رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یک عدد کارت گرافیک از کاربر

m.dehghi خریداری گردید
لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

فروش کارت گرافیک به دوست عزیز آقا بهروز

نام کاربری

behruz

لینک به دیدگاه

فروش کارت گرافیک به دوست عزیز آقا بهروز

نام کاربری

behruz

با سلام تایید میشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

چیزی که جدیدا بین دوستان و همکاران باب شده و نمیدونم که واقعا مدیریت میخواد به قوانین پایبند باشه یا نه افرادی نظیر ایشونه خوب بود ادما حداقل برای حرف خودشون ارزش قایل باشن نه اینکه نهایت ارزششون 20 هزار تومن باشه واقعا متاسفم البته بنده به ایشون منفی رو دادم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60008

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر
من در تاریخ 24 ام خرداد یک خرید از لیون کامپیوتر انجام دادم. که تصویرش رو مشاهده می کنید.
http://uupload.ir/files/l5v3_screenshot_(2).png
همه سفارشات غیر از رم ها کامل و خوب به دست من رسیده.من دوتا رم 8 سفارش داده بودم ولی شما دوتا رم 4 فرستادید. تصویرش در زیر هست.
http://uupload.ir/files/hhwc_p010111_0355.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

من در تاریخ 24 ام خرداد یک خرید از لیون کامپیوتر انجام دادم. که تصویرش رو مشاهده می کنید.

http://uupload.ir/files/l5v3_screenshot_(2).png

همه سفارشات غیر از رم ها کامل و خوب به دست من رسیده.من دوتا رم 8 سفارش داده بودم ولی شما دوتا رم 4 فرستادید. تصویرش در زیر هست.

http://uupload.ir/files/hhwc_p010111_0355.jpg

آپ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپ

سلام دوست عزیز.  

برای اینکه زودتر به نتیجه برسید به آقای حسینی پی ام بدید و موضوع رو بهشون بگید تا پیگیری کنند واستون. ;)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=37

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

سلام - چند ماه قبل از مرتضی بختیاری  با نام کاربری nasabam  هارد خریدم . اصلا راضی نیستم . هارد خراب بدست من رسید و من تو مهلت تست اعلام کردم خرایه اما ایشون مدعی شدند ماموران پست خرابش کرده اند .

تو این چند ماه هم فقط وقت تلف کردند و زمان خریدند .

اصلا هم به پیام و تلفن و تلگرام پاسخ نمیدهند یا بزور جواب میدن . هر کس خواست میتونم  شواهد و مدارک هم بذارم .

ویرایش شده توسط behrooz3229
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

یک عدد کارت گرافیک gigabyte 550ti فروخته شد به کاربر

mohsenmtm

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

یک عدد کارت 260x به آقای کوروش علیزاده فروخته شد، متاسفانه این دوستمون قرار بود برای ما یه ۲۸۰ یا ۲۹۰ رفرنس ردیف کنند به من خبر بدهند ولی متاسفانه بعد از واریز پول با لحن بسیار تندی گفتن «زدم برات بفرس» (انگار مثن اینجا من بیکار نشستم دارم غاز رو میچرونم منتظر ایشونم) گفتم امروز راه نداره گفت «کارم گیره بفرس» گفتم باشه کارت گیره میفرستم!

بعد از این که کارت به دستشون رسید دیگه کلا جواب نمیدادن!!(به زور بعد از ده دوازده تا پیام گفتن ۹۷۰ دارم میخای؟ گفتم برندش چیه؟ رفتن به فنا)

خوب دوست من تو ک نمیتونی یه کاری انجام بدی برای چی دروغ میگی؟؟ یکی از همشهریای خودم کارت رو از من با همون قیمت شما میخواستن من به شما دادم چون قرار بود برای من یه ۲۸۰ یا ۲۹۰ ردیف کنید!

متاسفانه این دوست عزیزمون بعد از دیدن فاکتوری که از پست دریافت کردم، شماره کارت داد که ۹۲۰۰ تومن باقی مونده رو براش کارت به کارت کنم (آدمی نیستم که به پول ایشون نیاز داشته باشم ولی واقعا درکشون نمیرسید که یه هزینه ای هست که من از خونم پاشم هرچی کارو زندگی دارم ول کنم برم برای آقا کارت رو بفرستم بیام خونه همون هزینه میشه! حقیقتش تاحالا همچین آدمی ندیده بودم در بینه معامله هایی که کرده بودم!!)

دوستان مراعات کنید لطفا این مشکلات پیش نیاد! فقط کلاه برداری ک ممکن نیست باعث بشه طرف مقابل شما از شما دلخور بشه و معامله شما تبدیل به یه معامله ناپاک با نارضایتی طرف مقابل بشه!

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد کارت 260x به آقای کوروش علیزاده فروخته شد، متاسفانه این دوستمون قرار بود برای ما یه ۲۸۰ یا ۲۹۰ رفرنس ردیف کنند به من خبر بدهند ولی متاسفانه بعد از واریز پول با لحن بسیار تندی گفتن «زدم برات بفرس» (انگار مثن اینجا من بیکار نشستم دارم غاز رو میچرونم منتظر ایشونم) گفتم امروز راه نداره گفت «کارم گیره بفرس» گفتم باشه کارت گیره میفرستم!

بعد از این که کارت به دستشون رسید دیگه کلا جواب نمیدادن!!(به زور بعد از ده دوازده تا پیام گفتن ۹۷۰ دارم میخای؟ گفتم برندش چیه؟ رفتن به فنا)

خوب دوست من تو ک نمیتونی یه کاری انجام بدی برای چی دروغ میگی؟؟ یکی از همشهریای خودم کارت رو از من با همون قیمت شما میخواستن من به شما دادم چون قرار بود برای من یه ۲۸۰ یا ۲۹۰ ردیف کنید!

متاسفانه این دوست عزیزمون بعد از دیدن فاکتوری که از پست دریافت کردم، شماره کارت داد که ۹۲۰۰ تومن باقی مونده رو براش کارت به کارت کنم (آدمی نیستم که به پول ایشون نیاز داشته باشم ولی واقعا درکشون نمیرسید که یه هزینه ای هست که من از خونم پاشم هرچی کارو زندگی دارم ول کنم برم برای آقا کارت رو بفرستم بیام خونه همون هزینه میشه! حقیقتش تاحالا همچین آدمی ندیده بودم در بینه معامله هایی که کرده بودم!!)

دوستان مراعات کنید لطفا این مشکلات پیش نیاد! فقط کلاه برداری ک ممکن نیست باعث بشه طرف مقابل شما از شما دلخور بشه و معامله شما تبدیل به یه معامله ناپاک با نارضایتی طرف مقابل بشه!

دوست عزیز شما اگر قرار بود کرایه آژانستون رو هم از ایشون بگیرید که اول باید بهش میگفتید فروشنده هم در برابر خریدار مسئولیتهایی داره و اگر شما هم همین 9200 تومن رو پس ندید کلاهبردار محسوب میشید

اگر هم نمیتونید کنار بیاید توی تاپیکهای فروشتون این رو درج کنید یا بزنید معامله فقط حضوری تا ازاین مسایل جلوگیری بشه

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگر قرار بود کرایه آژانستون رو هم از ایشون بگیرید که اول باید بهش میگفتید فروشنده هم در برابر خریدار مسئولیتهایی داره و اگر شما هم همین 9200 تومن رو پس ندید کلاهبردار محسوب میشید

اگر هم نمیتونید کنار بیاید توی تاپیکهای فروشتون این رو درج کنید یا بزنید معامله فقط حضوری تا ازاین مسایل جلوگیری بشه

دوست عزیز و گرامی الان شما از کل مشکل معامله منو ایشون فقط قسمت ۹۲۰۰ تومنش نظر شما رو جلب کرد؟؟

هزینه ارسال با خریدار فقط مشتمل بر هزینه پست نیست!! بلکه شامل هزینه ی آژانس رفت و برگشت + هزینه پست میشه!

مسئولیتش ارسال کالای سالم و درصورتی که بعد از این شرایط پولی هم اضافه اومد به ایشون برگردونه نه این که ۵ تومن پول پست بشه ۱۰ تومن از جیبم بذارم تا اداره پست برم برگردم! اونم اوج شلوغی خیابونا!

درج کرده بودم هزینه ارسال با خریدار، نمیدونم از این صریح تر چجوری میشه بیانش کرد!

تایپیک فروش:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59440&hl=260x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هزینه ارسال با خریدار فقط مشتمل بر هزینه پست نیست!! بلکه شامل هزینه ی آژانس رفت و برگشت + هزینه پست میشه!

یه تاپیک تو این سایت به من نشون بدید که حرف شما رو تایید کنه این برداشت شخصی شماست

لطفا بدعت جدید راه اندازی نکنید

منم جای خریدار پاسخ میدم راضی نبودم با اژانس بری پول بلیت اتوبوس میدم فقط :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

دوست عزیز برداشت شخصی بنده نیست من نویسنده این پست بودم پس منظور شخص بنده این بود ایشون متوجه نبودن مسئولیتش گردن من نیست که!!

اگر قرار بود هزینه پست باشه فقط مینوشتم هزینه پست نمینوشتم هزینه ارسال که!

خوب خریدار محترم همون هزینه بلیط اتوبوسم تقبل میکردن قبول بود هرچند که تا اداره پست اوتوبوس نداره!!

و من مجبور شدم با ماشین شخصی تو اوج ساعت شلوغی برم براشون کارت رو ارسال کنم که ایشون هم کلا ما رو پیچوندن به هر حال بعد از رسیدن کارت دستشون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

یک عدد کارت گرافیک از کاربر

nader4870

خریداری گردید

ممنون از آقای فرامرزی @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز و گرامی الان شما از کل مشکل معامله منو ایشون فقط قسمت ۹۲۰۰ تومنش نظر شما رو جلب کرد؟؟

مسئولیتش ارسال کالای سالم و درصورتی که بعد از این شرایط پولی هم اضافه اومد به ایشون برگردونه نه این که ۵ تومن پول پست بشه ۱۰ تومن از جیبم بذارم تا اداره پست برم برگردم! اونم اوج شلوغی خیابونا!

درج کرده بودم هزینه ارسال با خریدار، نمیدونم از این صریح تر چجوری میشه بیانش کرد!

تایپیک فروش:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59440&hl=260x

یه تاپیک تو این سایت به من نشون بدید که حرف شما رو تایید کنه این برداشت شخصی شماست

منم جای خریدار پاسخ میدم راضی نبودم با اژانس بری پول بلیت اتوبوس میدم فقط :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

هزینه ارسال با خریدار فقط مشتمل بر هزینه پست نیست!! بلکه شامل هزینه ی آژانس رفت و برگشت + هزینه پست میشه!at%20wits%20end.gif 

به نظر من هزینه خورد خوراک رو فراموش کرده بگه :eek:

بدعت جدید راه اندازی شد به زحمت کشی دوستم

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یک عدد کارت گرافیک HIS R9 290 رفرنس از احسان بهاور عزیز خریداری شد به مبلغ 610 تومن! با تشکر از ایشون که قیمتی واقعی و غیر فضایی در نظر گرفتن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62089&hl=

واقعا موندم که وقتی کارتی مثل asus 290dc2 پارسال حوالی شهریور رو خیلی راحت از فروم 850 خریدم و 840 هم فروختم رو امسال نمیشد به همون قیمت پیدا کرد  :D

کاشکی یه تاپیک نه به گرانفروشی در زمینه فروش های دست دوم هم ایجاد بشه بلکه افرادی مثل من به راه راست هدایت شن(یا حداقل راه راست به سمتمون کج شه) :D   ..  منه نوعی اگه در فروختن قطعات دست دوم به کسی رحم نکنم چطور از وارد کننده و... توقع داشته باشم؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یک عدد کارت گرافیک HIS R9 290 رفرنس از احسان بهاور عزیز خریداری شد به مبلغ 610 تومن! با تشکر از ایشون که قیمتی واقعی و غیر فضایی در نظر گرفتن

واقعا موندم که وقتی کارتی مثل asus 290dc2 پارسال حوالی شهریور رو خیلی راحت از فروم 850 خریدم و 840 هم فروختم رو امسال نمیشد به همون قیمت پیدا کرد  :D

کاشکی یه تاپیک نه به گرانفروشی در زمینه فروش های دست دوم هم ایجاد بشه بلکه افرادی مثل من به راه راست هدایت شن(یا حداقل راه راست به سمتمون کج شه) :D   ..  منه نوعی اگه در فروختن قطعات دست دوم به کسی رحم نکنم چطور از وارد کننده و... توقع داشته باشم؟

:clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

برای بار چندم از دوست خوبم امید سروری خرید کردم. این بار به دلیل مشکلات مربوط به جزیره‌های جنوبی فرستادن کالا میسر نشد و با لطف امید جان قرار دیدار در شیراز گذاشته شد. خنده‌دار بود که با اون همه تجهیزات عکاسی همراه‌مون مجبور شدیم با موبایل عکس یادگاری بگیریم. چون کارت حافظه‌ی سازگار با دوربینها همراه‌مون نبود!
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61595

عکسی که امید گذاشته مال پیش از واریز پول‌ه و این عکس مال بعدش‌هست. :)

سلام

درود فرجام جان
در مملکت دلیران و عیاران مرام این‌جوری‌ه: بالادستی‌ها می‌گن ما از مردم برخاسته‌ایم و ویژگیهای اونها رو داریم و اصلاح باید از پایین آغاز بشه، پایین‌ دستی‌ها هم می‌گن تا اون بالا اوضاع این‌طوره کاری از دست ما ساخته نیست. خلاصه چون همه مؤدب و لوطی هستیم می‌گیم "اول شوما" خودت رو اصلاح کن!

post-12568-0-73534700-1472107481_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یک عدد کارت گرافیک msi radeon hd 7970 lightning از دوست خوبم Mahdi D خریداری شد.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، OC Formula گفته است :

یک عدد کارت گرافیک msi radeon hd 7970 lightning از دوست خوبم Mahdi D خریداری شد.

تایید میشه، مبارکت باشه عزیزم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

یک عدد مادربرد ASRock Z87 OC Formula آکبند به دوست خوبم  Hossein Rezazade فروخته شد.

مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، OC Formula گفته است :

درود

یک عدد مادربرد ASRock Z87 OC Formula آکبند به دوست خوبم  Hossein Rezazade فروخته شد.

مبارکشون باشه

خیلی ممنون علی جان، بابت مهلت تست و قیمت خیلی مناسب (و غیر فضایی مث بعضی از دوستان)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

2 عدد کارت گرافیک 290 به اقای pezhvak فروخته شد. 

مبارکتون باشه 

لینک به دیدگاه

درود،

چند روز پیش یک عدد کارت گرافیک R9 390X XFX Double Dissipation 8GB به کاربر محترم @dmcmrk فروخته شد که امیدوارم فریم های لذت بخشی براشون بدهد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...