رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

سلام روش امتیاز دادن چجوریه؟

ویرایش شده توسط Farhad koohkan
لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام و احترام،

یکعدد کیس Corsair Carbide Series Air 240 Arctic White به دوست خوبم آقای @سعید بهمنیان فروخته شد.

یک پک 3 عددی Thermaltake - Riing 12 نیز از دوست خوبم @Captain-Zakhar خریداری شد.

لینک به دیدگاه

یک عدد کیس DUKASE  از آقای سوری 

@yasin khan خریداری شد 

لینک به دیدگاه

چیزی که برای فروش گذاشتم، فروخته شد.حال چگونه می شه اسم تایک رو  به [فروخته شد]  فلان فلان فلان...... تغییر بدم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، martyr10 گفته است :

چیزی که برای فروش گذاشتم، فروخته شد.حال چگونه می شه اسم تایک رو  به [فروخته شد]  فلان فلان فلان...... تغییر بدم؟

درود

پست اول رو ویرایش کن و عنوان تاپیک رو تغییر بده.

لینک به دیدگاه

با سلام، یک عدد SSD Samsung Evo 850 120GB از دوست خوبم @Mr.PeeP خریداری شد. بسیار خوش قول و قابل اعتماد هستن ایشون

لینک به دیدگاه

یک عدد کارت گرافیک gtx 1070 ichill x4 از اقای امینی عزیز خریداری شد ( @7alireza7) خیلی ممنون از ایشون ^_^

لینک به دیدگاه

درود

سه عدد مادربورد و سی پی یو 775 به آقای متین بانام   کاربری     M4t1n  فروخته شد

سپاس از صداقت و حسن اعتماد این دوست عزیز

متاسفانه فید بک نمیشه داد لینک تاپیک و پیدا نمی کنه

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یک عدد سیستم کامل سوکت 1155 به دوست خوبم آقای سوری @yasin khan فروخته شد، از دوستان بسیار خوب، خوش برخورد و با شخصیت بنده و فروم هستند ایشون و از معامله ای که با ایشون داشتم بسیار راضی ـم چون دوستی خوبی شکل گرفت 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، ruby گفته است :

یک عدد سیستم کامل سوکت 1155 به دوست خوبم آقای سوری @yasin khan فروخته شد، از دوستان بسیار خوب، خوش برخورد و با شخصیت بنده و فروم هستند ایشون و از معامله ای که با ایشون داشتم بسیار راضی ـم چون دوستی خوبی شکل گرفت ?

سلام و عرض ادب به همه دوستان

من هم افتخار این رو داشتم که با آقای  حسن زاده عزیز معامله کنم و معامله بسیار خوبی بود

از ایشون بسیار ممنون و متشکرم

امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یک عدد پاور Bitfenix 550G Fury به دوست خوبم آقای محمدی با نام کاربری @MIFans فروخته شد.

بسیار از دوستی با ایشون خرسند شدم و معامله شیرینی بود، همچنین جا داره از آقای بهاور عزیز با نام کاربری @Ehsan Bahavar بابت انجام واسطه تشکر کنم.

هر دو دوست عزیز از کاربران بسیار خوب فروم هستند و خیلی از آشنایی ـشون خوشحال شدم 

لینک به دیدگاه

یک عدد پاور Corsair RM 650 از دوست خوبم آقا بهزاد با نام کاربری @Behzad Tak خریداری شد

بسته بندی کاملا محکم و خود پاور هم خیلی تمیز و عالی بدستم رسید، از آشنایی با ایشون خیلی خوشحال شدم و امیدوارم بتونم بازم باهاشون معامله ای داشته باشم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یک عدد پردازنده و یک عدد رم به دوست خوبم

7alireza7

فروختم و بسیار از معمله با ایشون خوشحال و راضی هستم

و بابت این معامله از ایشون تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

یک عدد واترکولر DeepCool Mealstorm Gamerstorm 120k به دوست گرامیمون فروخته شد انشاا... که راضی باشند 

@jonze

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/04, 19:57:46، danyalbmw گفته است :

یک عدد واترکولر DeepCool Mealstorm Gamerstorm 120k به دوست گرامیمون فروخته شد انشاا... که راضی باشند 

@jonze

بله تایید میشه

ممنون از دوست خوبمون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خرید cpu  از جناب رضایی عزیز

ممنون از لیون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خرید یک کارت rx 470 از دوست گرامیمون آقا امید خوش برخورد

@OmidArash

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

کارت GTX 960 TURBO OC 2GB از دوست عزیز جناب رئیسی با نام کاربری rai 30 در تاپیک زیر خریداری شد. ومنتظرم به دستم برسه.تشکر از آقای رئیسی و تشکر از لیون.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/76808-فروش-کارت-gtx-960-turbo-oc-2gb/

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

فروش یک عدد بازی پلی استیشن 4 به آقا محسن گل با نام کاربری @MOHSEN-CH - واقعا از معامله با ایشون راضی بودم، بسیار خوش برخورد و محترم :x

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

فروش یک عدد بازی پلی استیشن 4 به آقا محسن گل با نام کاربری @MOHSEN-CH - واقعا از معامله با ایشون راضی بودم، بسیار خوش برخورد و محترم :x

مخلصیم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

فروش یک کنسول PlayStation 4 به علاوه 2 بازی به آقا رضای گل با نام کاربری @adreno420 - ایشالا که سعادتی بشه دوباره معامله ای با ایشون داشته باشم، بسیار خوشحال شدم از آشنایی با ایشون :x

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

یک عدد کارت asus gtx 960 از کاربر mjmjmj61 خریداری گردید. مثل همیشه راضیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است :

یک عدد کارت asus gtx 960 از کاربر mjmjmj61 خریداری گردید. مثل همیشه راضیم.

تایید میشه 

مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...