رفتن به مطلب

کمک در مورد پروژه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان لیونی

راستش در مورد پروژه دانشگاهیم به کمک شما عزیزان احتیاج دارم..

عنوان پروژه :

بررسی هزینه های تمام شده برای تاسیس یک ISP ( امتیاز- دستگاه ها - آبونمان پهنای باند 1 مگ )

اگر اطلاعاتی در این مورد داشتید لطفا مطرح بفرمائید ...

با تشکر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

چرا نمیری رودرو از چند تا ISP بپرسی/ ؟ ! اینجوری خیلی بهتر و راحت تر میتونی به هدفت نزدیک بشی /

من فردا زنگ می زنم می پرسم و جواب رو برات اینجا می زنم /

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون دوست عزیز

اما تا آشناشون نباشی هیچ اطلاعاتی در اختیارتون قرار نمیدن......

فکر میکنن که میخوای روی دستشون بلند شید.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

آقا جان تشریف نداشتن / گوشی هم خاموش بود / با خانومش حرف زدم گفت که فردا میاد /

امروز شرمنده شدیم@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام آقا من این اطلاعات رو تونستم گیر بیارم /

لوازم و وسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک ISP

سرور ها

1-کش سرور (برای افزایش سرعت مرور)

2-سرور اکانتینگ برای کنترل حساب کاربران

3-نرم افزار اکانتینگ روی سرور به دلخواه بوده و بستگی به بودجه دارد.در کارهای سبکتر و کم می شواد از سیستمهای رایگان استفاده نمود.مانند NTTack+ - نسخه های تجاری هم مانند SIB کم هزینه تحت لینوکس و قابلیتهای زیاد-یا نرم افزار ISPUtilil داده پردازان دوران حرفه ای و گران قیمت

4-خط لیزلاین از شرکت مخابرات پهنای باند هم بستگی دارد در چه شهری؟! برای چه کاری؟! برای چند کاربر؟‍‍‍‍‍‍!برای چه منظوری؟! باید تهیه نمود که اخیراً خط E1 بعنوان بستر ارتباطی با مشترک مد نظر می باشد و باید از شرکت مخابرات تهیه نمود؟

که هزینه فکرکنم سپرده ندارد و باید ماهانه حدود 300 هزار تومان یا 250 هزار تومان هزینه نگهداری پرداخت شود.در ضمن هزینه پهنای باند هم که روی آن محاسبه خواهد شد.قمیت درستی در دست ندارم و می توان از مخابرات امور مشترکین لیست قیمت تهیه نمود.

5-مودم مخصوص ارتباط بین دو نقطه که بستگی به فاصله با اولین مرکز مخابراتی سرویس دهنده و دفتر سرویس گیرنده (ISP) دارد.معمولاً مودم از نوع Patton استفاده می شود که قیمت های متفاوتی دارند.از جفتی 700 هزار تا 1200 میلیون و یا میشه اگر مخابرات اجازه بده و امکانات داشته باشه از مودم Telabs استفاده کرد که ارزانتر از مودم Patton در میاد.

6-اکسس سرور و یا بر اساس نیاز نسبت به پهنای باند بیشتر باید از روتر و یا مودم Patton با ظرفیت پشتیبانی بیشتری استفاده کرد.

7-قیمت اکسس سرور هم که معمولاً استفاده میشود مدل AS-5300 با ساپورت E1 می باشد که قیمتی در حدود 2 تا 3 میلیون داشته و کلاً دست دوم می باشد.

راستی یکی هم گفت ( آنا اینترنت آقای محمدی " 100 میلیونی در نظر داشته باشین و مجوز هم با این راحتی دیگه به هرکسی نمیدن ! ! )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز

راهنمائی تون بسیار مفید بود اما تا دیروز وقت داشتم ..چون دیروز نوبت ارائه پروژه ام بود...

با اطلاعاتی که گیر آوردم تونستم یه پروژه خوب رو ارائه کنم.....

اگر هم کسی خواست میتونم براش ارسال کنم...

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز

راهنمائی تون بسیار مفید بود اما تا دیروز وقت داشتم ..چون دیروز نوبت ارائه پروژه ام بود...

با اطلاعاتی که گیر آوردم تونستم یه پروژه خوب رو ارائه کنم.....

اگر هم کسی خواست میتونم براش ارسال کنم...

با تشکر

8-} ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...