رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

منم همین که قاسم جان گفت :دی

ضمن تشکر از شما دوستان امیدوارم که به همین منوال بتونم ادامه بدم و در خدمت دوستان باشم

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یک فروند مادربورد و سی پی یو از میکاییل عزیز خریداری شد.

بسیار عالی

:wub:

ویرایش شده توسط mjf
لینک به دیدگاه

سلام قبل از شروع عذز میخوام که کمی طولانیه قصه حسین کرد که میگن همینه

من قصد خرید مادربرد و سی پی یو از کاربر EPSON رو داشتم . لینک فروش ایشون این هستش http://lioncomputer....showtopic=12673

این آقا اول قیمت خارج از مزایده با من 570 تومان توافق کرد و حتی قولشو بهم داد. هم تلفنی هم تو پیغام خصوصی.خدا رو شکر رو گوشی من یه برنامه نصبه که تمامی مکالمات رو اتوماتیک ضبط میکنه که گفتم من این قیمت رو خارج از مزایده دادم و ایشون هم گفتن شما خارج از مزایده حساب کن و قولشو بهم داد !( من پیشنهاد 570 تومان رو برای قیمت خارج مزایده داده بودم که ایشون با اجازه خودشون اومدن قیمت من رو به عنوان مزایده تو تاپیک درج کردن و بعد از اینکه یه کاربر دیگه 5 تومان به قیمت من اضافه میکنه میگه پیشنهاد بالاتر نباشه قطعات به کاربر دیگه واگذار میشه ! در صورتی که گام افزایشی 10 تومان بود نه 5 تومان ) بعدش من بهش پیغام دادم و زد زیر حرفش و گفت کمتر از 610 خارج مزایده نمیفروشم و منظور شما رو اشتباه متوجه شدم !!!!!! .

من هم گفتم باشه پیشنهاد 610 رو دادم بهشون تاکید کردم اگه واقعا قصد فروش دارین بهم قولشو بدین، که پیشنهادهای دیگه رو رد کنم. چون قطعات ایشون از بقیه تمیزتر بود . ایشون هم قولشو دادن و من پیشنهادهای دیگه رو رد کردم. یه پیشنهاد سی پی یو و مادربرد هم تو پرشین تولز داشتم که اونم چون دیشب رد کردم فروش رفته. فقط میخواستم بدونم اینطور کارها آیا تخلف حساب نمیشه ؟ من چندیدن بار هم تلفنی هم تو پیغام هام تاکید کردم اگه فروش قطعی هست روش حساب باز کنم ... ایشون هم گفتن بله. و حالا هم دست منو گذاشتن تو پوست گردو . جالب اونجاست امروز صبح گفت با فروشنده صحبت کردم و گفته هفته بعد یکشنبه قطعات رو میفرستم و من هم قبول کردم . بعد چند ساعت بعدش میگه فروشنده منصرف شده ! مگه میشه قطعه دیگران رو بدون اجازه خودشون برای فروش گذاشت ؟ اصلا شما چطور به خودتون اجازه میدین قول قطعات مردم رو با نام کاربری خودتون به مردم بدین ؟ به هر حال خیلی کار من رو عقب انداخت چند روزه من رو سر کار گذاشته .نهایت میرم نو این قطعات رو میگیرم 200 300 بیشتر میدم. اصلا بحث قطعات نیست خداشاهده ! این کارش یه طرف به من میگه برو از دیگران بخر از طرف دیگه ! یه ببخشید هم از دهنش در نمیاد . همین دیگه

ویرایش شده توسط designer
لینک به دیدگاه

سلام قبل از شروع عذز میخوام که کمی طولانیه قصه حسین کرد که میگن همینه

من قصد خرید مادربرد و سی پی یو از کاربر EPSON رو داشتم . لینک فروش ایشون این هستش http://lioncomputer....showtopic=12673

این آقا اول قیمت خارج از مزایده با من 570 تومان توافق کرد و حتی قولشو بهم داد. هم تلفنی هم تو پیغام خصوصی.خدا رو شکر رو گوشی من یه برنامه نصبه که تمامی مکالمات رو اتوماتیک ضبط میکنه که گفتم من این قیمت رو خارج از مزایده دادم و ایشون هم گفتن شما خارج از مزایده حساب کن و قولشو بهم داد !( من پیشنهاد 570 تومان رو برای قیمت خارج مزایده داده بودم که ایشون با اجازه خودشون اومدن قیمت من رو به عنوان مزایده تو تاپیک درج کردن و بعد از اینکه یه کاربر دیگه 5 تومان به قیمت من اضافه میکنه میگه پیشنهاد بالاتر نباشه قطعات به کاربر دیگه واگذار میشه ! در صورتی که گام افزایشی 10 تومان بود نه 5 تومان ) بعدش من بهش پیغام دادم و زد زیر حرفش و گفت کمتر از 610 خارج مزایده نمیفروشم و منظور شما رو اشتباه متوجه شدم !!!!!! .

من هم گفتم باشه پیشنهاد 610 رو دادم بهشون تاکید کردم اگه واقعا قصد فروش دارین بهم قولشو بدین، که پیشنهادهای دیگه رو رد کنم. چون قطعات ایشون از بقیه تمیزتر بود . ایشون هم قولشو دادن و من پیشنهادهای دیگه رو رد کردم. یه پیشنهاد سی پی یو و مادربرد هم تو پرشین تولز داشتم که اونم چون دیشب رد کردم فروش رفته. فقط میخواستم بدونم اینطور کارها آیا تخلف حساب نمیشه ؟ من چندیدن بار هم تلفنی هم تو پیغام هام تاکید کردم اگه فروش قطعی هست روش حساب باز کنم ... ایشون هم گفتن بله. و حالا هم دست منو گذاشتن تو پوست گردو . جالب اونجاست امروز صبح گفت با فروشنده صحبت کردم و گفته هفته بعد یکشنبه قطعات رو میفرستم و من هم قبول کردم . بعد چند ساعت بعدش میگه فروشنده منصرف شده ! مگه میشه قطعه دیگران رو بدون اجازه خودشون برای فروش گذاشت ؟ اصلا شما چطور به خودتون اجازه میدین قول قطعات مردم رو با نام کاربری خودتون به مردم بدین ؟ به هر حال خیلی کار من رو عقب انداخت چند روزه من رو سر کار گذاشته .نهایت میرم نو این قطعات رو میگیرم 200 300 بیشتر میدم. اصلا بحث قطعات نیست خداشاهده ! این کارش یه طرف به من میگه برو از دیگران بخر از طرف دیگه ! یه ببخشید هم از دهنش در نمیاد . همین دیگه

درود

دوست گلم ایشون هم باید بیان اینجا پاسخگو باشن تا 48 ساعت پاسخی از حانب ایشون نیومد ایشون اینجا ممنوع المعامله میشن .

در ضمن لینک این تاپیک رو بهشون پیغام کنید

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم ایشون هم باید بیان اینجا پاسخگو باشن تا 48 ساعت پاسخی از حانب ایشون نیومد ایشون اینجا ممنوع المعامله میشن .

در ضمن لینک این تاپیک رو بهشون پیغام کنید

سلام . ممنونم آقای حسینی از توجهتون . اما اگر هم نیومدن پاسخ بدن من راضی نیستم این کاربر محروم بشه ، مگر اینکه خودتون صلاح بدونین . فقط واقعا خیلی بد نظرشون عوض شد و خیلی بدتر برای من مطرحش کرد ! قحطی مادربرد و سی پی یو که نیومده ولی بهتره کمی به هم احترام بگذاریم و تابع قوانین باشیم . در ضمن پیغام هم براشون ارسال کردم . سپاس

لینک به دیدگاه

با تشکر از آقای شعبانی عزیز با نام کاربری otello . رم 8 گیگ ازشون خرید کردم . همین الان رسید . همه چیز طبق گفتشون درست بود و با قیمت خیلی مناسب هم بهم دادن . واقعا ممنونم ازشون . انشالا بتونیم جبران کنیم داداش

لینک به دیدگاه

سلام یک مین بورد گیگا ep45-ud3r از کاربر Cyrus-the-great خریداری شد.

بسیار سالم و ارسال سریع

بسیار بسیار راضی ام . (چاکر آقا محمد و لی تیپاکستون پوستمو کند :D )

لینک به دیدگاه

من چاکرتم دوست گل

والا این شد یه تجربه ای واسه خودم که همه چیز را هم با تیپاکس نباید فرستاد. چیزای کم وزن با پست بصرفه تر هست.

اما همین جا باید بگم که این معامله های اینترنتی علاوه بر اینکه برای 2طرف سود داره باعث ایجاد دوستی های جدید هم می شه به شرط اینکه اعتماد را فدای چند تومان ناقابل نکنیم.

من از دوست گلم ممنونم که نسبت به من لطف داره.

لینک به دیدگاه

جناب حسینی سلام

میشه بگید چی شده من مطلع بشم کاربر Designer بهشون اطلاع دادم که فروشنده از فروش منصرف شدن ایشون فکر می کنن که فروشنده بی اطلاع بودن خدمت همه دوستان عرض کردم که فروشنده مسافرت هست و تا 22 تیر ماه نیست اگر قصد رو در رو کردنه اطلاع بدید من آماده رو در رو کردن هستم فروشنده در این سایت نام کاربری نداره و از مشتریان بنده هست و همون روز هم تلفنی گفتم که ایشون از فروش منصرف شدن چون پولشون برای پلتفورم X79 جور نشد پدرشون گفت تا آخر شهریور اونم شاید جور بشه که اگر بشه ایشون به من پیغام میدن و من دوباره برا فروش میزارم بدون هیچ مشکلی خدمتتون عرض کنم که به همه من اطالاع رسانی کرده بودم قیمتتاون رو داخل تاپیک مطرح کنید نه تو پیغام خصوصی یه سری از دوستان هم قوانین مزایده رو زیر پا گذاشتن ولی من به حرمت دوستی شکایتی نکردم حالا هم نمیدونم همون طور که گفتم من دنبال بالاترین پیشنهاد بودم خدا شاهده مادربورد و سی پی یو 780 تومنم برا مشتری من تموم شده حالا که پولشون جور نشد و گفتن نمی تونن تا سه ماه بدون سیستم باشن کالا ماله خودشونه هر جوری که بخوان من باید عمل کنم و فکر نمی کنم کسی جای اونا تصمیم گیرنده باشه موفق باشید.

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک تعداد قطعه از دوست خوبم ahmad021 خریدم.کاملا سالم و تمیز هست.

با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت روز افزون برای دوست خوبم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همینطور یک کارت 6790 HIS ICEQTurbu از جناب خمسه عزیز خریدم.تو امتحانا بود و قت نداشتم بیام اینجا تشکر کنم.کارت تمیز و سالم هست.

با تشکر از ایشون.

لینک به دیدگاه

جناب حسینی سلام

میشه بگید چی شده من مطلع بشم کاربر Designer بهشون اطلاع دادم که فروشنده از فروش منصرف شدن ایشون فکر می کنن که فروشنده بی اطلاع بودن خدمت همه دوستان عرض کردم که فروشنده مسافرت هست و تا 22 تیر ماه نیست اگر قصد رو در رو کردنه اطلاع بدید من آماده رو در رو کردن هستم فروشنده در این سایت نام کاربری نداره و از مشتریان بنده هست و همون روز هم تلفنی گفتم که ایشون از فروش منصرف شدن چون پولشون برای پلتفورم X79 جور نشد پدرشون گفت تا آخر شهریور اونم شاید جور بشه که اگر بشه ایشون به من پیغام میدن و من دوباره برا فروش میزارم بدون هیچ مشکلی خدمتتون عرض کنم که به همه من اطالاع رسانی کرده بودم قیمتتاون رو داخل تاپیک مطرح کنید نه تو پیغام خصوصی یه سری از دوستان هم قوانین مزایده رو زیر پا گذاشتن ولی من به حرمت دوستی شکایتی نکردم حالا هم نمیدونم همون طور که گفتم من دنبال بالاترین پیشنهاد بودم خدا شاهده مادربورد و سی پی یو 780 تومنم برا مشتری من تموم شده حالا که پولشون جور نشد و گفتن نمی تونن تا سه ماه بدون سیستم باشن کالا ماله خودشونه هر جوری که بخوان من باید عمل کنم و فکر نمی کنم کسی جای اونا تصمیم گیرنده باشه موفق باشید.

با اجازه دوستان .

سلام . یعنی شما هنوز قبول ندارین که قوانین رو زیر پا گذاشتین ؟ دوست عزیز احترام به من نمیزاری عیب نداره حداقل احترام برای دوستان قائل شو . شما اومدین قطعه مردم رو گذاشتین برای مزایده چندین روز ما رو درگیر مزایدت کردی .بالاترین قیمت توافق شده ، خودتون هم تایید کردین 610 به من فروختین . روز بعدش هم به من اس ام اس دادین میگین با صاحب قطعات تماس گرفتم گفته یکشنبه میفرستم برات ، دو ساعت بعدش فقط یه اس ام اس به من میدین که فروشنده منصرف شده ! دقیقا همینو فرستادین . بعدش من خودم باهاتون تماس گرفتم بهم میگی برو بخر از یکی دیگه بخر فروشنده منصرف شده . این چه نوع ادبیاتیه اخه . اولا شما نباید قطعه دیگران رو با نام کاربری خودتون برای فروش بزارین حتی اگه یوزر نداشته باشه . فردا مشکلی پیش بیاد شما باید پاسخگو باشین نه اون . دوما حالا که گذاشتین و معامله انجام شده میاین زیرش میزنین . بهتر نیست اشتباه خودتون رو بپذیرین ؟ شما اینجا رو حرف بابای مشتری مغازتون قطعات میفروشین ؟!!!!!

من نه اهل بازی هستم نه اورکلاک . وقت بازی هم ندارم ! داداشم چند وقتی دنبال این مادربرد بود ، توی شهر ما این مادربرد پیدا نمیشه برای همین من تاپیک شما رو دیدم و رو حرف شما که گذاشته بودین برای مزایده بهش قول داده بودم هر طوری شده مزایده رو برنده بشم .ولی بعد از اون حرکت شما ناچار شدم با هزینه خیلی زیادی از دبی سفارش این مادربرد رو بدم فقط به خاطر قولم ..... تصمیم هم با آقای حسینی هستش که چطور با شما برخورد کنن . یا علی

ویرایش شده توسط designer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دروود:

منم یه رم

Corsair XMS3 2x1GB 1333 از آقای کوهستانی.با نام کاربری: amir fahrenheit خریداری نمودم و مرسوله صحیح و سالم به دست بنده رسید. رم ها سالم بودند دستشون درد نکنه........ @};-

ویرایش شده توسط eftekhar20
لینک به دیدگاه

با اجازه دوستان .

سلام . یعنی شما هنوز قبول ندارین که قوانین رو زیر پا گذاشتین ؟ دوست عزیز احترام به من نمیزاری عیب نداره حداقل احترام برای دوستان قائل شو . شما اومدین قطعه مردم رو گذاشتین برای مزایده چندین روز ما رو درگیر مزایدت کردی .بالاترین قیمت توافق شده ، خودتون هم تایید کردین 610 به من فروختین . روز بعدش هم به من اس ام اس دادین میگین با صاحب قطعات تماس گرفتم گفته یکشنبه میفرستم برات ، دو ساعت بعدش فقط یه اس ام اس به من میدین که فروشنده منصرف شده ! دقیقا همینو فرستادین . بعدش من خودم باهاتون تماس گرفتم بهم میگی برو بخر از یکی دیگه بخر فروشنده منصرف شده . این چه نوع ادبیاتیه اخه . اولا شما نباید قطعه دیگران رو با نام کاربری خودتون برای فروش بزارین حتی اگه یوزر نداشته باشه . فردا مشکلی پیش بیاد شما باید پاسخگو باشین نه اون . دوما حالا که گذاشتین و معامله انجام شده میاین زیرش میزنین . بهتر نیست اشتباه خودتون رو بپذیرین ؟ شما اینجا رو حرف بابای مشتری مغازتون قطعات میفروشین ؟!!!!!

من نه اهل بازی هستم نه اورکلاک . وقت بازی هم ندارم ! داداشم چند وقتی دنبال این مادربرد بود ، توی شهر ما این مادربرد پیدا نمیشه برای همین من تاپیک شما رو دیدم و رو حرف شما که گذاشته بودین برای مزایده بهش قول داده بودم هر طوری شده مزایده رو برنده بشم .ولی بعد از اون حرکت شما ناچار شدم با هزینه خیلی زیادی از دبی سفارش این مادربرد رو بدم فقط به خاطر قولم ..... تصمیم هم با آقای حسینی هستش که چطور با شما برخورد کنن . یا علی

سلام

من هنوزم میگم پولشون برا پلتفورم X79 جور نشد و از فروش منصرف شدن اخیرا هم خبر دار شدم که قیمت همین دو قطعه رسیده به 910 حالا اگر می فروختم پیش مشتریم خراب میشدم چون سیستمشو من براش جمع کردم اگر یه حرکت اشتباه بکنم اعتبارم پیش خانوادشون خراب میشه شما کاسب نیستی نمیدونی اعتبار و کاسبی یعنی چی تو این تالار گفتگو که خرید و فروش میشه یا مزایده میشه اسمش کاسبی نیست بعدم می خواین به فروشنده بعد از اینکه رسید بگم باهاتون تماس بگیره بگه که می خواسته بفروشه و منصرف شده چون دیده تا 3 ماه آینده سیستم نداره اگر فکر می کنین که نه اطمینان دارین که هنوز من دروغ میگم پیغام بدین به محض رسیدنش میگم باهاتون تماس بگیره و بگه که خودش قصد فروش داشته و منصرف شده موفق باشید .

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

من صد در صد میدونم شما راست میگین - من که نگفتم خدای نکرده شما دروغ میگین . اما حرف من چیز دیگس .ما نباید بیایم قطعات دیگران رو برای مزایده بزاریم اینجا حتی اگه یوزر نداشته باشن . بله توی مغازه خودتون میتونید اینکارو بکنید . دیگه بهتره کشش ندیم . من نو این قطعات رو سفارش دادم . موفق باشین

لینک به دیدگاه

واقعا صفحه مربوط به خرید و فروش کاربران فروم محلی هست برا افراد جدیدی که قصد معامله دارند

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

با سلام . بنده از محمد رضای عزیز ؛ 2 فقره خرید داشتم . یک عدد کولر سی پی یو و یک عدد هارد 1000 که بسیار راضی هستم و از ایشون بسیار سپاسگذارم .

با احترام .

لینک به دیدگاه

با سلام . بنده از محمد رضای عزیز ؛ 2 فقره خرید داشتم . یک عدد کولر سی پی یو و یک عدد هارد 1000 که بسیار راضی هستم و از ایشون بسیار سپاسگذارم .

با احترام .

خواهش می کنم دوست من قبلا هم گفتم دوستی های جدیدی که آدم پیدا می کنه ارزشش بیشتر از این قطعات هست. ممنون از لطفت.

لینک به دیدگاه

با سلام من از آقای هادی قلام زاده یک هارد SSD مدل VERTEX 4خریدم واز خرید خودم هم بسار راضیم .

لینک به دیدگاه

من صد در صد میدونم شما راست میگین - من که نگفتم خدای نکرده شما دروغ میگین . اما حرف من چیز دیگس .ما نباید بیایم قطعات دیگران رو برای مزایده بزاریم اینجا حتی اگه یوزر نداشته باشن . بله توی مغازه خودتون میتونید اینکارو بکنید . دیگه بهتره کشش ندیم . من نو این قطعات رو سفارش دادم . موفق باشین

درود

دوست گلم ما هم بعضا کالاهای دوستان دیگر رو میگذاریم برای فروش و این موردی نداره

ولی چند تا مورد وجود داره

اگر فروشنده معامله کنه و بگه که این کالا مال شما به فلان قیمت , و خریدار کوچکترین مبلغی برای فروشنده واریز کنه معامله انجام شده و فروشنده موظف به ارسال کالا هستش . ولی اگر طرفین به توافق دقیقی نرسیدن و هیچ قولی به هم ندادن مشکلی وجود نداره .

در کل سعی کنید با هم راه بیاید و همو درک کنید . بعضی وقتها مشکلات وجود داره ولی من از دوستان گلم میخوام که دقیق و شفاف همه چیز رو عنوان و بیان کنن تا مشکلات این چنینی بوجود نیاد .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام:

من از میکائیل عزیز 2 تا کولر خوب و تمیز cpu به قیمت 76 تومن خریداری نمودم. کولر ها حضوری تحویل گرفته شد صحیح و سالم دستشون درد نکنه.......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده از جناب xoma کولر خریدم . امروز رسید به دستم .

بنده به جناب eftekhar20 دوعدد کولر فروختم . خریدار متشخص و متعهدی بودند.

از هر دوی این عزیزان تشکر میکنم .

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

از آقای حسینی مادربرد و پردازنده که مشخصاتش توی امضام هست رو خریداری کردم شدیدا راضیم! :)

کمال تشکر رو دارم از ایشون! @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام .

من در این تاپیک از کاربر Armin2012 کولر خریدم .

هم سریع و هم تمیز و کامل بدستم رسید .

از معامله با ایشان رضایت کامل دارم وتشکر میکنم .

لینک به دیدگاه

منم از کاربر محترم kdo یک دی وی دی رایتر خریدم,گرچه نگفته بودن مشکل باز نشدن tray داره اما من میزارم به حساب اینکه فراموش کردن بگن,ولی هم قیمت مناسب بود و هم بسته بندی و سرعت ارسال ! @};- ممنون از ایشون

ویرایش شده توسط gintama
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...