رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

کیبرد gigabyte k8100 از دوست خوبم eddy خریداری کردم با بسته بندی خیلی خوب بدستم رسید در کمال سلامت و در سلامت کامل بدستم رسید از هر دو کمال تشکر را دارم

مبارک باشه طهمورث جان

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

موارد زير از آقاى كرمى خريدارى شد در صحت و سلامت كامل و مثل اينكه كم كم داريم رفاقت و تجارتمون رو گسترش ميديم با هم... :D

مادربرد P8b75-v

سى پيو i3 3220

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

یک عدد هارد  WD Caviar Green 1TB 64 MB از آقا شهاب ( Sha-hab )  گل خریداری شد و کاملا سالمه و اطلاعات hd tune دقیقا با عکسی که گذاشتن یکی هستش به همراه 50 تا فیلم به عنوان اشانتیون  :D

از ایشون  تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

یک عدد هارد  WD Caviar Green 1TB 64 MB از آقا شهاب ( Sha-hab )  گل خریداری شد و کاملا سالمه و اطلاعات hd tune دقیقا با عکسی که گذاشتن یکی هستش به همراه 50 تا فیلم به عنوان اشانتیون  :D

از ایشون  تشکر میکنم

مرسی آقا محمد مبارکتون باشه.

لینک به دیدگاه

درود

یک عدد پاور  Green 885bاز جناب خسروی عزیز خریداری شد

پاور و کارتون وتمامی کابلها صحیح و سالم به دستم رسید

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد سی پی یو G2020 از کاربر eddy خریداری شد. به سرعت و خیلی خوب فرستادند و در سلامت کامل به دست بنده رسید. با تشکر از ایشون

لینک به دیدگاه

یک عدد گرافیک 6870 از هادی عزیز (HadiC4) خریداری شد ...

ایشون لطف کردن و به بنده اعتما کردن و اول ارسال کردن ..

متشکرم

لینک به دیدگاه

یک عدد سی پی یو G2020 از کاربر eddy خریداری شد. به سرعت و خیلی خوب فرستادند و در سلامت کامل به دست بنده رسید. با تشکر از ایشون

قابلى نداشت مباركتون باشه (اينم ذكر كنيد كه خودم بسته بنديش كردم نه اداره پست.... :D )...

رم كروسا هم با رمهاى كينگستون آقاى نظرى تعويض حضورى صورت گرفت (حسابى زير آفتاب و هواى گرم داشتم كباب ميشدم كه گوشى ايشون با ما چپ افتاد.... ;)  )

2 عدد رم 2g اپيسر هم به كاربر منصورى فروخته شد و با اينكه انتظار داشتن فردا صبح براشون ارسال كنم بنده از كارم زدم و بعد از ظهر همين امروز براشون فرستادم.... :D

كلا در خدمت دوستان هستيم.... كشته رفاقت... B)

اعتماد - سرعت - دقت دينگ دينگ... :p

لینک به دیدگاه

رم كروسا هم با رمهاى كينگستون آقاى نظرى تعويض حضورى صورت گرفت (حسابى زير آفتاب و هواى گرم داشتم كباب ميشدم كه گوشى ايشون با ما چپ افتاد.... ;)  )

اعتماد - سرعت - دقت دينگ دينگ... :p

بله تایید می شود. آقای معصومی از افراد گل روزگار هستند :D

البته جسارتاً بنده ناصحی هستم.

و شرمندم این گوشی چینی 50 هزار تومنی گاهی وقت ها اذیت می کنه 8-X

لینک به دیدگاه

عجب پس واقعاً هم بنده فاميلى شما رو به اشتباه گفتم هم شما بنده منصورى هستم... :D

در خدمت دوستان قديمى... B)

عجب وضيعه ماه رمضون كه بياد فكر كنم بايد فعاليت در روز رو ترك وكلا فعاليت در شب و نصف شب رو آغاز كنيم (اون قضيه جغده)

لینک به دیدگاه

يك عدد مادربرد P8B75-V به كاربر behruz_godrat فروخته شد امروز صبح هم براشون ارسال گرديد مباركشون باشه... B)

اين ماه خفن زدم تو خط معاملات خريد و فروش... -_-

لینک به دیدگاه

درود

یک عدد پاور  Green 885bاز جناب خسروی عزیز خریداری شد

پاور و کارتون وتمامی کابلها صحیح و سالم به دستم رسید

ممنون @};-

درود

مبارکتون باشه دوست عزیز و انشالله به خوبی براتون کار کنه.

لینک به دیدگاه

سلام.بالاخره با خریدن رم وکارت گرافیک سیستمم کامل شدوبا زحمت ولطف دوست خوبم علی آقای سلیمی کیسم جمع شد.خرید16گیگ رم CORSAIR DOMINATOR PLATINUM 2400CL9به قیمت 2میلیون وکارت گرافیکGIGABYTE 680 SOCبه قیمت2.7میلیون تومان.لازمه بگم اینارو ازبیرون برام آوردن

6478_m.jpg      

CMD16GX3M4A2400C9

dom_pt_straight_2400_2_1_1_1_1_1_1_1.png

ویرایش شده توسط mahmood.es
لینک به دیدگاه

سلام.بالاخره با خریدن رم وکارت گرافیک سیستمم کامل شدوبا زحمت ولطف دوست خوبم علی آقای سلیمی کیسم جمع شد.خرید16گیگ رم CORSAIR DOMINATOR PLATINUM 2400CL9به قیمت 2میلیون وکارت گرافیکGIGABYTE 680 SOCبه قیمت2.7میلیون تومان.لازمه بگم اینارو ازبیرون برام آوردن

6478_m.jpgdom_pt_straight_2400_2_1_1_1_1_1_1_1.png

سلام

مبارک باشه عزیز 

جسارتاً استفاده این سیستم چیه که اینقدر فقط خرج رم کردید ؟ 

لینک به دیدگاه

6478_m.jpgdom_pt_straight_2400_2_1_1_1_1_1_1_1.png

مبارکه............

سیستمت خیلی عصبیه حال کردم..... :wub:  :wacko:

لینک به دیدگاه

بله تایید می شود. آقای معصومی از افراد گل روزگار هستند :D

البته جسارتاً بنده ناصحی هستم.

عجب پس واقعاً هم بنده فاميلى شما رو به اشتباه گفتم هم شما بنده منصورى هستم... :D

دوستان واقعا" مطمئن هستید اصن با هم معامله ای داشتید؟! :huh:   

شوخی میکنم عزیزان. ^_^

عرض شود برای اینکه اسپم نشه:

یک فروند کارت گرافیک HD6770 به آقا محسن عزیز کاربر Alonewolf فروخته شد. امیدوارم راضی بوده باشند. (*)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

يه مانتور px23720plus از كاربر hezavehr خريدارى شد امروز هم توسط ايشون برام ارسال گرديد با تشكر فراوان از ايشون و زحمتى كه انداختيم گردنشون براى اذيت شدنشون در هنگام ارسال كالا تشكرات فراوان داريم.... :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما مطمئن هستید قیمت این رمها را درست زدید ؟

شاید 4 تا 8 گیگ هست که اشتباه نوشتید 4 تا 4 گیگ !!!!

به هر حال اگر 2 میلیون خریدید خیلی خوب فروختن ببخشید خیلی خوب خریدید  ;) 

لینک به دیدگاه

گزارش یک خرید و فروش :D

من اسفند ماه از آفای سید هادی حسینی اهل قم یک واتر کولر در قبال تعویض با مانیتور آکبند خودم گرفتم.

قرار بود ایشون مبلغی هم سر بابت این معاوضه همون لحظه بدن. که البته به خاطر سید بودن و پنداشت این که درستکار هستن همون لحظه پول رو طلب نکردم.

کولر وقتی به دستم رسید مورد دار بود و لوازمش ناقص. علی رغم تاکیدات قبلی که پمپ سالم باشه و لوازم کامل ایشون کولر رو با پمپ خراب و لوازم ناقص تحویل بنده دادن.

تا این لحظه هم پول سر رو واریز نکردن و حتی منو تهدید کردن!

یوزر جدید ایشون در لیون

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showuser=12527

یوزر قبلی هم چند تایی داشتن که بن شده.

انشالا یک سری پیگری هم بابت دستگیری این فرد از خدا بی خبر انجام خواهم داد.

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

گزارش یک خرید و فروش :D

من اسفند ماه از آفای سید هادی حسینی اهل قم یک واتر کولر در قبال تعویض با مانیتور آکبند خودم گرفتم.

قرار بود ایشون مبلغی هم سر بابت این معاوضه همون لحظه بدن. که البته به خاطر سید بودن و پنداشت این که درستکار هستن همون لحظه پول رو طلب نکردم.

کولر وقتی به دستم رسید مورد دار بود و لوازمش ناقص. علی رغم تاکیدات قبلی که پمپ سالم باشه و لوازم کامل ایشون کولر رو با پمپ خراب و لوازم ناقص تحویل بنده دادن.

تا این لحظه هم پول سر رو واریز نکردن و حتی منو تهدید کردن!

یوزر جدید ایشون در لیون

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showuser=12527

یوزر قبلی هم چند تایی داشتن که بن شده.

انشالا یک سری پیگری هم بابت دستگیری این فرد از خدا بی خبر انجام خواهم داد.

اگر خرید و فروشتون در لیون انجام شده لطفا لینک تاپیک مورد نظر رو قرار بدید. امیدواریم کاربر مربوطه توضیحات موجهی داشته باشند وگرنه بدون شک اعمال قانون خواهندشد و در لیست کاربران ممنوع المعامله لیون قرار خواهند گرفت.

لینک به دیدگاه

بله تاپیک ها موجود بود. ولی مربوط به 5 ماه پیشه و نمیدونم الان پاک شده یا نه. چون یوزر قبلیشون بن شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بله تاپیک ها موجود بود. ولی مربوط به 5 ماه پیشه و نمیدونم الان پاک شده یا نه. چون یوزر قبلیشون بن شد.

بنده هم چند ماه قبل می خواستم با این کاربر معامله کنم  (h100)

ولی از نحوه برخوردشون بهشون شک کردم، از طریق یکی عزیزان لیون پرس و جویی کردم، به محض گفتن اسمشون پیشنهاد کردن باهاش معامله نکنم

منم از قید معامله گذشتم، امیدوارم مشکل شما بدون ضرر و زیان ( بخصوص ضرر و زیان به اعصاب) حل بشه

لینک به دیدگاه

شرمنده که پستم به تاپیک مربوط نیست اما دیدم بحثش باز شده گفتم ذکر کنم که من هم از ایشون شاکی هستم به دلایل زیر:

1- تلاش در جهت خراب کردن معالمه ی بنده با آقا فرجام (خرید مادربرد Crosshair) و تهدید بنده در همین زمینه از طریق یاهو مسنجر ...

2- تلاش در جهت خراب کردن تاپیک فروش محصولاتم که این یکی هم مدرکش موجود هست.

با تشکر

لینک به دیدگاه

نام تاپیک مورد نظرتون رو برای بنده  پ. خ کنید به همراه  یوزر قبلی . کلیه کاربران شاکی مطمعن باشید که رسیدگی میکنیم و در صورت لزوم برخورد خواهد شد.

لینک به دیدگاه

یک عدد پد موس ریزرGoliathus دست دوم از محمود جان خریده شد

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...