رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بنده یه گرافیک GTS 450 از کاربر آقای زانیار سجادی گرفتم . راضیم. همه چی خوب بود.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

یک عدد سی پی یو 4670 کا به کاربر به نام اقای اصغری و نام کاربریAbol DAdA فروخته شد باعث افتخاره با ایشون معامله کردم

بنده با اقای حمیدرضا کریمی 3 عدد رم 4 گیگ معامله کردم معامله با ایشون بسیار عالی بود نام کاربری ایشون   hamid5566

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یکعدد گرافیک سافایر 290 از کاربر عزیز game up  خریداری شد واقعا کارت با نو هیچ فرقی نمیکرد اگه میتونستم 100 امتیاز به ایشون میدادم

لینک به دیدگاه

من یک عدد پاور 885 ویک گرافیک 660 از آقای m.mohebbi خریدم درست 24 ساعت بعد به دستم رسید. ممنون از ایشون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان 

من یه هارد 1ترا کارکرده از کاربرimi4432 خریدم ایشون میگفت سالمه منم روحساب حرف ایشون هاردو خریدم با 24ساعت مهلت هاردو که اوردم تست کردم مشکل داشت حالا ایشون جواب منو نمیده من چیکارباید بکنم؟

مشکل حل شد دوستان

ویرایش شده توسط alimuithai
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

یک مورد کیس گرین X Fusion ازکاربر گرامی  Milad_Bm خریداری شد که درست دوروز بعداز ارسال بدست بنده رسید. بسیارتمیزبابسته بندی عالی. ممنون به خاطر خوش قولی ایشون. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

یک مورد پردازنده ویک مورد Main board ازکاربر گرامی ali yazdi خریداری شد. که بعداز یک روزبدست بنده رسید. ایشون بسیارباشخصیت ومتین وخوش برخورد هستند والبته مورد اعتماد. :)

لینک به دیدگاه

دو عدد هارد از کاربر Mustang GT خریداری شد این چندمین معامله ای هست که با ایشون داشتم و کاملا منصف و مورد اعتماد هستن ...

اخلاق خوبشون هم که جای خود داره .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

با عرض ارادت خدمت آقای ایزدپور باید عرض کنم دوستان ایشون یک شیاد هستند که فقط و فقط بخاطر 140 هزار تومان حیثیت و شرفشون رو فروختند و بنده یک باندل از ایشون که برای فروش گذاشته بودند رو خریداری کردم و بعد از واریز پول ایشون یک شماره پیگیری  تیپاکس الکی و یک شماره تلفن که واقعیت هم ندارد به بنده دادند و گوشی خودشون هم خاموش کردند تا بلکه با 140 هزار تومان پول مردم بتوانند مایحتاج خودشون رو رفع کنند 

این هم شماره این دوست شیادمون که بعد از معامله خاموش کردند 09101466778

از آقای حسینی عزیز هم خواهشمندم که به این موضوع رسیدگی کنند ...دوستان اطلاع رسانی کنید تا افراد سودجو و محتاجی مثل ایشون نتونند مردم رو سرکیسه کنند .

لینک به دیدگاه

با عرض ارادت خدمت آقای ایزدپور باید عرض کنم دوستان ایشون یک شیاد هستند که فقط و فقط بخاطر 140 هزار تومان حیثیت و شرفشون رو فروختند و بنده یک باندل از ایشون که برای فروش گذاشته بودند رو خریداری کردم و بعد از واریز پول ایشون یک شماره پیگیری  تیپاکس الکی و یک شماره تلفن که واقعیت هم ندارد به بنده دادند و گوشی خودشون هم خاموش کردند تا بلکه با 140 هزار تومان پول مردم بتوانند مایحتاج خودشون رو رفع کنند 

از آقای حسینی عزیز هم خواهشمندم که به این موضوع رسیدگی کنند ...دوستان اطلاع رسانی کنید تا افراد سودجو و محتاجی مثل ایشون نتونند مردم رو سرکیسه کنند .

دوست عزیز اگر در فروم لیون کامپیوتر این اتفاق افتاده ، لینک تاپیک فروش ایشون رو بذارید . اگر جای دیگه ای این معامله انجام شده ، باید همونجا شکایت کنید . منتها اگر مدرکی داشته باشید ، ایشون اینجا هم ممنوع المعامله میشن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیزبهترین وبدون دردسرترین راه انجام یک معامله مطمئن،استفاده ازواسطه لیون هست. حالا شماروچه حسابی به ایشون وجه واریزکردید؟ امتیازش بالابود ؟ :-?

امیدوارم مساله شمابخوبی وخوشی فیصله پیدابکنه.

لینک به دیدگاه

واللا من قبلا از لیون و از طریق فروم خرید و فروش داشتم و ایشون تاپیک نزده بودند و تو تاپیک لیون که فروش قطعات دست دوم شما هستش اونجا گذاشته بودند و بنده پیام خصوصی دادم و ایشون هم معامله رو انجام دادند و گفتند بعد از واریز بنده ایشون یک شماره تلفن تیپاکس و یه شماره بارنامه دادند که بنده بعد از تماس متوجه شدم که شماره تلفن و شماره بارنامه جعلی بوده و گوشی ایشون هم خاموشه ..فقط متوجه نمیشم که یه نفر فقط بخاطر 140 هزار تومان میتونه ناموس و شرفش رو بفروشه ؟؟؟

با 140 هزار تومان چیکار میشه کرد مگه که یه نفر بخواد خودش رو بفروشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

مواظب خریدتون از کاربر Alireza2 باشید

به شدت دروغگو هستند در معامله

در این تاپیک دو تا گرافیک 280 Vapor گذاشتن واسه فروش بنده یکیشون رو خریداری کردم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=45159

دیروز رسید دستم 

اول از همه به این آقا اس دادم که آقا وسایلش تکمیله من جمله کابل HDMI ؟؟؟

ایشون جواب دادن بله همه چی تکمیله.دیروز رسید دستم داخل کارتن رو چک کردم خبری از کابل نیست میگم چرا نفرستادی میگه دست دوم هست و باهاش نیست .

حالا کابل HDMI به درک .وضعیت گرافیک هم افتضاحه.

بنده جمعه مبلغ رو به حساب این آقا واریز کردم و قرار شد شنبه اول صبح بفرستن بماند .که ساعت 5 بعدازظهر هم بهش اس دادم و تو خواب ناز تشریف داشتن و بالاخره بعد از پیگیری ساعت 6 بعدازظهر ارسال کردن .اینقدر بی مسئولیت و بی تعهد در معامله هستن.

بعد از ارسال به بنده گفتن که شرکت گارانتی کننده یکی از فن هاشو تعویض کرده و یه فن خوب روش گذاشته .بنده هم عکسهای توی تاپیک رو چک کردم و گفتم مشکلی نیست.

وقتی گرافیک دستم رسید میبینم یه فن مدل Dual-X روش نصبه.بهش اس دادم آقا این چرا اینجوریه ولی تو عکس تاپیک یه جور دیگه.میگه این از فن خودش بهتر و ظریفتره.آخه اینم شد جواب.خیلی برات متاسفم با این جواب دادنت.

خب اگه این بهتره من که نمیومدم مال شما رو بخرم.میومدم یه کارت دوال میخریدم.

اینم بماند یه بازی نصب کردم برای تست.

دمای کارت گرافیک بعد از 10 دقیقه در فول لود به 80 درجه رسید در صورتی که توی تاپیک فروشش گفته بود بالاتر از 65 نمیره.

اینم عکسش

http://uupload.ir/files/wy30_11.jpg

آخه آدم اینقدر دروغگو

آخر سر بهش اس دادم آقا گرافیک رو با این وضعیت نمیخوام و پولمو پس بده.

گفت باشه گرافیک رو پس بفرست پولتو برگشت میدم. منم با توجه به این همه دروغ که بنده تحویل دادن حقیقتش ترسیدم که گرافیک رو بفرستم براش چون ممکن بود گرافیک و پولم رو با هم قورت بده.

پس بیخیالش شدم و به خدا سپردم و ان شاالله از پول این گرافیک خیری نمیبینه.

این پست رو هم به این دلیل زدم که این آقا رو بشناسید و در معامله با ایشون مراقب باشید

تاپیک فروشش رو هم از ترس بست بیچاره.یه امتیاز منفی الکی هم به بنده دادن که به ناحق هست وخدا اون بالا میدونه که حق با من هست نه این دروغگو

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=45776

از مدیریت تقاضا دارم که این کاربر رو ممنوع المعامله کنن خواهشا

مواظب خرید از این شیاد باشید

ویرایش شده توسط dalirMS
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من یه ویدئو پروژکتور دارم باید کجا بفروشم تو این فروم؟بلد نیستم مرسی اگر کسی تایپکشو بلده لینک بده بهم :) 

لینک به دیدگاه

سلام من یه ویدئو پروژکتور دارم باید کجا بفروشم تو این فروم؟بلد نیستم مرسی اگر کسی تایپکشو بلده لینک بده بهم :) 

سلام اینجا

خرید و فروش کالاهای متفرقه
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

یک عدد گیمپد از جناب saeid6254  خریداری شد.

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

بنده از بزرگه این اتجمن آقا مصطفی رضایی یه سی پی یو 4790k به همراه یه مین MSI Z97 Gaming 7 معامله کردم که الحق و الانصاف آقا مصطفی گل کاشتن و دستشون طلا

خوشحالم که قویترین سی پی یو جهان و قویترین مین بورد جهان رو دارم و بازیها با فریم 60 و فوق العاده نرم اجرا میشن

دستت درد نکنه داداش مصطفی جان

لینک به دیدگاه

یک عدد کیس x8 از merezaee خریداری شد گرون دادن ولی خوب تمیز بود

دستشونم درد نکنه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درود

یک عدد کارت گرافیک از اقای رضایی عزیز خریداری شد

ممنون

لینک به دیدگاه

یکعدد گوشی sony xperia sl  تمیز وسالم از آقای جعفری عزیز خریداری شد.

دستشون درد نکنه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکعدد گوشی sony xperia sl  تمیز وسالم از آقای جعفری عزیز خریداری شد.

دستشون درد نکنه @};-

درود

تایید میشه مبارکتون باشه. @};-

لینک به دیدگاه

من مادربرد پی 75گیگا گررفتم از دوستان تصویر نمیده چیکار کنم؟

من مادربرد پی 75گیگا گررفتم از دوستان تصویر نمیده چیکار کنم؟

مادربردی که بهم دادن خرابه چطوری میشه پیگیری کرد

دوستان خبر بدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...