رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

با سلام. مین asus m4880 و سی پی یو amd phenom 955 از کاربر عزیر phoenix خریداری و صحیح و سالم دریافت گردید. با تشکر

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام

تعدادي قطعه از آقاي پور حسين خريداري نمودم ((MORTEZA.P))

از ايشون بابت همه زحمات تشكر ميكنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تعدادي قطعه از آقاي پور حسين خريداري نمودم ((MORTEZA.P))

از ايشون بابت همه زحمات تشكر ميكنم

دو صد درود :D

من که کوچیک شما هستم آقای شعبانی و جز انجام وظیفه ، کار دیگری انجام ندادم ...

انشاالله هر کجا که هستید سالم و تندرست باشید .... @};-

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان .

من از کاربر oktay50000 کولر خریدم ، سالم و به موقع بدستم رسید. از همکاری ایشان تشکر و قدردانی میکنم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

از کاربرrezax2x کارت 5870 خریدم و از ایشان کمال تشکر و قدردانی رو دارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یک عدد SSD Patriot Torqx 64GB به مبلغ 147 هزارتومان از کاربر

PSCZ

خریداری شد

سالم و سرحال

با تشکر :دی

لینک به دیدگاه

سلام

یک عدد کارت 5770 از کاربر

PC GAMER

خریداری شد .کارت بسیار تمیزی بود.

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

i 7 950 BOX + MB MSi X58GD65

از دوست عزیز Navid-ATi خریداری شد و کاملا صحیح و سالم بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک عدد دسته 360 از دوست عزیزمون starboy_amir خریداری شده.

کالا سالم هست.

متاسفانه تو تاپیکشون اعلام کردند که کالا در حد نو هست ولی الان که دستم رسیده متوجه شدم که تعمیری هست.ایشون کاملا این امر رو کتمان میکنند و حاضر نیستند قبول کنند که کالاشون تعمیری بوده.من عکسها رو میذارم تا شما قضاوت کنید :

post-7048-0-15207900-1331627275_thumb.jpg

post-7048-0-87173200-1331627372_thumb.jpg

ای کاش همه تو فروششون صادق باشند....

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پیچ ظاهرا بارها و بارها باز شده :دی

لینک به دیدگاه

کاملا مشخصه که باز شده . حالا به هر دلیلی مهم نیست . ولی این جنس در حد نو محسوب نمیشه . متاسفم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دسته رو برای یکی از دوستان میخواستم و به اعتبار حرف ایشون که کاملا در حد نو هست خرید کردم ازشون ولی متاسفانه الان کالا روی دستم مونده و نمیخوام کالای تعمیری به دوستم بدم و خودم هم توی عید شاید چندبار بتونم استفاده کنم ولی خیلی برام کاربرد نداره.متاسفانه جوری پیچها باز شده که مبتدی ترین کاربرها با کوچکترین دقتی هم متوجه میشوند ولی طی پیامی که برای ایشون دادم اینو جواب داده.

"اینو من نو خریدم، خودم از تو جعبش باز کردم ،همش هم توی کمدم بوده،نه به کسی دادم،نه تعمیر رفته!توی عکس هم که دادم همین بوده."

واقعا از اینکه آدم رو ساده حساب کنن آدم ناراحت میشه وگرنه زیانی نیست که بخوای در موردش صحبت کنی.به ایشون گفتم که خودم 360 داشتم و کاملا کالا رو میشناسم.ارزش کالای من خیلی زیاد نیست ولی از مدیران تقاضا دارم این کاربر رو از معامله با دیگران محروم کنند تا خدایی نکرده تو معامله کالاهای باارزش تر با دیگران مشکل ایجاد نکنند.

با تشکر

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

واقعا از اینکه آدم رو ساده حساب کنن آدم ناراحت میشه وگرنه زیانی نیست که بخوای در موردش صحبت کنی.به ایشون گفتم که خودم 360 داشتم و کاملا کالا رو میشناسم.ارزش کالای من خیلی زیاد نیست ولی از مدیران تقاضا دارم این کاربر رو از معامله با دیگران محروم کنند تا خدایی نکرده تو معامله کالاهای باارزش تر با دیگران مشکل ایجاد نکنند.

با تشکر

درود

حتما بررسی و در صورت لزوم برخورد میشه

لینک به دیدگاه

بنده starboy هستم همون کسی که دسته Xbox360 رو به آقای Hex فروختم .

اولا من رو خیلیا میشناسن از جمله خوده آقای حسینی که اگه ایشون یادشون باشه یه کارت GTX260 رو بهشون دادم و هیچ مشکلی هم نداشت همچنین خودم از یکی از دوستان کارت GTX480 خریدم و با اینکه جعبه کارت کاملا داغون بود ولی چون واسه استفاده میخواستم مهم نبود واسم .

اولا همونطور که به آقای Hex گفتم بنده این دسته رو از یه مغازه خریدم و خودم از توی جاش که کاملا بسته بندی و پلم بود باز کردم و حدود یک ماه باهاش کار کردم و بعد از اون هم دیگه استفاده نکردم اصلا . هیچ مشکلی هم با این دسته نداشتم .

دوما ایشون میگن پیچا باز شده در صورتیکه من اصلا تا حالا به پیچ ها اصلا نگاهم نکردم چون واسم مهم نبوده و حتی یه تیکه چسب که کنده شده و من نمیدونم کی کنده شده و تو عکسی که گذاشتم توی پستم کاملا مشخص بود و اگه ایشون مشکل داشتن با این چیزا باید همون موقع میگفتن چون من واسه قشنگی که نخریدم این دسته رو خواستم ازش استفاده کنم .

سوما هزینه پست با خریدار هست نه فروشنده که بنده به دلیل نبود باربری تو شهرمون مجبور شدم مبلغ 5400 تومان بدم واسه پست این کالا .

و اینم بگم من تا حالا نه xbox داشتم و نه دسته اون رو که بدونم این دسته خدایی نکرده قبل از خرید من باز شده بوده یا نه و اگرم باز شده که باز بعید میدونم من اصلا خبر نداشتم .

اگه بازم سوالی هست من در خدمتم .

ویرایش شده توسط starboy_amir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده starboy هستم همون کسی که دسته Xbox360 رو به آقای Hex فروختم .

اولا من رو خیلیا میشناسن از جمله خوده آقای حسینی که اگه ایشون یادشون باشه یه کارت GTX260 رو بهشون دادم و هیچ مشکلی هم نداشت همچنین خودم از یکی از دوستان کارت GTX480 خریدم و با اینکه جعبه کارت کاملا داغون بود ولی چون واسه استفاده میخواستم مهم نبود واسم .

اولا همونطور که به آقای Hex گفتم بنده این دسته رو از یه مغازه خریدم و خودم از توی جاش که کاملا بسته بندی و پلم بود باز کردم و حدود یک ماه باهاش کار کردم و بعد از اون هم دیگه استفاده نکردم اصلا . هیچ مشکلی هم با این دسته نداشتم .

دوما ایشون میگن پیچا باز شده در صورتیکه من اصلا تا حالا به پیچ ها اصلا نگاهم نکردم چون واسم مهم نبوده و حتی یه تیکه چسب که کنده شده و من نمیدونم کی کنده شده و تو عکسی که گذاشتم توی پستم کاملا مشخص بود و اگه ایشون مشکل داشتن با این چیزا باید همون موقع میگفتن چون من واسه قشنگی که نخریدم این دسته رو خواستم ازش استفاده کنم .

سوما هزینه پست با خریدار هست نه فروشنده که بنده به دلیل نبود باربری تو شهرمون مجبور شدم مبلغ 5400 تومان بدم واسه پست این کالا .

و اینم بگم من تا حالا نه xbox داشتم و نه دسته اون رو که بدونم این دسته خدایی نکرده قبل از خرید من باز شده بوده یا نه و اگرم باز شده که باز بعید میدونم من اصلا خبر نداشتم .

اگه بازم سوالی هست من در خدمتم .

پس با این تفاسیر که شما میگید شما هیچ اطلاعی نداشتید که این دسته تعممیری هست و فروشنده اینرو تعمیری به شما فروخته.چون با این پیچ هایی که من میبینم و عکسشون رو اینجا گذاشتم کاملا باز شدن دسته مشهوده و همه هم تایید کردند.

1-اگر شناخت باشه که من چندروز پیش حضوری رسیدم خدمت آقای حسینی و کاملا با بنده آشنا هست.

2-بحث کارتن کالا نیست.بحث خود کالا هست که کاملا برای من واضحه تعمیری هست.

3-منم اعلام کردم دسته سالمه و هیچ مشکلی نداره ولی تعمیری هست اینو با اطمینان صددرصد میگم.

4-اون چسب هولوگرام گارانتی هست و به هیچ وجه برای قشنگی نیست.فکر میکنم شما که کاربر حرفه ای هستید و از این قطعات حرفه ای که تو امضاتون هست کاملا مشخصه و اینکه نمیدونید هولوگرام گارانتی برای قشنگی نیست برای من خیلی عجیبه؟

5-بله هزینه پست با خریدار هست این عرف هست ولی صددرصد نیست و طبق شرایط و توافق بین طرفین مشخص میشه که کی بپردازه.

فقط نکته ای که میمونه :

شما با توجه به اینکه تا حالا XBOX نداشتید و اصلا نمیدونستید دسته ی این دستگاه به چه صورت هست ولی هر کالایی که بخرید و هولوگرام اون کنده بشه مشخص هست که باز شده(حداقل برای تمیزکاری).چون دقیقا هولوگرام رو جایی میزنن که اگر دسته باز بشه باید هولوگرام کنده بشه.نمونه اینچنینی رو تو پاور،انواع O.D.D و H.D.D میشه مشاهده کرد.یعنی واقعا وقتی به آدم کالای دسته دوم و تعمیری بفروشن آدم متوجه نمیشه اونم با هولوگرام کنده شده!من صحت همچین چیزی رو زیر سوال میبرم؟شما یکماه به گفته خودتون از این دسته استفاده کردید و باهاش بازی کردید یعنی حتی یکبار هم به هولوگرام کنده شده دقت نکردید یا نگاهتون نیفتاده بعد چطور توقع دارید تو عکسهایی که شما گذاشتید من هولوگرام کنده شده یا پیچ باز شده و آچار خورده رو ببینم؟

دوست من شما هرچقدر هم هزینه کرده باشید زیان اصلی رو من کردم که قصد تهیه این دسته رو برای دوستم داشتم والان مطمئن هستم ایشون هم از تعمیری بودن این دسته مطلع میشه و با فرض اینکه ایشون متوجه هم نشه مدیون ایشون میشم.چون بهشون گفتم کالای در حد آک دارم براشون خرید میکنم.

بعدشم من گفتم از کالای که از شما خریده ام با توجه به ارزش کمش قابل صحبت کردن نیست ولی واقعا اینکه آدم رو ساده تلقی کنند برای آدم سخت و سنگین هست.

مدیران محترم شما تاپیک ها رو مطالعه کنید.آیا من ناحق میگم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چرا یک دسته بازی باید بین شما مشکل ایجاد کنه ؟

قیمت این دسته بازی چنده ؟

صلوات بفرستین بره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چندبار گفتم بازم میگم.یه دسته ارزشی نداره ولی آخه من هم شعور دارم و میفهمم!

بخدا به آدم بر میخوره.

من دیروز به ایشون گفتم اول بگید مشکل از چی بوده تا من توسایت اعلام نکنم ولی دیوار هاشا بلنده....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

امروز خدمت آقا حسینی بودم

ازشون رم و دی وی دی رایتر خریدم

مثل همیشه عالی

کلی هم انداختمشون تو زحمت

آقا حسینی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون واقعا انسان شریفی هستند و کارشون درسته و امید توفیق و پیشرفت روز افزون برای ایشون دارم.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

حدود یه هفته پیش یک دوربین عکاسی از کاربر Farbod 2 خریداری کردم بعد از این مدت و پس از تست های مختلف دوربین کاملا سالمه و از ایشون بابت احساس مسئولیتی که در قبال سلامت این محصول داشتند ، تشکر می کنم

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

سلام امروز یعنی در تاریخ 4 اردیبهشت 91 دو ماژول رم از دوست عزیزم محسن غلامی با نام کاربری Phoenix خریدم که بسیار با معرفت و بااخلاق هستند مثل همیشه .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و عرض ادب

بنده هم از جناب معین عزیز ( HEX) یک عدد کارت گرافیک 560 TI مورخ 02/17 خریداری کردم و از طرز برخورد و احساس مسئولیت و زحماتی که در رومد ارسال این مرسوله رو برای بنده داشتند صمیمانه از ایشون سپاسگذارم

کارت بدون مشکل و در کمال صحت و سلامت طبق گفته های ایشون به دست بنده رسید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خواهش میکنم با آروزی موفقیت و سربلندی برای شما دوست خوبم و تمام بچه های خوب لیونی.من کار جز انجام وظیفه نکردم.

لینک به دیدگاه

دوستان این تاپیک بسیار مهمتر از اون چیزیه که فکر میکنید و ازتون تقاضا دارم اگر خریدی انجام میدید گزارش خرید تون رو حتما اینجا بزارید. برای اعتماد سازی فوق العاده مهمه و در اینده ممکنه بخواهید با یکی از همین دوستان معامله کنید !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد.

بنده که یک عدد سی پی یو amd phenum ii x4 955 از آقا نوید(navid-ati) خریدم و صحیح و سالم بدستم رسید. ممنونم از صداقتشون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...