رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

یک عدد کولر Noctua NH-D14 از جناب ریاحی عزیز (با نام کاربری Captcha) خریداری شد که صحیح و سالم به دست بنده رسید و الان رو سیستم سوار هست. از برخورد بسیار خوبشون و سرعت عمل بالاشون هم کمال تشکر رو دارم. خلاصه اینکه در داد و ستد با ایشان شک نکنید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

یک عدد پردازنده ی Core i5 3570K آکبند به دوست عزیز seyyed.minoo فروخته شد. امیدوارم که راضی باشند. :)

لینک به دیدگاه

یک فروند محصول مابکروسافت sidewinder 6 از جناب امیر محمود خریداری شد. کیبرد تر و تمیز مثل ریویوش بود.

لینک به دیدگاه

حدود دو سه هفته پیش یه مادربورد-سی پی یو-گرافیک-رم یه یه کیس فروختم به اقای OMID BOY امیدوارم راضی بوده باشن واقعا از معامله با ایشون راضی بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یک فروند محصول مابکروسافت sidewinder 6 از جناب امیر محمود خریداری شد. کیبرد تر و تمیز مثل ریویوش بود.

مبارکتون باشه . ایشالله 100 سال براتون کار کنه . افتخاری بود ملاقات با شما

لینک به دیدگاه

درود دوستان گل

یک عدد SSD OCZ VERTEX 3 60G      به کاربر عزیز  eddy  فروخته شد!مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

یک عدد پاور از دوست خوبم رضا جان (DOMINATOR) خریداری شد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

یک پاور گرین از دوست خوبم پیام عزیز خریدم   از پیام عزیز تشکر میکنم برای صداقتشون

payamhetfild

لینک به دیدگاه

يك عدد رم 1g DDR2 ازehsanmo خريدارى شد دستشون درد نكنه...

يك عدد SSD OCZ 60g از آقا حميد خريدارى شد و در صحت و سلامت كامل به سر ميبره دستشون درد نكنه..

دو تا رم 1333 يك هارد 2 ترا يك عدد كارت MSI 630 از آقاى كرمى خريدارى شد و در صحت وسلامت به سر ميبرن با تشكر از ايشون...

باعث افتخار دوستانى با اين اعتمادى و خوش برخوردى در اطراف ما هستن ، باعث دلگرمى ما ميشن...

لینک به دیدگاه

يك عدد SSD OCZ 60g از آقا حميد خريدارى شد و در صحت و سلامت كامل به سر ميبره دستشون درد نكنه..

باعث افتخار دوستانى با اين اعتمادى و خوش برخوردى در اطراف ما هستن ، باعث دلگرمى ما ميشن...

مبارکتون باشه عزیز

لینک به دیدگاه

درود

تعداد 10 عدد فلش 4 گیگ از دوست عزیز شایان (نام کاربری shayan08) خریداری شد که صحیح و سالم به دستم رسید. از ایشان کمال تشکر رو دارم.

یک عدد گرافیک Zotac GTX 460 AMP از دوست عزیز جناب رضایی (نام کاربری HosseiNFasteR) خریداری شد که به دستم رسیده و در سلامت کامل هست. از ایشان هم کمال تشکر رو دارم.

لینک به دیدگاه

یک عدد کولر سیلور ارو از اقا بهمن عزیز خریداری شد امروز به دستم رسید  صحیح و سلامت همینطور که فرموده بودن و با بسته بندی عالی کمال تشکر رو از ایشون دارم

معامله با ایشون از افتخارات بنده محصوب میشه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یک عدد کولر سیلور ارو از اقا بهمن عزیز خریداری شد امروز به دستم رسید  صحیح و سلامت همینطور که فرموده بودن و با بسته بندی عالی کمال تشکر رو از ایشون دارم

معامله با ایشون از افتخارات بنده محصوب میشه @};-

لطف دارید میلاد جان خوشحالم که راضی هستید. مبارک باشه  ;)

لینک به دیدگاه

درود

یک عدد پردازنده Core i3 2100 از دوست عزیز و خوش برخورد جناب نظری (نام کاربری ziaratgah) خریداری شد. از ایشان کمال تشکر رو دارم.

لینک به دیدگاه

درود

یک عدد هارددیسک WD 2TB Caviar Black از جناب آقای حسینی خریداری شد.

خیلی ممنون بابت ارسال به موقع و بسته بندی عالی :)

از خرید از لیون کامپیوتر راضی ام :D

68674609404845770707.jpg

لینک به دیدگاه

یک عدد کولر IceEdge 400XT از لیون خریداری شد

کولر فوق العاده بود با اون اندازه ریز بزور دما از 58 عبور میکنه

با تشکر از آقای حسینی @};-

لینک به دیدگاه

یک عدد موس GX850 ROG ASUS به دوست عزیزم طهمورث جان  با نام کاربری Dragunov_Lq  فروخته شد!مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

یک عدد كيبورد K8100 به دوست عزیزم طهمورث جان  با نام کاربری Dragunov_Lq  فروخته شد!مبارکشون باشه

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

درود

دو عدد گرافیک 580 الایت گروپ از آقای سعید حسینی خریداری شد و سالم بودند از ایشون تشکر میکنم :D

لینک به دیدگاه

درود

دو عدد گرافیک 580 الایت گروپ از آقای سعید حسینی خریداری شد و سالم بودند از ایشون تشکر میکنم :D

درود و 100 درود به جناب خسروی عزیز

مگه کسی جرعت داره به شما کالای بد بده :D

لینک به دیدگاه

یک عدد هارد 500 سیگیت از اقا میلاد عزیز (gheysar1364) خریداری شد و کاملا سالم به دستم رسید ...

از ایشون تشکر میکنم .........

لینک به دیدگاه

یک عدد هارد 500 سیگیت از اقا میلاد عزیز (gheysar1364) خریداری شد و کاملا سالم به دستم رسید ...

از ایشون تشکر میکنم .........

خواهش میکنم امید جان

نظر لطف شماست...

لینک به دیدگاه

کیبرد gigabyte k8100 از دوست خوبم eddy خریداری کردم با بسته بندی خیلی خوب بدستم رسید در کمال سلامت

و موس gx850 از دوست گرامی آقا حمید گل با یوزر HAMID PARNIYAN خریداری شد و در سلامت کامل بدستم رسید از هر دو کمال تشکر را دارم

لینک به دیدگاه

موس gx850 از دوست گرامی آقا حمید گل با یوزر HAMID PARNIYAN خریداری شد و در سلامت کامل بدستم رسید از هر دو کمال تشکر را دارم

مبارک باشه طهمورث جان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...