رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

متاسفانه بنده فراموش کردم اعلام کنم

یه عدد CPU Core i5 2500K به کاربر Central-Core فرستاده شد از روش اعتماد سازی لیون با تشکر از جناب حسینی

با Central-Core عزیز هم بنده صحبت کردم سالم و سرحال بدستشون رسیده!

از اعتماد ایشون بسیار متشکرم!

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این روش اعتماد سازی جالب به نظر میاد ولی صحت و سوقم حرفهای خریدار و مشتریرو چه طوری میشه فهمید؟ ممکنه یه عامل سومی هم باشه همه معادلات رو به هم بزنه!! 8-X :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بله تا حدود ولی اکثر برمیگرده به نوع ارضا ی خریدار نسبت به اعتماد سازی فروشنده

به طور مثال بنده برای Central-Core عزیز عکس با نام کاربری گذاشتم ایشون هم قبول کردند!

Central Core عزیز پیش آقای حسینی یه مقدار پول داشت بنده برای ایشون ارسال کردم

ایشون تایید کردند اگه تایید نکرده بودند بله آقای حسینی برای بنده نمیفرستاد این عامل سوم هست!

البته در این حین آقای حسینی عزیز یه جمله ای رو خدمت بنده عرض کردند که گفتند:

بنده هیچکس رو تایید نمیکنم!

تصمیم گیری با شماست!

80 درصد ریسک کردند سر اولین ارسال و موفق شدند

و شده کسانی که خیلی با تجربه عمل میکردند 20 درصد ریسک کردند و فرستادند بدون پول و متاسفانه کلاهبرداری زیادی

طی این قضیه انجام شده که باز هم آقای حسینی در این موارد هم کم نزاشتن تاپیکش هم فکر کنم موجود هست!

زیاد صحبت کردم!

موفق باشید! :)

لینک به دیدگاه

با سلام

یه کارت PowerColor HD5770 از دوست خوبمون آقای parsa_45 خریدم که خیلی خوب بسته بندی شده بود و کاملا کارت در جعبه محکم شده بود تا ضربه نبینه. همچنین با این پلاستیکهای ضربه گیر یه بسته بندی مجدد هم شده بود که واقعا ازشون تشکر میکنم. راستی کارت کاملا مطابق مطالبی بود که در این تاپیک نوشته بودند.

این نکته هم شاید برای برخی دوستان مفید باشه: حدود 5روز طول کشید تا تیپاکس بسته رو برسونه دست من (که یکم زیاده فکر کنم 3 روز منطقی تر باشه) هزینه حمل هم از بندعباس تا تهران 8500تومن که به نظر مناسب میاد

لینک به دیدگاه

منم از آقای Dj_aghamajid یه سی پی یو خریدم کاملا راضی هستم و از ایشون تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم از معامله با شما کاملا راضییم. سریع و بی دردسر. خیلی متشکرم از شما دوست خوبم.

لینک به دیدگاه

در تاریخ 27/2/91یه کارت گرافیک 570 از جناب آقای حسین پارسا با نام کاربری Almas R خریداری کردم . که اکنون و بعد از اینکه 12 ساعت روی سیستم هست و تست شده هیچ مشکلی ندارد . از ایشون بابت عمل نمودن به تعهدات و احساس مسئولیت بالا در قبال تحویل کالا تشکر می کنم .

این معامله با واسطه گری آقای حسینی انجام شد که همیشه نسبت به این حقیر لطف دارن و کارت رو در سریعترین زمان ممکن برا من تیپاکس کردن که خودمم تعجب کردم . واقعا معامله در لیون کامپیوتر با مدیریت به جا و توانمند آقای حسینی ، به انسان احساس اطمینان می ده . باتشکر

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بنده یک مادبورد از دوست گلمونSUSPECiOS.MiND اقای مرتضی قنبری از شیراز خریداری کردم که گفتن آکبنده ولی متاسفانه وقتی رسید دستم آکبند نبوده و بعد از تماس با ایشون ایشون گفتن که از ما همینجوری خریدن و بعد گفتن دادم دوستم شاید اون استفاده کرده و در کل این مسئله رو باید عنوان میکردم تا هممون متوجه خیلی از چیزها بشیم

با تشکر

لینک به دیدگاه

من چند تا قطعه از 3 تا ازدوستان خوب فروم گرفتم که ممنونم ازشون

1 - مادربورد Asus P8Z68V-Pro از Danial Daneshmand

2 - گرافیک Asus GTX560 DC از Danial Daneshmand

3 - پاور Green GP685B از Danial Daneshmand

4 - رم Adata 2x2GB 1600 Gaming از Danial Daneshmand

5 - رایتر Plextor 890 Sata از Danial Daneshmand

6 - پردازنده Intel I5 2400 از ziaratgah

7 - دستگاه کینکت برای XBOX 360 از *barcelona*

با تشکر از هر 3 نفر و مخصوصا دانیال عزیز که خیلی لطف داشت به من ، همه قطعات صحیح و سالم به دستم رسید و هزینه اونها پرداخت شد .

لینک به دیدگاه

درود

کاربر سهیل خرسند مد ت ها پیش در این فروم اقدام به فروختن کالای معیوب و کلاه برداری کرده بود که ما اون زمان این موضوع رو پیگیری و صاحب حق و به حقش رسوندیم.بارها اعلام شده اگر از سیستم معاملات خود لیون استفاده نکنید وبخاید برای اون درصد ناچیز که برای بررسی کالای مورد معامله دریافت میشه خودتون بین خودتون معامله کنید پس عواقبش به عهده خودتونه.تنها موردی که ما اینجا انجام میدیم کابر خاطی رو از دسترسی به انجمن محروم و اعلام مورد کلاه برداری میکنیم.

سلام و عرض ادب

لطف میکنید یک لینک از قسمتی که سیستم معاملات لیون را توضیح میده بزارید ؟

من قسمت مزایده زنده رو دیدم چیز خاصی بجز توضیحات روش خرید بید و ... ندیدم . گفتم حتما بخش دیگری است و من نتونستم پیدا کنم .

ممون از شما

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

لطف میکنید یک لینک از قسمتی که سیستم معاملات لیون را توضیح میده بزارید ؟

من قسمت مزایده زنده رو دیدم چیز خاصی بجز توضیحات روش خرید بید و ... ندیدم . گفتم حتما بخش دیگری است و من نتونستم پیدا کنم .

ممون از شما

درود

روش کار به این صورت هستش که خریدار مبلغ کالا ی مورد معامله رو به حساب مدیریت لیون کامپیوتر واریز میکنه و فروشنده هم کالای مورد معامله رو برای لیون کامپیوتر ارسال میکنه.کالا در دفتر لیون مورد تست فنی و ظاهری قرار میگیره و اگر موردی نداشته باشه بعد از دریافت مبلغی به عنوان حق الزحمه که بستگی به مبلغ معامله داره کالای خریدار رو براشون ارسال میکنه و مبلغ کالا ی معامله شده رو هم به حساب فروشنده واریز میکنه ( البته فعلا این روش رو مدیریت لیون کنسل کردند مگر برای موارد خاصی)

لینک به دیدگاه

راستش من میخواستم پیشنهاد بدم که یک نفر امین و مورد اعتماد کاربران از داخل سایت اینکار رو بکنه که دیدم شما اون مطلب رو نوشتید و سوال کردم و الانم جوابش رو گفتید .

اینکار واقعا خوبه اگر آقای حسینی وقت ندارند شاید بشه یکی دیگه از مدیران زحمت اینکار رو بکشند . نمیدونم این سیستم چطور میشه . به بعضی جنبه هاش که نگاه کردم دیدم شاید برای کالاهای خیلی گرون قیمت اینکار خوب باشه اما برای هر کالایی فایده نداره . آخه خریدار باید مبلغ 2 بار ارسال مرسوله از طریق پست رو بپردازه + حق الزحمه که شاید قیمت نهایی چندان تفاوتی با قطعه نو نداشته باشه . البته اگر حق الزحمه یکجورایی باشه که باز هم خریدار از قیمت نهایی جنس دست دوم راضی باشه به نظر من که سیستم بسیار عالی هستش .

خیلی ممنون بخاطر پاسخگویی

لینک به دیدگاه

خدمت شما عرض کنم که این سیستم الان دیگه اجرا نمیشه . به دلایلی مشکلاتی پیش اومد و آقای حسینی این سیستم رو کنار گذاشتن . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام مجدد خدمت همه کاربران عزیز و ادمین محترم . یک عدد مادربورد ایسوس DDR3 از دوست بسیار خوبم آقا محمد عزیز با نام کاربری M.j.f خریداری شد . و بسیار از ایشون راضی هستم و مطمئنم هیچ دوستی از معامله با ایشون پیشمان نشود . باتشکر

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

سلام

شرمنده کردید آقا محمد.

بنده فقط به وظیفم عمل کردم.

ان شاالله به شادی ازش استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

شما لطفتون زیاده . و ممنون از پیگیری بابت سالم رسیدن کالا . موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود.

من از علی جان

Boll2Zer

کارت گرافیک 9800GTX خریدم . صحیح و سالم و کامل بدستم رسید . با تشکر از ایشان برای صداقت در معامله .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تعدادی گرافیک از آقای موسمی ( mahdi 1368 ) عزیز خریداری شد ...

بسیار عالی بسته بندی شده بود. واقعا کمال تشکر رو از ایشون دارم.

ایشون بسیار فرد محترم و دقیق و پیگیری هستند. از خریدم بسیار راضی و براشون آرزوی موفقیت روزافزون دارم...

با تشکر ...

لینک به دیدگاه

درود

تعدادی گرافیک از آقای موسمی ( mahdi 1368 ) عزیز خریداری شد ...

بسیار عالی بسته بندی شده بود. واقعا کمال تشکر رو از ایشون دارم.

ایشون بسیار فرد محترم و دقیق و پیگیری هستند. از خریدم بسیار راضی و براشون آرزوی موفقیت روزافزون دارم...

با تشکر ...

ممنون آقا مرتضی گل

شما آقایی و من خیلی خوشحالم که با شما معامله کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک پک رمTeamGroup DDR3 2000 Extreem LV از دوست خوبم فرجام خریداری و تست شده و در سلامت کامل هست.تشکر از این دوست خوبم. @};-

لینک به دیدگاه

بنده از کاربر عزیز bahman یک گرافیک GTX 480 lightning خریدم وبسیار راضیم خداییش طبق گفته های ایشون با نو هیچ فرقی نداشت.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام و درود

دو عدد کارت گرافیک Sapphire HD5570 از کاربر Hadi207 مطابق مشخصات اعلامی و تصویر قرار داده شده در تاپیک فروش مربوطه خریداری شد.

از ایشان بابت احساس مسئولیت و اولین فروش بدون حاشیه شان در انجمن لیون سپاسگزارم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود

دو عدد کارت گرافیک Sapphire HD5570 از کاربر Hadi207 مطابق مشخصات اعلامی و تصویر قرار داده شده در تاپیک فروش مربوطه خریداری شد.

از ایشان بابت احساس مسئولیت و اولین فروش بدون حاشیه شان در انجمن لیون سپاسگزارم @};-

منم همین که قاسم جان گفت :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...