رفتن به مطلب

خریدار مادربرد ASUS X79-Deluxe یا ASUS X99-Deluxe

baltazar2
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان عزیز بنده خریدار مادربرد  ASUS X79-Deluxe یا  ASUS X99-Deluxe هستم. علت نیاز داشتن 12 تا پورت ساتا و دو پورت شبکه در این دو مادربرد. اگه مادربرد دیگه ای هم دارید با این تعداد پورت ساتا و شبکه معرفی کنید از هر پلیتفورمی خریدارم. فقط یک مسئله متعلقات کامل باشه (یعنی پنل و جعبه و غیره). نو و دست دو فرق نمیکنه. یک خواهشی هم دارم که قیمتها نجومی نباشه.

https://www.asus.com/ae-en/Motherboards/X79DELUXE/

https://www.asus.com/ae-en/Motherboards/X99DELUXE/

ممنون

X79.jpg

X99.jpg

ویرایش شده توسط baltazar2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Kamran kh گفته است :

ممنون ازت که معرفی کردی. ولی خیلی گرونه.

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Kamran kh گفته است :

فروش فوری دارم و ۱.۵ میفروشم اگر خواستی

نه ممنونم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Kamran kh گفته است :

چند نظرته؟

دوست من اگر هم بتونم بخرم تعداد ساتای این مادربرد برای نیازم کافی نیست.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mirpoya گفته است :

قیمتش چقدره؟

لینک به دیدگاه

سلام . من این مدل رو دارم . کاملا آکبند . اگه خواستین در خدمتم . اگه قیمت دیگه ای هم مد نظرتون بود برام پخ کنین .

ویرایش شده توسط sepehrariaee
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

سلام . من این مدل رو دارم . کاملا آکبند . اگه خواستین در خدمتم . اگه قیمت دیگه ای هم مد نظرتون بود برام پخ کنین .

سلام. ممنون قیمت شما خیلی خیلی بالاست. به خاطر 250 تومن که نمیام مادربردی بگیرم که باز شده باشه و قطعات جانبیش برداشته شده باشه خب میرم آکبندشو میگیرم که همه چیزش کامله. به هر حال ممنون.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، baltazar2 گفته است :

سلام. ممنون قیمت شما خیلی خیلی بالاست. به خاطر 250 تومن که نمیام مادربردی بگیرم که باز شده باشه و قطعات جانبیش برداشته شده باشه خب میرم آکبندشو میگیرم که همه چیزش کامله. به هر حال ممنون.

خوب قیمت نو این مادربرد 1950 هست . آکبنده بدون حتی یه ثانیه کارکرد . گارانتی تازه شنبه یعنی 5 روز پیش بهم داده یعنی 3.5 سال گارانتی لایف  داره که جز بهترین گارانتی های ایرانه . قابل توجه شما اینکه مادربردها رو شرکتی که میخواد گارانتی کنه باز میکنه تا چک کنه و برچسب گارانتی روش بزنه . فک کردین کارت گرانتی رو چجوری داخل کارتن میزارن؟؟؟!!! فقط یه کارت حافظه M2 برای نصب روی PCIe هست رو میخوام که اگه خواستین اونم روی بسته بندی میدم و از جای دیگه تهیه میکنم . عید دارم میرم دوبی از اونجا میخرم فوقش . بهر حال اگه خواستین من در خدمتم .

لینک به دیدگاه

جنس آکبند که محاله توی جعبش کارت گارانتی باشه. اگه گارانتی اصلی باشه بصورت برچسب بارکد دار روی جعبه چسبونده شده یا اگه شرکتی باشه کارت روش چسبونده شده. تا بحال دو تا مادربرد اخیری که گرفتم بارکد داشتن و فروشنده یه دونشو برداشته یا کارت مهر دار با هولوگرام روش چسبیده  بوده جنس شمارو نمیدونم. به هر حال ممنون. خوب بفروشی دوست من.

لینک به دیدگاه

از تاریخ ارسالش از شرکت اصلی لایف معلوم هست که چقدره فرستاده شده . من بفروشم به اسم آکبند میفروشم . با هر تستی مشخص بشه که حتی یه ثانیه کارکرد داشته باشه عین پول رو با قبول هزینه برگشت و حتی خسارت پس خواهم داد ...

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

از تاریخ ارسالش از شرکت اصلی لایف معلوم هست که چقدره فرستاده شده . من بفروشم به اسم آکبند میفروشم . با هر تستی مشخص بشه که حتی یه ثانیه کارکرد داشته باشه عین پول رو با قبول هزینه برگشت و حتی خسارت پس خواهم داد ...

باشه مال شما آکبند. مطمئنم میتونی بفروشیش ولی من به این قیمت نمیخرم دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

سلام باندل زیر موجوده درحد و لوازم کارتون و گارانتی موجودهدگارانتیرهم تا 2019 هستش قیمت هم 2400

Asus x99 e-ws

Cpu 2620 v3

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، رضا جعفری 007 گفته است :

سلام باندل زیر موجوده درحد و لوازم کارتون و گارانتی موجودهدگارانتیرهم تا 2019 هستش قیمت هم 2400

Asus x99 e-ws

Cpu 2620 v3

به تفکیک قیمتشون چنده؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

سلام

به تفکیک قیمت چند؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

با هم  2300

هر کدومش چند؟ باید قیمت تکیشو بدونم.

لینک به دیدگاه

یه باندل msi x99s gaming9 و سی پی یو 5820k باکس هم موجود هست

اگر خواستید در خدمتم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...