رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

یک عدد دی وی دی رایتر به جناب Dragunov_Lq فروخته شد پس از پرداخت مبلغ براشون ارسال خواهد گردید 

سپاس فراوان 

امیدوارم راضی باشند . 

تایید می شود دریافت شد درایو از معامله رضایت کامل  دارم. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یک عدد cpu 3770k از bahman عزیز خریداری شد.

یک عدد مادر برد و سی پی یو سوکت AM3 به همراه مانیتور 22 اینچ AOC به کاربر محترم mol-l3n فروخته شد.

یک هارد 250 و 40 به همراه DVD-wr LG به آقای منصوری عزیز eddy فروخته شد.

لینک به دیدگاه

درود

مادربورد امروز به دست اینجاب رسید

از آقا عطای گل خریداری شد،

بسیار از آشنایی و معامله با ایشون لذت بردم!

بسیار انسان شریفی هستند، با قیمت های عالی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مادربورد امروز به دست اینجاب رسید

از آقا عطای گل خریداری شد،

بسیار از آشنایی و معامله با ایشون لذت بردم!

بسیار انسان شریفی هستند، با قیمت های عالی!

سلام محمد جان / شما بزرگوارید و بنده اینه ای بیش نیستم و خوبیه خودتونو دارم منعکس میکنم

شرمنده نفرمایین قربان خوشحالم که تونستم وظیفم رو به نحو احسن انجام بدم و از این بابت خرسندم .

لینک به دیدگاه

سلام محمد جان / شما بزرگوارید و بنده اینه ای بیش نیستم و خوبیه خودتونو دارم منعکس میکنم

شرمنده نفرمایین قربان خوشحالم که تونستم وظیفم رو به نحو احسن انجام بدم و از این بابت خرسندم .

نفرمایید!

وظیفه آقای تون هست داداش گلم!

شما نسبت به من لطف دارین :)

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یک کارت گرافیک ار کاربر del 2771 آقای کرمی خریدم که دقایقی پیش به دستم رسید

لازمه بگم بسته بندی بسیار عالی بود به طوریکه لذتم رو از معامله با ایشون 2 چندان کرد،  فقط مونده تستش کنم که اون هم بی شک بدون ایراده

جا داره از ایشون به خاطر احساس مسئولیتشون تشکر کنم

لینک به دیدگاه

با سلام.

یک عدد cpu i5 3570k

از جناب عطا جان خریداری شد.

ایشون واقعا مرد با شخصیتی هستن.

بنده از معامله با ایشون کاملا راضیی ام

امیدوارم که ایشون هم راضی باشن.

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یک کارت گرافیک ار کاربر del 2771 آقای کرمی خریدم که دقایقی پیش به دستم رسید

لازمه بگم بسته بندی بسیار عالی بود به طوریکه لذتم رو از معامله با ایشون 2 چندان کرد،  فقط مونده تستش کنم که اون هم بی شک بدون ایراده

جا داره از ایشون به خاطر احساس مسئولیتشون تشکر کنم

خواهش میکنم مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

یک عدد DVD RW PLEXTOR به کاربر عزیز kakamoon فروخته و براشون ارسال شد.

امیدوارم راضی باشن و مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

یک عدد هدفون به کاربر eddyفروخته شد و به دستشون رسید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد 3770K از کاربر میثم زارعی خریداری شد که بعد از حدود 1 هفته و با کرایه حدود 20 هزار تومان!! به دست بنده رسید و قرار شد چون ایشون بدون هماهنگی با بنده با تیپاکس فرستادن و کرایه اینقدر بالا شده نصف مبلغ کرایه رو ایشون به بنده بدن که متاسفانه هم گوشیشون خاموشه و هم اصلا به فروم سر نمیزنن. بعد از این همه دردسر به خاطر دیر رسیدن کالا و مبلغ کرایه نجومی برای یک CPU و اعصاب خوردی که به بنده دادن پشت دستم رو داغ کردم که با کسی که نمیشناسمش حتی المقدور معامله نکنم. و هم اعصاب خودم خراب نشه و هم ایشون مجبورنشه به خاطر 10 تومن پول خودش رو قایم بکنه!!! واقعا از معامله با این کاربر پشیمون هستم!

لینک به دیدگاه

یک عدد هدفون به کاربر eddyفروخته شد و به دستشون رسید

تأييد ميشه از معامله با ايشون كاملا راضيم و اينكه يكى از كالاهايى بود كه به سريعترين نحو به دستم رسيد....

یک عدد 3770K از کاربر میثم زارعی خریداری شد که بعد از حدود 1 هفته و با کرایه حدود 20 هزار تومان!! به دست بنده رسید و قرار شد چون ایشون بدون هماهنگی با بنده با تیپاکس فرستادن و کرایه اینقدر بالا شده نصف مبلغ کرایه رو ایشون به بنده بدن که متاسفانه هم گوشیشون خاموشه و هم اصلا به فروم سر نمیزنن. بعد از این همه دردسر به خاطر دیر رسیدن کالا و مبلغ کرایه نجومی برای یک CPU و اعصاب خوردی که به بنده دادن پشت دستم رو داغ کردم که با کسی که نمیشناسمش حتی المقدور معامله نکنم. و هم اعصاب خودم خراب نشه و هم ایشون مجبورنشه به خاطر 10 تومن پول خودش رو قایم بکنه!!! واقعا از معامله با این کاربر پشیمون هستم!

كجايى استاد بهمن بنده كه حدود يكى دو هفته هست به ايشون پ ام ميدم براى خريد اون مادربرد گيمينگ و اون تايپيكى كه همينجورى زدن و رفتن اصلا پاسخ نميدن...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، من معمولا خرید و فروش هام را اینجا اعلام نمی کنم، ولی این بار فرق می کنه :D

یک عدد جیگر از فرجام عزیز خریداری شد که در لینک قابل مشاهده اس :wub:

http://www.8pic.ir/images/35851525000981924171.jpg 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، من معمولا خرید و فروش هام را اینجا اعلام نمی کنم، ولی این بار فرق می کنه :D

یک عدد جیگر از فرجام عزیز خریداری شد که در لینک قابل مشاهده اس :wub:

http://www.8pic.ir/images/35851525000981924171.jpg

ولتاژ عالی ولی نتیجه خوب نیست ، یخورده کار کن روش می تونه تا 10 بگیره روی 45

مبارک باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولتاژ عالی ولی نتیجه خوب نیست ، یخورده کار کن روش می تونه تا 10 بگیره روی 45

مبارک باشه

عزیزم اگه دقت کنی ویندوز XP بوده که دلیل نمره پایین رو توجیه میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Midnight:

داداش امیدوارم راضی باشی :دی قدرش رو بدون

این هم همون تست با همون فرکانس با ویندوز 7 دمه دستیم تازه با رمهای تایمینگ گشادتر 

http://www.8pic.ir/images/39428002023182005992.jpg

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان.من برای کارتم توی همین فروم چنتا مشتری پیدا شده اما در نحوه ارسال کارت با مشکل روبرو شدیم.مگه اول نباید خریدار پول رو واریز کنه بعد کارت رو من براش بفرستم؟؟شما از چه راهی برای فروش استفاده میکنید که مطمئن هست؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان.من برای کارتم توی همین فروم چنتا مشتری پیدا شده اما در نحوه ارسال کارت با مشکل روبرو شدیم.مگه اول نباید خریدار پول رو واریز کنه بعد کارت رو من براش بفرستم؟؟شما از چه راهی برای فروش استفاده میکنید که مطمئن هست؟

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16170&page=3

لینک به دیدگاه

یه جفت باند کنوود از جناب tiredfighter عزیز خریداری شد که مثل همیشه کار درست و عــالی بوده...

"سپاس"

لینک به دیدگاه

خوب خیلی وقته به اینجا سر نزدم.

به ترتیب زمان خرید:

1. یک فروند باکس هارد سوزوکی به آقا کامیار عزیز کاربر kdo فروخته شد 10 تومن.

2. یک فروند خمیر Liquid Ultra از جناب یونس جان، کاربر m!dn!ght خریداری شد، 99 تومان. جا داره از آقا یونس تشکر ویژه ای کنم، ایشون اجازه دادند مبلغ خرید رو بعد از 10 روز واریز کنم و پیش از دریافت هزینه ای خمیر رو برای حقیر فرستادند که نشان از اعتماد ایشون بود به بنده، و برای حسن اطمینانشون همیشه از ایشون سپاسگذار خواهم بود.

3. یک فروند واتر کولر کورسیر H100i هم از آقای حسینی عزیز خریداری شد که مثل همیشه به ایشون زحمت دادم، و زمانی که در بازار به سختی پیدا میشد ایشون یک عدد برای بنده تهیه و مثل همیشه من رو شرمنده محبت خودشون قرار دادند. هم از ایشون و هم از آقا مهدی معتمدی عزیز بابت زحمتی که بهشون دادم تشکر فراوان دارم.

از همه ی دوستان ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام.

یک عدد cpu i5 3570k

از جناب عطا جان خریداری شد.

ایشون واقعا مرد با شخصیتی هستن.

بنده از معامله با ایشون کاملا راضیی ام

امیدوارم که ایشون هم راضی باشن.

سلام عارف جان

خیلی ببخشید دیر متوجه شدم مسافرت بودم

شرمندمون نکنید خوبی از شماست و بنده فقط وظایفمو

به عنوان یک فروشنده انجام دادم و خوشحالم که تو این زمینه

موفق بودم و انشاالله افتخار معامله دوباره با جنابعالی رو پیدا کنم

لینک به دیدگاه

یک DVD writer برند PLEXTOR 880SSA از حمیدعزیز( hamid parnyan) خریداری شد و دو روزه دستم رسیده و عالیست.

ممنون از حمید. :wub:

ممنون از لیون. ;)

روجانی مچکریم. :D

لینک به دیدگاه

یک عدد کارت gtx 680 msi به آقای جمالی(bahram jamali) دوست عزیزم فروخته شد از معامله و آشنایی با ایشون خوشحالم.فرد محترمی هستند.

تشکر ویژه دارم از دوست و استاد و همشهری عزیزم جناب خسروی (mr pc) جهت همکاری با بنده حقیر.

لینک به دیدگاه

یه پک رم   Gskill Ares 8GB 2x4GB DDR3 1866   از  navid_ati عزیز خریدم   رم ها بسیار تمیز وعالیه  واز معامله با نوید عزیز راضی هستم

@};-  @};-  @};-  با تشکر  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام. یک عدد  GIGABYTE Z68P_DS3+CPU INTEL G2020 +SPEAKER EDIFIRE  به کاربر Kakamoon (محسن اصولی ) فروخته شد

یک عدد مادربورد ASUS P8B75-V +CPU INTEL COR I5 3470 از کاربر EDDY (عدنان منصوری ) خریداری شده است 

یک عدد VGA POWERCOLOR 5870 +POWER GREEN 685 B از کاربر kakamoon خریداری شده است 

و از معامله با ان ها بسیار راضی هستم ان شاالله که ان ها هم از ما راضی باشند  :wub: 

ویرایش شده توسط alithz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...