اونم رو گوشی اجرا میکنم.  در کل راضیم و تا سال اینده ان شاء الله یک سیستم خوب که نیازم رو برطرف کنه جمع میکنم :)

لینک به دیدگاه

تا همین چند وقت  پیش هر چی پول داشتم خرج ارتقای سیستم میکردم و سیستم همیشه روشن بود گهگاهی بازی میکردم باهاش

بقیه اوقات هیچ کار مفیدی نمیکردم باهاش و حتی یه تاپیک هم زدم که جچوری بتونم از سیستم پول دربیارم (مثلا مواقعی که با سیستم کاری ندارم و روشنه ، یه پردازشی یا کاری انجام بده که درآمدی داشته باشه) که به نتیجه نرسیدم

درسته که آپدیت بودن سیستم لازمه و حس خوبی به ادم میده ولی به نظرم ارزش نداره این همه خرج سیستم کنی و هیچ فایده ای هم نداشته باشه

شگرد شرکت های سخت افزاری هم همینه که این حسو به شما بدن که شما از دنیا عقب افتادید و سیستمتون بروز نیست که مجبور بشید ارتقا بدید

الان حدود یه ساله که با سیستم تدوین میکنم و باهاش پول درمیارم ، عوض اینکه پول خرجش کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...