رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

یک عدد کارت گرافیک از کاربر عزیزsaddarsad خریداری شد و دستم رسید

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

یک عدد کارت گرافیک 5970 از آقای حسینی خریداری کردم  و راضی هستم

اینجا تهران! آی لاو یو پی ام سی :دی

با تشکر :دی

لینک به دیدگاه

سلام.

پاور بسیار عالی هست.

لازمه که از صداقت ایشون کمال تشکر رو به عمل بیارم.

خواهش عزیز مبارک باشه صداقت لازمه هر معامله ای هست انسان با صداقت با معنی میده خوشحالم راضی هستی

لینک به دیدگاه

یک عدد مادربرد ASUS P8Z77 V DELUXE آکبند با گارانتی ویستا  به کاربر alikocholo2013 عزیز فروخته شد! مبارکشون باشه :wub: 

لینک به دیدگاه

حمید جان به خاطر تهیه سریع مادر برد  ایسوس تشکر مکینم ودر نظر دارم خرید های بعدی  با شما داشته باشم -- قابل توجه دوستانی که قصد خرید با ایشون دارن --خریدمن  با ایشون بالای 1 میلیون بود

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از کاربر  kakamoon یک عدد مانیتور خریدم که کاملا سالم و بدون نقص بودن همانطور که خودشون گفته بودن . از ایشون تشکر میکنم

عاغا ما مخلص آقای سعید حسینی هستیم...

لینک به دیدگاه

حمید جان به خاطر تهیه سریع مادر برد  ایسوس تشکر مکینم ودر نظر دارم خرید های بعدی  با شما داشته باشم -- قابل توجه دوستانی که قصد خرید با ایشون دارن --خریدمن  با ایشون بالای 1 میلیون بود

خواهش عزیز

درخدمت هستیم!نظرلطف شماست :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

خرید یک پک رم G.skill Pi 2400 cl9 از آقای بهزاد تک 

uf8w74esuuxfgpdv7ntb_thumb.jpg

تعویض یک عدد پردازنده اینتل با رمهای آقا معین 

رمها هم  G.skill Perfect Storm 2000 Cl8

0b7x5lgl3c5cgkshy5qo_thumb.jpg

خرید رمهای G.skill Pi 2200 cl7 از آقای سلیمی

eedzdvy4pvwywixwksc_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

خرید یک پک رم G.skill Pi 2400 cl9 از آقای بهزاد تک 

uf8w74esuuxfgpdv7ntb_thumb.jpg

تعویض یک عدد پردازنده اینتل با رمهای آقا معین 

رمها هم  G.skill Perfect Storm 2000 Cl8

0b7x5lgl3c5cgkshy5qo_thumb.jpg

خرید رمهای G.skill Pi 2200 cl7 از آقای سلیمی

eedzdvy4pvwywixwksc_thumb.jpg

خدا لعنتت کنه :دی

اقایونی که رم ها رو فروختن بدونن رم ها رو از الان سوخته حساب کنید =))

ایشالا که جی اسکیل رو سرافراز کنی :دی (مبارکه)

لینک به دیدگاه

آقا منم رم میخوام

مبارک باشه فرجام دیگه رنک 1روبزن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد هارد یک ترا وسترن گیرین و یک عدد کولر از آقای حسینی خریداری شد. با تشکر از ایشون. آقای حسینی بسیار مشتری مدار هستن و این یکی از بزرگترین حسن های ایشون است.

لینک به دیدگاه

یک عدد فلش Patriot USB3 32G و یک عدد کولر ترمالرایت ترو اسپیریت از آقای حسینی عزیز خریداری شد. این اخلاق مشتری مدار آقای حسینی واقعا" قابل ستایشه، هروقت مزاحمشون شدم با روی باز پذیرای من و دیگر مشتریان هستند. امیدوارم هرکجا هستند خوب و خوش و خندان باشند.

یک عدد کولر 920 انتک به کاربر 3dmotion علی آقای عزیز فروخته شد. امیدوارم ازم راضی باشند.

یک فروند مودم وایرلس 615 دیلینک هم به آقای محمد معتمدی کاربر MJ Motamedi دوست عزیز خودم فروخته شد. امیدوارم ایشان هم راضی بوده باشند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد بلاک واترکولینگ زالمن , مخصوص کارت گرافیک از دوست خوبم Morteza Hoseini خریداری شد

قابل اعتماد و خوش برخورد هستن ایشون

3k087wa5i5za1ybjp5y_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یک عدد هارد یک ترا وسترن گیرین و یک عدد کولر از آقای حسینی خریداری شد. با تشکر از ایشون. آقای حسینی بسیار مشتری مدار هستن و این یکی از بزرگترین حسن های ایشون است.

اره منم اونجا بودم ولی ندیدم کولر بگیری ؟! ناقلا بعد اینکه من رفتم دوباره رفتی پیشش و گرفتی ؟ :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اره منم اونجا بودم ولی ندیدم کولر بگیری ؟! ناقلا بعد اینکه من رفتم دوباره رفتی پیشش و گرفتی ؟ :دی

بعد از خرید هارد رفتم بازار رضا که کولر مستر بگیرم ولی قیمتاش داشت من رو خفه میکرد برای همین دوباره برگشتم پیش آقا حسینی کولر هم از ایشون خریدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یک فروند مودم وایرلس 615 دیلینک هم به آقای محمد معتمدی کاربر MJ Motamedi دوست عزیز خودم فروخته شد. امیدوارم ایشان هم راضی بوده باشند.

درود آرمین جان

روتر بدستم رسید بسیار تمیز و عالی

بسیار از معامله با شما خوشحالم. :)

لینک به دیدگاه

سلام بر همگی

1 - هفته پیش بعد از مشورت هایی که با آقا بهزاد و آقا پوریای عزیز و آقا حامد گل کردم ، یک عدد کیس Cooler Master HAF X خریداری کردم . از همه این عزیزان  بابت راهنمایی های خوبشون تشکر میکنم .

کیس خوبیه و از جنس خوبی برخورداره . ( کسی میدونه فن های این کیس رو از کجا میتونم گیر بیارم ، برای بالای کیس یه فن دیگه میخوام تهیه کنم )

25335687144494667464_thumb.jpg

2 - چند روز پیشم  یک مانیتور Samsung 23A560H LED خریدم . 

81774805066135802882_thumb.jpg

شانس که نداریم ، هر وقت خواستیم قطعه ای بخریم ، هزار تا اتفاق توی کشور رخ میده و باعث میشه قیمت قطعات بالا بره 4.gif

79409587995661854153_thumb.jpg

29438235852724579876_thumb.jpg
ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز یه گرافیک evga gtx 580 به کاربر عزیز hesam_sh_021 فروخته شد!امیدوارم مبارکشون باشه!

لینک به دیدگاه

درود دوستان یک عدد گرافیک gtx275 گیگابایت به کاربر mahdi1368 فروخته شد مبارکشون باشه!

لینک به دیدگاه

یک عدد کیبورد gaming z80 به کاربر عزیز ᗰOHᗩᗰᗩD  عزیز فروخته شد!

چراغای بک لایتش براش روشن بمونه!!!!

لینک به دیدگاه

یک عدد کیبورد gaming z80 از کاربر عزیز ****HamiD ParniyaN**** خریده شد.

چراغاشو خاموش میکنم =)) 

لینک به دیدگاه

درود

یک عدد 3570K مود شده از بهمن خان خریداری شد !

اول اینکه حسابی باید از ایشون به خاطر سریع فرستادن پردازنده و بسته بندی عالیی که انجام داده بودن تشکر کنم !

و دوم پردازنده بهتر از اون چیزی هست که فکر میکردم ! هنوز وقت تست درست حسابی نداشتم ولی پردازنده ، پرایم95 رو 4.2 با ترمال رایت ماچو ، 43 درجه  رد نمیکنه ! 

لینک به دیدگاه

یک عدد کارت گرافیک  MSI 7970 GHz Lightning   از آقا صابر خریداری شد . از معامله ای که با ایشون داشتم ، خیلی راضیم و خوشحالم که با این استاد اورکلاکر آشنا شدم .

لینک به دیدگاه

یک عدد کارت گرافیک EVGA geforce 250 از دوست عزیزمون جناب Arc خریداری گردید. کارت دیروز صبح در کمال صحت و سلامت به دستم رسید.

تشکر از فروشنده بابت صداقت وبرخورد مناسبشون.

لینک به دیدگاه

یک فروند ملخ هواپیمای Thermalright True Spirit 120 به کاربر kdo آقا کامیار عزیز فروخته شد. امیدوارم ایشان راضی بوده باشند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...