رفتن به مطلب

چطوری مادربرد ایسوس و گارانتی خوبش منو به خاک سیاه نشوند

Mahyar378
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

خوب دیروز به این ترتیب پیش رفت : 

ساعت 10 صبح مجدد رفتیم گارانتی گرین خدمت آقای شعبانی عزیز ، پاور رو همه جوره تست کردن و ولتاژ ها کاملا اوکی بود .

مستقیم به گارانتی سازگار تماس گرفته شد و مشکل دار بودن مادربورد تایید شد . 

مادربورد رو مجدد به گارانتی فرستادم و دوباره رسید کردن . شماره رسید هم دادم به شخصی و قرار بر این شد که تعویض بشه . حالا خبر نهایی تا 3 4 روز دیگه مشخص میشه 

با تشکر

یا حق

ايشالا آقا مهيار گل مشكلت حل ميشه.چون ديگه خود سازگار هم فهميد مشكل از مادربورده بخاطر نرفتن آبروي خودشون هم كه شده مادربورد رو برات عوض ميكنن

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تبریک میگم بهتون که هم فکری دوستان خوب لیون بالاخره تونستین ثابت کنید که مین مشکل داشته و حالا بر این اساس به نظر من می تونید خسارت قطعات سوخته را هم بگیرید

لینک به دیدگاه

خداروشکر. خیلی خوشحال شدم مشکلت حل شد داداش. توکلت به خدا. 

لینک به دیدگاه

چه وضعیه؟

فقط تعویض ؟

هنر کردن

پس کی پول خسارت قطعات دیگه ایشون رو میده؟

لینک به دیدگاه

به قول یکی از دوستامون 

همین که تعویض کردن باید کلاهمونو بندازیم هوا . 

اینا خسارت بده نیستن

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم . یه چیزی به ذهنم رسید گفتم اینجا مطرح کنم ببینم آیا کلا این کار به صرفه هست؟

تو فکرم بود اگر اگر اگر مادربورد تعویض بشه که احتمال تعویضشم بالاست ، آیا به صرفه هست که مادربورد Maximus VIII Hero رو بفروشم همون حالتی که آک هست و به قیمت آک بفروشم و در عوضش 

مادربورد گیگابایت Z270X UltraGaming یا Z270 Maximus IX Hero بگیرم؟

به صرفه اقتصادی هست؟

پلتفرم جدید Z270 آیا با 6700K و کلا نسل 6 سازگاری کامل رو دارند؟ آیا رم های بنده رو ساپورت میکنه؟ (توی سایت ایسوس رفتم مشخصات IX Hero رو دیدم و دیدم سریال رم بنده توش موجود نیست!) آیا مشکلی پیش نمیاد؟

آیا در پلتفرم فعلی بنده Z170 ، امکان ارتقا CPU به نسل 7 یعنی 7700K و غیره وجود داره؟ و این که آیا هیچ مشکلی پیش نمیاد؟

البته احتمال فروش Z170 کم هست چون فعلا یکم مشکل مالی دارم و امکان خرید مادربورد بهتر رو ندارم صرفا جهت اطلاع و آگاهی پرسیدم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

دوستان عزیزم . یه چیزی به ذهنم رسید گفتم اینجا مطرح کنم ببینم آیا کلا این کار به صرفه هست؟

تو فکرم بود اگر اگر اگر مادربورد تعویض بشه که احتمال تعویضشم بالاست ، آیا به صرفه هست که مادربورد Maximus VIII Hero رو بفروشم همون حالتی که آک هست و به قیمت آک بفروشم و در عوضش 

مادربورد گیگابایت Z270X UltraGaming یا Z270 Maximus IX Hero بگیرم؟

به صرفه اقتصادی هست؟

پلتفرم جدید Z270 آیا با 6700K و کلا نسل 6 سازگاری کامل رو دارند؟ آیا رم های بنده رو ساپورت میکنه؟ (توی سایت ایسوس رفتم مشخصات IX Hero رو دیدم و دیدم سریال رم بنده توش موجود نیست!) آیا مشکلی پیش نمیاد؟

آیا در پلتفرم فعلی بنده Z170 ، امکان ارتقا CPU به نسل 7 یعنی 7700K و غیره وجود داره؟ و این که آیا هیچ مشکلی پیش نمیاد؟

البته احتمال فروش Z170 کم هست چون فعلا یکم مشکل مالی دارم و امکان خرید مادربورد بهتر رو ندارم صرفا جهت اطلاع و آگاهی پرسیدم

میهار جان

بله Z270 Hero میتونه گزینه ی مناسبی باشه، به نظرم کار درستیه.

هیچ مشکلی از نظر ساپورت پردازنده و یا رم نخواهی داشت، Z270 کاملا" سازگاره.

در پلتفورم فعلی Z170 هم امکان ارتقا به 7700K و کلیه پردازنده های Kabylake مقدوره. مشکلی نداره. من خودم هم Z170 دارم با 7700K

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

میهار جان

بله Z270 Hero میتونه گزینه ی مناسبی باشه، به نظرم کار درستیه.

هیچ مشکلی از نظر ساپورت پردازنده و یا رم نخواهی داشت، Z270 کاملا" سازگاره.

در پلتفورم فعلی Z170 هم امکان ارتقا به 7700K و کلیه پردازنده های Kabylake مقدوره. مشکلی نداره. من خودم هم Z170 دارم با 7700K

ارمین جان داشتم جوابشون رو تایپ میکردم .یهو دیدم جواب دادید چطور اینقدر سریع نوشتی؟/؟؟O.oO.o

بله مشکلی برای ساپورت کردن رم وجود نداره
با توجه به اینکه از Maximus VIII Hero  زده شدید فروشش به صورت اکبند کار بسیار خوبیه

ویرایش شده توسط AliReza-Lion
لینک به دیدگاه

صحیح . بیشتر هدفم از پرسیدن این سوال این بود که با توجه به پیشرفت تکنولوژی لحظه ای بازار ، الان کمتر کسی تن به خرید مادربورد های Z170 میده (با وجود Z270 ) و در آینده ای نزدیک و شاید نه چندان دور 

میخوام توی فروش Z170  کمتر ضرر کنم و قیمت خوب بفروشم . 

الان Z170 در لیون کامپیوتر حدود 1.025 هزار تومان هست . فکر میکنم Z270 اگر کاملا جا بیوفته عملا قیمتش میکشه پایین . (دقیقا مثل جریان سری 900 انویدیا وقتی سری 1000 اومدن و قیمتای سری 900 شکسته شد)

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AliReza-Lion گفته است :

ارمین جان داشتم جوابشون رو تایپ میکردم .یهو دیدم جواب دادید چطور اینقدر سریع نوشتی؟/؟؟O.oO.o

فدات علیرضا جان،

آقا جسارتا" سرعت انجمن بالا بوده.  تقصیر ما نیست. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

فدات علیرضا جان،

آقا جسارتا" سرعت انجمن بالا بوده. 

فدایی داریییی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

صحیح . بیشتر هدفم از پرسیدن این سوال این بود که با توجه به پیشرفت تکنولوژی لحظه ای بازار ، الان کمتر کسی تن به خرید مادربورد های Z170 میده (با وجود Z270 ) و در آینده ای نزدیک و شاید نه چندان دور 

میخوام توی فروش Z170  کمتر ضرر کنم و قیمت خوب بفروشم . 

الان Z170 در لیون کامپیوتر حدود 1.025 هزار تومان هست . فکر میکنم Z270 اگر کاملا جا بیوفته عملا قیمتش میکشه پایین . (دقیقا مثل جریان سری 900 انویدیا وقتی سری 1000 اومدن و قیمتای سری 900 شکسته شد)

الان اینتل بشدت نگران پردازنده های جدید AMD هست، در آینده هم قیمت پردازنده ها و هم احتمال زیاد قیمت مادربرد ها کمتر خواهد شد.

Z170 قطعا" جاشو به Z270 خواهد داد، از این جهت خواهانش به مرور کم میشه ولی در شرایط فعلی بازار، با توجه به اینکه Z270 جایگاه مستقل قیمتی نسبت به Z170 داره، فعلا" جا پای Z170 - فعلا" - محکمه.

لینک به دیدگاه

ماشاءالله سرعت .... اولین باریه که توی کل انجمن هایی که بودم ، اینقدر سریع جواب سوالم رو گرفتم !!!!!!!

پس با این حساب به نظرم Z270 گزینه بهتری میتونه باشه در این مورد . با تشکررررر فراوان . 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

ماشاءالله سرعت .... اولین باریه که توی کل انجمن هایی که بودم ، اینقدر سریع جواب سوالم رو گرفتم !!!!!!!

?

پس با این حساب به نظرم Z270 گزینه بهتری میتونه باشه در این مورد . با تشکررررر فراوان . 

خواهش میکنم وظیفس
موفق و پیروز باشید!!

لینک به دیدگاه

به نظر شما گارانتی قبول میکنه که در ازای Z170 Hero ، با پرداخت ما به تفاوت ، Z270 بده؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

به نظر شما گارانتی قبول میکنه که در ازای Z170 Hero ، با پرداخت ما به تفاوت ، Z270 بده؟

به هیچ وجه قبول نمیکنن.

تا دیروز همین Z170 هم در برابر Z170 خودت نمیدادن، بعد بیان Z270 بدن.

یه بار همین تاپیک رو بخون ببین چه بلایی سرت آوردن.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

شاید قبول کنه ولی بنظرم این کار رو نکنی بهتره به چند دلیل
1_الان قیمت این مادربورد ها بالاست و خریدشون الان خیلی مناسب نیستش برای حباب قیمتی که دارند
2_اگه قصد خرید دارید از این شرکت نگیرید چون هم قیمتشون احتمالا بالا میده هم اینکه گارانتی کردنشون نابوده 3_میتونید وایسید یکم قیمتش متعادل بشه که احتمال زیاد میشه با ورود رایزن.اونوقت میتونید یه خرید بسیار شیرین داشته باشید

در کل یه پیشنهاد میکنم بهتون:هیچ وقت تو خرید هیچ چیزی عجله نکنید حالا میخواد شامپیو داروگر باشه  یا میخواد مادربورد باشه.چون تجربه کردم و تقریبا تو همه موارد ضرر کردم

ویرایش شده توسط AliReza-Lion
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

فک نمیکنم.من ک کولر بوفالو گرین رو دارم و به صدا افتاده رفتم بهشون گفتم و گارانتی رو قبول کردن ولی گفتن با بار بعدی براشون بوفالو میاد و من گفتم ک عیبی نداره و پول بیشتر میدم بهتون بهم واتر کولر بدین اصلا زیر بار نرفتن!!اونم گارانتی گرین ک اینقدر میگن خوبه

لینک به دیدگاه

خوب امروز ما هم به این ترتیب پیش رفت ...

مادربورد همونطور که در جریان هستین به گارانتی مجدد فرستاده شد و قرار بر تعویض شد

امروز صبح اس ام اس اومد که قطعتون آمادست . من زنگ زدم 8701 و شماره قبضو دادم دیدم میگه : دستگاه تعمیر شده است . 

با توپ خیلی پر زنگ زدم داخلی 4 رو گرفتم با خود منشی صحبت کردم . اولش خیلی آروم گفتم شماره قبضمو و بعدش دیدم تا گفت تعمیر توپیدم به طرف و دیگه اون روی من رو بالا اورد طرف . بهش گفتم وصل کنه آقای ب..گ ز..ه . وصل کرد به ایشون و دیگه اون روی من بالا اومد و توپیدم به ایشون 

بهشون گفتم اقای محترم من الاف شمام بخوام هر روز سر ظهر پاشم بیام گارانتی آخرشم هیچی به هیچی؟ مادربورد بنده رو خانم ز...یی  تست کردند شنبه و خودشون دیدن مادربورد شرطی شده و رندم کار میکنه و ارور 09 . 49 . 3F . 99 میده ! چطور میگین مادربورد تست شده و سالمه و بیا تحویل بگیر؟ 

رفت به خانم ز....یی گفت و اومد و وقتی پشت خط بودم پرسید که آیا شنبه اقای قاسمی اومدن مادربوردشونو تست کردین اروری دیدین یا این که رندم کار میکرد ؟

در کمال نا باوری زدن زیر حرفشون و گفتند نه مادربوردشون بدون هیچ ارور و مشکلی بالا اومد و تصویر داد .

دیدم اینطوری نمیشه و سریع رفتم سازگار

مادربورد رو تحویل گرفتم و دادم همون خانم ز...یی مجدد با سی پی یو و رم خودش تست کرد و در اولین استارت مادربورد 09 داد و بالا نیومد . MemOK! رو زد و بالا اومد . مجدد ریست کرد و دوباره 09 داد و بالا نیوومد.

به این خانم میگم رم رو بزارن رو اسلات دوم A2 . طبق دفترچه که گفته تک رم باید رو A2 قرار بگیره . این کارو کرد مجدد تصویر نداد و 09 داد . 

شخصی اونجا بود که به عنوان مسئول تست کنار این خانم  بود . خودشون یه تک رم داشتن که با اون تست میکردن و این طرف وقتی دید  ارور میده مادربورد این سخن گرانبها رو گفت :

مادربورد شما تک رم یا تک کاناله ساپورت نمیکنه! باید دوال چنل باشه حتما !

برگشتم گفتم آقای عزیز توی دفترچه Manual مادربورد نوشته که تک کاناله فقط باید A2 قرار بگیره و دو کاناله باید ددر  A2 B2

حرف جالبی زد .  برگشت گفت

من عکس رو قبول ندارم . شما برای من متن یا نوشته بیار که گفته اینطوری باید رم بزاری تا منم قبول کنم .

+ آقای عزیز مدرک از دفترچه مادربورد معتبر تر؟ 

حرفشو سریع عوض کرد که :

اصلا ما از کجا بدونیم رم های شمارو این مادربورد ساپورت میکنه لابد سریال های رم شما توی لیست رم های این مادربورد نیست!

+ یعنی چی اقای عزیز . 11 ماه این قطعات کار کرده بدون مشکل بعد شما میگی مادربورد رم رو ساپورت نمیکنه؟

طرف دیگه رفت پیداش نشد . ندیدمش کلا دیگه . 

رفتن یه رم دیگه آوردن و همین مشکل پا برجا بود بلکه بد تر شد ارور 49 هم اضافه شد . ارور 99 هم داد و رو چراغ سید مادربورد سیستم هنگید. 

دو تا مسئول فنی آقای ب.گ ز..ه و اقای ج....ن و خانم ز...یی رفته بودن تو اتاق و داشتن در مورد مادربورد بنده به مسئول های بالاتر و این و اون زنگ میزدن . از صحبتاشون شنیدم که میگفتن : چیکار کنیم الان خوب؟ هر روز داره میاد سمجه . ردش کنیم بره خیلی پیگیره . مادربورد خرابه . رم هامون سالمه . ما که تست کردیم یکی دو بار تصویر داد کافیه دیگه . تعویض کنیم ضرر باید بدیم ... . از این حرفا شنیدم 

به بنده گفتند شما برین بشینین ما صداتون میکنیم . یکم تلفن بازی شد این وسط که یهو گفتن تعویض میکنیم براتون . 

رفتیم مادربورد رو با پک کامل تحویل دادیم و رسید گرفتیم . توی انبار هم موجود نداشتن که همین امروز تحویل بدن و افتاد برای شنبه یکشنبه . بلکه Z170 داشته باشن یا بلکه مورد مشابه بدن با اختلاف قیمت . 

آخرشم با کلی منت برگشتن گفتن که : چون که شما اینقدر رفتی و اومدی برات داریم تعویض میکنیم وگرنه مادربورد از نظر ما سالمه . 

جمع بندی نهایی :

اگر به خاطر لطف آقای حسینی عزیز که کلی هم اذیتشون کردیم توی این ماجرا و کلی زحمت دادیم بهشون و رفت و آمد های مکرر بنده بود ، مادربورد به هیچ عنوان تعویض نمیشد . 

شرکت سازگار هیچ تعهدی نسبت به قطعه خراب نداره و تا جای ممکن میخواد از زیر گارانتی در بره و به نوعی مشتری رو بپیچونه .

در کارت گارانتی و سایت سازگار ارقام قید شده که : اگر مشکل شناسایی شد و قطعه قابل تعمیر بود ، تعمیر می شود و اگر قابل تعمیر نبود تعویض می شود .

اینها مشکل رو دو بار به چشم خودشون و همکارانشون دیدن ولی باز از تعویض شونه خالی میکردن و میگفتند سالمه . آخرشم کلی منت . 

#از_سازگار_ارقام_نخرید

با تشکر از همگی که این موضوع رو دنبال کردند . به امید حق تا شنبه . انشاءالله که باز مشکل جدید پیش نیاد .

لینک به دیدگاه

امیدوارم که شنبه مشکلت حل شه و برات تعویض کنند

هرچند چشمم اب نمی خوره و حس می کنم باز یه بهونه ای میارن..دفعه اول که مشکل رو دیدن و قول تعویض دادن این بازی هاشون چی بوده دیگه اینجا که کسی نیست که بتونه حقشون رو بزار کف دستشون..باز دم اقا سعید گرم که کمکتون کردن

لینک به دیدگاه

درود

امیدوارم که حل بشه خیلی اذیت شدی

وقتی مین  نو رو هم  تحویل گرفتی بده اونجا برات تست کنند حتما وقتی اون مشکلات و اون ارور ها خودشون و نشون ندادند حساب کار دستشون میاد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋ گفته است :

خوب امروز ما هم به این ترتیب پیش رفت ...

...

سلام دوست من.

بی نهایت خوشحال شدم که شنیدم قرار شد برات تعویض کنن.

از طرفی هم خیلی ناراحت شدم که این قدر اذیت و ناراحتی و فشار عصبی وارد کردن به خاطر کاری که از اول باید میکردن.

هرچی فکر میکنم نمیدونم مشکل از ماس یا اونا! ولی امیدوارم هیچ وقت کسی ناراحتی نداشته باشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

تا شما و بقیه دوستان باشید پشت دستتون رو داغ کنید سازگار نخرید.

دادن بهت

درجا بگذار برای فروش.

لینک به دیدگاه

دوستان گارانتی آواژنگ به چه صورته ، من تاحالا جنسی با گارانتی آواژنگ نداشتم ، دوستانی که برخورد و استفاده کردن از این گارانتی ممنون میشم بگن به چه صورته 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، morteza pc گفته است :

دوستان گارانتی آواژنگ به چه صورته ، من تاحالا جنسی با گارانتی آواژنگ نداشتم ، دوستانی که برخورد و استفاده کردن از این گارانتی ممنون میشم بگن به چه صورته 

درود

من چندین بار مراجعه کردم خوشبختانه برخوردشون خیلی خوب بود

و لا اقل مثل ویستا نگفتن که اشتباه کردی گارانتی مارو خریدی ویا  ساز گار صدای قیژ قیژ هارد و نگفتن نرم افزاریه!!!!!!!!!

و توی  فروم شهر سخت افزار  هم  پشتیبانی آنلاین دارن که خیلی عالیه 

و از نظر کیفیت  هم  گیگا  رو یه سرو گردن بالاتر ایسوس  می دونم  و اعتماد کامل دارم

همه ی این بحث ها باز برمی گرده به سه اصل  سلیقه، کاربرد و اعتماد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...