رفتن به مطلب

گارانتی تخت جمشید و تعویض

m343
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه بزرگوارن

مدتیست شاهد عدم پاسخگویی کامل از بعضی شرکت های گارانتی هستیم  همین موارد سبب شد این موضوع را اینجا عرض کنم شاید پیشرفت این شرکت را ببنیم 

حدود 20 روز پیش پاور CX 750  صدای کویل واین میداد و دوستان لطف کردند و راهنمایی هایی داشتند در مورد چگونگی تعمیر آن ولی چون گارانتی داشت گفتیم تیری در تاریکی بزنیم بلکه تعویض کنند یا حداقل درست کنند .

روز شنبه ارسال به تهران

روز یکشنبه تماس از طرف خود شرکت تخت جمشید به بنده که پاور موردی ندارد و زیر تست هم گذاشتیم و سالمه و ولتاژها هم تست شدن و گفتن فردا پس میفرستیم براتون  که گفتم نفرستید دوباره تماس میگیرم

روز دوشنبه تماس گرفتم که دوباره پاور تست کنند گفتن ما تست کردیم و با اخلاق خوب قبول کردند دوباره تست بگیرند و باز هم نتیجه قبل که پاور سالم است و پرسیدم به چه صورت زیر بار میبرید پاور رو که پاسخ دادند با دستگاه مخصوص اما بنده اصرار بر مشکل دار بودن پاور کردم که مسول شرکت تخت جمشید گفتن خودم کارت گرافیک میارم تست میکنم 

روز چهارشنبه دوبار خودشون در تلگرام به بنده پیام دادن که پاور سالمه و با این وجود بنده گفتم پس شما بفرستید به متخصص آشنا یا حرفه ای تا برای بنده تعمیر کنند و  پاسخ دادند که گارانتی باطل میشه گفتم موردی نیست چون بنده نمیتونم نویز به آن شدت را تحمل کنم

درنتیجه یک پاور از سری جدیدتر یعنی  XC750M  با گارانتی 6 ماه یعنی ادامه گارانتی پاور خودم از تخت جمشید تحویل گرفتم 

ویرایش شده توسط m343
مبلغ واریزی برگشت دادند و رایگان تعویض کردند
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بزار  به این صورت بگم 

یکمقدار اشغال  وجود داره که شاید قاطی اون اشغال ها یه چیزیش بدرد ت بخوره 

ولی یکسری اشغال ها را  اول باید سوزوند و بعد درعمق 4متری تا سطح زمین دفن کرد 

گارانتی ها هم اینجورین 

مستقیم رفتم پیش اواژنگ فیلم مستند نشون دادم بهشون قبول نکرن در مورد نویز فن گرافیک

شما که کلی فاصله دارید بعد هم طرف حساب تون از اون اشغال های بدرد نخور هست 

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام. باز هم خدا پدرشون رو بیامرزه که باتوجه به اصرار شما باهاتون بد برخورد نکردند و همچنین حاضر شدند در قبال یک مبلغ یه پاور قویتر بهتون بدند. من که با فراگامان گارانتی کننده فلش پاتریوت  مشکل پیدا کردم زیر بار هیچ مسئولیتی نرفتند بماند. کارشناس گارانتی شون با لحن خیلی بد و زننده ای باهام برخورد هم کردند و جالبتر اینکه وقتی می گم فلش رو برام بفرستید میگن شما باید یک پولی به حساب شرکت برا عودت فلش تعمیر یا تعویض نشده واریز کنی و با تیپاکس برات می فرستیم و من در جواب گفتم با پست سفارشی و بصورت پس کرایه بفرستید که ظاهراً تا به حال چنین چیزی نشنیده بودند.

به خاطر همین میگم شما باید خدا رو شکر کنید که اونا ازتون شاکی نشدند که چرا جنستو برا گارانتی فرستادی

لینک به دیدگاه

پاور hx850i هم من دیدم یه مقدار کمی coil whine داشته ...
ولی 3 تا مورد:
1.coil whin عیب نیست و لزوما همه ی شرکتا قطعه ی coil whine دار رو rma نمی کنن..

2. coil whine لزوما تو هر config سخت افزاری خودشو نشون نمیده ... شاید مثلا روی 600 وات لود روی 12 ولت نباشه ولی 550 وات 12 ولت +30 وات 5 ولت coil whine شنیده بشه...

3. اینی که با مابه التفاوت قطعه دیگه دادن فکر نکنم مشکلی باشه ..(شما در نظر بگیر که همیشه ارزش جنسای حدید توی این موارد بیشتره و بعضی شرکتا اصلا حاضر نمیشن جنسای حدیدشونو جای جنس rma شده بدن  حتی با مابه التفاوت....)

لینک به دیدگاه

دوستان از همه بابت جمله ای که میخوام بگم عذر میخوام شاید بعضی ها بهشون بربخوره

پارسال بنده سرباز بودم برادرم میره گرافیک بخره بنده خدا زیاد از قطعات سر در نمیاره برا یه سیستم رده پایین من بهش پیشنهاد دادم با توجه به بودجه اش 640 برداره اونم میره گرافیک ایسونیک 640 با گارانتی تخت جمشید میخره

بعد دوماه من اومدم مرخصی دیدم بنده خدا کلاه سرش رفته اولن فقط اسمش 640 هست و قدرتش از 210 کم تره و فقط یه فن خوب داره فرستادمش گارانتی بعد از یک ماه برگردوندن مثلا تعویض کردن یکی از همون بدتر فرستادن منم تماس گرفتم هرچی از دهنم دراومد بهشون گفتم یعنی حروم خور تر از این شرکت تخت جمشید تا حالا ندیدم اخه ادم چقدر بیشرف باشه که بیاد چیپ گرافیک ضعیف رو بندازه و با دستکاری بایوس نشون بده که مثلا 640 هست لطفا برای توهین نشدن به شعور خودمون از این شرکت چیزی نخرید والا هرکدی دیدم چیزی از این شرکت کذایی خریده ناراضیه اگه کسی هم میگه چیب تقلبی نیست بگه تا بهش ثابت کنم

خلاصه از همه کاربرای لیون عذر میخوام ااما واقعا حروم خوری حدی داره شما گرافیک درست حسابی بیار 50 تومن هم گرون تر بده باز ضرر مشتری 50 تومنه اما نه اینکه کل خرید رو به ضرر تبدیل کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

وقتی کالایی در حین دارا بودن مدت گارانتی معیوب میشه موظف هستند که یا تعمیر  کنند یابا مشابه قطعه تعویض کنند

اگه مشابه قطعه موجود نداشته باشند کالای بروز و جدید تر تحویل میدن که خوب مابه التفاوت مبلغ منطقی هست که پرداخت کنید

حالا راست و دروغش بماند که سیاست هاشون بعضی مواقع با وجود دارا بودن کالا عرض میکنند که کالا رو نداریم تا این وسط با تعویض قطعه دیگه مبالغی گیرشون بیاد

حساب کتاب درست که نداره  و شفاف هم که نیستن با مردم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

تخته جمشید همونی نیست که گرافیک های تقلبی  Esonic وارد کرده بود ؟

همونی نیست که کالاهاش از همه بیشتر تفاوت قیمتی داره ؟

من ترجیح میدم مانیتورم رو بردارم انقدر بزنم تو سر خودم تا جونم در بیاد ولی از این گارانتی چیزی نخرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قیمت جهانی سری m  از cx معمولی گرون تره. کار خارج از عرف نکرده این گارانتی. تا حالا دو تا 850 و یک عدد 1000 رو بخاطر کویل واین برام تعویض کردند. در واحد دوم دست راست از درب ورودی پاساژ دستگاه برای اعمال بار دارند و پاور رو به لود می برند...

قبلاً تخت جمشید بهتر بود درجا تعویض می کرد الان حدود 5 روز کاری طول می کشه تا تعویض کنه. ولی بازم جزء گارانتی های پاسخگو هستش اگر چه فن 26 دلاری رو می ده 260 تومن و کلاً سنگ بنای گران فروشی در ایران رو جابجا کرده^_^

پ.ن : چند سال دیگه این شرکت هم می ره جایی که آواژنگ و سازگار و ویستا رفتند. قدر این روزها رو بدونید;)

لینک به دیدگاه

درود

بنده هم یه ssd با گارانتی تخت جمشید داشتم که بعد از حدود یک ماه سرعت رایت اون از 450 به 70 کاهش یافت و گهگداری هم هنگ میکرد! فرستادم گارانتی و بعد از یک هفته تماس گرفتن که ssd هیچ مشکلی نداره و سرعتشم نرماله!! دیگه ما هرچی اصرار کردیم قبول نکردن، منم که کلا اهل جدل نیستم بیخیال شدم و خودشون با پست برام فرستادن! اخر هم مجبور شدم 50 تومن به یکی از دوستان بفروشم و یه ssd سامسونگ بخرم ...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mInI_ClockEr گفته است :

بزار  به این صورت بگم 

یکمقدار اشغال  وجود داره که شاید قاطی اون اشغال ها یه چیزیش بدرد ت بخوره 

ولی یکسری اشغال ها را  اول باید سوزوند و بعد درعمق 4متری تا سطح زمین دفن کرد 

گارانتی ها هم اینجورین 

مستقیم رفتم پیش اواژنگ فیلم مستند نشون دادم بهشون قبول نکرن در مورد نویز فن گرافیک

شما که کلی فاصله دارید بعد هم طرف حساب تون از اون اشغال های بدرد نخور هست 

من باب نویز فن با این شرکت تماس گرفتم و درخواست خرید فن کارت گرافیکم را کردم که گارانتیش تموم شده گفتن نه برات تعویض میکنیم و نه میفروشیم چون ما عمده فروش هستیم 

بعد از پیگیری متوجه شدم که ما رو وصل کرده بودن شرکتی دیگر ..

در هم اکنون، crash گفته است :

پاور hx850i هم من دیدم یه مقدار کمی coil whine داشته ...
ولی 3 تا مورد:
1.coil whin عیب نیست و لزوما همه ی شرکتا قطعه ی coil whine دار رو rma نمی کنن..

2. coil whine لزوما تو هر config سخت افزاری خودشو نشون نمیده ... شاید مثلا روی 600 وات لود روی 12 ولت نباشه ولی 550 وات 12 ولت +30 وات 5 ولت coil whine شنیده بشه...

3. اینی که با مابه التفاوت قطعه دیگه دادن فکر نکنم مشکلی باشه ..(شما در نظر بگیر که همیشه ارزش جنسای حدید توی این موارد بیشتره و بعضی شرکتا اصلا حاضر نمیشن جنسای حدیدشونو جای جنس rma شده بدن  حتی با مابه التفاوت....)

مشکل کویل واین تا جایی که صدای آزار دهنده نباشد را میشود تحمل کرد اما بنده 14 فن روش به همراه یک کارت گرافیک 2 فنه و 2 عدد هارد با دور بالا روشن دارم باز هم این نویز بالاتر از حد تحمل بود 

در مورد کانفیگ هم فکر میکنم حق با شماست چون این موضوع در یکی از فروم های  خارجی زبان دیده بودم که به این نکته اشاره داشتند 

در هم اکنون، mm65 گفته است :

درود

قیمت جهانی سری m  از cx معمولی گرون تره. کار خارج از عرف نکرده این گارانتی. تا حالا دو تا 850 و یک عدد 1000 رو بخاطر کویل واین برام تعویض کردند. در واحد دوم دست راست از درب ورودی پاساژ دستگاه برای اعمال بار دارند و پاور رو به لود می برند...

قبلاً تخت جمشید بهتر بود درجا تعویض می کرد الان حدود 5 روز کاری طول می کشه تا تعویض کنه. ولی بازم جزء گارانتی های پاسخگو هستش اگر چه فن 26 دلاری رو می ده 260 تومن و کلاً سنگ بنای گران فروشی در ایران رو جابجا کرده^_^

پ.ن : چند سال دیگه این شرکت هم می ره جایی که آواژنگ و سازگار و ویستا رفتند. قدر این روزها رو بدونید;)

بله و برای بنده که راضی کننده بودند چون هم برای فروش پاور قدیمی اذیت میشدم و هم برای خرید پاورهای هم رده که قیمت بسیار بالایی دارند .

به هرحال امیدوارم این شرکت پیشرفت هایی از جهت درست تست کردن و فنی بودن توانایی های لازمه را بدست بیاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...