رفتن به مطلب

♨️ تیتری که موجب تعطیلی روزنامه سازندگی شد!😕 - وقتی تنها راه حل مشکل، پاک کردن صورت مسئله باشه، میشه این!

Recommended Posts

سلام

با تشکر از جناب شعبانی که مادربورد MSI X48 رو برای من جور کردن صمیمانه از ایشون سپاس گزارم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• ارسال 929
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

از کاربر ali.seyedi که مدتی پیش تاپیک مزایده ارزان قیمت یک عدد DVD Player همه کاره قرار داده بودند!

به قیمت 35 تومان خریداری شد و سالم بدستم رسید مشکل ظاهری درش خیلی نبوده با توجه به کارکرد بسیار هم تمیز!

امیدوارم خوب کار کنه!

از ایشون متشکرم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک مادربرد 740GM-M ECS و یک عدد سی پی یو AMD Athlon ii x2 240 از دوست بسیار خوبم MAXIMUSs خریدم. ایشون خیلی با من راه اومدن. هم قیمت مناسب دادن و هم برای ارسال و پیگیری اون خیلی زحمت کشیدن. از معامله با ایشون راضیم. آرزوی موفقیت و سلامتی براشون دارم.

از آقا Hamed گل، دوست عزیز خودم، هم کیس و پاور 380 و رایتر ساتا و موس خریدم که کاملا سالم بود. از ایشون هم بخاطر زحمت هایی که بهشون دادم تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام .

من در این تاپیک از کاربر Armin2012 کولر خریدم .

هم سریع و هم تمیز و کامل بدستم رسید .

از معامله با ایشان رضایت کامل دارم وتشکر میکنم .

خواهش ميكنم، منم از معامله با دوست عزيزم ميكائيل بسيار خوشحال شدم. @};-

لینک به دیدگاه

یک عدد فن zalman vf3000 از اقای فتحی کاربر یوزر hd5870 خریداری شد

فن در سلامت کامل و بسیار تمیز بود

با تشکر از همکاری ایشون @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کاربران فروم لیون = گل لاله، گل مریم، گل زنبق !

(اگر حال و حوصله خواندن کل داستان رو ندارید، میتونید قسمت آخر بعد از خط تیره ها رو بخونید)

سلام دوستان

میخوام در مورد فازهای کاری در فروم براتون توضیح بدم. هر کاربر در 3 فاز لاله و مریم و زنبق سیر میکنه که به ترتیب توضیح میدم خدمتتون

البته جهت ادراک فاز لاله باید ابتدا فاز دوم و سوم یعنی مریم و زنبق رو شرح بدم و سپس یه فلش بک میزنیم تا متوجه فاز لاله بشیم.

خب شما بخش بازارچه فروم رو تحت نظر دارید تا اگر قطعات مورد نیازتون برای فروش قرار داده شد اونها خریداری کنید.

همینطور که حواستون 6دونگ جمع بازاچه هست، متوجه میشید یه تاپیک باز شده و قطعه مورد نظرتون اونجا برای فروش گذاشته شده.

خب مراحل خرید رو به ترتیب زیر طی میکنید:

1- اول کنترل میکنید قطعه معرفی شده شرایط مناسب رو داره. عکسها رو با دقت چندین بار بررسی میکنید و متعلقات رو چک میکنید

2- قیمت قطعه رو از طریق سایتهای کاملا بروز و آپدیت (!!!) بدست میارید و متوجه میشید قیمت هم مناسبه

3- موجودی جیب و حساب بانکی و مخیفیگاه ته کمد لباس و قلک و ... رو محاسبه میکنید و همچنین محاسبه میکنید اگر قطعه خودتون رو بفروشید چقدر گیرتون میاد و سرجمع چقدر پول دارید و باید قید خرید چه چیزهایی رو بزنید تا پولتون جفت و جور بشه

4- بعد میرید سراغ بنچمارک ها تا ببینید قطعه مورد نظر چه قابلیتهایی داره و نیازهای شما رو برآورده میکنه یا خیر. خلاصه چند ساعتی هم درگیر این قسمت هستید.

5- بعد میرید سراغ نظرات کاربران و کامنتها و پستها در فرومهای مختلف و حتی سایتهای خرید آنلاین مثل newegg. اینجا هم حسابی چشم و چالتون درمیاد و نهایتا به نتیجه میرسید

6- خب همه چیز ردیفه، حالا سابقه فروشنده رو بررسی میکنید و متوجه میشید که فروشنده از افراد با سابقه و معامله گر هستش و خیالتون از این بابت هم راحت میشه

در این موقع با اطمینان خاطر وارد تاپیک میشید و قیمت اعلام میکنید و تاپیک رو صبح و ظهر و عصر و شب و نصفه شب زیر نظر میگیرید و احیانا قیمتهای بالاتری ارائه میکنید تا به قطعه دلخواهتون برسید و تماما حواستون هست که قیمت اعلام شده در حد کارایی و از اون مهمتر در حد جیب عزیزتون هست یا نه...

خب بالاخره همه چیز آماده هست تا فروشنده بیاد و شما رو برنده اعلام کنه که فروشنده محترم تشریف میارن میگن:

"تو پی تی فروخته شد، خسته نباشید"

در این لحظه شما احساس عجیبی خواهید داشت. خودتون رو به در و دیوار میزنید و احتمالا مغزتان را بر روی میز میکوبید. با مشت به جان موس و کیبرد می افتید اما چون موس و کیبردتان گران است و حیف است، مشت ها را بر جمجمه و پاها میکوبید.

دقیقا در این لحظه شما در فاز "مریم" قرار دارید و عکس العملهای فوق نیز مقاومت بدن برای قبول این فاز جدید هست. اگر از دوست یا افراد خانواده درخواست کنید شما را در آن لحظه توصیف کنند، قطعا کلمه "مریم" را بر زبان خواهند آورد.

خب فاز مریم ناگهانی و شوک آور است و جهت فرار از آن، شما از پرکاربردترین و بهترین امکان فروم یعنی دکمه "گزارش" استفاده میکنید.

گزارش میکنید و سپس چک میکنید و میبینید همه مدیران هم آنلاین هستن و دارن واسه دوستان "آپ" از خوشون رها میکنن یا تذکر میدن که "زیر قیمت پایه قیمت ندید"

هر 10 دقیقه تاپیک را بررسی میکنید، هر نیم ساعت، هر ساعت، روزی چند بار و نهایتا بعد از چند روز هیچ اتفاقی نمی افتد.

شما هاج و واج پای کامپیوتر هستید و خیلی شل و ول و نا امید... در این لحظه شما دقیقا در فاز زنبق تشریف دارید!

بله، فاز زنبق برعکس فاز مریم، خیلی کم کم و آهسته اتفاق می افتد و خیلی هم درد ندارد فقط فشار مضاعف دارد.

شما دقیقا مانند یک زنبق تپل مپل خوشگل هستید.

خب شاید از خود بپرسید پس فاز لاله کجاست؟

با اتفاقات مذکور کاملا مشخص میشود که شما اصلا از همان ابتدا که داشتید بازارچه را چک میکردید در واقع در فاز لاله بودید. بله، شما از همان ابتدا لاله ای بیش نیستید که سیر تکاملی به مریم و زنبق دارید.

البته فازهای دیگر مانند ... هم وجود دارد که به موقع توضیح خواهم داد.

پاورقی: نام فازهای مذکور در کتب قدیمی چیز دیگری بوده که امروزه جهت عدم برخوردن به دوستان عزیزمون، به این نام های ملیح و دوست داشتنی تغییر پیدا کرده :lol:

-------------------------------------------------------------------

از شوخی گذشته، این مسئله برای من 2 بار اتفاق افتاده که کاربران باسابقه و خوش نام فروم میان قطعه میزارن بعد بدون اینکه به فروش در پی تی یا هرجای دیگه اشاره کنند، یهو میان میگن در فلان فروم فروخته شد. این جا ما سر کار هستیم دیگه؟

آدم کلی وقت میزاره تحقیق میکنه بررسی میکنه که وقتی تو تاپیک حرف زد، سر حرفش واسته اون وقت اینجوری میزنن تو حال آدم. اگه اینجوریه از این به بعد منم یه قیمت تخبلی پرتاب میکنم وقتی به معامله رسبد، دبه میکنم. مثل اینکه راهش همینه دیگه. ار قدیم گفتن حرف مرد قولشه و قولش سنده اما ظاهرا ما هرچی تلاش میکنیم حرفی که میزنیم با پشتوانه باشه، فقط وقتمون رو تلف میکنیم.

بازاچه لیون شده محلی مفت و مجانی واسه تاپیک زدن. تو فلان فروم فروش رو انجام میدیم اینجا هم حالا یه تاپیکی میزنیم بد نیست، آخرش هم مهم نیست چی میشه، مهم اینه که به بالاترین قیمت فروش بره. یه عده هم این وسط کلی وقت و انرژی میزارن میان پیگیری میکنن و قیمت پیشنهاد میدن مهم نیست، اونها دقیقا همون نقش خیار رو بازی میکنن

من واقعا از این وضعیت ناراحتم و منتظر یه حرکت یا جواب قانع کننده.

دوست هم ندارم اسم بیارم واسه همین قضیه رو کلی تعریف کردم.

ویرایش شده توسط Arash S
لینک به دیدگاه

با توجه به حل و فصل شدن موضوع و برای اینکه بحث بیش ار این ادامه پیدا نکنه ، پست خودم را ویرایش کردم. B)

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

گزارش میکنید و سپس چک میکنید و میبینید همه مدیران هم آنلاین هستن و دارن واسه دوستان "آپ" از خوشون رها میکنن یا تذکر میدن که "زیر قیمت پایه قیمت ندید"

یعنی انتقادت کاملاً بجاست ولی این یک تیکش خیلی سوز داشت. یعنی تیم مدیریتی لیون رو اینجوری می بینید ؟ می تونی یک مورد به من لینک بدی ؟ یک جمله دوست خوبم آقای بهزاد تک دیروز بهم گفت خیلی برام معنی داشت ، گفت : "جمع کردن اعتبار ذره ذره هستش ولی از دست دادنش یک دفع" . واقعاً کدوم فرومی توی ایران چنین تیم مدیریتی داره ؟ از خودمون تعریف نمی کنم ، من بین بچه ها بی سوادم ولی انصافاً دیگه این جمله رو نگید !!!

خرید یا فروش و در کل معامله یک بازی هستش که یک تایمی داره دوست من. متاسفانه مشکل دقیقاً از خود شماست. اینقدر دست دست می کنی توی معاملات که جنس رو از دست می دی... من اگه کالایی بخوام بخرم با سرعت هرچه تمام تر می خرمش و اجازه نمی دم دیگران دست روش بگذارند. شما چرا خلاف این داستان رو نمی بینی ؟ چند مورد می خوای توی PT نشونت بدم که طرف پست داده گفته توی لیون بفروش رفت ؟ خیلی ها هم از طریق پ.خ معامله می کنند.

یک مورد دیگه رو هم بگم راجب تیم مدیریتی ، :excl: اون دسته از دوستان Multi-user که برای خودشون میان و قیمت می دن رو ما متوجه می شیم و در بیشتر موارد بهشون چیزی نمی گیم !!! این به این معنی نیست که تیم مدیریتی IP ها چک نمی کنه. بعضی ها هم فکر می کنند خیلی زرنگ هستند و از عوض کننده این عدد استفاده می کنند که بازهم متوجه تونل زدنشون می شیم !!! تا وقتی هم که به کسی خسارتی وارد نشه اخطار نمی دیم ولی بگم که از این به بعد خیلی جدی تر برخورد می کنیم. :excl:

ما اینجا با همه کاربرا دوستیم چون خودمون هم یک کاربر عادی و در خدمت شما هستیم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما.

من اولش که متن آقا آرش رو خودنم کلی خندیدم. البته منظورشون رو درک کردم، اما لحنشون خوب نبود و این شاید ناشی از اون 3 فازی هست که خودشون اخیرا تجربه کردن. :p

آرش جان ، حرف شما کلا درست هست. البته اگه یه سر به انجمن PT بزنی متوجه میشی که دوستان در اینجا خیلی با انصاف تر عمل میکنن و درکل امنیت معامله خیلی بالاتر هست. اونجا یه سر برو خودت متوجه میشی. :wacko:

در مورد اینکه چرا در تاپیک مورد نظر شما خبر نمیدن(البته معمولا میدن) ممکنه از روس سحل انگاری یا عجله فروشنده یا درخواست یک دوست ازشون باشه که خیلی زودم معامله انجام میشه. در ضمن قانونی هم فکر نمیکنم در این مورد وضع شده باشه که آمار لحظه به لحظه رو در تاپیک ثبت کنیم. البته اگه وضع بشه خوب هست. درکل از تجربه معامله هایی که تا کنون انجام دادم این رو میتونم خدمتتون عرض کنم:

- در هر تاپیک خریدی که وارد میشید، همیشه یه درصدی برای نرسیدن کالا به شما در نظر بگیرید.

- بعد بهم خوردن معامله سعی نکنید زیاد اون رو جدی بگیرید، جاش لبخند بزنید...باور کنید که فرصت بهتری براتون بوجود خواهد آمد.

....

که به بحث ما ربطی نداره.

در مورد مدیرت هم فکر میکنم کم لطفی کردی. تو PT تاپیک شکایت رو نمیزارن همنجوری بزنی. باید کلی منتظر بمونی تا تاییدش کنن. آخرش هم هیچی. کلا فاصله خیلی زیاده........ ;)

آرش جان انشالله این دفعه رو هر چی دست گذاشتی ، بدست بیاری. :wub:

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازاچه لیون شده محلی مفت و مجانی واسه تاپیک زدن.

شما که خودت به شرایط و وضعیت پی تی واقفی برای لیون این جمله رو بکار میبری!

. واقعاً کدوم فرومی توی ایران چنین تیم مدیریتی داره ؟

خداییش حق میگی.من خودم تو ساعات مختلف چک کردم تو بدترین ساعات که همه خوابن باز یکی از مدیران بالای سر انجمن هست. اخرین بار هم تو ماه رمضان نزدیک سحرگاه بود که دوست خوبمون MR PC آنلاین بودند و پست مشکل داری رو به ایشان اطلاع دادم که سریعا اصلاحش کردند.

در مورد اینکه چرا در تاپیک مورد نظر شما خبر نمیدن(البته معمولا میدن) ممکنه از روس سحل انگاری یا عجله فروشنده یا درخواست یک دوست ازشون باشه که خیلی زودم معامله انجام میشه. در ضمن قانونی هم فکر نمیکنم در این مورد وضع شده باشه که آمار لحظه به لحظه رو در تاپیک ثبت کنیم.

معمولا اینطور موارد تا حدی هم برمیگرده به انصاف فروشنده.جدای از اون فروشنده هم باید تا حدی تاپیکش رو مدیریت کنه.بعضا کاربرهایی هستند که اصطلاحا زیر آبی میرن و پخ میدن که فروشنده باید در جواب ایشون بگه که پیشنهادشون رو در تاپیک اعلام کنند.

یا با تغییر شرایط معامله(مثل همین نرخ ارز که متغییر هست)و یا بالا رفتن قیمت کالای آک فروشنده دبه نکنه و با پایین اومدن اون قیمت خریدار!

که این ها اصلا در معامله ی رودر رو قابل کنترل نیست چه برسه دنیای مجازی.

همیشه محدودیت ها رو در نظر داشته باشید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

شما که خودت به شرایط و وضعیت پی تی واقفی برای لیون این جمله رو بکار میبری!

خداییش حق میگی.من خودم تو ساعات مختلف چک کردم تو بدترین ساعات که همه خوابن باز یکی از مدیران بالای سر انجمن هست. اخرین بار هم تو ماه رمضان نزدیک سحرگاه بود که دوست خوبمون MR PC آنلاین بودند و پست مشکل داری رو به ایشان اطلاع دادم که سریعا اصلاحش کردند.

واقعا درسته همیشه مدیران سایت یکیشون انلاین بودن من هم در تمام 24ساعت شب و روز انلاین بودم و شاهد بودم واقعا دستشون درد نکنه . @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

ببینید دوستان

من اول از همه یه عذر خواهی میکنم خدمت همه بچه های لیون که احیانا از پست من ناراحت شدن ولی خب من کمی شوخی کردم و فکر نمیکردم شاید کسی حرف من رو با منظور برداشت کنه

به هرحال از همتون عذر میخوام، منظور بدی نداشتم و امیدوارم جسارت من رو به بزرگی خودتون ببخشید :mellow: شاید به قول مجید بخاطر فاز به فاز شدن کمی عصبی بودم ;)

نکته دوم اینکه همونطور که پوریا عزیز و بقیه دوستان گفتن و خود من هم کاملا به این موضوع اعتقاد و اطمینان دارم، واقعا مدیران فروم خیلی زحمت میکشن و منطور بیشتر به این نکته بود که دکمه "گزارش" تاثیری که انتظار داشتم رو نداشت و البته چون مطمئن بودم تیم مدیریت خیلی فهیم هست، یه گله همراه با شوخی باهاشون کردم وگرنه واقعا واقعا تیم مدیریت خیلی زحمت میکشه، در این شکی نیست.

والا من تا حالا سمت پی تی نرفتم ولی شنیدم جای خیلی امنی واسه معامله نیست و واسه همین تو لیون موندم. فقط گله از این دارم که برخی دوستان در مقابل فروش کالا خیلی بی مسئولیت هستن. همونطور که انتظار دارن من خریدار در مقابل حرف و رفتارم مسئول باشم و پای حرفم بایستم، این انتظار از فروشنده هم میره که اینطور عمل کنه.

البته پوریا جان با اجازت در مورد "دست دست کردن" باهات مخالف هستم و تاپیکهایی که شرکت کردم و به چنین مشکلی برخورده، تاپیک تر و تازه بوده نه زیر خاکی اما با بقیه حرفات موافقم. درست میگی.

باز هم از همتون عذر میخوام اگر از حرف من رنجیدید

مرسی از راهنمایی تون :)

لینک به دیدگاه

درود

در رابطه با کاربر Arash s عزیز ، خیلی رک صحبت میکنم و انتظار دارم به همین رکی و شفافی هم پاسخ بشنوم..

اگر منظورتون فروش اخیر من هستش ( کارت 5870 ) این نکته رو بگم که بحث اطلاع رسانی در مورد اینکه باید فروشنده وقتی فروشش در چند انجمن هستش ، وضعیت فروش رو در هر انجمن به اطلاع سایر خریداران در انجمنهای دیگه برسونه کاملا موافق هستم و اما نکته ای که اینجا وجود داره و خریداران باید بهش دقت کنند اینه که نحوه اطلاع رسانی به چه شکلی باشه!!

گاهی فروشنده میاد و بصورت پستهای نوشتاری داخل تاپیک اعلام میکنه و گاهی همون اول کار این موضوع رو کاملا شفاف حالا یا به صورت متنی یا به صورت تصویری در اولین پست تاپیک بیان میکنه!

دوستان با روال کاری من آشنایی دارن و خوشبختانه از بدو فعالیتم تا این لحظه گزارش خلافی در این مورد مشاهده نکردم ، و اما نحوه اطلاع رسانی من به کررات در تاپیکهای فروشم بصورت تصویری بوده و من همیشه نام انجمنهایی که در آنها برای فروش یک کالا اقدام کردم رو طبق قوانین در یک برگه کاغذ با ذکر نام کاربری خود اعلام داشتم!!

پس مسلما خریدار محترم با مشاهده این موضوع متوجه امر فروش در چند انجمن بوده و اگر واقعا تمایل به خرید داشته باشه 100% به انجمنهای دیگر نیز جهت اطلاع از وضعیت فروش کالای مورد نظر مراجعه خواهد نمود!

با تمامی این تفاسیر هیچوقت به خودم اجازه ندادم این وسط حقی نا حق بشه و تمام سعیمو داشتم تا تاپیک فروشی در چارچوب قوانین مربوطه فروش و بدور از حاشیه داشته باشم.

سوی کلامم کلی بوده ، قصد و غرض نفی نداشتم ، صرفا جهت شفاف سازی بود ، امیدوارم سوء تفاهمی از این بابت صورت نگرفته باشه ^_^

با سپاس @};-

لینک به دیدگاه

با درود به همه دوستان؛

به نظر من هم اگر دوستی هم زمان در دو سه تا انجمن تاپیک میزنه بهتره همزمان همه رو از آخرین تغییرات یا پیشنهادات مطلع کنه. دلیلی نداره من خریدار ساکن لیون برم انجمن دیگه ای رو سر بزنم، قاعدتا منم باید از حق برابری نسبت به بقیه خریداران در همه ی انجمن ها برخوردار باشم، این حق شامل اطلاع از آخرین پیشنهادات قیمت در فروم های دیگه هم میشه. پس کاملا منصفانه هستش که فروشنده ای که در چند انجمن تاپیک میزنه همزمان جداگانه همه رو از آخرین تغییرات مطلع کنه تا رقابت برابر و حق رو نسبت به همه ی دوستان بجا آورده باشه.

ولی تیم مدیریتی لیون حرف نداره - مطمئنم کسی در این مورد شک نداره. B)

به به، قافیه هم درست درومد. ^_^

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بحث این تاپیک تغییر کرده و تا همینجا کافیه و ممنونم از دوستانیکه انتقاد کردن و مطلب نوشتن .

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام من از کاربر Starboy_amir یک GTX 480 خریدم، از معامله با ایشون کاملا راضی هستم و از پیگیری ایشون تا رسیدن کارت به دستم تشکر می کنم.

لینک به دیدگاه

سلام من از کاربر cyrus-the-great اقا محمد رضای گل یک کیس خریدم که کاملا راضی هستم و از اشنایی باهاشون خوشبخت شدم کاملا پیگیری کردن تا رسیدن کیس به دست من ضمنا خیلی با شخصیت و گل هست. فقط یه چیز با حرفاشون در مورد کیس جور در نیومد اونم این بود که گفته بودن کیس دست دوم هست محمد رضا جان این نو هست :D بازم ازش تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

سلام من کارت گرافیک 6950 مارک سافایر رو از کاربر aventador j اقای دارابی عزیز خریداری کردم که صحیح و سالم بدستم رسید ممنونم از پیگیری و لطفشون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک عدد پاور 600وات کولر مستر.تمیز و سالم از دوست خوبم نوید عزیز کاربر Navid-ATI خریدم .

تشکر فراوان و آرزوی موفقیت.

لینک به دیدگاه

سلام یه پاور ocz 700 از اقا نوید گل NAVID-ATI خریداری کردم امروز بدستم رسید تمیز و سالم و کمال تشکر از دوست خوبم اقا نوید رو دارم ممنونم از لطفشون

لینک به دیدگاه

با سلام بنده یه هارد سولید corsair force gt 120gb از دوست خوبم ebi1985 خریداری کردم از معامله با ایشون کاملا راضیم و تشکر میکنم ازش

لینک به دیدگاه

با سلام..

یک عدد گرافیک EVGA GTX 580 از فرجام عزیز (نام کاربری Farjam) خریداری شد، رضایت کامل حاصل شده و از سرعت عمل و صداقت ایشان کمال تشکر رو دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارکتون باشه اقای شهیدی. انجام وظیفه بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک عدد مانیتور 206BW سامسونگ از آقای محلی عزیز با نام کاربری sh.m خریداری شده.

سالم و کامل هست و ممنون هستم از پیگیری ایشون جهت رسیدن کالا در کمترین زمان.

بسیار متعهد و محترم.

واقعا لیون باید به داشتن کاربرهای اینچنینی افتخار کنه. @};-

با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشون.

لینک به دیدگاه

درود

یک عدد مانیتور 206BW سامسونگ از آقای محلی عزیز با نام کاربری sh.m خریداری شده.

سالم و کامل هست و ممنون هستم از پیگیری ایشون جهت رسیدن کالا در کمترین زمان.

بسیار متعهد و محترم.

واقعا لیون باید به داشتن کاربرهای اینچنینی افتخار کنه. @};-

با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشون.

سلام عزیز خودتون خوبید که همه را خوب میبینید خوش قول وباشخصیت هستید امید وارم در زندگی موفق باشید معامله با شما افتخاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...