رفتن به مطلب

فروش باندل فوق العاده Z170 ___ مدل i5 6600k + Asus Z170 VIII Hero در حد مشابه اکبند

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

یکعدد باندل حرفه ای i5 6600k + Asus Z170 VIII Hero کارکرد بسیار پائین و مشابه اکبند برای فروش ارایه میشود.

https://www.digikala.com/Product/DKP-109631/ASUS-MAXIMUS-VIII-HERO-Motherboard/keyword-viii hero

https://www.digikala.com/Product/DKP-108074/Intel-Skylake-Core-i5-6600K-CPU/keyword-6600k

سی پی یو باکس میباشد و مادربرد هم به همراه متعلقات کامل و جعبه و گارانتی اصلی شرکت سازگار ارقام تا تاریخ 2019/06

ضمن اینکه متاسفانه دو سه جای زیف های مادربرد کج شده بودند که با دقت سعی کردیم روبراه کنیم و در حال حاضر بدون هیچ مشکل و... مورد استفاده قرار میگیرد. (کجی زیف های مادربرد هیچ تاثیری روی کارکرد مادربرد نگذاشته است و همانند روز اول اوکی هست که البته اگر دوستان با این مورد نتونند کنار بیان میتوانند با هزینه کمی سوکت را کامل عوض کنند. )

قیمت سی پی یو در بازار حدود 1250 الی 1300 میلیون میباشد.

قیمت مادربرد هم در بازار حدود 1050 الی 1070 میلیون میباشد.

باندل فوق در صورتی که بصورت اکبند از بازار تهیه شود حول و حوش 2300 الی 2350 هزینه دربر دارد.

با توجه به شرایط بالا و شرایط باندل قیمت پایه برای فروش 1400 میلیون تومان و گام مزایده 20 هزار تومان و فروش فوری 1460 میلیون میباشد. فروخته شدند

خاتمه مزایده 12 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه.

باندل بضوزت کامل فروخته میشود و بصورت جداگانه فروخته نخواهد شد مگر آنکه برای هر دو در همان لحظه خریدار داشته باشد.

photo_2017-02-23_01-11-06.thumb.jpg.3651ec53b629d386e955e2e73dd42f43.jpg

photo_2017-02-23_02-17-52.thumb.jpg.1d71266ddf108396b541bfac4a53b6a2.jpgphoto_2017-02-23_01-09-11.thumb.jpg.02f7d0fb047f65021fde55c77119f294.jpg

فروش در لیون کامپیوتر هم در جریان است.

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-باندل-فوق-العاده-z170-___-مدل-i5-6600k-asus-z170-viii-hero-در-حد-مشابه-اکبند.854011/

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

سلام
رزرو فوری برای من، تا فردا ساعت 12 ظهر.
ویرایش شده توسط Shaho.R
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، Shaho.R گفته است :
سلام

سلام شاهو جان

چشم در خدمتتونم. :)

البته فروش همچنان ادامه دارد ولی شاهوی عزیز رزرو هستند و در صورت انصراف ایشان به ترتیب اولویت دوستان دیگر هماهنگ میکنم. 

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

سلام اگه فروش تکی مقدور شد پردازنده برای من

سلام سجاد عزیز

چشم در نهایت اگر شاهو جان منصرف شدند و مشتری همزمان برای مادربرد بود باهاتون هماهنگ میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، mohammad540800 گفته است :

با سلام

فوری?

سلام

چشم در صورت عدم معامله با شاهو جان و انصراف ایشان در خدمت شما خواهم بود و عملا بلافاصله با پیشنهادتون تقدیمتون خواهد شد.

ختم تایپک.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Shaho.R گفته است :
سلام

برای هماهنگی تماس می گیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، MIFans گفته است :

رم ها فروشی نیست؟

والا رم ها فروشی نیستند و شرمنده شما هستم عزیز.

در 3 ساعت قبل، Mahyarrezai گفته است :

اگه نخواستن فوری 

با توجه به پیشنهاد فوری شاهو عزیز فعلا قطعات متعلق به ایشان هست و البته در صورتی که ایشان از خرید منصرف شدند حتما به ترتیب اولویت ردیف میکنم.

در 29 دقیقه قبل، ashkan_83 گفته است :

سلام

فوری + ۴۰ که روند بشه ?

سلام

والا قربان در صورتی که پیشنهاد فوری نبود من همان قیمت فوری را برایتان اوکی میکردم ولی با توجه به پیشنهاد فوری بالاتر از اون قیمت امکانپذیر نیست و در واقع قیمت فوری قیمتیست که درجا فروخته میشود.

در 8 دقیقه قبل، Shaho.R گفته است :

برای هماهنگی تماس می گیرم.

در خدمتتون هستمو فعلا قطعات متعلق به شاهو عزیز هست با توجه به هماهنگی های انجام شده در تلگرام و... به ایشان فروخته شدند.

در صورت انصراف و... بلافاصله اعلام خواهد شد.

از جهتی شرمنده دوستان زیادی شدم که نتونستم در خدمتشون باشم متاسفانه امیدوارم سعادت باشه که بتونم در معاملات بعدی در خدمت تمام دوستان عزیزم باشم. :(

ختم تایپک.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...